Čas na novej začátek.. nebo ne??-3.díl

29. března 2009 v 16:07 | Verýs |  Čas na novej začátek.. nebo ne??

***PO ŠKOLE***
S Billem sme na tý lavičce ještě prokecali docela dlouho, a málem sme nestihli včas doběhnout na němčinu.. nakonec teda jo i s několika minutovou přednáškou učitelky.. pak už sme měli kažřdej jinak hodiny.. a teď si to štráduju do skříněk, Terry, Bill a blbeček Tom končej až po mě, takže předpokládám že mě pak vyzvednou doma..

"doprdele" zůstanu stát před svojí skříňkou, zas mi jí ty kreténi počárali, už mě to sere, tenhle měsíc je to už po 50-tý .. !! Kdybych věděla kdo to je aspoň, ale na naší školu chodí asi 1700 lidí a bůhvíkolik z toho je kluků který by toho byli schopný.. no určitě hodně.. ae stejně budu já kdo to bude drhnout.. :-/

Celou cestu sem kopala do všeho co mi přišlo pod nohy.. doma sem si hodila baťoch do pokoje a hned sem se svalila na postel.. zas mam tu svojí neutrální náladu.. nic se mi nechce dělat, všechno mě nudí.. asi napíš smsku billovi abych se zas pobavila..

Čauky, hee vyzvednete mě po škole?..

B...Čawés smišku, když si to její výsost přeje tak klíď, ale taky nám můžeš jít někdy naproti xP..

Tvoje výsost ti poroučí, abyste mě vyzvedli doma.. jo a blbečka toma můžeš nechat doma :P..

B... no tak fájn, a můžeš bejt klidná.. Tom s náma pude.. xP už se na tebe hroozně těší..

Jo ten tak.. hee du na oběd, abyste na mě pak nemuseli slintavě koukat.. :D zatim paa =*

B... ook, zatim paa smíšku.. :)

Strčila sem si mobila do kapsy a vypravila se dolu.. oops místo mámi sem ale v kuchyni našla nějakýho chlapy.. "ehm,ehm.." odkašlala sem si a opřela sem se o futro kuchyně.. on se na mě jenom líně podíval, mam takovej pocit že sem ten xicht už někde viděla, ale ani zaboha si nevzpomenu kde.. "takže maminka má novího?" kouknu se na něj alá mimonkoo.. :D "no jak vidíš.." odvrátí mi "jo, a byl byste tak laskav a řek mi kde máma je?" je mi z něj nablití, sice je fak pěknej, ale tohle je nad moje síli.. :-! ... "asi v koupelně.." otočí se zas ke dřezu a něco si tam kutí.. jenom na něj zezadu udělám vyplázlej jazyk a vydám se do koupelny za mámou..

"Hee já myslela že mámě nějakou dohodu.. nebudeš si sem tahat chlapy když sem doma.."

"Ale on přišel, když si byla ve škole.." zatváří se jak svatoušek..

"Mámo seš nechutná.."

"Tak promiň Smi, ale ty to asi nikdy nepochopíš že nechci bejt pořád jenom sama.."

"Jo tak ty si někdy byla sama? Hned jak táta odletěl hupsla si do postele s nějakym týpanem, nehledě na to že máš každej tejden novího chlapa.. !!

"Ty si to moc dramatizuješ, nemůžu za to.. ještě nejsem tak stará abych si nemohla užívat.. "

"No jo to je fak.. už se těšim až se mnou začneš chodit i na kalby.." řeknu jí ironicky a bouchnu s dveřma.. teď se mi ten Billův nápad jeví jako dobrej.. seberu nejpotřebnější věci a pomalu du ke škole, přece jenom mam ještě hodinu a něco..

No úžasný.. pomyslim si stojim před školou a až za půl hodiny jim končí vyučování.. fak super.. du si sednou na tu lavičku jak sme byli o odpolce s Billem a rozhlížim se všude kolem.. když přejíždim okna učeben.. všimnu si že na mě kouká někdo z okna.. podle očí je to asi ten kluk jak sem ho viděla na tý chodbě s Erikem.. a pak venku jak byl s těma blbkama.. to bude asi i ten jak ráno udělal ten rozruch.. hmm ale jak to že vůbec nic o něm nevim.. kdyby byl novej, rozkřiklo by e to rychlostí blesku, ale jako by se vynořil od nikud a jako by tu byl odjakživa.. noo nakonec si vytáhnu mobila a začnu si hrát hry.. zabořim se do toho tak že si ani nevšimnu že zazvonilo, až když se začne ozývat hluk a děcka se valej ze dveří jako Tsunami a malí školní dveře sotva odolávaj.. tak si teda stoupnu a du si stoupnout někam bokem ke dveřim aby si mě všimli, ale nebyla sem v hlavnim proudu.. ikdyž je mi nad slunce jasný že pudou mezi posledníma, mam se napozoru, kdyby NÁHODOU.. "BAAF" houkne do mě někdo zezadu.. "krva," vyjeknu a svalim se na nějakýho kluka.. "jéj soorráč" usměju se na něj.. zná se mi povědomeej, ale to nejni na naší škole možný.. "v poho" odvrátí a pokračuje.. "nono. smíšku.. nemůžeš obtěžovat neviný lidi..." otočim se na ty blbi za mnou.. "kecii.. ty vaše poučky.." vypláznu na ně jazyk, bez známky zájmu "he a neřikalas náhodou že tě máme vyzvednout..?" všudy přítomnej Bill, to by nebyl on aby v něčem neměl jasno "no.. to by bylo na dlouho.. a nechci se o tom bavit" hodim na něj zářivej face...

Celej den sme zabili venku, nic moc.. trochu sem se nudila.. ale asi to bylo tim že sem celou myslela na to proč mi to máma furt dělá.. chová s fakt hrozně.. ! !
"Lidi já du domu.. chci se vyspat na zejtra.." vstanu z lavičky.. už je tma, a ani nevim co řešili "jo já du s tebou" řekne pohotově Terry.. tak se rozloučíme a vydáme se naší cestičkou domu.
"Tak ahojky" rozloučíme se nakonec i my a já vletim do baráku.. ještě tam byli něčí boty navíc tak sem radši šla hned k sobě do pookje tak sem hodila tlamu na posltel a zůstala strnule ležet ááž do rána.. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama