Květen 2009

Něco na nich je! 5.díl

31. května 2009 v 18:45 | Verýs |  Něco na nich je!
Doma sem běžela hned k sobě a kašlala na divný pohledy tety, strejdy, Vivi.,..

"Vanny co se stalo?" přišla ke mě do pokoje Vivi a lehla si vedle mě na postel a jednou rukou mě objala. "Oni.. celou dobu.. myslej si.. že mě zneužívaj.. že sem pro něj jenom.. hračka" bulela sem jí na rameny a nechala se hladit po vlasech. "A kdo?" necápala moje vzliky "Bill a Tom! Celou dobu se přetvařovali.. hráli i na kamarády!" "to se vyjasní uvidíš" řekla Vivi a dál sme nemluvili, jenom sme leželi dokaď sem se pořádně nevybulela a pak neusla.

Ráno mě pěkně bolela hlava a měla sem oni jako tenisoví míčky..
"Teto můžu zůstat dneska doma? Neni mi vůbec dobře?" i můj hlas zní debilně.. pomyslela sem si když sem se přišourala do obýváku, kde zrovna strejda s Vivi koukal na telku. Vivi mě hned přiskočila obejmout a teta se na mě zalostně podívala "jo jasně! Ale zůstaň v posteli doopravdy vypadáš strašně" řekla mi a já s Viv sme šly ke mě. Zase sme si lehly ke mě na postel a koukali celý dopoledne na filmy..

*******Očima BILLA*******
Včera sem skoro celej den přemejšlet jak to Vann vysvětlit. Ale vůbec nic mě nenapadlo, a vůbec se mi nechtělo do školy. Naštěstí tam ale Vann nebyla.. no lastně nevim jestli natěstí, ale aspoň mam ještě víkend (dneska je pátek) na to abych vymysel způsob při kterym by mě vyslechla až do konce.
"Tome omlouval někdo Vann?" přišel sem k němu na chodbě, jenom zakroutil hlavou.. asi tak pořád vymejšlí jak jí to vysvětlit. "Ale všichni už vědi že sme se s ní včera ,,pohádali,," ani se nemusim ptát kdo ten drb roznes páč je mi jasný že Jessica. Škoda že se holky neperou.. :-// "To je kráva" řek sem naschvál víc nahlas aby to slyšela i ta Jessičiná sbranka kamarádek.. a taky že jí to hned běželi vyslepičit. "Máš štěstí že tebe už nechce!" prohodil Tom aby bylo jasný že on je ten víc ublíženej.. tady teda výmečně jo. Já bych s ní nemoch chodit ani do třídy! "Možná by sme se tam měli po škole stavit" řek najednou Tom "nebude s náma chtít mluvit. A jestli je nemocná tak nás k ní ani nepustěj!" "někdy mě ten tvůj pesimismus doopravdy sere!" řek Tom a odporoučel se do třídy. Tak sem taky šel hodil dřepa do lavice a donudil těch pár minut než zazvonilo a do třídy vešla učitelka.

Hodina byla ještě nudnější než sem si dokázal představit. Docela mi přišlo vysvobozující když my v kapce zabručela esemeska.. ani nevim proč, ale tak trochu sem doufal že to je Vann! Ale nebyl.. byla to Vivi. Což bylo ještě divnější..

Ahoj.. sorry, vym že máš ještě school, ale potřebuju vědět co ste si udělali s Vanny? Kdybys jí jenom viděl. Vipadá jako kdyby jí umřeli oba rodiče a ještě jí to zdělila její největší nepřítelkyně! Promiň nějak se mi nechtělo psát Tomovi, ne že bych proti němu něco měla, to ne! Ale přišlo mi že ty bys mi to moch říct bez těch vět kolem. Cci jenom pravdu ať je jaká koli rozumíš? Díky moc.

Aspoň někdo mě chce vyslechnout. Já sem ubohej. Co si to doprdele pořád namlouvám? Tak sem jí to začal psát.. pravdu. jak jinak přeci..

Nerušíš. A sem rád že aspoň někdo to chce slyšet! Jenom sme si s Tomem povídali a ona to slyšela a myslela si že sme to na ní nahráli a že jí MY lžeme. To je všechno..

Ani ne do minuty my přišla od Vivi odpověď..

O ČEM.. ste si povídali?

Achjo.. to bude zas na dlouho.Doufám že to pochopí a pokusí se to vysvětlit i Vann.

Nechceš dneska počkat před školou. Za hodinu končíme a bude lepší když ti to vysvětlim osobně než přes esemesky.. jestli chceš ?

Zase sem chvilku čekal než mi přišla odpověď..

Jo klidně..

***************Zase VANNESA**************
"Ježiš nenuťte mě do toho už!" ječela sem když mi teta chtěla vnutit další prážky, protože mi za to dopoledne docela stoupla teplota a bylo mi strašný vedro. Teta s Viv nade mnou stáli a chtěli abych poslušně sežrala všechno co si myslej že pomáhá :-! "Vann nebuď umanutá!" napomenula mě teta "já.. to.. ale ..nechciiii!" křičela sem že by to museli slyšet i sousedi. "Tak jí nech" přimluvila se za mě už i Vivi. "Vy ste dvojka k nezaplacení!" postěžovala si teta když zjistila že už sou dvě na jednu. Tak sebrala prášky a odešla.. "hee Vann já du." prohlížela se Viv v zdrcadle "kam?ů zpozorněla sem "do toho ti nic neni marode! Přijdu do hoďky a pak skouknem další filmy ju?" usmála se na mě "achjoo. se tu unudim!" zahrabala sem se do polštářů a dělala mrtvího. "Ale no tak.Za hoďku sem tu zatim pa" vlepila mi pusu a pádila pryč..
Tak sem si pustila třetí díl Scary Movie a začla sem odpočítávat vteřiny do hodiny..

*****-**mezitím Bill a Vivi*******
"Ahoj promiŇ du pozdě. Vann dělala problémi!" přilítnu k Billovi zezadu až se mě chudáček lek. "Co se stalo?" i přes počáteční šok na něm bylo vidět že sem ho svejma slovala vyděsila! "Neboj, jenom má horečku a nechce brát prášky" řekla sem všelijak jenom aby to neznělo moc naléhavě. "Ale jak to? Včera vypadala zravě?" ježiš to je nechápavka "no kdybys probrečel celou noc tak bys asi taky nebyl jak rybička" "ON BREČELA?" kouknul se na mě neveřícně.. a sakriš teď sem to asi přepískla, měla bych si začít dávat bacha na pusu! "No i kui tomu chci vědět co ste si tak strašnýho řekli" sedla sem si na lavičku připravená poslouchat a tak začal. "No začalo to že se s ní začla bavit tehdy nejoblíbenější holka na škole. Ona Jessica patří do jedný party, vůbec nejsou zodpovědný a někdo jako Vann se v tý partě uplně zničí. Ale ona se Vann asi zabouchla do Maxe, ještě většího sukničkáře než je brácha a tak se v tý partě jakoby podepsala vlastní krví. Už první den co tady byla sme s ní mluvili a řikali jí že Jessica jí jenom využívá a jako doopravdickou kámošku jí nikdy brát nebude. Ale ona nám nevěřila. A včera sme šly s Tomem do jídelny a bavili se o tom jak jí otevřít oči abypochopila, že ty lidi sou jenom lži a podvody a že jim o ní nejde a nikdy nepude! A nejdřív sme si toho nevšimly, ale ona tam stála, asi to slyšela. Vzala to jako kdyby sme MY jí celou dobu lhali a že se před ní přetvařujem a utekla.." tak tohl je v prdeli, chtěla sem už říct, ale teď sem pusu udržela a nechala si to pro sebe.. "A ta Jessica, je doopravdy taková kráva?" "děsná!" tak to asi bude zlí. Teď ale nevim komu mam věřit, Vann o ní povídala jako o docela milí holce, sice absolutně ztracený barbíně, ale prej jinak v pohodě. Ale jestli má pravdu Bill, tak to fakt nevim jak jí vysvětlit! "Ale jak chceš Vann otevřít oči? Myslim že jí zná o něco líp než ty a ym jak je umanutá, vždycky dělá opak toho co se jí řekne" až později sem se zamyslela nad svími slovy a napadla mě upě nová myšlenka.....

Ó ta láska 3.díl

22. května 2009 v 17:21 | Verýs
Tak sem zavolala ségře, která trochu uražená nakonec dorazila..
Pak sme si pustili nějakej film a já -myslim že v půlce- sem u toho vytuhla. Ráno mě vzbudil něčí tlumenej smích. Ale zdál se mi tak daleko že sem se převalila na bok a spala dál..
Nějakou chvíli se mi dařilo ten smích ignorovat, ale nakonec mě to vytočilo takže sem se šla podívat co se děje.
Na chodbě stáli kluci a o něčem diskutovali způsobem že se jenom tlemili.. počkat.. já tady spala? A sáákriš to bude zas přednáška od rodiču.. x( Asi bych měla jít domu..
"Jejda.. ahoj Lenny" usmál se na mě Tom. Hned jak to řek otočil se směrem ke mě i Bill..
"Ahoj.." řekla sem rozespale a pokusila sem se usmát a objal mě kolem pasu.
"Já du.." odporoučel se Tom do svího pokoje a já šla obejmout Billa.
"Tak jak se ti u nás spalo?" krásně se na mě usmál.
"Jo ale lepší by bylo kdybych si to uvědomila předem,třeba bych si to víc užila" zazubila sem se..
"To jo teda.. usnula si už po půl hodině toho filmu. Teda ne že by byl nějak mc záživnej, ale tak hrozně nudnej mi zas nepřipadal!" začal zas statistikovat. Tak si ho přitáhla k sobě a začla ho líbat..
"Jo asi budu muset domu" řekla sem potichu a smutně se na něj podívala..
"Teď?"
"No nebyla sem doma celou noc" pokrčila sem rameny
"Já myslel že z toho nebudeš mít žádnej průser"
"Ne, to taky že ne.. jenom se tam ukážu, vysprchuju atd. a pak přídu" usmála sem se na něj :)
"Achjoo" sklopil hlavu k zemi..
"Tak pojď se mnou jestli ti nebude vadit že na mě budeš muset čekat" teď už fakt mě nenapadá jak mu zednout náladu..
"Jo jo joo" tak to zabralo! Supéér!
Tak sme šly, doma sem měla menší přednášku že sem se měla aspoň ozvat, ale že mam štěstí že to všechno ségra vyřídila. /Při tom jak máti mluvila o ségře, my napadla jiná myšlenka, tak sem rychle všechno odkejvala a táhla Billa k sobě do pokoje/..
"Hee jak to lastně včera dopadlo se ségrou a Tomem?" odporoučela sem ho k postely a sama si šla vytáhnout čistý oblečení ze skříně..
"Asi nic, dokoukali sme ten film a on jí pak šel vyprovodit" pokrčil rameny, jako že je mu to stejně jedno a rozvalil se mi na posteli..
"A proč si nešel smírovat? Nebo něco vymyslet aby si věděl co dělali. Chjooo..." koukla sem se na něj naoko naštvaně.
"Tak promiň, ale jak sem to měl asi udělat když si na mě ležela?!?" z tohodle jeho vysokýho hlásku nemůžu, a vždycky se musim začít smát. Připomíná mi manželku po 15 letech s vařečkou v jedný ruce, plenou druhý a na hlavě takoví ty ,,fešný,, šátečky xD xD
"Tak promiň, jak sem to asi mohla vědět?" skočila sem vedle ně na posteli a přiškvařila se na něj takovim způsobem že i Ferda mravenec čuměl xD
"Hmm" dělal nedostupnýho a hlavu otočil na druhou stranu ode mě.
"Takže na naštvanýho si bueš hrát jo? Fajn, tak já taky!" zvedla sem s ez postele a nechala jeho nechápaící pohledy za dveřma a rychle se šla

Miluj mě, prosím KONEC

8. května 2009 v 18:17 | Verýs |  Miluj mě, prosím
*********ZA DVA TÝDNY**********
"Joss…Stůj!"…Ječel na mě Tom..ve škole…"….
"Dej mi pokoj!..Chápeš to?!..Já Už o tobě nechci NIKDY a NIC slyšet!"…Zaječela sem na něj…
"Ne..Joss…ono to není tak jak si myslíš já tě nepodváděl!"..Ječel na mě..tedkom všichni nechápavě koukali..ale to jemu bylo jedno…zastavila sem……jemu se asi trochu ulevilo..přišel ke mně…
"Joss já tě nepodved..to byla…"..

Miluj mě, prosím 18.díl

8. května 2009 v 18:16 | Verýs |  Miluj mě, prosím
**********RÁNO**********
Ráno sem se vzbudila,a hned sem se šla najíst….měla sem fakt vyhládlí…no..a nevzbudila sem se ani moc ráno…..Bylo půl 12…xD…takže spíš dopolko..xD…..Kartr už seděl v kuchyni a kouřil?..Jo..kouřil….
"Zdárek bráchanče…..ty hulíš?"…Hned sem se ho zeptala….
"Milí sestřenko…..hulí se tráva….ne..nekouřím…to jenom sem tady našel cíga..tak sem si řek…že to skonfiškuju..dřív jako si s tím moje milovaná sestřenka zničí zdravý…"…
"Ha-Ha fakt moc vtipný…..sou mámy….jí řekneš že si jí vykouřil její poslední cígo!"…
"A co když Ne?!"..
"Tak…když budeš v noci spát…tě…vykastruju!"….Začala sem se smát..a on jenom hlasitě polknul…
"Jo fajn..řeknu jí to!"..Řekl radši..já sem se vítězně usmála….
"Hele víš ta Sam..ona..s někým chodí?"…….Já sem nastražila uši…
"Cože?..ne…nechodí..proč?..Líbí se tii?"….
"No..ehm..je hezká.."..Začervenal se…
"Jůůů Kartr se zabouch Do Sam Kartr se zabouch do Sam…"….Začala sem řvát…
"Sklapni ty koště….já neřek že se zabouch..tedkom sem se rozešel se Sandrou proto sem taky utek…abych já nemusel mít na očích…ale když je tady Sam…nechci skákat se vztahu do vztahu…"…
"Kartre ty seš pakouš..spoznáš jí a uvidíš.."..Usmála sem se na něj..
"Asi jo…"……Usmál se a objal mě….

Miluj mě, prosím 17.díl

8. května 2009 v 18:15 | Verýs |  Miluj mě, prosím
"Tome vstávej!"...Budila sem druhý den ráno Toma...
"Nech mě spinkat....já sem unavenej...Unavilas mě!"...Řek a usmál se......
"Tomí no tak hop je jedenáct hodin nemůžeš celej den prospat!"....Řekla sem se smíchem já....
"Hm..kdybys vedle mě ležela klidně bych ho prospal!"...
"Tome!"..Zasičela sem už na něj protože se otočil na druhej bok....
"Hm...!"..Zasičel...
"Fajn Jak chceš!"..Řekla sem mu naoko uraženě a šla sem pryč..umít se...pak sem šla do kuchině...za chilku přošel Tom jenom v trenírkách ale umitej xD.................
"Ty se zlobíš?"..Objal mě kolem kolem pasu a políbil mě na krk.....
"Hm...!".Špitla sem a dál natírala rohík.....
"Jossie no tak nezlob se!"..šeptal mi do ucha...neodpovídala sem mu..otičil mě k sobě a opřel si svoje čelo o to moje....
"Tome dělám snídani...".Řekla sem mu......
"Ta počká...!"..Zašeptal a políbil mě...já mu omotala ruce kolem krku.......
"Tome..co bude tedkom snáma?!"..Zašeptala sem mezi polibky...
"Co by..chodíme spolu!"..Řek jako samozřejmost.......
"Tome..ale měli by chom to zatím říct asi jenom Billovi a All..nebo jenom některým lidem...ne hned najednou....".....
"Já stebou souhlasím...ale ted mi dej pusu!"..Usmála sem se na něj a políbila sem ho....Pak sme se ještě chvilku líbali..najedli sme se..pak přišel Bill s All...řekli sme jim to..trochu se divili..ale pak řekli že je to pohodě...x).....
"Hm..já bych vám taky chtěl něco říct..teda hlavně All!"..Ozval se Bill...Allanis na něj vykulila oči....a já vědela co chce...říkal mi to..Tom se taky usmál protože to vědel taky......
"Cože?..Bille..co.."..Zakoktala se All...
"Allanis já vím že tě tohle asi zarazí..ale miluju tě...a mám odvahu ti to říct až tedkom..nevím proč...tak strašně dlouhou dobu sem se bál ti to říct..ale tedkom ti to řeknu..teda..zeptám se tě na to.......chceš se mnou chodit?!"...All ůplně vyvalila oči a skočila na něj...
"Jasně že chci..taky tě miluju!"....Bill se usmál a políbil jí..Tom mě taky políbil...
"Hele lidi to je prča všechno se nám to tady tak popárovalo!"....Řek se smíchem Tom......
"Počkej tohle nechápu!"....Řekla sem já a všichni na mě tupě koukali..
"Coje?"...Řekla sem..
"Joss ty to nevíš?...Pavla chodí se Samem a Chloe s Gustavem!"...Řek Tom a objal mě...
"Cože?..a jakto že to já nevím?"..
"No asi protože si měla plný ruce práce!"..Řekl se smíchem Bill a ukázal na Toma.....já po něm hodila polštář a začali sme se tam mlátit..byla to celkem sranda......xD...
"Ale ne Lidi fakt jakto že o tom nevím ne jako sem s váma skoro pořád a nic nevím!"...
"No Joss víš oni spolu začali chodit když si byla nemocná......jako Chloe s Gustavem a Pavla se Samem tedkom!"..Řekla All s Billovího obětí....
"No aha ale že se tak vůbec nechovají!"......Řekla sem zamišleně......
"No víš oni si myslí že to nevíme chtějí to udržet jako já a ty víš..ale All s Billem jím je to asi jedno!"..Řek Tom a kouk na ně když se líbali...
"Ne není nám to jedno....ale prostě nebudem držet v tajnosti to že se milujem!"....Řek Bill...
"Tak to jo!"..Řekla sem..pak sme koukali TV a šli sme ven......
*********VENKU**********
"Čauký Holoubci!"..Zaječela sem na Pavlu a Sama kteří sedělivedle sebe na lavičce a líbali se.........
"Ehm..ahoj..!"..Řekla nesměle Pája..
"hh holka nestidte se lidi já o tom vím že spolu chodíte taky vím o vás dvou!"..Řekla sem se smíchem a ukázala sem na přicházející Chloue,Gustava,Georga,Andrease a Sam...
"Jakto že to víte?!"..Zeptal se nechápavě Gustav...
"Prostě to víme......a Taky tady All začala chodit s Billem!"..Řekla sem..
"A ty s Tomem!"..Vrátila mi to All..všichni sme se zasmáli.....chvilku sme se bavili když sem uviděla k nám jít známýho člověka...
"KARTRE?!"..Vypískla sem.....
"Jossie!"...Zapištěl on...oba sme se k sobě rozběhli...Všichni jenom nechápavě zírali....
"Pane bože Kartre co tady děláš?!"..Zapištěla sem a skočila sem mu do náruče......
"Já víš rozešli sme se s Hannach a já nechtěl zůstat doma tak mě napadlo že se stavím..doma si nebyla tak sem tě šel hledat!..Bože Joss tak si se změnila!"..Řek mi narychlo a objal mě...Pro Info...Kártr je můj bratranec........
"Pod musím tě seznámit se svým klukem a kámošema!"..Řekla sem mu a už sem ho táhlaza ostatníma...všichni jenom civěli..a Sam měla spožnej výraz..Kartr se u ní taky zasek...ale ale...žeby se rísoval novej párek?xD...hh na to je moc brzo to tedkom říkat....
"Lidi tohle je Kártr můj bratranec...Kartre tohle je Bill,Tom můj kluk,Gustav,Georg,Andreas,Allanis,Samuel,Pája,Chloe a Sam!"..Všechny sem mu představila a se všemi si podal ruce...a se Sam se držal nejdíl.........Pak sme se všichni bavili až do večera.......Rozloučili sme se...a pak já a Kartr sme šli ke mě domů a skvěle sme si promluvili....

Miluj mě, prosím 16.díl

8. května 2009 v 18:13 | Verýs |  Miluj mě, prosím
"Tome...myslím že někdo zvonil!"..Zašeptala sem mezi polibkama..(byli sme už u Toma v pokoji..xD).."Noaco jeho to přestane bavit!"..Zašeptal a dál mě svlíkal..byl asi hezky nadrženej....
"Di otevřít!"..Zašeptala sem..už mě svlíkal...
"Ne nejdu!"....Někoho to ale obzlášt bavilo a pořád zvonil..tak sem Toma ze mě skopla......to byla rána..xD...
"Au!..tak jo!..Ani se nepohni!":.Řek....a šel otevřít..otevřel dveře a slišela sem strašněj piskot.....šla sem se ted akouknout a viděla sem Carol s Tomem jak se líbají!...Mě se hned vrhli slzy do očí...Vzala sem si všechni věci a hned sem utíkala pryč......"Jossie?..Tome co ta tady dělá?!"..Zasičela Carol...
"Joss sakra stůj!"..Křičel za mnou Tom..ale Carol ho chitla a nechtěla ho pustit...."Sakra pust mě ty huso!..Všechno si skazila!..nechápeš že tě už nechci?!..Chodil sem stebou jenom pro zábavu sakra!..Dej mi pokoj!"..Řek jí jenom..vyhodil jí z domu a utíkal za mnou...
"Joss prosím tě počkej ona se na mě vrhla a..."..Ječel na mě..
"Víš co?!..nech mě bejt!..Dej mi pokoj sakra!"..Zaječela sem zpátky a utíkala sem pryč..myslel si asi že du domů..ale já sem domů nešla..šla sem na moje místo...věděla sem o něm jenom já......
*********VEČER*********
Šla sem domů...a na štěstí Tom před mým barákem nebyl..tak sem šla dovnitř....
"Bože to byl den..."..zašeptala sem...si jenom tak pro sebe....
"Jo tak to byl!"..Ozvalo se za mnou....koukla sem se za sebe a viděla sem tam Toma...
"Tome sakra co tu děláš?...Jak si se sem dostal?!"..Řekla sem mu hnusně...
"Joss..to je jedno!....to s tou Carol ona....."..Nenechala sem ho doříct...
"Hele mě nemusíš nic vysvětlovat!..Vypadni!"..Řekla sem mu....
"Ne nevypadnu!"..Řek jenom..Netlačil mě na zed a ruce mi dal nad hlavu...
"Co chceš dělat?"...Nic neřekl...jenom propletl moje prsty s jeho a políbil mě..ale tak strašně jemě..krásně.....
"Pokračovat v čem nás ta kráva vyrušila!"......Zašeptal..
"Najednou je to kráva?!"..Jenom se usmál a zase mě políbil..chitil mě pod zadeček a já mu omotala nohy kolem pasu..takže mě vynesl do pokoje a zavřel dveře...."..Neboj..máma přijede až po zítří!"..Zašeptala sem...."Super!"..Řek a dál mě líbal...položil mě na postel....s rtů se přesunul na krk....měl studený ruce a když mi zajel pod tričko..celá sem se zatřásla...
"Co je?"..Zašeptal a kouk mi do očí...
"Nic..jenom studíš!"..Zašeptala sem......ten se jenom usmál a políbil mě....za několik vtěřin sme měli oba dole trika....fascinovaně...ano fascinovaně sem hleděla na jeho postavu....oni v tý sprše sem si nevšimla jak má krásný bříško....nasál se na můj krk odkud šel dolů..přes žlábek mezi prsama po bříšku až k pupíku...tam se na chvilku zastavil a hrál se sním....Já si to jenom užívala..jazykem kreslil vlhkou stopu až k mým kalhotám který rozepl a chtěl sundat...ale já mu to nepovolila...překulila sem ho pod sebe a políbila sem ho....nechtama sem ho škrábala na hrudi,pak sem se pustila na jeho krk..kde sem ho jemě kousala..a udělala sem mu taky cucflek..když sem mu sála kůži..Tom se otřásl...a já se jenom usmála.....opustila sem jeho krk a vydala se na objevnou cestu po jeho těle..líbala sme ho motýlími polibky...každou bradavku sem vzala jemě do zubů a přejížděla po ní jazykem...Tom už zavíral oči..asi slastí nebo nevím..a taky trošku víc dýchal..ale nesténal...pokračovala sem dolů...chvilku sem zůstala na jeho krásným bříšku který sem mapovala motýlími polibky.....pak sem šla níž....rozepla sem mu kalhoty ale nesundala sem je...líbala sem ho na podbříšku...a to Tom ze sebe vidal první..ale ůplně tichej sten...Kalhoty sem mu sundala a přejela sem mu po celkem napjatých boxerkách.......Tom se ale přetičil a tedkom sem byla já pod ním...Tom mě chvilku líbal a jeho ruce putovali pod mý záda aby mi mohl rozepnout podprsenku....ale nějak mu to nešlo..(Hh mám to totiž ve předu..xD)....
"Sakra kde je to blbý zapínaní?!"...Zaklel..já se začala smát..byl tak roztomileej...
"Tomí..ono je to ve předu!"..Zašeptala sem.."Aha"...Špitl jenom..a už to rozepínal......sundal mi jí a hodil někde dalekooo.....a tedka na mě kouk a zasněně mi koukal na prsa...
"Ehm..Tome?..coe?"...Asi sem se trochu červenala..
"Nic....heey..ty se červenáš?!"......
"Já?..Ne!"..
"Ale jo!"..
"Ale ne!"...To už nic neřek a nalepil se na mě...pak se přesunul na moje bradavky..s každou se hrál ale pět minut..a já myslela že zešílím..to co sem mu dělala já bylo oproti tomuhle nic........"Líbí se ti to?"..Zeptal se nadrženě...já si ho přitáhla a jazyk sem mu strčila snad až do krku..."Jo..líbilo!"..Řek si jako odpověd a pokračoval...On měl kalhoty už dolů..tak je sundal taky mě.....Líbal mě na pod bříšku a hladil mi stehna.....pomalu my sundával kalhotky.......a ty pak někde skončili u mojí podprsenky......líbal mě na vnitřních stranách stehen...........až sem cítila jeho jazyk ve mě.....jazykem mi dráždil klitoris a já myslela že bouchnu....
"Tome.."..Sténala sem jeho jméno...a strašně rychle sem dýchala....já ho překulila a on byl zase podemnou...sundala sem mu už dost napjatý boxerky....nejdřív sem ho trošku líbala..a taky sem ho škádlila.....pak sem ho vzala do pusy....dělala sem jako kdybych lízala zmrtlinu....a Tom byl slastí asi v jiný dymenzi..protože svíral v rukách prostěradlo..jako sem to před chvilkou dělala já...Pak mě pod sebe zase přetočil..(všímáte že se jenom otáčíme?..xD..)...nasadil si kondom...a vnikl do mě...já sykla slastí..a on taky....panna sem už nebyla ale tři roky.....začal se ve mě pohybovat.....pořád zrychloval ale nebylo to ono.."Tome..rychlejic..prosím!"...Zašeptala sem...Tom zrychlil...naše steny se rozlévali po celým pokoji..co..snad po celým domě.....Já se za chvilku udělala..a po mě Tom....Unaveně vedle mě padl...
"Uff..to byla jízda!"..Řekl.....udýchaně..
"Jo to byla!"..Řekla sem se smíchem....
"Dáme druhý kolo?!"..
"Tome ty hovado!".Řekla sem a migla sem ho pohlavě polštářem.....
"Coje?.já se jenom ptal!"..udělal andílovskej kukuč a já se začala smát....
"Ale nebylo by to odvěci!"..Řek znova...
"Tome!"..Zasičela sem..
"Tak jo už sem sticha!"..Řekl a líbl mě na krk..Pak sme oba v obětí usli....

Miluj mě, prosím 15.díl

8. května 2009 v 18:12 | Verýs |  Miluj mě, prosím
"Hele lidi co si myslíte o týraní zvířat?"..Řekla sem když sme ježeli v parku na dece.........Ležela sem já..u mý hlavy z druhý strany Tom,Bill a All mi leželi na břiše..All na břiše ležela Sam a Chloe a Chloe na břiše ležela Pavla a jí na břiše Samuel...no jo..byli sme trošku roztahaní..ale neva..stejně kdyby tady byli všichni tak by to bylo horší..ale stejně..všichni sou navalení na mě..proč neleží nikdo na Tomovi?..no jo..už vím..protože on jim to nedovolil..xD....
"Pfyslím pfe fe tpfo pfěfo hrozfího...nefnáfím tfo!"..Řek Tom kterej zase něco žral a celou mě poprskal..staly se znás docela kámoši..
"Tome!..Ty dekente!..celous mě postříkal tím tvým rozžvíkaním jídlem!"...Řekla sem zhnuseně a všichni se smáli..až mi břicho dunělo..xD...
"Ukáf?..fde?"..Řek zase a zase prskal....
"Víš co?..Raději nikde!"..Řekla sem mu a utřela sem si mojí tvář....
"Pfomin!"..Řek jenom...já řekla že jako v poho a poslouchala názory jiných...
"Je to něco otřesního..nesnáším kožešiny...prostě..nechápu jak to může někdo dělat!"Řekla se snechucením All...
"Tak nějak...je to strašní když hoci kde na internetu vidíte jak dělají ty pokusy a tak...je to tak strašně smutný!"Řekla Chloe a všichno souhlasili..pak sme se jenom bavili..já pořád něco dělala s hlavou...ale když sem jí měla rovně a koukala sem na nebe..ucítila sem něčí rty(koho asi) na mým uchu..hned sem měla husí kůži...hrál se smím ušním lalůčkem.....
"Joss?..co děláš?..že tak divně dýcháš strašně rychle!"..Řek do ticha Bill...všichni sme totiž měli zavření oči vnímali jenom tu krásu parku..skoro nikdo tam nebyl......
"Já..ehm nic proč?.."..
"No jenom tak..jako kdyby ti někdo dělal něco strašně příjemnýho!"..Řek Bill...
"Hmm!"..Řekla sem jenom nepříčetně a nechala Toma at si hraje s mým ouškem..:-P...pak si otočil mojí hlavu k té jeho..a koukal mi do očí...a políbil mě...vypadalo to jako ten polibek se spidermana....ale bylo to celkem hezký...já ho samozřejmě líbala taky..a on byl ůplně že spokojenej...
"Hey vy dva!..My vás prokoukli!"..Řek se smýchem Samuel...všichni na nás koukli a já zrudla...
"A co ste jako měli prokouknout?"..Řek s nezájmem Tom...
"No..tedka ste se líbali já to viděl!"..Řek...
"Noa?..jedna pusa..noa?"..Řek zase...
"No nic mno!..Jenom že spolu chodítě ne?!"..Já se začala smát a Tom taky..
"NE!"..Řekli sme oba nastejno...tak už se to dál neřešilo a všichni se lehli naspět...
"Ale sme jim dali co?"..Zašeptal mi do ucha Tom..
"Tys jim dal!"..Řekla sem mu a koukla jim do očí...
"No tak asi jo!"..Řek a začali sme se smát...asi za hodinu sme se všichni spakovali a šli sme domů....Tom mě jece nenápadně políbil a pak sme šli každej svojí cestou...
*********ZA DVA TÝDNY**********
"Slečno Gellerová!..Vy ste se zase neučila!"..Ječí po mě ta lama matikářka...
"Já se učila..jenom to nevím!"..Řekla sem a všichni se začali smát...
"Vám je do smíchu?"..Všichni stichli..
"A?..divíte se?!"...Řekla sme zase já...
"Tak vy budete drzá?"..
"Já nejsem drzá!"
"Dejte mi žákovskou!"..
"Já jí nemám!"..Řekla sem.....
"Jakto že jí nemáte?!"..
"Já nevím..fakt vzal mi jí sousedovic kocour..a nevím kde je!".....Řekla sem a všichni se smály...
"Nemám na vás nervy ani čas....dostanete zápis do klasáku!"...
"Jak je libo!"..Řekla sme..ta už byla rudá vsteky..matika..skončila celkem v poho..pak byl děják a němčina..o Němine mi přiletel papírek....
Dneska..v půl 4..přid ke mě prosím..potřebuju stebou mluvit..nikdo nebude doma..Bill de někam s All..pa...Tom..
PS:..prosím tě přijdi!
Já jenom koukla za mě a Tom se na mě usmál..tak jo řekla sem si......tak škola skončila celkem v poho..a šlo se domů..
"Joss..hele já příjdu až po zítří okey?..jedu na sližebku!"...Řekl ami hned mezi dveřma máma...
"To jako fakt jo?..SUPER!":.Řekla sem protože byl dneska pátek!..:)...
"Jo a žádný vylomeniny jasný?!"..
"Jo jasný znáš mě předce!"...
"No právě proto že tě znám!..Pa!"..Řekla..
"To už jako deš?!"...
"Jo čau!"..Řekla jenom..ano sem jí nestihla říct ahoj..no nevadí..šla sem se osprchovat a převlíct..pořád mi vrtalo hlavou co může Tom asi chtít?..hm..nevím mno nechám se překvapit..koukala sem chvilku na nějakou telenovelu..která mě absolutně nebavila...už bylo asi čtvrt na tři tak sem se vybrala ke Kaulizům...Otevřel mi samo že Tom..hned mě vtáhl dovnitř,zavřel dveře natlačil mě na ně a hned mě políbil.......
"Hmm..tak to teda bylo hustý..o tomhle chceš mluvit?"..Řekla sem mu se smíchem...
"Ne jenom prostě dva týdny..myslel sem že umřu promin!"..Řek mi a kouk mi do očí...
"O čem si chtěl mluvit?"...
"Já?..Já říkal že chci mluvit?"...Zablísklo se mu v očích a usmíval se...
"Tome ty prase!"..
"Co já?..Já nic neřek!"..Tvářil se jak andílek...
"Ne ale vím co chceš dělat!..Tome proboha..co to snáme je?..jece ani ne před měsícem..sme se nesnášeli..a tedka?..tedka se tady skoro pořád cucáme a nevím co jetě!"...
"Ale já vím je to divný ale nemůžu si pomoct!"...Řek jenom a zase mě líbal...nechala sem se....proč ne že jo..xD...........
"Tome fakt to chceš udělat?"..Říkala sme mezi polibky...
"Jo..strašně moc po tom toužím..troašně moc toužím po tobě!"..Hned jak to řek..sem odhodila všechny zábrany za hlavu a nechala se líbat....

Miluj mě, prosím 14.díl

8. května 2009 v 18:11 | Verýs |  Miluj mě, prosím
*********ZA TÝDEN**********
"Mamí!"..Pištěla sem na mojí mámu..
"Jo?"...Řekla...
"Kde mám to černý triko s tou růžovou smrtkou?"..
"A odkud to mám já asi vědet?"
"Mami!..Ty mi pereš!..Kde je?."..
"Joss já fakt nevím ho hledej seš strašnej bordelář!"...
"To není pravda!".Protestovala sem...
"Ale jo jo je to pravda!"..
"Není!"...........CRN!....Zvonil zvonek..."Di tam Joss!".....Řekla jenom máma a já tam šla.....ve dveřích stála Pája...
"Ahojky Pavlí...co ty tu?"...Pája na mě strašně smutně koukla...
"Coje?"..Řekla sem...
"Joss..já su upe na dně....já miluju Samuela!"...Řekla jedním dechem...
"Prosím?"...Asi sem špatně slišela......
"Já nevím jak dál.."..Zašeptala a padla na gauč...já jí objala...
"Pavlí to bude pohodě..uvidíš!".......Chlácholila sem jí...
"Bojím se že nebude..nebude..Joss já ho potřebuju!"...Plakala..bylo mi jí tak strašně líto...
"A co se vlastně stalo?"....
"No.."...Řekla a začala mluvit..dozvědela sem se že na tý párty kdy sem skončila s Tomem..(od tý doby moc spolu nemluvíme..:(..)..ve sprše když šla ona a Samuel odníst domů Alece...skončili u nich doma v obýváku na gauči a líbali se..ale od tý doby se prý sam chová jak kdyby jí neznal..a prý řek Alexovi..že jí má taky rád ale bojí se...no jo no ta láska..:(....
"Pájulí to bude dobrý!..Uvidíš!".......Objala sem jí...
"Já nevím co bych dělala kdybych tě neměla...seš strašně super...vždy se stebou dobře mluvilo a vždy si mě vyslechla!"......Pak sme jenom kecali a Pája šla pak domů...tedka k All..:).......Já našla moje triko..xD.......tak sem se oblíkla a šla sem k Billovi.........Zazvonila sem a otevřel mi Tom...zůstav stát s otevřenou hubou..
"Proč na mě tak koukáš?..Je Bill doma?"...Řekla sem mu......
"Já nekoukám jo je pod dál!"...Řek jenom a pustil mě dál...cítila sem jak mi kouká na zadek......Začala sem se smát..
"Ty mi koukáš na zadek?"....Řekla sem a smála sem se dál..
"Já?..Nee tobě?..cože?"...Zakoktal se...
"Víš o tom že seš roztomilej když nevíš co říct?"..Řekla sem mu..ani nevím jak to ze mě vypadlo.......
"Cože?..Ehm..no..tak..dík!"..Řek já se usmála a šla sem za Billem..ten byl u sebe v pokoji a něco si psal do sešítku..xD....
"Čau fešáku!"..Řekla sem mu a sedla sem si na postel....
"Čauky....konečne seš tady"..Řek a usmál se...
"Co to píšeš?"...
"Ale texty píšu!"....
"Ahaa..tak to jo..dej mi nějakej papír du teda kreslit!"..
"Nakresli mi All!"..
"Ne!"..Posmutněl..dal mi papír a já si něco kreslila..
**********ZA DVĚ HODINY**********
Za tu dobu se knám přidal taky Tom..a chtěl vidět co kreslím...
"Ukaž mi to!"...Řek..
"Nene neukážu!"...Řekla sem a vyplázla sem na něj jazyk..
"Smíšku no tak prosím!"..Hodil hezkej kukuš...
"Ne ne ne ne neeeeeeee!"...
"Ste jak malý děti!"..Řek Bill se smíchem když sme se honili po pokoji....
"Bille řekni jí něco!"....
"Joss ukaž mu to já to chci taky vidět!"...Řekl Bill...
"Ne ne!"...Řekla sem a utíkala sem..vletěla sem do koupelky a Tom za mnou...hned zamkl...
"Á mám tě a tedka mi to ukaž!"...Řek vesele..
"Ee neukážu ti nic!"...
"Joss ploším!"..Řek..ani nevím vlastně co to do něj vjelo že chce něco vidět...a že je hodnej...
"Ne!"..
"Tak já si to vezmu sám!"..Řekl a začal mě lechtat....
"Tome ne prosím prosím ne!"..Já se válela po zemi v křečích........on mi to vzal ale pořád na mě ležel....
"Uff..Tome..uff..slez..prosím...já se asi pochčiju!"..Řekla sem a smála sem se.......Tom mi kouknul do očí......a políbil mě......odpojil se odemě a pořád na mě ležel...já se začala smát...
"Leží se ti dobře?!"....a smála sem se dál..
"Jo..to jo...máš dobrý prsa dobře se na nich leží!"..Řekl a smál se taky....
"Ty seš hovado Tome!"..
"Tak to ti teda děkuju!"..Vstal ze mě a dělal uraženího...já mu vzala můj obrázek vyplízla sem na něj jazyk a šla sem za Billem..Tomu sem ten obrázek teda strčila....
"Vole..tohles nakreslila tedka jo?!"......Řek Bill se zaražením dychem.....
"Jojojo to jo jo kreslila co je na tom?"....
"No...vypadá to jako upravení compem!"..Řek Bill..
"Víš Bille.....to je trochu upravený kdys byl v kuchini sem to naskenovala upravila atd!"..Řekla sme a zazubila sem se.....Ten se jenom usmál....
"No jo ty mrško!"..Řek chvilku sme u nich jece byli a bavili se..pak přišel taky Tom a já se začala smát...ten se pak přidal a sedl si za mě..(Já seděla na posteli v tureckým sedu a bavila sem se s Billem)..Bill vykulil oči..no já se sama trochu divila..ale jenom trošku..xD...tak sem si opřela hlavu o jeho rameno a bavili sme se dál...pak sem se večer spakovala a šla sem domů...lehla sem si do postele a přemýšlela sem nad tím..co se to vlastně dneska stalo.....

Miluj mě, prosím 13.díl

8. května 2009 v 18:10 | Verýs |  Miluj mě, prosím
"Hele lidi co tak udělat párty?"...Vyskočí najednou ze sedu Sam......všichni sme na ní koukli..byli sme už u Kaulitzů... "Joo dobrej nápad!..naši stejně přídou až za týden!..Bude pařbá!"..Přidal se Tom... "Jo jasně..nějakej chlast máme..a když tak řekneme lidem at přinesou..joo!"..Přidal se taky Bill..všichni souhlasili jenom já tam tak seděla a dumala...ani nevím nad čím...mno teda vím..Tom na mě tak kouk...asi ví nad čím přemýšlím..... "Co ty Joss?..Souhlasíš?"...Vytrh mě z mýho přemýšlení Bill... "Jo jasněě..konečně se vožeru a na všechno za poeslední týden zapomenu!"....Když sem to řekla Tom na mě tak kouknul jakože..."proč chceš na to zapomenout?..já na to nechci zapomenot!"..nebo tak něco...tak sme se pustili do příprav párty.....
**********ZA HODINU**********
No...párty je už celkem rozjetá...je tady taky Alex a Carol..se docela hustě válí po Tomovi ale tomu to asi jak vidím ani nevadí..ale mě to vadí!..ale proooč?...wrr.... "Ahoj Jossie!"..Řek Alex...já byla už docela v náladě..Tom spozorněl.. "Ahoj Alexi..tak co..jak to de?".. "Ale jo...až na to že mi chybíš Joss!"....Tom to slišel a skoro mu vyletěli oči z důlků tak koukal..Carol ze sebe schodil a šel blíž... "Promin Alexi...ale já ti to prostě neodpustim..nevěra je to nejhorší...a já jí nesnáším!".. "Já vím Joss...ale prostě sem vůl že sem to udělal!"..Řek a chtěl mě políbit ale mezi nás vtrhl Tom... "Jéé čau Alexi jak to de?!"....Já na něj jenom viděšeně koukla........... "Ale jo..Tome můžeš nás nechat?"..Řek.. "Promin ale ne nemůžu..páč..se dneska paří!..Pod!"..Řek mu jenom a táhl ho odemě pryč..

**********TOM*********
Nemoh sem dopustit aby jí políbil..prostě nemoh...stejně jako nedopustím aby byli zase spolu!...Ten polibek byl pro mě něco tak impulzivního...že bych jí líbal pořád....nevím kam se ta nenávist poděla...nevím..ale snad sem se nezamiloval..to ne..... "Tak jo Alexi..co si dáš?"..Zeptal sem se ho.... "No já nevím třeba vodku!".. "Jo okey!"..Nalil sem mu vodku a šli sme dál...chvilku sme se bavili a byli sme celkem nakalení...když sem se bavil s klukama na Alexe sem zapoměl....ale spoměl sem si na něj až když sem slišel jak všichni pískají..hráli ploužák....kouk sem se na "taneční" parket...TO NE!..Prosím at to není pravda!...

**********JOSSIE**********
Alex za mnou za chvilku přišel celkem slušně nakalenej.....mno já na tom nebyla o nic líp.....šli sme tančit hráli celkem hezkej ploužák...asi v polovici ploužáku se ke mě Alex sehnula políbil mě...já se nebránila...ale nebylo mi to moc příjemný..proč nemůže tady být místo Alexe Tom?..a nad čím to zase přemýšlím?....pane bože.....všichni pískali....když sme se s Alexem od sebe odtrhli..viděla sem kousek od nás stát Toma s ůplně vyděsením a sklamaním pohledem.....pak odešel pryč....

*********ZA HODINU*********
"Tak lidi..zůstalo nás tady jenom pár..já vím že se to hraje všude..a že je to už ohrané..ale tedka dáme flašku jo?!"...Křičel Bill přes celej dům..zůstalo nás tady jenom několik..Alexe nesli domů..mno spíš..Pavla a Samuel ho nesli domů.......byl skalenej...jeho chyba.....já su taky trošku..:D..ale nevadí..:D..... "Jo jo jasně!"..Řekli všichni jendohlasně..Tom si sedl naproti mě..a pozoroval mě...Carol seděla vedle něj a lepila se na něj..hm..chudák... "Takže točím první já!"..Řek Bill..padlo to na nějakou holku a Toma...museli se líbat..Tom dál fant a holka byla sklamaná...asi po půl hodině to padlo na mě a TOMA!..Sakra!.. "Takže vy dva...pro vás mám spešl ůkol!"..Když to řek..upe mě zamrazilo..."Svlečete se do spodního prádla...půjdete do sprchovýho kouta.....a pustíte na sebe vodu..a u toho se budete líbat jako zamilovanej pár!"..Bill byl asi docela hodně skalenej!.. "Bille ale to předce..."..nestihla sem doříct.."Jo dobře!"...Skočil mi to řeči Tom..já na něj jenom nechápavě koukla a ten se na mě vůbec nepodíval..myslím že ostatní to taky docela zaskočilo..a Carol?..o tý nemluvím hodila na mě upe hnusnej pohled...Tak sem vstala a šla sem se svlíknout...šla sem do toho sprchovýho koutu a za náma Bill,All,Sam a Carol..ostatní by to asi neušli...Zalezla sem si do koutu a za mnou Tom..a zavřel dveře...Bill byl trochu nasranej ale řek že to teda nevadí..Tom pustil vodu a kouknul mi do očí...chitnul mě kolem Pasu a přitáhl si mě..svýma rtama se přibližoval k těm mých když mě konečně políbil....Voda na nás tekla..a my tam jenom stály a ochutnávali sme rty toho druhýho........pak přidal taky jazyk..já ho chytla kolem krku a on mě hladil snad po celým těle...sakra..kdyby tohle nebyl jen stupidní ůkol..:(....bože co to melu?!.... "Dobře Lidi mohli by ste končit!"..Řek Vysmátej Bill ale já sem ho nevnímala..a myslím že Tom taky ne.. "Tak ne no!"..Vzdal to když tam stál asi pět minut...Myslím že All a Sam se jenom usmáli.. "No tak Tomí dost!..Ůkol si splnil!"..Otevřela dveře Carol..Tom jí jednou rukou vystrčil a zavřel dveře od sprchovýho kouta a dál mě líbal..ale už ne tak jako kdyby to byl jenom blbej ůkol..tak jako mě líbal u mě v pokoji...Pak nechal mé rty a šel na krk kde mi zlíbával vodu... "Tome..měli bychom.."..Ani sem to nestačila doříct protože mě znova líbal na rtech.....všichni s koupelny odešli a zůstala sem tam jenom já a Tom... "Měli by chom jít za ostatníma!"..Řekla sem mezi polibkama... "Ale já nechci.....Nechci když sem stebou Joss ne!"....Řek a zas mě líbal....Líbal mě na krku a zved si moje stehno do vzduchu na kterým mě hladil... "Joss...tvoje rty sou pro mě jako droga..nemůžu se jich nabažit!"...Pořád na nás tekla ta voda...... "Tome..já..já....já sem tedka ůplně zaražená..nesnášíme se a tedka se tady líbáme!"... "Já nevím co k Tobě cítím..ale nenávist to určitě není!"...Řek a zase mě políbil..........já se na něj jenom vyděšeně koukla..a on odešel!..on odešel!..Nechal mě tak jenom tak!...Tak sem se zabalila do ručníku kde už skoro nikdo nebyl..ani Carol ne..tak sem šla do pokoje pro hosty..kde nikdo nebyl..trochu sem se vysušila a šla sem spát jenom tak..i když sem měla spodní prádlo mokrý..mě to nevadilo..alespon mi nebude vedro..:-P.......

Miluj mě, prosím 12.díl

8. května 2009 v 18:09 | Verýs |  Miluj mě, prosím
*********ZA DVA MĚSÍCE**********

"Jossie no tak pohni sakra!"..Řve na mě All.... "Jo už jdu sakra!"..Řeknu jí zase ne oplátku já..tak..aby ste byli v obraze...mno...All má dneska přijet nějaká sestřenice..prý jí znám ale já si jí nějak nepamatuju..tak já a celá naše parta..(Já,All,Sam,Chloe,Bill,Tom,Gustav,Georg,Andreas,ALEX a jeho mladší brácha Samuel..)..dem pro ní na stanici.. "Hele lidi jako tohle ne tak to jako musíme jít celá banda jo?!"..Řekla sem když sem vyšla před dům a byli tam fakt všichni..Alex ke mě přiběhl a dal mi pusu..Tom se stím že sním chodím nějak nemůže pořád smířit..tak se hned otočil... "Mno tak jako za prvý obyčejní.."ahoj miláškové moji" by stačilo..a cmoulat se tady jako fakt nemusíte před chvilkou sem obědval!"..Zahlásil Andreas.. "Andreasi ty seš pako!"..Řekla sem mu a šli sme čekat tu
sestřenici..:)....

*********ZA HODINU*********

"Allanis!"..Zaječela nějaká holka na All..a my se všichni otočili...hm..celkem hezká řekla sem si.....někoho mi připomíná..ale koho sakra?..... "Pavlo!"...Zaječela All.....hm to jméno..sakra tedka si nevspomenu..objali se tak a pak šli za náma.......... "Takže lidi tohle je moje sestřenice Pavlínka,Pavlí tohle je Sam,Chloe,Alex,Samuel,Andreas,Georg,Gustav a Billa,Toma a Jossie znáš!".. "Jo jasně!..Ahoj...Jéé Joss ty ses změnila!"..Řekla mi a objala mě já na ní jenom blbě koukala.... "Ehm..známe se?"..Zeptala sem se jí..ta na mě jenom koukla a řekla že si snad časem vspomenu....tak sme tak šli..já s Alexem vedle sebe a vedli sme se za ruce..Tom s Billem a Samuelem za náma....Gustav a Georg se od nás odpojili...a Sam,Chloe,Pavla a All před náma a vesele se bavili..když sem najednou zaječela.. "PAVLO?!".........Všichni na mě koukali..no jasně..já si vspoměla!...To je All sestřenice ale to už víte..když sme byli menší dělali sme my tři spolu samý hovadiny!.. "Spoměla sis?!"...Řekla s pobaveným ůsměvem.. "No jasně!..Nechápu jak sem mohla zapomenout!"..Řekla sem a objala sme jí..a šli sme dál............Cítila sem jak nás Tom pozoruje..jako mě a Alexe když sme se sním a se Samuelem loučili páč museli domů...Hm..myslím..že budem mít new párek..Sama a Pavlu....tak divně po sobě koukají...:)..ale byly by rozkošní fakt že jo..:)..Pak sme šli teda dál....ale já šla s holkama.......hm..kdzž vám mám říct pravdu..ten Tom mi už celkem leze na mozek..páč pořád reje a mě je to už fakt jako nepříjemný!..proč si nehledí svýho?..........hm..tak to je teda fakt ůžasná otázka..ale odpověd bohužel nevím..:(...

*********ZA TÝDEN**********

"Same přihraj mi ten míč!"..Ječím na sama když já,Sam,Tom,Bill,Allanis a Chloe hráme fotbal na naší zahradě.... "Ne Same mě nahraj!..hráš s náma ne s holkama!"..Postavil se přede mě Tom.. "Padej Kaulitzi!".Řekla sem a odstrčila sem ho bokem...on si stoup předemě a stáli sme na kraji bazénu....Sam mu přihrál takovou pecku že Tom neudržel rovnováhu spad a mě stáhl sebou... "Ty Idiote!...Koukni co si udělal!"...Zaječela sem na něj když sme se vynořili..a já neměla podprsenku..:-/... "..Noacooo..sem se chtěl o něco zachiti a tys mi padla do rány!"..Řek a začal se smát.. "Ty seš strašnej Kokouš!"..Nadávala sem mu když sem stála na kraji bazénu..venku myslím..a on mi koukal na prsa... "Koukel mi do očí když stebou mluvím a ne na kozy!"..Zapištěla sem... "Ehm jo jasně..promin chápeš to slovo?"... "Víš co?..dej mi pokoj!"..Řekla sem..a šla sem do domu..ostatní jenom z ůsmevem pozorovali a smáli se...fakt...týden k pohledání........Ne jenom že sem se rozešla s Alexem..jo..rozešli sme se páč mě ten zmrd podváděl..už delší dobu..Tom byl s toho docela Happy ale mě do smíchu moc nepřišlo.........Jako pořád se sním bavím ale chodit sním už nechodím.....nepotřenuju aby to udělal ještě jednou..co udělá jednou...není problém to udělat znova že...no jo..pak se ze mě pořád všichni smějou...tedka mě Tom schodí do bazénu..co víc si přát?..týden k pohledání...fakt že jo..........utíkám do pokoje se převlíct když tam vtrhne Tom.. "Ty magore vypadni pryč!"..Zaječela sem..no co..byla sem jenom ve spodím prádle nemusí mě očumovat!... "Nechtěl sem tě tam schodit Smíšku!"...Cože?..jako on za mnou de jenom kvli tomuhle?..OMG..... "Bože to si jako přišel jenom kvli tomuhle?..jak nevidíš právě sem se převlíkala!"......Jak sem si všimla jeho oči přestali propalovat ty moje a sklouzly trošičku níž..... "No ehm já nepřišel jenom kvůli tomu ale taky kvůli tomu že ti vskazuje Bill že si máš pospíšit páč prý deme k nám a pak někam ven!"..A pořád koukal na moje tělo a ne do očí.. "Sakra čum mi do očí když stebou mluvím!../Kouknul mi do očí/..no tak jim vskaž že at si počkají hned sem dole...........!"..Já když sem mu to říkala byla sem k němu otočená zády..páč sem si vybýrala ze skříně triko.....když sem se otočila s ulovkem (Triko myslím:D)...tak sem do něj vrazila..stál kousek odemě až se naše rty skoro dotíkali......... "Tome..co tady ještě děláš?"...Zašeptala sem.. "Promin..já sám nevím..ale tohle co tedka se chistám udělat mi prosím odpust!"... "Cože?"..Nechápavě sem na něj koukla....ale Tom mi neodpovědel...hned si mě přitáhl a políbil mě...hned se odpojil..bylo to takový zvláštní..jako kdyby sem dostala Elektrickej šok..a myslím že Tom na tom nebyl o moc líp...otevřela sem ůsta a dala sem mu volnost aby mohl svým jazykem vklouznout do mých ůst...hned to pochopil a tak udělal.......omotala sem mu ruce kolem krku a líbala jej dál..opřel mě o skřín a hladil mě po zádech.... "To..Tome co to děláme?"..Zašeptala sem a koukla sem mu do očí....... "Já nevím...."...Řek jenom a taky mi koukal do očí "Asi bych se měla oblíct a měla bych jít dolů"... "Jo asi jo!"..Řek jenom....když odchádzel z pokoje zastavil se..otočil se ke mě...zase si mě přitáhl a pak šel pryč...já tam jenom stála jak solní stloup..pak sem se teda připravila a šla sem dolů...Bill mě hezky zj**al za to že mi to dlouho trvalo..a Tom se na mě ani nepodíval..co se to tady sakra děje?!......

Miluj mě, prosím 11.díl

8. května 2009 v 18:07 | Verýs |  Miluj mě, prosím
Bože kde je?..má několik minut spoždění..mno teda..je 19:01 takže jenom minutu...čekám v pokoji a něco si čmárám na papír...když najednou sliším..Domovní zvonek..letěla sem dolů jak raketa..a když sem otevřela dvěře krásně se na mě usmíval Alex...........
"Ahoj!"..Pozdravil mě...božee je tak sladkeej!...
"Ahojky!"..Řekla sem mu..líbl mě na tvář..aa...já se určitě červenám..jo sem červená jak rak!..:(...
"Seš roztomilá když se červenáš!"..Řek..
"Heh..dík..jdem?!"..Zeptala sem se ho...
"Jo jasně!"...A šlo se..zamkla sem dům..rozloučila sem se s mýmo miláčka kteří běhali po zahradě.....a šli sme ven....
**********ZA HODINU A PŮL**********
"No fakt kdybys u toho byl by ses smál mno..jako všichni se na mě smáli jenom já tam stála jak idiot a koukala na ně jestli jim šibe ne!"....Právě sem říkala Alexovi jednu hystorku..a směje se na ní jak blázen..
"Joss....jako..ty seš ůžasná!..je stebou děsná prdel..sem rád že sem tě pozval!"..Řek mi Alex a kouk mi do očí../Seděli sme v parku na lavičce/..
"Ehm dík..asi se budu zase červenat!"..Řekla sem mu a fakt sem se červenala..uhla sem pohledem páč sme si koukali do očí..
"Víš já tohle nedělám..asi si myslíš že sem děvkař páč za mnou leze moc holek nebo třeba že lezu Tomovi do zelí ale o to mi nejde..fakt...je mi to ukradení celá pověst nejsexi kluka nebo taq..ale..prostě..u tebe to udělat musím!"....Koukla sem na něj docela nechápevě...
"Co musíš udělat?!"..
"Tohle!"....Řekl a políbil mě..ON políbil MĚ!..lidi chápete to?..já se líbám s ALEXEM!....s A-L-E-X-E-M!!..Pane bože to nerozdýchám!....
"Ale ale co to tady je?!"..Sliším povědomej hlas....chtě nechtě se musím od Alexe odtrhnout..a koho nevidím?..no jasně TOM!..
"Co je tě do toho?!"..Křikla sem na něj..
"Mno..poměrně dost!"..
"Mno tak jedině hovno!Padej!"..Řekla sem mu..všechnol musí skazit!....
"ne ne nikam nejdu..nezajdem někam?..třeba do kina?!"..Zeptal se..a až tedka sem si všimla Carol..tak to je teda gól..no jo..ona předce Toma Miluje žě jo!..:D....
"No hele Tome jako nic proti tobě ale jako já sem tady s Jossie-Mojí holkou mno a jako.........chtěli by sme bejt sami!"..Cože?..COŽE?..Já sem prý Alexova holka?..PANE BOŽE JÁ SE DUSÍM!...:D......
"Co-co-cože?..vy dva spolu jako to?!"...Zakoktal se Tom...
"Jo Chodíme spolu máš něco proti?!"..Vyletěla sem na něj já........
"Ne ani ne..to je bomba..protože já tady s Carol taky chodím..tak můžem na rande ve čtyřech ne?!"..Carol se rozsvítili oči tím jeho přehlášením a hned sa na něj zavěsila..mno..Tom se nějak nadšeně netvářil..
"No..tak to jo..super nápad Tome!"...Řek mu Alex a já na něj koukla s vypuleníma očima jakože ne.......
"Ale no tak Joss bude to pohodě!"..Řek a tak krásně na mě kouk s těma jeho očičkama že nešlo odolat..tak sem jenom kývla a šli sme.....Před kinem sme si koupili lýstky a šli sme si sednout..(Šli sme na děsnej doják mno..)...Seděli sme..Carol,Tom,Já a Alex...hned jak sme si sedli mě chit za ruku.......Tom jenom na něj divně kouk....když film začal včichni sme spozorněli....chvilku sme koukali když mi Tom šeptl do ucha...
"Takže ty sním chodíš?!"...Všichni byli zažraní do filmu takže to nevnímali..
"Jo chodím máš něco proti?!"..
"Znáte se jeden den!"..
"Noa co?..ty taky holku neznáš celej život aby si sní spal Tome!..nestarej se do mě sakra!"...Už sem trochu vylítla ale byla sem potichu..
"Budu se do tebe starat protože to je hnusnej děvkař jenom tě vyzžije Smíšku!"..Cože?..Smíšek?..tak mi nikdy neřek.......
"Tome sakra!..Ty seš stejnej!..O co ti de?..co ti na tom tak strašně moc vadí že sním chodím?!".....
"Jo Vadí mi to!!Vadí mi to chápeš?!..Kdyby nepřišel tak bys byla sama!"..
"Noa?..tobě jako vadí že existuje nějakej Kluk kterýmu se líbím?!"..
"Jo!..Vadí mi to že Existuje JEŠTĚ nějakej kluk kterýmu se líbíš!"........Řek..já na něj jenom nechápavě koukla a ten se dělal že ho ten film najednou strííšně zajímá!..tak tohle sem celkem nepochopila ale nevadí..Film skončil a mě pořád vrtalo hlavou co mi Tom řek...
"No tak Lidi film byl super ale asi by sme se měli rozejít!"...Řek Alex..
"Jo to jo já už půjdu domů zítra je předce škola a už je pozdě!"..Řekla sem a usmála sem se......
"Já tě doprovodím!"..Řek..
"No jo my půjdem sváma máme to po cestě!"..Řek hned Tom..
"Tomí ale já bydlím na opačný straně!"..Protestovala Carol...
"No vidíš Tome!..tak si doprovd svojí holku a já půjdu s Alexem!..mějte se!"...Tom se zatvářil tak jakože mě za chvilku zabije..ale nevadí......Šli sme k nám...a ještě sme diskutovali o tom chození..jo..Alec řek sice že je to moc brzo ale prý skusit se má všechno..:-P...tak já sem souhlasila...takže sním Oficiálně chodíím..jůů...
"Jossie..byl to krásnej večer..moc ti děkuju!..a sem rád že sme spolu..jo neznám tě dlouho..no spíš ani ne 24 hodin..ale seš príma holka!"...Řek mi Alex u nás před domem...
"Děkuju Alexi..ty seš taky prima!"..Alex se ke mě ohl a políbil mě....všimla sem si že šel kolem Tom..ale já si ho moc nevšímala..a líbala sem se s Alexem dál..pak sem šla domů...osprchovala sem se a šla sem spát..před očima se mi přehrával dnešní celej den....

Miluj mě, prosím 10.díl

8. května 2009 v 18:07 | Verýs |  Miluj mě, prosím
"Jossie!..Konečne deš do školy mysleli sme že umřem nudou!"..Řekla mi hned jak sem vyšla před dům Sam...
"Ehm no tak to dík.....já se nudila taky už sem se nemohla dočkat chci vidět toho Alexe!..je fakt tak sledkej?!"..Řekla sem...ale Tom hned vykřik..
"Ne!!..Není sladkej!..Je to ubožák!..Nesnáším ho!..Devkař!"......To se začali všichni smát jenom já sem nevědela vo co go........tak mi to Bill upřesnil..
"Mno víš...Joss...Alex..je totiž pro holky okouzlující....všechny holky ho chtějí.....a tak Alex..nevědomky začal líst našemu Tomíkovi do zelí...a jeho to pěkne štve...páč ho už odmítla taky Lolle...kvůli Alexovi..a to už je silný kafe!"...Já se začala smát a Tom po mě hodil hnusnej xsicht..
"Tak to jo..tak to bude asi třída vid...hehe..se těším....Tome..a to mě mrzí že tě Lolle odmítla.ty můj chudáčku!"..Pohladila som ho po tváři...Lolle je strašně naivní..a kluci si z ní dělají srandu....Tom sní spal..ale pak jí nechal..je sice hezká..ale je strašně blbá.....a to se divím že se nenechala zase namotat na ty Tomovi řeči..je do něj taky "zamilovaná" jako Carol..nebo byla?......pak sme si celou cestu do školy dělali s Toma prdel..a toho to pěkne štvalo..jenom se dělal že to nesliší..chudáček..:D.......přišli sme do školy....jako normálka....jenom sem slišela Carol..
"Tomí!...Já sem se rozhodla..tvoje výlevy si nebudu všímat..vím že mě miluješ stejně jako játebe!"....Pištěla hned jak nás viděla..Tom na mě hodil jenom pohled.."prosím zachran mě před ní!"...a já měla pocit že bych mu měla vrátit to,co on udělal téhdy o tělocviku......už už se na něj Carol sápala ale já jí chytla a odhodila bokem...
"Co to děláš ty krávo?..nech nás!..já vím že mi závidíš!..ale máš smůlu!"..
"Kdo má smůlu?..neslišela sem!..já nebo ty?..Hmm?..jako promin ale ty seš asi fakt slepá když nevidíš že tě Tom nechce?!..mám ti to vyhláskovat OMG?..N-E-C-H-C-E-T-Ě!!!!"..
"Bože ty to nevidíš jak po mě touží?..všechno tamto řek jenom kvůli tomu žes tam byla!..chvilkovej výpadek!"...Řekla namišleně..
"Prosím tě!..Tom holku má!"
"Jo má!..Mě!"...
"No tak jako brzdi!..já stebou nechodím a ani nebudu jasný?!..seš strašně blbá když ti nestačilo to v tý tělocvičně!..Dej mi pokoj ty krávo!"..Řek už rozuřenej Tom....Zase nás pozorovala celá škola..a myslím..že tam byl taky ten Alex...páč kolem něj byl hlouček holek..a on koukal na MĚ!..A usmíval se na MĚ!..Bože ten je krásnej............
"Ale Tomí..."...To sem se už vzbudila z přemýšlení..
"No tak ty pipko dej mu pokoj seš upe tupá fakt!..tvoje IQ je menší než pokojová teplota!"...To se jenom otočila a šla s pláčem pryč..........je strašně tupá.......všichni mi jenom zatleskali a rozešli se do svých tříd...Alex se na mě tak krásně usmál a šel pryč..bože..ten má tak krásný oči!!!!..*IN LOVE*.....fakt že jo..já se asi zabouchla..:D....na dějepise byla nuda....tak sem si jenom tak čmárala do sešitu........ani nevím proč s toho vzniklo to,co stoho vzniklo..:-P...
"Jee Joss..co to je?!"..Ptá se mě Sam když se k nám otočí.......
"Mno..já nevím tohle mě jenom tak napadlo ani nevím co to předtavuje nebo tak!"....Řekla sem po pravdě....
"Hele že ty seš zamilovaná?!"......Když to All řekla Tom nějak spozorněl a Bill se přidal..(sedí hned za náma)...
"Ty seš zamilovaná?..Do koho?...Jossie!..Sem tvůj nejlepší kamarád mě to můžeš říct!"...Dělal chytrího..
"Já nejsem zamilovaná!...a dejte mi pokoj!"..
"Jossie jen se nedělej!"..Pořád prudil Bill
"Kaulitzi mladší ser mě ještě chvilku a do konce života stebou nepromluvím!"....Zasičela sem...naštestí už zvonila tak sem šla ke skřínce...když sem si vybrala věci na další hodinu..a zavřela sem skřínku naskitl se mi pohled snad do těch nejkrásnejších očí!...
"Ahoj..já sem Alex...!"...Podal mi ruku a já na něj jenom koukala..pak sem se vzbudila a ruku sem mu taky podala...
"Ehm..Já sem Jossie!..Ale říkej mi Joss!"...
"Těší mě Joss...hele..nechtěla bys..někam večer třeba zajít?"...Mno..ten se s ničím nějak napárá...
"Ne nechtěla!"..Ozval se Tom kterej má skřínku hned vedle mě..já na něj jenom hnusně koukla..
"Jo jasně proč ne?...na tady máš Adresu!"...Napsala sem mu mojí adresu na kousek papíra...
"Jo tak kolem sedmý jo?!"...Řek Jenom a nevšímal si Tomovího hnusnýho pohledu....
"Jo jo jasně!"..
"Tak ahoj!"
"Čauky!"..Řekla sem jenom a opřela sem se o skřínku..Tom tam jenom stál a koukal na mě....
"To nemyslíš vážne!"...Najednou vyběhl..
"Co zas?!"...Řekla sem..
"Nemůžeš sním někam jít!"..
"Proč bych jako nemohla?..je to moje věc!"..........
"Je to děvkař!..Využije tě a pak odkopne!"..
"Ty seš stejnej!!!O co ti de?!"
"O to že sním NIKAM nepůjdeš!"
"Hele nejsi moje matka tak neměj péči jasný?!!!!..Čau!"..
"Jossie!"...Zakřičel ještě ale já si ho nevšímala a šla sem na Němčinu....škola končila celkem pohodě...a Tom do mě pořád něco hučel ale já si ho nevšímala..........přišla sem domů a hned sem letěla do pokoje..mluvila sem o tom s tím Alexem s All a řekla že Toma nemám brát vážně že mu jenom vadí že mu dala Lolle kvůli němu košem....no to je pravda...já mám ty moje holky ušaté tak strašně ráda..:-P.......
"Jossie hele já večer nebudu doma jo?!"..Řekla mi moje máma když přišla do pokoje...
"Mno já taky ne mám rande!"...Řekla sem štastně...
"To fakt jo?..a ským?..znám ho?"..
"Ne neznáš....Menuje se Alex Evans a je děsně sladkej!"..
"Není to ten co se sem přistěhoval?..má taky bráchu....Samuela myslím.!"..
"Já nevím sem se neptala!..Jenom mě poznal na rande a já su Happy!"...
"Jo tak to jo!"
"Takže kolem sedmý je tady!"...
"Jo to je pohodě já už asi nebudu doma jenom sem ti tohle přišla říct zlato...!"..
"Jj okey!"..Řekla sem jí a šla pryč...co budu ještě ty čtyři hodiny dělat?...mno..asi bych se dvě hodiny před tím měla jít chistat..:-P.....ttj...tak sem se ještě trochu učila..(zítra je písemka z matiky..:-!..)...a když padlo pět hodin šla sem se okoupat.....a připravovat..mno..sem zvědavá jak to rande dopadne?...:)...

Miluj mě, prosím 9.díl

8. května 2009 v 18:06 | Verýs |  Miluj mě, prosím
**********ZA TÝDEN**********
"Mami nech mě!..Já to nechci!".....Wrčím na mámu když mi do huby pořád cpe léky,ovoce a zeleninu...prostě jednim slovem...HNUS!...
"Ale musíš to jíst pane bože takhle se ti nikdy neudělá líp!"....Hustí do mě zase...
"Alee měě jee too jednoo jáá nechcii takk too jístt nebudúú!"....Schválně sem to natahovala aby mi rozuměla páč sní je to někdy fakt jak s madarem!...:-/....
"Jossie Marie Gellerová!..Okamžitě to sněz!"...Zapištěla už..
"Cože?..Jaká Marie?..já sem jenom Jossie!"....
"Ne ty máš druhý jméno Marie páč to chtěl tvůj otec!...Mno jez!"..
"Bože debilnejší jméno ste mi dát...."..Ani sem nedořekla protože mi to vrazila do huby....
"Ha a máš to a tedka to sněz!"..Řekla..ale smůla já to vyplivla..na talíř....
"Smůla nechci to a tedka to už do pusy určo nevemu smůla!..Čau!"...
"No počkej hned sem tady připravím nový!"..Řekla bojovně a zasmála se....odešla..........Kvik Kvik Kvik Kvik Esemeees!".....oznámil mi mobil..a jo All se mi zase hrála s mobilem...uškrtit jí!...
Jossieeeeeeeee!....Už by si mohla přijít do školy páč je tu strašná nuda a venku taky!..asi tě přijedu dneska navštívit!..tak mě čekeeej!..Páá Bill!...
Hm mno super Bill přijede......ůžasný.......fakt...já se nudím...aaa..tak sem šla na comp..na maila..mno jo samý od All...Billa....a holek ze školy...jak jinak..bože nuda nuda a ještě jednou nuda já snad umřu Billeee kde seeš?..křičela sem v duchu...
"Joss!..Je tady Bill!"..Zaječela asi po půl hodině máma a slišela sem jenom dusot po schodech a mezi dveřma vytlemenej Bill...
"Josiiiiieeeeeeeeeeeeeee!"..Zapištěl až mi skoro praskly bubínky..
"Billee!"....Zapištěl sem já a začali sme se smát...
"Tak coo už je ti líp?!"...
"Mno jo to je ale jenom kapátko jece mívám vysoký horečky mno..a máma do mě pořád něco cpe a já ti nechci jást ani nebudu!"
"Proč?..když ti bude po tom líp?"..
"Bille...jedl bys ovoce,zeleninu nebo nějaký léky?"..Koukla sem na něj skoumavě..
"Cože?..si děláš prdel ne?..fuj!"...Hned to razantně zamítl...
"Mno vidíš..a to ona do mě cpe!"...
"Asi bych si měl promluvit s tvojí mámou!"..Řek jenom a skoumal můj další výtvor kterej našel na zemi....
"Co to je?!"..Zeptal se..
"Satan nevidíš?!"..Řekla sem a začala sem se smát...
"Proč zrovna satan?!"..
"Co já vím....nevím prostě protože chci tak je to satan!"..
"Jo aha tak to jo...ale je to hezký..asi si to vemu a dám k tý Angelině!"..Řek a zatvářil se jako andílek..no jo já mu tu Angelinu poslala po All....se těšil jak malý dítě....
"No jo ty demente vem si to!"..Řekla sem mu..
"Jakej dement?..Kde?"..Dělal blbýho ale dobře vědel že myslím jeho..
"Tady předemnou a ptá se kde je dement demente!"....Uff to bylo namáhavý...:D...
"Cože?..Nechápu!"..Řek jenom..
"Ale nic víš co spinkej dál ano?!"...Řekla sme a pohladila sem ho po tváři..Bill jenom protočil panenkama a obrázek si schoval..pak sme se ještě chvilku bavili......a pak volal Billovi Tom že mají skoušku a bla bla bla znáte to...tak odešel a já byla zase sama..samotinkáááá...Už abych šla do školy...nemyslela sem že tohle někdy řeknu ale chci do školýýý!!!!!..nebo umřu!.......ale ten blivajz kterým se mě pokouší máma krmit do huby nevemu!...fakt že ee..:-!..........
**********ZA PÁR DNÍ**********
Joo..Dneska je Neděle a zítra je škola a já jdu do školýý!..Konečně...tohle sem taky myslela že nikdy neřeknu..ale řekla sem.........protože se těším..na Billa,All,Sam,Chloe,Gustava,Georga....a na Toma?..ani ne!..:D....mno..a sem zvědavá na toho Alexe..prý je děsně sladkej..:)....se těším..at už je zííítra!...
"Josiie!..Pod dolů prosím!"..Zakřičela na mě máma...
"Jo už du OMG!"..Řekla sem a šla sem dolů...
"Bez blbejch poznámek já to slišela!"..Řekla se smíchem..
"Ajo promin mamineško moe já budu uš hodnoušká uvidíš!"..Začala sem šišlat a máma se mohla potrhat smíchy...
"Mno hele klid stará cos chtěla?!"...Řekla sem jí.....
"Jaká stará?!../dlaa mi pohlavek..výchovní/...Mno..pod mi pomoct uklízet už ti nic není takže pod!"..
"Ne...mami...mě bolí děsně hlava du si lehnout!"....Snažila sem se vymluvit...
"Jo?..takže zítra ještě do školy nepůjdeš!"...
"Nee!..Nic mi není sme čilá jo du ti pomoct!"...To je mrcha..:D..hezky ví jak na mě...uklízeli sem do večera..jako fakt děsný..celej dům+můj pokoj který byl v hrozným stavu..příšerný!........Douklízeli sme..najedli sme se a já se šla ospršit a spát..zítra je předce školaa!..:D..

Miluj mě, prosím 8.díl

8. května 2009 v 18:05 | Verýs |  Miluj mě, prosím
"Mami mě je strašně blbě!"..Řekla sem mámě..celou noc sem nespala a pořád sem lítala na záchod...je mi desně a mám asi horečku..
"Jossie víš že ně me...bože..seš celá bílá!"..Řekla máma a hned mě poslala si lehnout že mi změří teplotu.....
"Bože..Asi půjdem na pohotovost holka!"..Řekla mi máma...
"Proč?"
"Máš skoro 40 teplotu Joss!"....
"Mami ne nechodme tam prosím..to bude dobrý!..Já jenom napíšu holkám že nejdu do školy...je mi strašně blbě!"
"No se ti ani nedivím..zůstanu stebou doma ano?"
"Jo...dobře mamí!"...řekla sem jí jenom........je mi strašně blbě...točí se mi hlava a je mi na šavli...tak napíšu All SMS...
All...zlatí promin ale nechodte pro mě do školy..já mám skoro 40-cítky..a je mi strašně blbě..točí se mi hlava..promin..a pozdrav všechny..pa..Jossie...
Napíšu jí to stručně..snad sem to poslala taky dobře...mamka mi přinese teplej vývar a zabalí mě do deky a pak do peřiny.....dá mi nějakej prášek prý aby mi srazila tu teplotu....nejednou mi zapípá SMS a máma mi podá mobil..tak jí otevřu..a v ní stojí...
Promin že tě sklamu ale já nejsem All..a to že sem tvoje zlatí tak to mi celkem ani nevadí...jj všechny pozdravím a je mi tě líto že ti je tak blbě....a brzo se uzrav..čau TOM!...
Sakra já to poslala Tomovy..já sem teda husa!..fakt..ale už to neřeším on jim to řekne...najednou na mě padne únava a já usnu...
*********TOM*********
"Mno tak jako psala mi Jossie a prý má skoro 40-cítky je nemocná takže nejde do školy!..a mám vás pozravit!"..Řek sem když sme tam byli všichni..
"Cože?..ona napsala tobě a ne mě?.to je divný!"..Řekla jenom Allanis..
"Mno..heh víš ono to mělo bejt tobě..ale přišlo to mě..asi jí je fakt blbě!"..Řek sem jenom a už sem to neřešil...musím říct že pořád myslím na ten včerejšek..jak sem se jí dotíkal..bylo to něco nepopsatelnýho..strašně hezkýho...Nevím ani proč sem to udělal..něco se ve mě prostě pohlo jak jí tam ta husa..urážela..ale ona se nedala.........pořád jí nesnáším na tom se nic nezměnilo..:D..a ani nezmění..(doufám)...ve škole mi všichni gratulovali jak sem to netřel s Jossie Carolíně..a mě to celkem dělalo dobře páč sem byl ZASE středem pozornosti...ale když sme mluvili o tom s klukama..celkem sem se zachoval jak sem asi neměl...
"Jo Tome to byla jako fakt bomba...ale ta Jossie má vážně boží postavu...ty prsa a zadek!..Bože!"...Zasnil se Hans a já sním..mno jo má pravdu...........ten zadek nemá chybu a prsa taky ne.......
"Mno jo to fakt Hansi..ale je to děsná kráva!"........Řek sem..
"A proč ses jí teda včera tak zastal?..mno jako ona by si sní sami pradila sama jo..ale prostě proč seš tam přimíchal?!"..
"Hansi já ti ani nevím.....chtěl sem dát Carol zavyučenou...nic víc v tom nebylo..!"....
"Mno jo..ale do tý Jossie by to jelo fakt že jo bych to do ní pral pořád!"....Bože..najednou se mi to zhnusilo..ale byl sem sticha a von pokračoval...
"Jenom by křičela..fakt že jo..bože ty její kozy...kurva já se asi udělám...bože...jo..co kdyby sem se sní vyspal?!"...a já tedka vybouch..
"To ani neskoušej!..Seš prase Hansi!..Přestan!"...
"Coje stebou Kaulitzi?....jindy si byl ty na mím místě a mluvils takhle o holkách!"..
"To možná jo ale ne o Jossie!..Nemám náladu..du na matiku a pak domů!..Čau!"..Řek sem mu jenom a šel sem na matiku...ani nevím proč sem tam vybouch..ale prostě přišlo mi to odporný...................škola skončila v pohodě a my šli všichni ven.....ale nebylo to jako vždy..něco tam chybělo a to něco byla Jossie!..
"Lidi dneska je nuda..když tu není Jossie!"..Prolomila nudu Sam..
"Jo tak to teda jo!"..Řekli všichni a já snima........tak sme to tady zabalili a šli sme domů...........doma sem si pustil nějaký péčko páč sem byl sám Bill ještě někam šel myslím že do obchodu........tak sem se koukal až mě to přestalo bavit..nevím proč..tohle se mi nikdy nestalo......pak sem usnul...
**********JOSSIE**********
Nakonec mě máma odvezla na tu pohotovost..ještě se mi to zhoršilo a horečka byla fakt vysoká..skoro 41 stupnů a to je zlý při takový teplotě lidi umírají...ale to asi víte.........dali mi nějaký léky a poslali mě domů...máma se o mě starala jako v bavlnce...a mě to dělalo celkem dobře.....skoro celý dny sem spala..a můj stav se nelepšil.........mno..jenom teplota se trochu srazila..několik krát byli za mnou děcka a to mě potěšilo.....ale ne víc jak to že bych už mohla bejt konečně v pohodě a jít snima ven....
"Joss Holky přišli!"..Řekla mi máma...
"Jo at dou sem!"..Řekla sem jí...holky přišli a samo plno novinek..taky na jednu...prý k nám přišel upe boží kluk..a prý ho Tom nesnáší páč mu leze do zelí..menuje se Alex......a prý má krásný oči..hmm..no uvidíme...už abych byla ve škole a viděla ho..s takovími myšlenkami po tom co holky odešli sem usla...
Konec 8.Dílu!
Pokračování Příště!
Piště Komentáře!

Miluj mě, prosím 7.díl

8. května 2009 v 18:05 | Verýs |  Miluj mě, prosím
*********ZA TÝDEN**********
"Mno Sam nahraaaaaaj!"..Ječím na Sam na těláku při basketbalu...nakonec mo předce jenom nahrala a já dala koš..SUPER!.............Celkem sranda ten Basket heh......alespon se mi spevní postava..vždyt sem jak chodící rosol....:-/......
"Bože nechápu jak můžete hrát takovou stupiditu!"..Zahlásila na konci hodiny Carol která jako vždy..necvičila.....vymluvila se.....jako vždy....
"Noa co..každej nemůže bejt jako ty seš lenivá jako voš!"..Řekla sem jí já..slišela sem jenom "Ajeje!"..Od All páč ta asi vědela že stoho bude hádka..
"Mno já tedka fakt lenivá nejsem...........alepon sem hezká a mám krásnou posrtavu ne jako ty..koukni na to sádlo!"..Ukázala na moje nohy...mno..nemám je silný nebo sadlatý to ne...jenom se jí nelíbí páč sou hezčí jako ty její..ona je má strašně křivý..alespon něco dobrýho..:D...mno teda na ní špatního..
"Jo?..a ty máš zase postavu jak boudu pro psy,v každým rohu kost!"...To se začali všichni smát a dávat mi za pravdu..kluci tam byli taky tak se taky přidali.........a dokonce Tomův plán se mu poved a ten se řechtal jak idiot..proč jak?...
"Cože?..To není pravda..alespon nemám na sobě tunu sádla!"....Ta už neví kam dál..ale co udělal Tom mě zarazilo..
"Ale no tak Carol..nedělej ze sebe ještě věčší blbku!..Nevidíš jakou má Josiie hezkou postavu?..a koukni na ten zadeček!..Přímo královskej!..Takovej TY nikdy mít nebudeš!..protože ty jenom sedíš..a nic neděláš..a ona alespon sportuje!"..Řek a plác mě přes zadek....
"Tomí co mi to děláš?"..Zapištěla..
"Já?..Já ti nic nedělám.....já ti jenom říkám pravdu!..Nebo kouknu na ty nožky..sou hezký..rovní..prostě.....sou k sežrání...ale ty se koukni na ty svoje..asi Si hrála s čápem poker a vyhrálas nohy vid?!"..Řek a zase mě pohladil po noze..bože co to dělá?..joo on jí chce jenom nasrat!..a daří se mu to..heh..to je dobrýý hezky jí stírá...
"Tome ale tohle předce kluci svým holkám nedělají!..Já nemůžu bejt dokonalá!"...Už skoro brečela..Sam a All koukali s otevřenou hubou..mno..já nebyla pozadu...a ostatní lidi tam taky ne.......vědí že já a Tom se nesnášíme............
"Kdo řek že spolu chodíme proboha?..já se stebou jenom vyspal ty huso!..Mě šlo jenom o TO jestli sis to nevšimla..a řeknu ti..v posteli nejseš nic moc!...Absolutně..v podstatě...nejseš dobrá seš strašná holka!..Fakt že jo..měla bys ze sebou něco dělat...horší Sex jako stebou sem ještě neměl!"..Řek...a to se začali smát všichni..Tom se postavil za mě a chit mě za břicho..a já se kupodivu nebránila..tak pokračoval...
"Ty tady říkáš jakou má na sobě Jossie tunu sádla....ale koukni na to krásně vypracovaní bříško........../hladil mě po břichu/.....jemný na dotek..a alespon jí od všude netrčí kosti jak tobě..........vždyt ty seš jak chodící kostlivec!..seš vyhublá!..měla bys začít jíst...........a ne hladovat holka..ale o takovýhle postavičce jakou má Jossie..můžeš jenom snít!......Takže se do ní moc nenavážej holka!..A precuj na sobě a vůbec ještě něco...nemáš žádný prsa..za to Joss..hmm... to je něco!"......Řek jenom..........ta holka se normálně rozbrečela a utekla pryč............ještě štěstí že je tohle poslední hodina..........všichni se smáli a Tomovi tleskali..pak zalezli všichni do šaten..jenom já tam stála jako opařená a za mnou Tom kterej mi dal Kiss na tvář...
"Tome..co to bylo?!"..Řekla sem mu když sem se k němu otočila........
"Ehm...víš já jí to chtěl prostě jenom dát pocíti jaká je ona.......ale máš fakt královkej zadek!"..Řek a plácl mě po něm...já jenom přetočila panenkama...
"Tos jako nemusel..ale....hm..dík žes mě tady tak pochvaloval!"......
"Mnoo není zaco..ale nezvikej si!...Stejně tě pořád nesnáším!"..
"Hm..starej dobrej debil Tom že?!"..Řekla sem jenom..
"Hmm asi jo!"..Řek dal mi pusu..zase na tvář..plácl mě ZAS přes zadek a šel pryč............šla sem do šatny a byla sem tam poslední..převlíkla sem se a šla sem domů..na oběd tem radši nešla........když sem šla domů zastavili mě holky..(All,Sam a Chloe)..
"Páni Jossie co to bylo?!"..Zeptala se mě All...
"Já ti holka sama nevím!"..Řekla sem jí..
"Vole...Joss ten kluk po tobě jede!"..Řekla mi se Smíchem Sam..
"Nee přestan...fuj to bych si dala!"..Řekla sem a hodila sem hnusnej face...
"Joo ale Jossie hezky ste to tý krávě natřeli..utekla hned domů!"..Řekla potěšeně Chloe..
"Mno to já ani ne..spíš Tom!".....
"Mno..to jo ale tys jí taky dala...ale Tom měl pravdu..o postavě jakou máš ty může jenom snít...mě taky říká že mám na sobě sádlo ale ona jenom závidí je to kráva!"....
"To víme už dávno!"..Řekla All....
"Mno jo...heh..tak já vás opuštím Sam když tak se ozvy ju?!"..Řekla..
"Jj jasně zavolám ti když půjdem ven Pa!"...Řekla Sam..
"Jj oka pa holky!"..
"Ahoj!"..Řekli sme pak sme se všechny rozdělili a šli sme domů.....když sem přišla přivítala sem se s mými miláčky a šla sem se snima projít.........když sem přišla tak už byla mamka doma...
"Ahoj Smíšku tak jak bylo ve škole?!"..Řekla když sem si sedla do kuchině..všechno sem jí řekla..a máma jenom koukala..
"Mno Joss..myslím že stohodle se ještě něco vyklube!"..Řekla máma a mrkla na mě..
"Mami prosím tě nestraš!..Tomu klukovi de jenom o jedno!"..
"Hmm to možná že jo..ale ty to můžeš změnit.........ani si nevíš představit co já dokázala s tvím otcem........byl taky takovej...........ale když sem si sním začala já se změnil..taky sme se nenáviděli..............pak se to ale změnilo Joss..byl strašně milej..ale když sem mu řekla že sem těhotná......tak zbaběle utek........a pak sem zjistila..že když se chtěl ke mě vrátit měl autonehodu a umřel!".....
"Jako a co tím chceš říct?..myslíš že já a Tom?..Cože?..Mamí nebud směšná!"..Řekla sem a šla sem do pokoje...upravila sem se..venku bylo strašný vedro tak sem si oblíkla sukni..(zázrak)....a šla sem ven.....v parku byli všichni..fakt všichni..Bill,Tom,All,Sam,Chloe,Gustav,Georg..všichni se skvěle bavili..když mě uviděli..holky se ke mě rozběhli mě přivítat...a pochválili mě že mi to sluší..když mě viděl Tom div mu nevypadli oči z důlků...heh.........bavili sme se hlavně o tý poslední hodině..ale já a Tom sme byli nějak divně sticha...........za to Chloe a Gustav pořád mleli..hmm..myslím že se nám tady rodí novej páreček...:P......ale radši nepředběhuju.........pak sem si s holkama zahrala voleybal..ikdyž to šlo celkem těžko v tý sukni........ale mě bylo fakt vedro takže...bych si kalhoty nedala.....fakt že ne-e......bylo to celkem sranda než sem netrafila míč Tomovy do hlavy..
"Jau sakra Josiie dávej bacha!"..Řek..cože?..jak to řek?..hezky..to se mi nezdá..všichni na nás koukali..
"Tome promin já fakt nechtěla!"..Řekla sem mu..bože..já sem k němu hodná...on se taky zarazil......chtěl říct asi něco hnusnýho ale nešlo mu to...
"No..to..je..pohodě!"..Řek jenom a koukal jinam..všichni byli sticha..pak sme hráli ještě chvilku..nikdo to nerozebíral........pak sme se rozloušili tím že se uvidíme zítra ve škole a šli sme domů..já přišla osprchovala se a šla sem spát...dnešní den mě nějak zmohl.......

Miluj mě, prosím 6.díl

8. května 2009 v 18:04 | Verýs |  Miluj mě, prosím
"No..Josiie..no tak dělej dem k tomu doktorovi!..Vstávej!"...Štuchala do mě po ránu mamka....
"Mamíí nech mě spinkat prosím a ser na ruku si to vykoušu jenom mě nech spinuškat!"...Škemrala sem..
"Zapomen okamžitě vstávaj nebo zavolám Toma at tě příjde vzbudit!"..Když sem slišela slovo(teda jméno)TOM tak sem vyletěla s postele a lítala sem po pokoji jako blázen a škemrala sem at ho nevolá že už lezu...
**********U DOKTORA**********
"No tak slečno deme na to ne?!"..Když řek tuhle větu začala sem se smát...a mámě taky cukali kouktky...dokotr na mě jenom koukal jak na nějakou tupou husu..at si čumí kretén..:-/...
"No tka prosím vás uklidněte se a jestli nechcete tak se radši nekoukejte!"..Řek.....když mi tahal asi třetí steh tak sem tu bolest nevydržela a zaječela sem..
"Jaau ty idiote to strašně bolí!"....Máma na mě jenom hnusně koukla...
"Omluvte jí pane doktore ona je jenom nervózní!"..Hned zamlouvala máma...
"No..to je v pořádku paní!".....Řek..ty dva stehy sem ještě přežila.....pak mi to jenom zavázali a řekli mi že se to hezky hojí a poslali mě domů...máma mě ještě zeřvala za ten výstup ale já jí neposlouchala..nezajímají mě její žvásty..:-!.......Přišli sme domů a já se šla převlíct....a pak sem si zasedla za můj stůl a rozhodla sem že du teda nakreslit tomu Billovu tu Angelinu.....at má trošku radost..a stejně..nemám co dělat...........tak kreslím kreslím...až mi do pokoje někdo vpálí...
"Čááááááááu Jossi!..Jakto že si dneska nebyla ve škole?..si se zase ulila coo?!"...Bill..měl asi dobrou náladu a ani se radši neptám jak se dostal dovnitř páč mi to je hned jasný že ho máma pustila.............
"Čauky ne ne já sem byla u doktora s tou rukou víš Billí...a copak se stalo že máš tak dobrou náladu?!".....
"Ale nic..jenom sem dostal dvojku z matiky a to je u mě ůspěch..a ještě..myslím že se líbím All!"...Bože to je mi novinka řeknu si v duchu..
"Jůů Bille tak to je super..ale víš že já se do vašich vstahů montovat nebudu..to fakt že ne promin...a co jak Sam ve škole?!"....
"Ale upe super ne natřela to matikáři ne ten na ní koukal s otevřenou hubou..ne já se tak smál že sem skončil na zemi..je to príma holka..jee co to kreslíš?!"..Všim si můj nedokončenej obrázek...
"Mno ehm..to je Angelina to sem kreslila pro tebe mno jenom ještě není hotová jaksik!"..Řekla sem..
"Bože to je krásný!...Ůplně se podobá..mohla bys mi nakreslit třeba takovou Allanis co ty na to?!"..
"Bille jako já tě seru ne?!..Ses posral bo co tak já se tady stim seru jak debil a ty mi řekneš že chceš nakreslit All?..Si naser!..nejsem picaso!"
"Promiin ale tohle je hezký..jenom to dokresli a bude to ůžasný!..děkuju že sis na mě vspoměla!"..
"Hm mno jako nemáš zač!..Dám ti to až to bude hotový!"..
"Jj jasně!"...Tak Bill ještě chvilku zůstal u nás a pak se vypařil stím že mě v půl čtvrtý čekají v parku..fakt super..........šla sem si do kuchině pro jídlo když se mi naskitl ůplně srandovní pohled na mojí mámu....byla celá od mouky.....od vrachu až dolů....
"Mamí proboha co to vyvádíš?!"...Řekla sem jí v křečích smíchu..
"Jako...pokouším se upéct večeři!"..
"Mami..je teprv třočtvrtě na 2!"..Řekla sem pobaveně..
"Mno to jo..ale víš než se to udělá a tak!"
"Jo jo tobě to vždy dlouho trvá já sem zapoměla..mno pak si po sobě uklid!"...Řekla sem jenom a šla sem do pokoje..kde sem se hodila na postel a začala sem se neskutečně smát.................a na jídlosem upe zaopměla..neva..sedla sem si za stůl a dokreslila sem Billovi tu Angelinu.....mno celkem se mi povedla....heh já vím že samochvála smrdí ale mě se to líbí...........než sem to dokreslila bylo třičtvrtě na 3 já vím trošku dlouhá doba ale já sem si na tom chtěla dát fakt záležet a povedlo se...:).......tak sem se šla pomalu připravovat ven...
**********V PARKU**********
"Jossiieeeeeeee!"..Ječela na celej park Sam..znám jí asi dva dny a už jí mám moc ráda..
"Saaaaaaaaaaam!"..Ječím zpět...přoběhne ke mě a obejme mě..
"Konečně seš tady jako...fakt nuda jak v pitli ne!"..Řekla hned..
"No jo heh..............už sem tadýý!"..Řekla sem a šli sme k ostatním..jak mile mě viděl Tom přetočil panenky a řek..
"Bože tys nám tady chyběla!"..
"Tome já tě taky miluju!"..Řekla sem mu a dál sem si ho nevšímala.......Veku byla fakt děsná prča...šli sme na zmrzku..............pak sme dělali nervy starím babkám..fakt sranda....dokud sem neviděla jak si to před náma štráduje nejvěčší kráva z naší školy se svojí sestrou..(byli na dovolený mno a popravdě mi ani nechyběla!)...
"Bože Chloe ty seš tak strašně pytomá!".....Hustí do ní Carolína..(..tak se menuje..:-!..)..
"No ty máš co říkat seš jenom blbá husa!".....
"Mno...Tomííííííííí!"..Zapištěla jakmile uviděla Toma...bože...ta je do něj zase celej "blázen"..jakmile já Tom viděl schoval se za mě..
"Tome vodpal!"
"Není mi to po chuti ale nechci aby se na mě zase lepila!"..Řek jenom..
"No mě je to fuk!"..Řekla sem a šla sem pryč..Carolína se na něj hned nalepila....
"Tomíku tak strašně si mi chyběl!"..Zapištěla a dala mu pusu..Tom se skoro poblil..já sem se začala smát..když sem se koukla na Sam a Chloe tak skoumavě na sebe koukali..až najednou se ozvala Sam..
"Chloe?!"..
"Sam?!"..Ozvala se Chloe..
"Vy se znáte?"..Řekli sme s All na stejno..
"Sam kde se tady bereš?!"....Řekla Chloe..(Carolínina ségra)...když se objala se Sam..
"Já tady bydlím!..Přistěhovali sme se sem!"..Naší otázku ignorovali..
"To je super!"..Řekla Chloe..
"Vy se znáte?!"..Zopakovala otázku All..
"Jasně že se známe!..Tohle je Chloe..Chloe tohle je Jossie a Allanis!..Moje kamarádky tady....s Chloe se známe od mala......ale když se před čtiřma rokama od nás odstěhovali neměli sme se jako spojit mno..a já upe zapoměla že budem bydlet ve stejným městě!"....Řekla..
"No tak to je super dvě nejlepší kamarátky spolu po čtyřech letech..jak dojemný!"...Dělala sem se že brečím a Sam mi dala bombu do zad...všichni sme se smáli..jůů my budem mít asi o jednoho člověka víc.............jůůů..heh to je super..:P......tak sme se tak nějak poseznamovali a Tom byl se svojí Carol..mno moc mu to po chuti nebylo jak sem oto na něm viděla..chudák..ne není to chudák patří mu to...Chloe je upe pohodě holka..nechápu proč sem si myslela o ní že je stejná jako její ségra......je super holka a s její ségrou se nesnáší..alespon něco pozitivního..:P...tak sme se všichni rozešli..a jak sem zjistila..Tom s Carol chodí ale nechodí..to znamená...že Carol sním chodí ale on sní ne chápete to?..Jo?..tak to sem ráda.........hehe.......mno ale jak sem slišela Tomův rozhovor s Billem..jak sme šli domů..tak prý je to na něco dobrý..že jí vošuká..(..citovala sem ho..)..a pak odkopne..alespon se prý bude moct chlubit že sní spal..vona je totiž jedna z nejžádanejších holek na naší škole..mno...nechápu proč..ale jo chápu..ta a).-Je to slepice
Za b).-Je to hloupá blondína
Za c).-Je naivní
A za d).-Je lehká kořist..tak asi proto.................první je KateLeen..nejlepší kamarátka Carol..ale tedka někam zmizela..mno jo..je to školní děvka...a stává se zní fetačka ale to je každýmu jedno..prý je dobrá v posteli..hm..to řek Tom né já..on sní taky spal..jak jinak..spal snad s každou holkou..heh tedka kromě Mě(to se ani nestane),All(to taky ne),Sam(to taky) a ještě nějakých holek...........mno ke KateLeen až pozdějic....škoda řeči fakt....................tak sem přišla domů..mno..to co máma tak pilně vařila už od třičtvrtě na 2 se dalo zázrakem jíst...tak sem se najedla........šla sem se osprchovat a šla sem do říše snů...vždyt..zítra je škola..:(......před poslední den..alepson to je povzbudzující......
Konec 6.Dílu!
Pokračování Příště!

Miluj mě, prosím 5.díl

8. května 2009 v 18:03 | Verýs |  Miluj mě, prosím
Píp Píp
"Ty ko****kej budíku sklapni!"..Chitla sem ho a hodila sem ho o zed..
"Hele klid!"..Slišela sem mámu asi mi byla zaníst prádlo..
"Mami..asi budu potřebovat novej budík!"..Řekla sem mámě když sem koukla na můj roztříštěnej budík..
"Proč?!"..Zeptala se nechápavě..
"Zemřel!"...Řekla sem..
"A jinak seš zdravá?!"..Potukala si na hlavu a začala se smát na mým xsichtu...měla sem ho takovej skroucenej jako kdyby mi umřel křeček..:D...
"Mě umřel budííííííííííííííííík!"..a začal asem naoko řvát..máma se jenom smála...
"Koupím ti novej!"......Řekla máma se smíchem
"Júúúú já budu mít novej budík já budu mít novej budík!"..Skákala sem po pokoji řvala sem tohle a oblíkala se do školy...........
*********VE ŠKOLE**********
Hmm..Přišla sem do školy a ta nová nikde není..s Billem a All to takhle rozebíráme dokat nezazvoní a někdo nezaklepe na dveře........dveře se otevřu a do pokoje vejde ředitekla a za ní ta Sam....
"Dobré Ráno třído chtěla bych vám představit vaší novou spolužačku..menuje se Samantha /Když řekla to Samantha musela sem se zasmát protože ta holka hodila takovej srandovnej xsicht jako kdyby jí chtěla zabít:D./..Löffnetová,Je jí 16 a přistěhovala se knám z Berlína...bude sváma odedneška chodit do školy!"........S každý strany bylo slišet něco jinýho..obdivný hvízdy....šeptání a odrbávání od našich třídních kravek...Sam se zastavila pohledem na mě a All jako kdyby jí spad ze srdce kámen že se je ve tříde alespon někdo normální...ale když uviděla Toma uplně stuhla a udělala obličej jakože jí je špatně já a All sme se začali smát...
"Je vám něco směšního slečny?!"..Zeptala se nás ředitelka..
"N-ne není!"...Chtěla sem udělat vážnej face ale nějak mi to nevyšlo když se začala smát taky Samantha...Tak jí ředitelka posadila hned před nás a All se jí přimluvila....
"Čauky..my spolu už mluvili že jo?!"Řekla jenom...
"Jo Jasně bydlíš vedle v baráku ty máš toho rozkošnýho psa vid?!"..Zeptala se...
"Jo jasně ten je můj..tohle je moje nejlepší kamarádka Jossie!"..Představila mě a já jí podala ruku..ruku přijmula a stiskla jí..
"Ahoj já sem Samantha ale prosím vás holky říkejte mi Sam nesnáším když mi někdo řekne jinak!"..
"Joo to je jasný..tak co jak se ti u nás zatim líbí?!"..Zeptala sem se jí..
"Ale pohodě..až na to že tady nikoho neznám víš mno..ale snad se to napraví!"..Řekla a usmála se..
"Jak že nikoho neznáš?..a co my?!"..........Vyjela na ní na oko All..
"No já nevědela že už vís můžu brát jako..mno..kámošky!"..Řekla..
"Jasně že můžeš...od týhle chvilky patříš k nám do party...ale ještě k nám patří Bill,Kretén Tom,Gustav a Georg někdy!"...Oboznámila sem jí..
"Bože ten Tom já ho tak nesnáším..jako nic proti holky ale jako fakt vůbec mi nepdal do oka.....je mi strašně nesimpatickej..možná je pohodě ale nelíbí se mi je mi odpornej!"...
"Joo Sam tak to si s naší Jossie můžeš podat ruce taky ho nesnáší!"..
"Alespon někdo normální!"..Řekla...
"Ale ale co to je?!..Slečna Löffnetová je tady pět minut a už rušíte!..Samantho otočte se dopředu!"....Řekla učitelka...
"A co když ne?!"..Řekla já drze Sam..heh..tak tohle bude ještě zajímavý...:D...
"Co ste to řekla?!"...Otočila se na ní uča..
"Noo že co když se Neotočím?"
"Jak to se mnou mluvíte?.vy mi budete odporovat?!"..
"Ale já předci nic neřekla jenom že se neotočím a vy se dál věnujte vašemu nudnímu výkladu stejně vás nikdo neposlouchá!"...
"Žákovskou na stůl!Hned!..Není ste tady ani 10 minut a už děláte problémy!"
"Ble bla bla a zase jenom bla tady máte!"..Hodila po ní žíkovskou..učitelka si jí uraženě vzala a začala psát Sam poznámku....
"Hele holky myslímte že když jí naseru ještě víc pošle mě do ředitelny?!"..Zeptala se Sam..noo..tahle holka je krutá..líbí se mi..:-P...
"Nevím ale prosím tě nech si to na jindy ještě si to užiješ..víš tohle si tady k učitelům nikdo nedovoluje ale myslím že ty zavedeš novej pořádek!"..Řekla sem a usmála sem se na ní...All jenok kývla hlavou na souhlas..
"No joo tak jí nechám chudinku..ale jenom pro tentokrát!"..Řekla a otočila se k svýmu stolu...Zbitek dne proběhl v celku pohodě....se Sam se postupně zbližujem..a myslím že budem sní fakt super parta..:)......dneska sní dem ven..........já si počas školy ZASE..:-P..Kreslila..skošela sem kreslit očka...mno..teda jenom normální..naštvaný kreslím jenom když mám blbou náladu..a dneska jí nemám..mám novou kámošku..:)..
"Joss zas si něco kreslila?!"..Přiskočil ke mě Bill když sem šla ze školy domů...
"Jj kreslila ale je to jenom maličkost......!"..A Ukázala sem mu můj dnešní výtvor..
"Jee to je hezký..nechápu jak umíš tak hezky kreslit..je to ůplně primitivně lehká kresba..ale já bych to takhle NIKDY nenakreslil..jak to děláš?!"...
"No...já sama nevím..prostě nevím mno..a víš máma mi řekla že mám talent po tátovi..hm..já nevím..mě se zdá že je plno lidí kteří vědí kreslit líp než já!"...
"No..to možná jo ale ty umíš krásně krelit..nechtěla bys mi taky někdy něco nakreslit?..nějakou Angelinu nebo tak?!"..Zeptal se a hodil andílovskej kukuč....
"No jo že seš to ty!"..Řekla sem mu a šli sme už pomalu domů.......
*********VENKU**********
...."Jo víš a prostě jak sem já letěl ne tak já si nevšim kámen a já zakop a spadl sem do toho příkopu ne..tos měla vidět jak se na mě tyhle smáli!"..Říkal Bill Sam svou hystorku jak sme hráli v parku Frisbee a on letěl za tim talířem..ale tak že si nevšim kámen..zakop a spadl do příkopu...byla to celkem sranda..vidět Billův skroucenej face když se viděl že je celej od báhna a že má zašpinění svý oblíbený triko...
"Jo Bille tak to bych tě chtěla vidět fakt že jo!"..Řekla smála se dál..
"Jo Sam a tos pak měla vidět jeho Face když zjistil že má upe špinavý jeho oblíbený tričko...a pak ještě když zjistil že tam je díra tak řval jak malý dítě!"...Smála se zas All...a to už sme se pak na tu vspomínku smály všichni...
"Lidi znám vás den a je mi svámi tak skvěle......."..Řekla Sam..
"Nám stebou taky!"...Řek Bill...
"Jo jenom kdyby tady někdo nebyl tak by to bylo ještě lepší vid Sam?!"..A mrkla sem na Toma
"Víš vy dvě ste mi taky není nějak pochuti!"...
"Hele Bud sticha laskavě jo?!..Kdybych měla tvůj obličej tak bych si radši šetřila na plastiku!"..Setřela ho Sam..
"Bože Jossie ještě v debilnejším vydání nic lepšího mě fakt potkat asi nemohlo!"...Řek bezmocně Tom......
"Jo a nic tak debilnejšího jako seš ty nemohlo zase potkat nás!"..Řekla sem pro změnu já...
"Víš co?!..ty už mě pěkně dlouho sereš jednou blbě dopadneš!"
"Kluk který vstáhne ruku na holku je v mých očích ubožák!"
"No to my bude už jedno víš..stejně tě jednou zabiju! Jestli mě budeš takhle dál srát!"...
"Jestli tě nezabijem my dřív víš Tomíku?!"..Řekla mu sladce Sam..Ti naši "Super"..spolužáci nás jenom pozorovali..pak sme se ještě chvilku bavili a šli sme domů..předce jenom..zítra je zase škola..:-!..ale jo..máme tam už Sam..tak ta nám ted den nějak určitě spestří..:D........Au..sakra ta moje ruka by se mi už mohla konečně zahojit..strašně to bolí...
"Ahoj Mamí Sem domá!"..Ječela sem odedveří...
"Jakto že tak skoro?..zítra předci nejdeš do školy!"....Řekla mi jenom
"Cože?..Jak to?!"..Řekla sem nechápavě..
"No předci den k doktorovy na kontrolu tý ruky ne..a snad ti vyndají už stehy!".........Zaradovala se za mě..
"Cože?..mamí to si děláš srandu?..další bolest?!..To nepřežiju!"...
"Bude to dobrý vyndávání toho moc nebolí.......je to lepčí jako když ti to šijou!"..
"Fakt?"
"Jj fakt!"
"Slibuješ?!"
"Jasný!"
"Tak jo!"..Řekla sem jenom a šla sem k sobě do pokoje...osprchovala sem se a šla sem si dobít energii(spaním)..na zítřejší den..alespon nemusím jít do školy..:-P....

Miluj mě, prosím 4.díl

8. května 2009 v 18:03 | Verýs |  Miluj mě, prosím
"Au..moje hlava!"..Zapištěla sem když sem se "ráno" probudila..(bylo půl druhý)...jakmile sem sekoukla vedle sebe a začala sem strašně pištět..
"ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!"....A slítla sem s postele..ten dotyčnej kterej leží vedle mě vyskočí z postele a hned začne taky řvát..
"Sakra co tady děláš?co děláš v mý posteli?..v mým pokoji?..v mým domě?!"..Ječí po mě TOM....
"Co TY děláš u mě v postely a co TY tady děláš?!"
"Co ale tohle je moje postel!"
"Jako promin ale já ani nevím jak sem se tady octla ale určitě si tady neležel!..já bych si vedle tebe nelehla!"
"Já vedle tebe taky ne..ty sis sem určitě vedle mě lehla schválně!!!"
"Cože?..tak já jo?..když sem sem šla si tady neležel tak ty sis sem lehnul!"
"To není pravda..bože já tedka neusnu!..budu mít noční můry!..Co sem komi udělal?!"
"To že seš narodil!"
"Hele já za to nemůžu že sme spali v jedný posteli!"..Tohle už fakt řval..
"Néé a kdo za to asi může já?..A neřvy tak ty kreténe bolí mě hlava!"
"Jako kdyby mě nebolela!...bože tohle je moje noční můra vzbudit se vedle tebe!"..
"Podobně!..Moje noční můra je jenom to žes ležel odemě asi 5 cm!"
"Ty seš taková kráva!"..
"Ty seš věčší debil!"
"Tele!"
"Idiote!"
"Krávo!"
"Nedonošenče!"
"Ty seš taková p..."..Nedořek to protože se rozletěli dveře a v nich stál Bill a ta ním All která si držela hlavu
"VY DVA DRŽTE OKAMŽITĚ HUBU NEBO VÁM UMLČÍM JÁ!..CO TAK ŘVETE SAKRA?!"Zaječel a my sme oba zmlkli..
"Ty taky neřvy Bille mám strašnou kocovinu bolí mě hlava!"..Řekla sem zase já.....
"Tak tady neřvěte vy vzbudili ste celej barák!..co se stalo?..Spali ste vedle sebe nebo co?!"
"Jo přesně on spal vedle mě!"Zapištěla sem..
"Kdybych vědel o světe tak si tam určitě nelehnu!"
"BUDETE UŽ KONEČNĚ STICHA?!"...Bill tam hned udělal pořádek...já si šla do kuchině udělat kafe a Tom si převlík postel..debil..bože..nesnáším ho!...
*********DOMA*********
Přišla sem domů a hned sem si lehla do postele...že jdu spát..když už sem usínala u hlavy mi zazvonil mobil........Sms..bože
Ahoj Smíšku...hele co to byli s tím Tomem..vy ste nasebe jak psy fakt že jo udělat tohle jenom kvůli tomu že spíte v jedný posteli..:-D....Paa večer se stavím tedka se du léčit..:-D..papa All...:-*
"Jo jo super nech mě spát!"..Řekla sem jenom a spala sem dál..tedka sem už ale fakt spala..
*********ZA NĚJAKÝ ČAS**********
"Joss...Joss no tak....sakra Josiie vstávej!"..Štouchá do mě All..
"mmmmmm Nech mě spát sakra!"..Řekla sem jí a dala si přes hlavu polštář....
"Joss měla sem k tobě přijít tak vstávej prospsalas celej den!"
"No aco nech mě spinkat až do rána!"..Zamumlala sem..
"No to si snad děláš srandu tak to ne!"...Jedním tahem mi vzala plštář a taky peřinu...
"Jinak zdravá?!"..Zaječím na ni když vyskočim s postele ani sem si nevšimla že v pokoji je ještě někdo..Bill a Tom a já sem jenom ve spodním prádle.(francouzké krajkované kalhotky a tílko taky krajkované černo červené)hned jak mě uvidí se přestanou smát...
"Ty seš fakt nemocná dovalíš sem kluky a pak mě takhle odhalíš..ty seš husa!"..
"Bože nemáš se za co stydět a padej se oblíct nebudu ryskovat že tady kluci příjdou o oči!"
"No to určitě do ní bych nikdy nejel!"
"Vybral si někdo nulu,že se zrovna hlásíš?"Setřela sem ho...ani nevím jak mě to napadlo...
"Cože?..Jakou nulu jedinej kdo je tady nula seš ty a nulu máš tam v podprsence!"..Zasičel..
"Já sem s mýma prsama spokojená nikdo se neptal na tvůj názor!"
"Seš spokojená asi proto páč tam nic nemáš!"
"DRŽTE HUBY SAKRA!"Tedka zakročila All...
"Ale..."..chtěla sem něco namítnout ale All mi to nepovolila..
"Žádný ale už mi lezete krkem..OBA!...nehádejte se v mojí přítomnosti jasný?!..Kdo to má pořád poslouchat..Tome ty machruješ že nemá nic v podprsence jako kdybys ty měl něco v kalhotách!..a Nechci nic slišet jasný?!Jossie ty se padej oblíct my čekámě v kuchini a MAKEJ!"...Byla celkem rozuřená..ale to jí prejde..snad......tak za takovejch 10 minut du dolů...
"Konečně!"Zasičí Tom
"Aby ses nepo Tome!....tohle je můj record tak nepindej!"...Řekla sem mu..All jenom hodila na Toma hnusnej xsicht jako /Řekni jí na to něco a vykastruju tě/ tak byl raději sticha...tak sem řekla mámě že du ven a nevím kdy příjdu...šli sme do parku a tam sme blbli jak malý děti....když sme se procházeli vesnicí najednou slišíme strašnej hluk vedle domu kde bydlí All
"Samantho Löffnettová okamžitě se sem vrat!"...Ječí někdo
"Ani mě nehne!..Dej mi pokoj Sakra ničíš mi život!"..Ječí zpátky..
"Seš nevděčná!..Vychovávám tě 16-ct let nejlíp jak umím a ty mi tohle řekneš?..Měla si zůstat s otcem!"....
"Joo to měla jenom ten debilnej soudce mě dal tobě!..seš strašná nenávidím tě!"..A najednouo BUM!..strašněj rachot..
"Co to bylo?!"..Zeptal se Tom
"Hádka ty blbečku!"...Řekla sem mu...
"Jo to sem si všiml..ale co je to za holku?..kravko!".Odsek...
"Hele přestante taky....Jmenuje se Samantha Löffnetová jestli ste všimli postřehnout je jí 16 a její rodiče se rozvedli tak zůstala v péči matka kterou jak ste slišeli nenávidí!..Přistěhovali se předevčírem!"Řekla nám All..
"A už si sní mluvila?"..Zeptala sem se jí..
"Jj mluvila a je strašně v pohodě bude s námi od zítřka chodit do třídy!"..
"Jee tak to je super nový maso!"Zaradoval se Tom...
"Ty seš kretén Tome nemá tě ráda sama mi to řekla nesnáší vaší kapelu...mno jo Joss je to super ale není sme ještě kámošky a tak moc jí neznám nevíš co zní může vzniknout!"...Řekla mě a Tomovi,Tom se jenom urazil a kopal si do kamínku..heh..asi to uasáhlo jeho ego že ho někdo nemá rád!...:D...
"No to jo počkáme si do zítřka!"...Řekla sem jenom a šli sme dál...já se snima rozloučila a šla sem domů kde sem šla ještě na comp(chat)...hmm nikdo zajímavej..tak sem to vypla a šla sem si lehnout...

Miluj mě, prosím 3.díl

8. května 2009 v 18:02 | Verýs |  Miluj mě, prosím
Zvoním sakra tak mě zvedni!....Zvoní mi u ucha telefon..tak se pro něj načáhnu ale ůplně zapomenu na mojí ruku.."KU**A!" Zaječím a zvednu ho....ospalím hlasem..
"Kterej Debil mi volá v půl 11 ráno?!"
"Ehm čauky Smíšku to sem já Bill!"....Ozvalo se..
"Bille já tě zabiju!..Proč mě budíš?..kvůli tobě sem si asi ještě jednou roztrhla ruku!"Řekla sem mu hnusně..
"Cože?..Jossie?.....je půl 11 v 11 máš bejt u mě!..Nepamatuješ?..včera sme se ve škole domluvili!"
"Ajo..sakra..au../plácla sem si bolavou rukou po hlavě/..Promin Bille dík že si mě vzbudil!"
"Hm..nemáš zač..co sis udělala když si řekla au?!"
"Ale nic mám v ruce jenom pět stehů to bude pohodě..snad!"
"Cože?..a cos dělala?!"...Bože už zase vyšiluje..
"To je fuk hele tak já se du "skrášlit" paa!"
"Hmm..ahoj čekám tě!"
"Jasně Čau!"..a položila sem telefon....tak sem se tedla velice ochotně..(ironie) zvedla s postele a šla sem s epodívat do zrcadla..skoro sem dostala mrvici.já se večer zapoměla odmalovat...všude po tváři mám černý fleky a vlasy mi stojí jak kdybych dostala 1000Woltů....no hezky..tak se do toho pustíme....udělala sem ranní hygienu..orpschovala se umyla si vlasy.......oblíkla sem se vyfoukala hlavu a šla sem k Billovi..kouknu na hodinky..a Sakra..čtvrt na 12...ups..no nevadí to přežije..zvoním na domovní zvonek a otevře mi rudej Bill..
"Tohle je 11-ct hodin?!"Zapištěl..
"Bože Bille klííd je půl 12 30 minut tě nezabije ty mi taky zavoláš tak pozdě a já sem se musela taky umýt!"
"No jo..co máš s rukou?!"
"Aaaale včera sem pomáhala mámě loupat brambory a nějak se mi skroutil nůž a já si rozsekla ruku..pět stehů..ikdyž sem docela protestovala..bolelo to jak čert.a pořád bolí ale nechci vydět jak mi to budou dávat dolů!"..Když sem to dořekla slišela sem smích...
"Na čem se jako směješ?!".....Řekla sem hnusně Tomovi..
"No jenom že jak seš blbá že neumíš oloupat ani brambory a skončí to tím že máš v ruce pět stehů..to musel bejt na tebe pohled..škoda že sem to neviděl!"...Zasnil se Tom...
"Klidně se směj,Protože nic vtipnejšího už stejně nezažiješ!"...Setřela sem ho..a tedka se smál Bill...lidi já poslední dny nějak perlím...:D....
"No teda Jossie...ty mu teda dáváš kde na to chodíš?!"..Směje se Bill...
"Já sama nevím mě to prostě jenom napadne!"
"Joo ale to je dobrý mě by mohlo taky!"
"Hahaha tak sme se zabavili a můžeme jít!"..Řek hnusně Tom..
"Ty si di kam chceš my čekáme na All!"Řekla sem mu..
"Mno takže já taky páč du sváma!"
"Na to zapomen!".
"Ne ty zapomen!..Du sváma smůla holka!"...
"Bille proč de snáma?!"Zatvářila sem se zofale....
"Promin Smíšku ale je to můj brácha ikdyž se nemáte rádi..takže de snáma!"
"Bože to bude den když budu muset koukat na tohodle Debila!"
"Nápodobně krávo!"..mno takže si to teda sním fakt na tý pouti užiju...a jo vlastně jedeme na put to sem vám asi neřekla co?..heh...tak tedka už to víte..mě to ůplne vyfrčalo z hlavy...ale pak sem si na to vspoměla.....heh....Za chvilku přišla All a šlo se..tohle je naše normální sestava..Já,All,Bill a Kretén Tom mno....a někdy Gustav a Georg.........tak sme šli na put.........bylo to fakt uplně super...
"Holky chcete Cukrovou Vatu?"Zaptal se nás Bill
"Jasně!"Řekli sme obě na stejno..
"A mě se nezeptáš?"...Zeptal se dočtěne Tom..
"Sorry Brácho ale ty nejseš holka!"
"Tsss!"......Tak nám Bill koupil cukrovou vatu a šli sme pomaly domů...dneska sme se teda fakt vybláznili..bylo to ůplně super.......už se opakuju ale to nevadí....hehe kdyby ste viděli Tomův xsicht na bobový dráze...heh.........
"Lidí..já vám to zapoměla říct!..co kdyby sme udělali dneska pařbu?!"Vypískla sem najednou až se všichni lekli....ups to sem nechtěla
"Mě jednou zabiješ holka..jasný my máme volnej barák!..Dobrej nápad!..Tak hned tedka skočíme nakoupit,Pak obvoláme lidi a kolem 7-dmý u nás ju?!"..Zeptal se Bill a Tomovi jen zářili oči u slova pařba........
"Jo jo jasně!"..Souhlasili sme..tak sme šli nakoupit různej chlast a občertvení....pak sme šli každej domů..obvolávat lidi a připravovat se ba párty..to bude nářez!..:D..
*********O PŮL 7-MÝ*********
Sakra sakra...já nestíhám áááá...
"Jossie co tam děláš?!"..Ječí na mě ze spoda máma když dupu jak slon
"Promin mamí ale dneska je u kluků pařba a já nestihááááááááám!"..To poslední slovo sem zařvala
"Neřvy!....No jo tak makej tě nebudu zdržovat al ekdy přídeš domů?!"
"Nevím asi až zítra..Nevadí?!"
"Ne ne nevadí!"Řekla jenom a odešla..za tohle mojí mámu tak strašně miluju někdy je strašně hodná..a někdy zase hnusná.....ale stejně jí mám ráda je to ta nejlepší mamka jakou bych si mohla přát!.......tak sem se oblíkla do černý volánkový mini a do zlatýho topu na krk ještě nějaký korálky hezky se namalovat,kozačky a můžu jít...v předsíni už stojí All...
"No že deš!"Řekla
"Promin zlatí ale já jakosik nestíhám...Wow sluší ti to Billovi padne sánka!"Ukázala sem palec nahoru..All se líbí Bill..a ona jemu taky ale pššt nic nevíte..:)...
"Heh dík ty seš taky k sežrání!..Makej nebo nás Bill Zabije!"
"Jj už du ahoooooooj mamí zítra!"..Zakřičela sem..
"Počkej počkej!"...Řekla..
"Mno co?!".....
"Nepi moc alkoholu,Žádný sexuální orgie nechci být ještě babička sem moc mladá,a žádný drogy jasný?!"..Poučovala mě..
"Jasně jasně papa miluju tě!"...Řekla sem a vypadli sme s domu....
*********U BILLA*********
"No že dete jako!..tady užse to začalo plnit!"Řek nám hnedka mezi dveřma Bill a skoumavě si prohlížel All..
"Jo jo promin broučku ale já sem nějak nestíhala víš!"..Omluvila sem se mu...odtrhl svůj zrak od All a koukl na mě..
"Jasně pohodě jako vždy....tak holky užíte si to tady já za váma hnedka přídu!"...Řek Bill aněkam zmizel..my šli k baru a já si dala Vodku s reb Bullem...(mnamky) a All si dala vodku s džusem..............zahlídla sem Toma jak se vybavoval s nějakou blondínou....Nikdy sem jí tady neviděla..asi je to ta co se semka přistěhovala a má chodit s náma do třídy....ůpřimě je mi absolutně nesympatická a to jako fakt.....All asi viděla kam koukám a taky se netvářila nějak nadšeně z naší nový spolužačky....ta holka tam Tomovi něco vysvětlovala a on jí jenom čuměl na prsa asi si představoval kdy jí vošuká a pak odkopne..celej Tom!....ale když mě viděl trochu se zarazil..........já na něj hnusně koukla a on mi pohled vrátil...mno co..blbec zůstane blbcem..napořád!......Za nedlouho se knám připojil Bill pařba byla fakt super.......na ploužáky tancoval Bill s All a měli se k sobě..tak strašně jim to spolu sluší..sou roztomilí..:)....já tancovala taky s několika klukama a byla sem celekm slušně na mol.........All a Bill se někam stratili a já je nemohla najít....tak sem šla po pokojích....vpálila sem do prvního tam byl nějakej Pár a celkem hustě si to rozdávali..no hrozný........otevřela sem druhej a ten byl na štěstí prázdnej..tak sem si lehla na postel a spala sem až do rána.........

Miluj mě, prosím 2.díl

8. května 2009 v 18:01 | Verýs |  Miluj mě, prosím
Píp Píp....
"Sakra drž hubu!" Zařvala sem na budík a hodila ho na druhou stranu pokoje...a hned to tciho....to krásný tichooooo.....ale hned ho přerušila moje milovaná maminka..:-/...
"Jossie okamžitě padej s tý postele a připravuj se do školy!Dneska je pátek tak to vydržíš já du do práce ahoj!"..Zaječela odedveří než sem cokoliv stihla říct..ani čau sem jí neřekla..no co..nevadí....tak sem teda vstala s postele a začala se oblíkat...a udělat ranní hygienu....
"No Lepší to už nebude!"..Řekla sem si před zrcadlem a už sem slišela jak zvoní domovní zvonek.....vezmu si rychle svačinu a du otevřít..a koho nevidím?..All a ještě Bill,Tom,Gustav a Georg...bože..proč já?.......
"Ahooooooooooj!"..Zaječela na mě All a hned mě objala..Bill šel hned po ní a Gustav s Georgem taky..jenom Tom na mě hodil divnej xsicht a chitl si tvář..ha...patřila mu!.....
"Tak co...jak se ti spalo?!"..Zeptal se mě Bill a zařadil se vedle All..fakt strašně nenápadný!...
"Ale joo šlo to až na to probuzení kde mi z jedný strany do ucha řval budík a pak když konečně stichl na mě začala řvát máma!"...
"Dobře ti tak!"..Slišela sem Toma...Bill na něj hnusně kouk jako "chceš po hubě ještě odemě?!"..Tak radši sklapl...
"Joo aha no u nás podobně Tom lítal po domě a nemohl najít ponožku mno..chudáček vid Tomíku?!"...Řek mu a pohladil ho po bolavý tvářičce.......a nahodil nevinnej kukuč..všichni sme se tam začali smát kromě Toma kterej hodil pohled kterej kdyby mohl zabíjet je po nás...
"No jo tak to je teda chudáček no..a našels?!".....Zeptala sem se ho..
"Jo..a jestli mě budeš ještě chvilku srát tak uvidíš mojí botu v tvý prdelce!"Zasičel
"Uua už se bojím..tebe...no jasně..haha celá se klepu...magore!"
"Bože ty seš teda tupá jak náše kočka!"..Zasmál se tomu ale jedině von...
"To mělo být jako vtipný?V neděli ráno budu mít čas,takže pak se tomu možná zasměju,ju?"...Ted se ale smáli všichni a Tom šel reději dopředu....
"Heh tys mu dala!"..Zasmál se Georg...
"No jo...možná to bylo trošku odvěci ale jo!"..Začal se zase smát Bill...a pak sme se smáli všichni jenom Tom šel nafučenej jak bublina..když sem šla kolem něj do školy tak sem mu ještě zašeptala do cuha.."Nepraskni Bublino!" a šla sem dál....On si ještě něco mrmlal pod nos ale já to neslišela páč sem už byla ve škole...přišli sme do třídy se zvoním..Georg se od nás samozřejmě odpojil páč chodí do jiný školy.....to je samozřejmý..a Gustav taky ten chodí jenom do jiný třídy mno...každej sme si sedli do svý lavice takže já a All a za nás Bill a Tom......měli sme právě němčinu tak to byla docela nezáživní hodina...tak sem si kreslila..ostatně jako pořád když se nudím nebo když nemám co dělat..mě totiž kreslit strašně baví..:)....

*********PO HODINĚ*********
Hmm..obrázek sem stihla nakreslit za celou hodinu..dobrýýý..:D........tak sem si ho odližila...a začala sem se bavit s All..ale když šel Tom kolem ten obrázek mi vzal......
"Ale ale..co to jee?..Naše ledová královna píše zamilovaný dopisi?!"..To je debil on si asi myslí že to sem někomu něco napsala!..:D....
"Dej to sem Kaulitzi!"..Zaječela sem na něj...
"Nee nejdřív si to přečtu!"..Tom je o něco vyšší než já takže sem mu to nemohla vzít.......ale když uviděl co je tam nakreslení zmohl se jenom na jedno...
"Wow!"..A Koukal na to s otevřenou hubou....
"Co to je?"..Přišel k němu Bill a vzal mu to..taky na to docela koukal..tak sem využila situaci a vzala jim to....
"Jossie já nevědel že umíš tak krásně kreslit!"..Řek Bill a Tom jenom přikívl...
"Hm..krásně?..Neřekla bych!..Ale dík!"Řekla sem...Vzali mi to další děcka tak si to koukli..a jeden kluk to připl na nástěnku.....prý sice nevědí kdo to je ale je to hezký...hmm..nevím..ani já sama nevím kdo to je...
"No jo...to je určitě její vysněnej kluk!..Mno jo kluci máte smůlu do tohodle tvora je naše Ledová královna beznadějně zamilovaná!"..Zamachroval...
"Když bůh rozdával inteligenci byl jsi zrovna na zachodě vid?..Protože to je docela vidět!..Nevím kdo to je prostě mě to napadlo tak sem to nakreslila!..co je na tom?!"
"No nic.......a inteligentní sem dost narozdíl od tebe!.....mno jenom to že asi to je fakt kluk tvých snů je stejně divnej jak seš ty!"...
"Tome drž hubu!..Kdybys ty tak uměl malovat tak bys taky kreslil co tě napadne ale ty hraješ JENOM na kytaru tak tady nemachruj nebo dostaneš taky odemě ještě věčší jaks dostal včera odní!"...Tedka zase všichni koukali a děcka kteří byli u toho se začala děsně smát..a All taky....a já samozřejmě taky...Tom si radši sed k sobě do lavice a pak začali otázky kde sem se tak naučila kresli,atd atd...pak zazvonilo a všichni si zasedli do lavic.....Zbitek dne proběhl v pohodě a oběd taky...no..Tom si někdy zarípl ale já si ho nevšímala a ani to nemám v plánu..tak ho asi nejvíc naseru..:D....
"Joss prosím tě můžeš mi pomoct?.....Oloupej brambory dělám večeři!"..
"Bože mami to zase dopadne!".Řekla sem jí..no..máma moc vařit neumí..to je fakt...
"Ale no tak Joss.......musím se to jednou naučit a už sem na to dost stará!..Cože?..já to fakt řekla?!"..Řekla máma a hodila divnej xsicht..je jí 33 a říká že je stará..to je trubka..
"Jo tak jo počkej jenom si du zaníst věci do pokoje hned sem dolů!"..Zanesla sem si věci a převlíkla sem se...do něčeho na doma protože tohle asi dobře nedopadne....
"No tak sem tady!"..Řekla sem mámě..
"Jo jo super tak mi oloupej ty brambory!"..
"JJ jasně!"...Tak sem je začala loupat až najednou..
"AU K**VA DO P**I!"Zaječela sem..mamce nevadí když nadávám ale nemá ráda když moc..
"Co se stalo?..A sakra!"..Řekla když uviděla jak mám rozseklou dlan....jak sem loupala tuhle osudnou bramboru sak sem se řizla..a dost krutě...přes celou dlan..a dost hluboko...a krev tečééé....:-!...a mě je blbě..
"Mamí dělej něcoo to štípe a teče too mě je blbě!"..Začala sem hysterčit..jako sorry lidi ale nechci vykrvácet já mám ráda svůj život!..:-/..
"Jo jasně pod dáme to podvodu..hm..to by bylo na zašití Jossie!"
"Tak na to jako zapomen!"...i přes moje protesty sme jeli do nemocnice kde mi to zašili....hmm....5 stehů..super..vždyt to ani nic nebylo..jenom sem si nevěčším nožem co máme přesekla dlan..fakt jako já bych neměla nic dělat sem nešikovná!...ještě štěstí že je to pravá alespon nemusím několik dní psát.:D....alepson nějaká výhoda..:-P......Večeře se nakonec nevařila ale máma objednala jídlo z čínský restaurace...Mnamky..:).......tak sme se najedli a šli sme spát...já byla unavená a zítra je konečne sobota!..Bude pařba!...juchůůů...:-P.....