Červen 2009

Trümper nebo Kaulitz 1.díl

7. června 2009 v 19:05 | Verýs |  Trümper nebo Kaulitz
"Nikkynoo prosíím! Já se ho POTŘEBUJU zbavit!" žadonila sem skoro už nakolenou u kámošky. Aby ste rozuměli.. Jmenuju se Sandra, už od devíti bydlim v Německu s tátou, nevlastní "maminkou" a svejma vyženěnejma sourozencema :-/ Někdy mě až jebe kolik toho máme společnýho tak třeba.. barák, (teď už) rodiče, věk (všem je nám 17), školu a s Tomem -bohužel- i třídu a ještě by se toho našlo asi hodně.. ale celkově se jako sourozenci moc nechováme. Zrovna nedávno sem se na jedný párty docela slušně zhulákala že sem se tam vyspala s Tomem.. a kui tomu taky chci překecat kámošku Nikky aby ňákou chvíli byla s Tomem ona a já ho neměla furt za prdelí. Stačí mi doma ty jeho pohledy. OMG..

"Kurňa Sáji! Nešvi mě. Já s nim nechci nic mít. Kdyby si se tam vyspala s Billem tak by to bylo trochu něco jinýho ale Toma teda nee!" to má recht, ale ještě by takovej musel Bill bejt, vždyť ten se snad v životě doopravdy nevožral v jakym žije celibátě. Sem pitomá, pitomá, pitomá kráva!! Už se NIKDY nevožeru.. a nesmym si tohle zapamatovat!! Tak fajn, vožeru se ale ne do němoty.. stačí tak trochu.. abych byla jako Bill.. hmmm to sem to dopracovala!!

"Nikkoušku, ty výš jak trpim že jo?" snažila sem se nahodil zučenej pohled, ale ona z toho chytla parádního výtlema.. hmm takže tohle se nepovedlo!

"Tak fajn, du domu!" řekla sem bez přetvářky nasraně, sebrala si bágl ze země a šla sem přes park dom. Stejně tam ty dva umětelové už budou. x(

Samozřejmě že sem měla pravdu.. jakmile sem vešla do dveří viděla em v obýváku Billouše, "maminku" a zbytek tady asi taky někde bude!!

"Čau!" nepřítomně sem kolem nich prostě cestou do kuchyně.. hmm.. docela to tu voní. Musim znat že Sim fakt dobře vaří. To moje máma moc ne.. teda ona toho celkově moc neumí a stejně jí mam radši než Simon a to sme se neviděli od tý doby co sme se přestěhovali sem!!

"Ahoj, za cvíli je jídlo!" křikla na mě Simon a dál si o něčem povídala s Billem. Tak sem sebrala svejch 8 švestek, bo kolik a pravila se k sobě do pokoje. Hodila sem boťoh pod stůl a aspoň na tu chvliku si pustila telku. Docela mě jebe, že to pro mě Nikky nechce uděla, neřekla sem jí přece aby se s nim hnedka vypala, ale takoví ty sladký řečičky, aby měl jinou oběť aspoň na chvíli než mu padne do oka jiná.. to by přežila! Vždyť neni tak hroznej, jasně mluvim jako jeho obhájce. Ale už když sem ho viděla poprví mě naštvalo že je to můj ,,brácha,, a nemůžu si tak s nim začít. Njn to sem ještě nevěděla jakej je normálně bez těch keců kolem.. asi si aky myslej že nejsem na moc trvalí ztahy, protože sem tady ještě žádnýho kluka na dýl jak měsíc neměla. Ale rozhodně nejsem ten tip co se s někym vyspí aniž by ho nemyloval -nebo nebyl vožralej!- Když už tak aspoň já ho musim mít ráda, i když tak si nemůžu vzpomenout na kluka kterýho bych doopravdy milovala.. měla sem je ráda... ale žádnej mě ještě tak rozně moc neuchvátil abych k němu cejtila to co normální zamilovaní !! =(

"Voběd" přišel mi oznámit Bill..

"Hmm, už du" zabručela sem a líně se zvedala z postele.. jenže von tam ještě pořád stál a tak divně na mě vejral, bylo mi to až nepříjemný! Co mu zas přelítlo přes nos??

"Co je?"

"Nic.. jenom mě něco zajímá.." prosim hlavně ať se mě neptá jestli sem doopravdy spala s Tomem..

"A řekneš to ještě dneska?" začínám nervoznět.. x-//

"Po škole se řiká že na tý párty u Andreho si spala s Tomem!???" a kurvaaaa... proč to nemůže nechat jenom tak bejt? Copak to je jeho starost?? A proč mu to vlastně Tom neřek? Ten se přece chlubí s každym "zářezem" ! Twl.. sem v prdeli a totální.. teď se můžu jít ledatak oběsit..

"tak už to ví celá škola.." řekla sem potichu a žuchla zpátky na postel..

"takže to je pravda?" lehnul si vedle mě. A zkoumavě se na mě podíval..

"kdybych nebyla totálně na S. tak bych ti mohla říct i detaily!" řekla sem sarksticky.

"co to ja za novou zkratku.. na S. ??" uff.. nechce ty detaily a kdyby já si je stejně nepamatuju! NIC si nepamatuju.. jenom jak sme se líbali, to je všechno.. výstižněji : jak sme se kráásně líbali! Sem ani nevěděla jak umí krásně líbat, to se mu musí nechat.

"na sračku" řekla sem se stejnym sarkasmem jako předtim..

"výstižný" nechápavě sem se na ěj podívala, ale jak sme se podívali oba ve stejnou chvíi ačli sme se upě hrozně tlemit, až tam vlítla Simon..

"Co tu ještě děláte? Už je oběd!"

"No jo už dem" řekli sme znuděně a odporoučeli sme se do jídelny. Akorát sem nechápala kde je zas Tom, táta už byl samozřejmě připravenej u stolu a když sme si taky sedli hladově se pusatil do jídla. "Kde je Tom?" zeptala sem se nahlas, Bill na mě hodil vytlemenej pohled, ale když sem ho obdařila kopancem do nohy (doufám) přestal se tlemit a měl co dělat aby nezačal ječet..

"Na zahradě. Najed se už když přišel ze školy. Což mi připomíná jakto že si dneska zase přišla o 3 hodiny později ze školy?" podezřívavě si mě měřila Simon, tátovi to samozřejmě bylo putna a Bill měl teď co dělat aby se nesmál..

"Byla sem s Nikkynou" pokrčila sem rameny..

"Dohoda ale byla jasná. Po škole maximálně hodinu a pak domu a zas můžete jít ven!" si asi myslí že si bued hrát na mojí maminku.. to jí teda ještě vytmavim !!

"To je taky pěkně debilní, u mámi sem si mohla přijít o půlnoci a nic se nedělo, jenom tady si musíte hrát na vzorný rodiče, abych zase nešla k ní!"

"SANDRO!" okřik mě táta- zřejmě už se probudil z toho jeho věčnýho transu..

"Za co mi zas budete nadávat? Že řikám pravdu? No to snad ne.. i za to? Ste pěkně ubohý!" zakřičela sem na ně a už sem chtěla běžet k sobě do pokoje, ale ve dveřích se na poslední chvíli oběvil Tom a remcal něco o tom že sme slyšet až k sousedům jak tu řvem a tak.. jenom sem se mu vysměkla a běžela už se slzama v očích k sobě.....

Něco na nich je! 4.díl

3. června 2009 v 21:37 | Verýs |  Něco na nich je!
**** PO TEJDNU *****
No jak sem řekla tak sem částečně udělala. S klukama se zas tak moc nebavim, občas něco prohodíme na chodbě s Billem a s Tomem si občas píšem (o hodinu když je nuda) ale jinak se jim co nejvíc stranim. Druhej den po tom co sme Billa vzali sebou, tak sem dostala sprda asi od 15 holek a že Billíšek je jejich a tak.. tohle fakt nemam za potřebí, když je jejich tak ať si ho klidně seřerou mě je to putna! Jenom Jess, se mě snaží podržet, už mě chápe v tom že mě nejde o ty kluky ani o popularitu na škole, takže je naše kamarádství zas o něco bezstarostnější, když e mě nevidí kokurenci, která í sebere Toma! Jak už sem zmínila nejvíc se tady bavim asi s Jess, Meg, to je jedna kámoška od Jess, vypadá docela v poho a dokonce nechce ani jednoho z kluků takže s ní se bavim nejvíc o všem možnym a pak s těma dvouma blonďáčkama jak mi je představila Jess hned první den.. sou taky v poho a mooc hezký.. jeden se menuje Alex a druhej Max.. (Max se mi děsně moc líbí, a myslim že já jemu taky, ale ani jeden sme se ještě k ničemu nerozhoupali, jenom takoví malilinkatý flirtování x)).

"Vann nechceš o víkendu něco podniknout?" přišel ke mě o přestávce Tom. "No vlastně.. dem na tu pařbu k Alexovi. Ty tam budeš taky ne?" to by bylo asi hodně divný, kdyby tam on nebyl, ale za zeptání ic nedám! 8).. "jo jasně budem tam, a předtim už máš něco naplánovanýho?" /chvíle přemýšlení/ "ne asi ne" pokrčila sem rameny. "Tak někam pudem ne?" zazáířilo mu v očíčkách až sem se rozesmála "já ti nevim jestli to je dobrej nápad" řekla sem abych se vyhnula odpovědi.. "a proč?" trochu posmutněl "no kui Jessice třeba" koukla sem se mu před rameno na Jess, která se mezitm vybavovala s MIM Maxem x(( "achjo.. já s ní ale fakt nechci nic mít!" pokrčil rameny "mě je to jedno Tome. Mě stačí že ona chce tebe, a já sví kámošce léz do zelí nebudu!" řekla sem natvrdo.. "nechceš, nebo nesmíš?"vrátil mi to ještě ostřeji. Pokrčila sem rameny a pádila na další hodinu. Celou hodinu mi vrtala hlavou ta Tomová věta. Co si o sobě myslí proboha? Že mu každá musé hned skončit u nohou a že on je ten největší king? Tady je vidět že zdání klame.. myslela sem si že bude v pohodě, ale ty jeho flirtovací výpady mě fakt už serou!! SKoro mi i vadí že nevim co si o mě myslí.. jasně asi určitě to nebude nic moc hezkýho, ale stejně mi to zajímá! x( Ale to se asi nikd nedozvim, naštvala sem ho a i když nerada si musim připustit že má pravdu. NESMIM si s nim nic začít i kdybych chtěla.. jenom to že by sme šly před tou pařbou ven by byl asi průser! Takže to zůstane tak jak to je.. bude si hrát na dva spolužáky, co nemaj obsolutně záájem o toho druhýho! x(( Neřikám že mě to nesere.. ale já k Tomovi absolutně nic necejtim, nejsem tak pitomá abych čekala že to přijde později, ale prostě VYM že ono to nikdy nepřijde. Pořád by sme byli jenom kámoši co spolu choděj.. nic víc nic míň!!

"Hele Maxi nechceš jít dneska ven?" doběhla sem po poslední hodině Maxíka, když šel zrovna na oběd. "Pro tebe vždycky!" usmál se a nevině na mě mrknul.. ááá.. snad zešílim z něj! "Hele Vanny? Můžu mít jednu osobnější otázku?" zeptal se po chvíli, kdy sme šly mlčky.. "no podle toho jakou" usmála sem se. "Nemáš nic s Kaulitzem že ne?" tak to mě zaskočilo.. hodně.. zaskočilo. Proč ho to zajímá?? O_o "ne nemam a ani nikdy mít nebudu. Proč tě to zajímá?" řekla sem co nejvíc abyto vypovídalo pravdu mích slov. "No jen tak, tak nějak se nenávidíme už od tý doby coo sme spolu na škole" pokrčil rameny jako by nic "fakt? já myslela že je tady každej musí zbožňovat" nerada sem vypustila z úst tu hnusnou lež. Já přece vym že to tak neni, snažej se bejt sami sebou a já to chápu, ale musim si hrát že je taky nenávidim, i když mi doopravdy zas tolik nevaděj! "Jo to si asi taky myslej!" řek zase jako by nic a tak sem to už neřešila.. při obědě sem byla obsolutně mimo, pořád sem jenom očma střílela k jejich stolu, protože mi bylo divný že ještě nepřišli.. kde sou doprdele? Oni jakou nepřijdou na oběd, ale to by znamenalo že je dneska už neuvidim! X(Proč mě to vlastnš tak sere??

Tak sem se rozloučila se slovy že tenhle blivajz jíst nebudu a šla sem si pro věci do šatny a dom..


****U KLUKŮ..očima Billa******
"Brácha řikám ti že s ní neni něco v pořádku!" už asi postý zopakoval Tom (teď už asi svojí nejoblíbenější) větu. "Prosimtě co by s ní nemělo bejt v pořádku?" zatvářil sem se nechápavě, i když sem to více méně věděl. Chytla se blbí party a Jessica je ještě větší kráva než ten blb na tělák! "Tváří se jako kdyby chtěla bejt do svatby panna a přitom si vesele flirtuje s tim idiotem Maxem!" rozčiloval se ještě ví.. "a co, to tě vážně tak štve že nechce tebe, ale někoho jinýho?" tázavě sem se mu podíval do očí "ne sere mě že nejhezčí holka na škole se mi směje do xichtu" fláknul s báglem o lavičku, chvilku sem jenom nevěřícně čuměl, ale pak sem si to taky uvědomil. Vann je nejhezčí holka na škole, i když si to ona sama zřejmě nepřipouští! "Ale co s tim chceš nadělat? Nejdřív by ses musel udobřit s Maxem, což silně pochybuju že tvoje ego strpí a potom by si musel snášet Jessiku aby ses k ní vůbc dostal!" chci vůbec aby se k ní dostal? Teď mě napadlo jaký by to bylo kdyby si Vann vybrala MĚ místo Maxe, ale to by bylo dost nerealistický! Asi mě nebere ani jako kámoše, jenom za kluka co se zná s její sestřenicí! x(. "Já vym.. a taky mě to pěkně sere. Zabrali si jí aby jim jí nikdo jinek nemoch uzrpovat a ona nevěří že to dělaj jenom aby se vedle ní zvíraznili! Ale nějakej způsob přece musí bejt ne?" "to silně pochybuju! Leda že by poznala jaký sou normálně, když se nepřetvářej!" pokrčil sem rameny.. "A kurva!" prones Tom což mě donutilo zvednout hlavu a kouknout se co se mu zas stalo. On byl jako v tranzu a čuměl mi přes rameno. Když sem se otočil pochopil sem taky proč, mezi dveřma stála Vann a koukala jak kdyby jí ulítli holuby. Nepochybně celj ten rozhovor slyšela!!

"A kdo se tu přetvařuje!" řekla potichu, popadla baťoch a bežela pryč. Chtěl sem za ní běžet,ale ani já ani brácha sme se nezmohli na slovo, jenom sme na sebe čuměli jak hovada.. "žádnej způsob!" řek nasraně Tom a bez oběda sme šly nasraně domu. Jaký my sme to ale kriplové bože!! :-//

Něco na nich je ! 3.díl

3. června 2009 v 21:37 | Verýs |  Něco na nich je!
Oběd s Jess a jejíma kámoškama sem nějak přežila, když sme se loučili se všema před školou, seznámila sem se ještě s několika klukama- jména si tradičně nepamatuju xD- ale byli fakt moc hezký, oba blonďáčci a hopáci. Živě sem si je dokázala představit jako Tomoví konkurenty.. ale naštěstí na mě nic nezkoušeli. Takže konečně nějaký kluci, který budou kámoši! x)) Asi půl hoďky sme stály v hloučku před školou, když přijel na parkoviště hrásnej černej Hummer (srry nevim jak se to píše ): ).Hned mi bylo jasný kdo to je, teda spíš pro koho to je. Pár spolužáku se na mě podívalo jako že jestli to je pro mě nebo pro Kaulitze, ale já jenom kejvla že to je stejě jedno. Rozloučila sem se s Jess, těma klukama, jejíma kámoškama a šla nasednout.

"Díky Viv teď budu fakt jako největší exot, takovíhle autíčko mě vyzvedává ze školy! Úžasný" řekla sem sarkasticky a dřepla si na zadní sedačku. Přední už byla obsazená Vivi a řidičem Felim..
"Jo taky tě rád vidim Vanny!" zabrblal Feli a radši sme už nic neřikali.. jak řikám radši! Vivi musí bejt ráda že Feli přijel a já jim to svojí náladou kazit nebudu. "Počkej zastav!" vykřikla sem když už se vyjížděli z Magdeburku.. "coje?" zeptala se mě poplašeně Vivi jako kdyby sem měla dostat infarkt xD "vemem sebou Billa?" zeptala sem se rychle a kejvla hlavou k zastávce kde stál znuděně opřenej o budku. "NO.." chtěla už říct Vivi ale já ze svího zvyku sem jí skočila do řeči "..tak dík" vyskočila sem z auta a šla k němu. "Ahojky!" přišla sem až k němu, když se n mě podíval "ahoj" mírně se pousmál.. pááni ten musí bejt znuděnej xD. "Hee nechceš svést dom? Myslim že to máme při cestě!" zas sem se usmála.. "Kdo by odolal takovímu autíčku.. ale nebude to vadit?" "veř že nebude!" rychle sem ho ujistila a táhla k autu. Naskočila sem na zadní sedadlo a on hned za mnou. A pak začla véééélká seznamovací akce. A když řikám vélká tak vélká!! Trochu sem se až nudila, celou cestu se bavili jenom o tom co plánujou a že tam se pořád ještě já -normální člověk- zřejmě zapoměli. Tak sem seděla a koukala n ubíhající se krajinu.. jak dlouho to bude trvat domu? Vlatně se tam ani moc netěšim, budu muset dovybalit ještě nějaký věci a do toho se mi vůbec nechce.
Aniž bych si to uvědomila, najednu sem měla opírala hlavu o okýnko a pohlížela si Billa. Když zaznamenal můj pohled díval se na mě taky.. připadala mi to vadný. Koukáme si přes délku auta do očí a ani jeden nemáme zapotřebí ani nic říct. Jenom kdybych se od těch jeho očí mohla odtrhnout.. nejde to. Je to silnější než já a vlastně se ani nechci koukat jinam, než do těch nejupřímnějších očí jaký sem kdy viděla! "Bille, kde chceš vyhodit?" "to je jedno, klidně to od vás dojdu pěšky a aspon budu vědět kde bydlíte!" řek aniž by přerušil náš oční kontakt, mírně sem se usmála a jemu se stejně tak na obličeji vykouzlil úsměv. "Sme tu" oznámila Vivi a já se chtě nechtě musela odtrhnout od těch jeho očí a vystoupit. "Tak někdy přijdte všichni.. nebo mužem někam zajít?" vykecávala se ještě Vivi, ale škoda že tim VŠICHNI nejsem započítávána i já.. jenom kapely přece! x( chjooo.. asi začnu hrát na rumba koule abych taky v nějaký byla xD "Tak ahoj" rozloučila sem se s Billem a odešla do baráku.. ještě sem za sebou slyšela něco jako odpověď, ale už mě to nijak nebralo, tak sem šla k sobě do pokoje a jediný přijatelný na zahnání myšlenek na dnešek bylo že sem si za 3 hodiny dovybalila všechno co sem měla udělat do tejdne! Vivi mi pak přišla říct že je večeře a pak sme všichni čuměli na bednu..

"Já už asi pude spát" zvedla sem se asi po 150 zívnutí a vražednejma pohledama že dělám moc hluku! "Dobrou!" řekli mi zborově a já se odebrala do postýlky. Ještě sem zkontrolovala esemesky, ale nic novího. Tak em to vypla, zhasla a byla tuhá.. do minuty..

Něco na nich je! 2.díl

3. června 2009 v 15:25 | Verýs |  Něco na nich je!
"Ehm, ehm" líně sem zvedla hlavu od mobila a myslela že mě omějou zaživa. Nade mnou stáli dvojčata a tlemili se jak měsíčci na hnoji! "No?" snažila sem se vypadat jako kdyby nic, jako kdyby byli jenom další nudní spolužáci, kteří chtěj abych si zapamatovala jejich méno!
"Asi rušíme" posadili se vedle a pořád se usmívali. "Hmm" pokrčila sem rameny a zas se věnovala hře. "Ty seš Vannesa že jo?" zeptal se mě ten co chodí se mnou do třídy.. Tom (??). "Jo jo, a ty?" ha, a teď sem je zaskočila, oproti jeho batrovi kterej vypukl v hlasitý smích se zakabonil jako kdybych ho urazila nějakejma nadávkama. "Tom" řek jenom a sjel až skoro k zemi na lavičce. "Bill" napřáh ke mě ruku ten druhej.. jenom sem se zasmála a potřásla si s nim ruku. "A pozdravuj Vivi" dodal když se to schylovalo k tomu že bude trapný ticho. "Jo to bude ráda.." řekla sem bezmyšlenkovitě. "Kdo je Vivi?" zeptal se Tom už asi nenaštvanej Billa "z Aloháčů.. bavili sme se na tom koncu v Berlíně, Vannesi to je ségra že jo?" s tou poslední otázkou se podíval na mě. "Ne sestřenice" opravila sem ho "páni ste jak ségry si podobný" hmm další kdo to řiká xD "jo já vym to řiká každej!" zasmála sem se "a bude tady taky někdy?" "jo bydlíme spolu" tak ten asi neví jak mi si žijem xD "cože? V bydlíte dě rodiny v jednom baráku?" zeptal se zamračeně jak mu to v hlavě šrotovalo xD xD xD "néé.. nebydlíme. Já bydlim u tety a strejdy. Mí rodiče sou francouzi a budu s nima až po 18" "to je nějakej francouzkej zvyk?" zeptal se mě Tom. "No když máš rodiče workoholiky jako já tak jo" pokrčila sem rameny. "Aha" usmál se na mě.. bože co to semnou dělá. Připadám si jak nějaká pitomá fanynka! x( :-//.. "A jak se ti tu zatim líbí?" zapojel se do rozhovoru zas i Bill "jo škola docela ujde, učitelé mi připadaj docela milý, ale myslim že po týhle hodině mě rozcupujou davy holek ze třídy, včetně Jessici!" zatvářila sem se kysele a koukla před sebe jak tam plácaj něco jako volejbal a na Jess která se u toho kroutila jak kdyby byla v záři reflektorů a všichni koukali jenom na ní.. no.. vlastně.. oni na ní doopravdy všichni koukali. Jenom my tři sme se podívali až teď a to jí asi vybudilo a začla se různě protahovat a přitom ,,nenápadně,, ystrkovala všechny možný (i nemožný) části těla do nepřirozenejch úhlů!
"Jo s Jessicou si to teda chytla!" řek Tom uštěpačně a otočil pohled zpět ke mě, já sem ještě chvíli pozorovala Jessičinej zakaboněnej výraz že už se na ní nekoukaj a pak sem se mu taky odívala do obličeje s jasnou otázkou v očích. "No ona Jessica asi žárlí bo co!" odpověděl mi Bill.. "a to jako proč?" nechápala sem, jak by ONA mohla žárlit na mě. Vždyť já sem docela normální, někdo řiká že moc hezká, ale to je jenom věc názoru, někomu zas připadám pitomá a povrchní dilinka co se chce zvíraznit po boku sví slavný sestřenice! "Možná se trefila v tom že budeš hned oblíbená a nebo si myslí že slavný patřej k slavnejm. Když máš sestřenici slavnou v Německu je automatický že se hned budem bavit a nazáleží jí na tom že sme taky jenom lidi a máme svoje nározy a.. " "vkus!" řek Tom opovrživě a zašklebil se směrem k Jessice. "Ale stejně to vymyslela docela dobře. Než aby s tebou vedla válku na škole o popularitu tak s tebou bude držet za jeden provaz a zvírazňovat se po tvym boku!" cože?? to mi moc ke mě nepadá! A k Jessice taky moc ne, uznávám že mi neni dvakrát sympatická, ale co když to doopravdy dělá jenom proto že je obětavá? Je to vůbec možný u takovíhle holky?? "O tom ať si nechá zdát! Já bych s ní žádnej boj o popularitu nevedla! Sem radši když mam pár dobrejch kámošů, než 50 a přitom to sou jenom ,,jako,, kámoši, kterejm na mě ani trochu nezáleží" trochu sem se bála že sem těď vykecala trochu moc, tak sem opatrně zvedla hlavu... uuuuf.. uklidnila sem se. Bill se usmíval a Tom kejval hlavou na souhlas. Tak aspoň někdo kdo mě chápe, pochybuju že bych našla někoho jinýho než zrovna tyhle dva aby to pochopili kdo by to taky měl pochopit líp ! ;) "Hee nebude se už zvonit?" otočil se najednou Tomino na hodiny nade dveřma.. hmm a fakt. Achjooo proč všechno hezký musí jednou zkončit? x( Ani nevim co teď máme stejně jako nevim jestli semnou Jessica ještě promuví, jako důkaz že ne mi stačili ty nenávystný pohledy! "Hee co teď máme?" zeptala sem se ještě rychla Toma, když už se zvedali že se zdechujou před zvoněnim. "Oběd!" zdělil mi usměvavě. Super to znamená konec vyučování *yahoo* xD "sedneš si k nám?" vyčouh Tomovi za zádama Bill "nevim jestli to je dobrej nápad, asi sem Jessicu naštvala i tak hodně a je to jedinej člověk taky na škole jehož méno si pamatuju takže si jí zatim nebudu moc rozhádávat" řekla sem smutně "hele a my sme jako vzduch?" na oko uraženě se na mě podíval Tom "ne jasně že ne! Jenom sem nevěděla jestli vás taky můžu počítat" pokrčila sem rameny "jo jasně že můžeš!" hodili na mě smajlíky a odešli pryč z tělocvičny.. uuuf, tak to bych měla docela za sebou. Nejsou tak hrozný jak sem si představovala ;) docela teda.. zá se mi že po mě Tom jede, ale to má teda hošánek blbí. Něco musí bejt pravdy na tom jakej je to děvkař, i když.. kdyby byl děvkař tak by se mu asi Jess (jako nejhezčí holka na škole) nehnusila.. ale jemu se hnusí-ani se nedivim- ale tohle neni klučičí logika.. klučičí logika by měla bejt taková že prostě dou po nejhezčí holce a to je Jess.. takže mě to dovedlo akorát k tomu že spolu už asi něco měli a Jess za nim pořád lítá a vopruzuje ho kecama o lásce. To bych asi stála za Jess, hnusej se mi kluci co berou holky jenom na jednu noc.. je to necutný. A já absolutně nechápu ty holky co vědi co je čeká a stejně do toho dou! No co nadělám, je nad moe síli tohle rozluštit.. víc přijatelnější by bylo rozluštit záhadu Bermunskýho trojúhelníku než takovího myšlení jako maj ty holky!!

Něco na nich je ! 1.díl

3. června 2009 v 15:23 | Verýs |  Něco na nich je!
Ve zkradce o mě :
Takže jmenuju se Vannesa. Už 3 roky žiju se strejdou, tetou a mojí sestřenicí Vivi, která se zrovna proslavuje s kapelou v Německu.. popravdě, já ty její písničky ani moc neznám, jenom spolu někdy vymejšlíme texty atd. No já a Vivi sme hodně jako ségry, všichni taky řikaj že sme dvojčata který se sekli o rok.. protože já sem od přírody blondýnka a nechávám si podbarvovat hnědě. A Vivi je zas bruneta která se barví na blonďato, jinak se ale uplně stejný. Obě nosíme patku Ala Emoo a sme stejně hubený. Jinak o mejch rodičích.. sou to francouzi a hodně pracujou. Řekli že by mě měli rádi u sebe ale až po mí 18, abych mohla zůstávat sama doma a neměli pořád sociálku za zadkem že zanedbávaj povinou péči. A tak.. teďko nastal ještě jeden problém. Zejtra nastupuju na novou školu, před (cca) měsícem sme se stěhovali do Kaulitz-townu.. tak tomu řikáme s Vivi, protože sme se přestěhovali do Magdeburku, v týhle době nejznámějšího města v Německu. Jenom doufám že nebudem chodit i do stejný třídy, když už mi to Vivi zažídila tak úžasně že aniž bych o tom věděla s nima budu chodit na školu a ona o tom věděla celou dobu a nic neřekla.. pcheeee...

Příběh:
"Hlavně se hned první den nepoper!" rozdávala Vivi rady, zrovna když se uvelebila na mí posteli a já před zrdcadlem dokončovala poslední úpravy na svym vzhledu. "Jo tobě se to radí když nejdeš poprví do noví školy a nevíš jak tě tam lidi vůbec přijmou!" zatvářila sem e kysele a dala jí zas najevo jak ,,hrozně ráda,, budu s kaulitzema na škole. Teda né bych něco extra proti nic měla, ale jak se všude píše jak sou skromný atd. tak mě to přijde jako opak.. přijdou mi ako namachrovaný týpci cio si myslej že můžou absolutně všechno a nikdo jim v tom nezabrání.. to je prostě můj názor!
"Hee neboj! Každej kdo tě pozná tě buďto bude milovat nebo nenávidět a myslim že s těma dvojčatama to taky nebude tak horký. Párkrát sme se potkali a vypadaj docela v poho, uvidíš sama!" "to doufám že ne. Kolem nich budu chodit véélkym obloukem!" řekla sem, vzala si tašku a pádila dolu. Ještě sem se rozloučila s tetou a strjëjda řek že první den mě do školy odveze. Tak super aspoň nebudu muset jít pěšky ;)

Před školou mě strejda vyhodil, že prej už tam sem i zapsaná a mam ještě zajít do ředitelny aby mi někdo řek v jaký budu třídě atd.. Tak sem to všechno splnila, sekretářka vypadá docela sympaticky, dovedla mě až ke kabinetu mojí třídní a tam si mě vzala zas ta úča. Taky vypadá docela v pohodě, je mladá ale trochu ,,podpantoflácká,, jestli mi rozumíte. S nísem šla ronou na svojí první hodinu.. áá mam trému no do piče..
Tak mě učitelka ve třídě představila jako novou žákyni a řekla mi abych se představila třídě!" nikdy sem neměla trému, ale teď sem si připadala blbě..

"No takže menuju se Vannesa. Je mi 16.. přestěhovali sme se sem z Bauernschmidtu. Potom ráda hraju, zpívám, pařim /ve třídě se ozvalo obdivný pískání/ a hraju na nástroje" už sem chtěla ukončit svůj monolog al učitelka se mě ještě ptala na něco, jako mí rodiče atd.. tak sem jí řeka že na to nebudu odpovídat před celou třídou a že to mam napsaný v papírech od školy (heh, my řek strejda ráno ještě v autě, aspoň sem to nemusela vysvětlovat) pak se zeptala třídy kdo by se mě dneska ujal a ukázal mi to tu všechno, doved mě vždycky do správný třídy a tak.. K mímu udivení se přihlásilo asi 5 kluků.. a DOPRDELE! Mezi nima byl i ten dredatej z dvojčat.. sakra! Takže s nim budu chodit do třídy. Jenom je mi divný že tu nemá i toho druhýho noto je fuk. Potom se hlásila ještě nějaká malá brunetka, jednoznačně šedá myška třídy a nějaká holka která byla naopak sexbomba třídy.. co po mě může chtít že se taky hlásí?
"Takže Jessica ano?" řekla učitelka a já se jenom podívala, která z těch dvou holek to asi bude.
"Ano paní učitelko!" řekla ta blonďatá buchta a mě bylo jasný že to bude teda ona x( Ale třeba bude v pohodě, když sou tu takoví všichni! Tak sem si sedla vedle ní.. zbytek hodiny sme se trochu seznamovali. Zdělila mi že mě už viděla na fotkách na netu a že ví kdo je moje sestřenice a že hrozně miluje Aloha From Hell atd.. více méně sem to vypoštěla ven. Občas sem zajela přes uličku pohledem na toho ,,nejslavnější teenagera evropy,,! Ale nic moc sem na něm neviděla. Jenom že to jakej to je machr je pravda.. i když ani nevim jak sem to poznala. Prostě mi moc nepad do oka, i když něco mě na něm pořád tahalo se dívat jestli tam furt je.. jestli mě chápete. Každejch pět minut sem se musela kouknout jesti tam je až zazvonilo a kolem naší lavice se sběhla celá třída a doslova mě zasypali různý ména a jestli počítaj že si to zapamatuju tak to teda ne. Nejspíš se jak trotl budu každejch pět minut ptát jak se menuje. Jedináý co mě zamrzelo že sem si mezi davem nevšimla JEHO. A proč by tam vlastně měl bejt? Vždyť sem si slíbila že se jim budu obloukem vyhejbat? Tak proč mě mrzí že tu neni anepředstavuje se mi jako všichni ostatní? Já vym že u něj ani neni zapotřebí se představovat, ale on odešel a já ani nevěděla kam. Neměla sem ho v dohledu. Neviděla sem ho.. nikde ve třídě.. x(

"Hele Vann pudeš?" zeptá se mě sladce Jessica. "Jo jasně!" balila sem se a šly sme na další hodinu.. na chodbě sem hned jako prvního zaostříla dvojčata. Když sme šly kolem nic oba se na mě koukali a jeden druhýmu nšco řek.. Jessica si jich taky všimla a hnedka k nim zamířila. Já zůstala otupěle stát a čekala na Jess.. zatímco se ona vykecávala já sem si prohlídla toho druhýho co se mnou neni ve třídě. Taky si mě prohlížel, zrovna ve chvíli kdy sme si jeden druhýmu zakoukali do očí Jess vyrazila zpátky, popadla mě za loket a táhla pryč..
"Hele co je? Proč tak ženeš?" zabrzdila sem jí až sebou cukla jak výhružnej tón sem použila. "Tak hee my dvě budeme kámošky jenom pod podmínkou že Toma necháš mě! Taky si uvědom že beze mě nebudeš populární na škole a..." "ZADRŽ! Myslíš že mi de o ty dva? O popularitu? Já nejsem žádná zlatokopka jako sestřenice! Mě nejde o to abych ulovila to nejlepší a tak.. můj původní záměr tady na tý škole byl že se jim budu vyhejbat obloukem, ale jelikoš ten Tom je ve třídě kam mě dali to bude těžší! Ale rozhodně po nich nejedu!!!" to se mi snad zdá. Booože.. x(
"Viděla sem jak ste se na sebe koukali!" řekla ublíženě. "Jéžiš, to se ti mam zapřísáhnout nebo co?" řekla sem otrávěně a zas se dala do chodu i když sem musela jít pomaleji a čeka t na Jess aby mi ukázala tu třídu. "Ani nemusíš! Máš štěstí že ti věřim!" řekla jak kdyby to bylo boží smilování. hmm noco.. tak asi přitahuju takoví tipy co toužej po slávě. x(

Po dějáku, němčině a velký přestávce mi oznámili že je tělák. "Ale já tu nemam tělák pane učiteli" vymlouvala sem se, jenom abych nemusela cvičit. "No jo jednou ti to odpustim!" řek a odešel někam prič zas. Rozhlídla sem se po tělocvičně, vzadu na lavičkách seděl nějakej hlouček lidí, to musej bejt ti, kteří necvičej. Tak sem se tam taky vydala.. přicestě sem zaznamenala několik novejch tváří, takže tady maj třídy společný těláky. Další ména tonééé. .x(
Na lavičkách sem si sedla až nakonec od lidí a hrála na mobilu hry. Po pár minutách sem uslyšela přibližující se smích, ale nějak sem na to nereagovala, řekla em si že to sou jenom další simulanti a že si sednou k ostatním !!! Ale ouha.. ono to jen tak nevyšlo..

Nenávidim celej svět 4.díl

2. června 2009 v 22:26 | Verýs |  Nenávidim celej svět!
"Ahoj" přišla sem k němu a opřela se o stůl, fakt mě ta noha bolí jak čert :-/ x((

"Tak jak se vám líběj naše pařby?" mrkla sem na něj..

"Super. Seš nějaká milá najednou?"

"Dokážu bejt milá. Když chci.." přiblížila sem se k němu blíž až sem cejtila jeho dech a zespoda (je asi o půl hlavy větší než já no x( ) sem se mu jukla nevinně do očí.

"Na to žes nás nechtěla zezačátku ani cejtit..."

"Pšššt" přerušila sem, z těch keců bych normálně usla.. "nechceš jít radši tancovat?" zas sem se na něj nevině podívala. Zrovna hráli můj oblíbenej loužák Nothing Else Matters od Mettalici ! x)

"RÁd" usmál se..

"Jo ale máme menší problémek" vzpoměla sem si na svojí nohu, když sem se pokusila na ní stoupnout!!

"Co?" pořád nechápal..

"Ta noha" rozesmála sem se a ukázala na obvaz, kui kterýmu sem nemohla mít ani boty xD

"Aha" zamyslel se. Já to ale vzala do svejch rukou.. přišpajdala sem k němu a objala ho kolem krku

"Chyť mě" poručila sem, načeš mě chytnul kolem boků a tvářil se jak kdyby mu bylo dovoleno šáhnout si na Monu Lisu.. boože..

"To je sice hezký ale jestli mě chceš udržet za boky tak to bude docela bžunda" usmála sem s na něj a rukama ho navedla ke svímu zadku, když mě konečně držel tak sem mu naznačila aby mě vyzvyd a já mu zlehka omotala ruce kolem pasu..

"Myslim že problém vyřešen, jestli ti to neva" zlehka sem naklonila hlavu a vykouzlila ten nejvíc sexi pohled jakýho sem schopná.

"Myslíš že mi to vadí?" rukama mi naznačil že to co mě drží za zadek a tim i drží ve ,,vzduchu,, sou pořád JEHO ruce..

"Asi ne co" usmála sem se a při pomalejch kroužcích sem si položila hlavu těsně vedle jeho krku a zařela oči..

Skoro bych až zapoměla že ho nemam ráda. Bylo mi hezky, ale to bude jenom z toho kolik sem toho už vyžunkla! Jak sme tak kroužili, a já měla hlavu pořád položenou kousek od jeho krku, všimla sem si že mu naskakuje husí kůže z mího dechu. A proč toho nevyužít že? Zlehka sem přitiskla rty na jeho krk a cejtila jak se mu z toho naježili všechny chlupy! WoW že bych ho tak dostávala ? xD Po krku sem jemně jela až k jeho čelisti a pak se mu zpříma podívala do očí.. chtěl to. Chtěl něco víc a to je to co já potřebuju abych vyhrála! Ale takle snadno? To by nebyla žádná prča..

"Nepudem si už senout?" zašeptala sem a pomalu se mu vymanila ze sevření. Osud mi hraje do karet.. takže to dopadlo tak že celej gauč byl zabranej a jedno křeslo už taky zabraný. On si sednul na to druhý a poslední křeslo a já si bez ostychu (to bude tim alkáčem) na něj obkročmo dřepla. Chvilku sem si hrála s cípem jeho rika zatímco sem doposlouchávala Notjing Else Matters.

"Achjoo" posmutněla sem, když ta písnička zkončila a nahradila jí nějaká rychlejší.

"Copak?" zareagoval tak že se mi kouknul do očí, že mě to vyvedlo z míry na tolik že sem chvilku jenom bloumala v těch jeho očích a až potom odpověděla..

"Všechno hezký jednou zkončí.." naklonila sem se k němu blíž až sme si asi z centimetru koukali do očí "..a nahradí ho realitita" zašeptala sem mu do ucha a rty se naschvál zlehka dotýkala jeho čelisti až sem se dostala ke rtům. Ještě sem se mu naposled podívala do očí a potom sem se mu přisála na rty.. ááá.. bože.. aspoň kdyby tak úžasně nelíbal. Já z něj fakt asi zešílim!!

"Jak se vlastně doopravdy jmenuješ?" zašeptala sem mezi polibky.. "Tom" odpověděl zkrátce a už sme to dál nerozebírali. Bylo přece mnohem víc témat k hovoru ;D Najednou sem cejtila jeho ruku pod svim trikem, a ve stejnou chvíli jako to on zjistil sem i uvědomila že na dnešek sem si nebrala podprdu.. i když pro něj to byl větší šok xD A bylo to i vidět.. byl už nadrženej jak stepní koza.. ale dneska se s nim nevyspim, co bych dělala ten zbejvající měsíc a půl? Vsadim se že s tim jeho bráškou to totiž nebude o nic těžší!

"Ehmm!" vypravila sem ze sebe.. vym nic inteligentního, ale zrovna v tuhle chvíli mě nic moc nenapdalo.. "Mam absťák!" vydala sem ze sebe, zvedla se a odpajdala před barák kde sem si hned zapálila... a koukám že sem nebyla jediná koho to napadlo!

Nenávidim celej svět 3.díl

2. června 2009 v 22:25 | Verýs |  Nenávidim celej svět!
"Tak co máš negre?" koukla sem na černouška když se znova objevil v pokoji a dřepnul si vedle mě na gauč.

"Adresu nemocnice!" podal mi nějakej papírek. Koukla sem na tu adresu a až podle směrovačky sem poznala že to bude asi někde v centru, páč jinak mi to nic neřikalo..

"Hmm dobrý! Ale jak se tam chceš dostat?" furt mi ta ,,věc,, se sanitou připadala přijatelnější, než abych skákal po jedný noze po centru města a hledala nemocnici o který ani nevim že stojí!

"Ani podle adresy nevíš kde to je?"

"Někde v centru?" andílkovsky sem se na něj podívala. Ha..přesně podle míh pohledu poznal že nemam šajn kde to je.. takže se podíval na pbratříčka, kterej čučel na mojí nohu.. a noha.. do prdele uě sem na ní zapoměla.. ááááááááááááááu.. bolí bolí bolí.. x(( Pak tam ještě ty dvě polena o něčem diskutovali já je sice absolutně neposlouchala, ale znělo to důležitě..

"Hee vy dva, nechci rušit! Ale než se na něčem dohodnete tak mi ta noha zčerná a upadne!"

"Tak vymysli sama jak se tam dostat!" zkomentoval černoušek..

"Možná že bude soused doma!" jak to že mě to nenapadlo dřív?? Sem taky jeblá už z toho..

"Ty woe.. a my tady půlhodiny řešíme všechny možný prostředky!"

"No tak tam zajděte a řekněte mu že mam nohu v prdeli a potřebuju opdvést do tý nemocnice!" řekla sem sladce, jako kdyby to byla ta nejvíc srozumytelná věc..

Tak se pánové odporuočeli.. dokopnce napoprví trefili a za půl hoďky sme jeli. Nakonec trvdili že je nutný aby u toho byli, tak sem jim to nebrala. A když se u zašívání potili a kroutili, jenom sem se smála a zkonstatovala že maj to co chtěli. Potom nás už jenom soused odvez dom a nákou chvíli u ná byla jeho žena a tak různě se mi snažila pomoct (když nesmim den chodit ;)). Nakonec nám uvařila oběd, uklidila v obýváku a umila nádobí. A ještě sem jí musela přísahat že když budu něco potřebovat tak zavolám.. to se ani nemusí bát že bude pořád něco potřeba udělat.. xD
Takže teď sedíme v obýváku a čumíme na bednu, absolutně se u toho nudim a skoro usínám, i když to nemůžu na druhý straně gauče je nalepenej bleskovka a víc než dost se roztahuje už on!!
Cr.. crrr... crrrrrrrrrrr

"Kurva coje?ů jekla sem do mobila, abych ho co nejřív umlčela

"Za půl hoďky sme u tebe!" zdělil mi jednoduše Patrik (neeej kámoš)

"A sakra! Já na to upě zapoměla, ale jako jo klidně přiďte! A kolik vás je.. zatim?"

"Zatim..? No asi tak 30 a každej bude mít doprovod a vlastní jídlo a pití. Brý ne?" aspoň že nemusim nic nakupovat xD

"Jo dobrý, tak vás čekám zatim pa"

Típla sem hovor a mobila hodila zpátky na stolek..
"Kurva, kurva kurva" začla sem pajdat po pokoji a nadávat si.. "Jak sem mohla zapomenout?"

"coje?" kouknul se znuděně bleskovka..

Když sem jim všechno vylíčila o tý pařbě atd.. obou se rozsvítili očíčka a všichni sme běželi se připravit.. Jak Patrik slíbil za půl hoďky asi 15 lidí bylo u nás a já už dokonce připravená.. vzala sem si na sebe super nejlepší hadry který mam a myslim že sem se všem i líbila. ;)
Tak sme seděli, kecali, někdo už tancoval ale hlavně všichni zůčastnění chlastali jak duhy! !
"Hee Lili, výš kdo ty dva sou?" přisedla si ke mě moje nej kámoška..

"Jo bleskovka a černoušek! Proč jako?" zeptala sem se jí přiblble..

"Ty ani nevíš že máš dva slavný teenagery v baráku!" zakroutila hlavou.

"Cože? Slavvný? Takovídle paka?" čuměla sem na ní jak Karkůlka..

"Jo v Německu docela dost!" asi sem se docela znemožnila...

"Wow Luci myslíš že sem se hodně ztrapnila?" ani nevíme čemu obě sme se začali nehorázně tlemit. Obě sme měli výtlemi jak sviň pořád dokola, tak sem si ani nevšimla že už je docela plno a všichni tancujou.

"Hee Luc.. mam geniální nápad" vyprskla sem najednou nad novou myšlenkou v mý opilecký mysli.

"Je to ne.. nic geniálního Lily, to škodí zdraví!" přidal se k nám Patrik

"Ale prosimtě! Děláýš jak kdybych byla na mol a já si sem jistá že si tohle pamatovat budu!" řekla sem a na dovršení svích slov sem si přiopile škitla..

"Tak povídej" pobídla mě Luci

"Já je zbalim oba.. !"řekla sem svůj nápad a začla znova pít nějakej olkáč..

"To nemyslíš vážně že ne?" čuměli na mě oba dva (Patrik a Luci)

"Jo myslim. Oba dva a pak odjedou a bude zase klid. Aspoň se tu nebudu s nima muset nudit, když budu mít nějakou motivaci" zašklebila sem se...

"Luci, jasně.. seš všehoschopná! Ale tohle ne! To je moc i na tebe" vedla Luci monolog a Patrik jí jenom přikyvoval..

"Já se budu nudit! POTŘEBUJU nějakou zábavu!" udělala sem umírající xicht..

"No jo.. stejně to nedokážeš!" pokrčil Patrik rameny..

"Sázka?" zašklebila sem se..

"NE!" vykřikla Luci až se většin lidí v pokoji otočili, mezi nima sem si všimla u stolu s alkáčem bleskovky. Ha.. tak tenhle bude první, beztak na mě dělal už nějaký obličeje, tak to nebude tak těžký.

"Já du!" zvedla sem se a belhala se s tou svojí zafačovanou nožičkou k němu.....

Nenávidim celej svět 2.díl

2. června 2009 v 22:25 | Verýs |  Nenávidim celej svět!
"TO SI DĚLÁŠ PRDEL? Tak kui tobě sem to típla?? To je snad zlej sen!" ječela sem na jednoho z těch dvou. Ani mě moc nezajímá jak se menuje, řikám že oni tady měsíc prostě nebudou!! Ikdyž na druhou stranu, oni za to asi taky nemůžou.. kui našim povedejm maminkám to všechno je! Grrrrr...

"Taky z toho nejsem dvakrát odvařenej my věř!" řek sarkasticky..

"A co tu teda chceš?"

"Mam si k tobě do pokoje dát věci" pokrčil nudně rameny..

"Si myslíš že budeš spát u mě v pokoje bo co?" teď už sem nebyla ani moc naštvaná, spíš nechápavá. Asi mi unikla nějaká část kdy se zdělovalo že bude někdo spát u mě v pokoji!

"Já si to teda rozhodně nemyslim, ale tvoje máma jo" tak sem ho teda pustila k sobě a nasměrovala ho ke gauči.. ať si dělá co chce..

"Takže ty asi naše fanynka nebudeš!" řek si pro sebe když už si myslel že je bezpečně daleko..

"Fanynka?" zeptla sem se ho cestou k pc..

"Jo" řek jenom a dál sem to neřešila. Co mi do něj je.. stejně tu moc dlouho nebude ! !

Sedla sem si ke kompu a zapnula si icko.. musim zalarmovat kámoše, aby věděli že třeba nebudu moct často ven -jestli tady skutečně zůstanou,jakože se pořád modlim že ne, ale přece jen- aby to věděli a nebyli naštvaný že na ně kašlu a ani jim nic neřeknu. Tak sem napsala 1.. 2..3..4.....18 kámošů a kámoškám, že máme dcenou návštěvu a že nemam čas. Ale jejich reakce mě teda nemálo překvapila, řekli že se snima chtěj taky seznámit a že zejtra uděláme kalbu.. u nás. Ikdyž coo? Máti bude už pryč.. ale bude to kui těm dvoum! To nepřežiju, jestli mě nějak ztrapněj, tak je namou duši vykopu z baráku !!
Když sem šla spát, ten blb se semnou ještě snažim konverzovat, ale moc neuspět. Jednim uchem sem druhym tam.. no jako je u mě normální.. nedůležitý věci vypouštim hned. Takže on do mě něco hustil a já čuměla do mobila a hrála hry. Jediný co sem zaznamenala, že ty dva sou teda bráchové (jaká novinka řikám si) a že sou odněkaď z prdelákova..Když mě omrzeli hry sem si uvelebila v postýlce a přmejšlela na kolik procent sem je už někdy viděla.. asi tak na 0,5%.. hmm tak nic! Stejně je mi to u*****. Tak sem spokojeně usla, i když ne moc spokoje, protože tam byl on a od týhle chvíle ještě hodně dlouho tu budou.. x( Chjoo to je pech..

"Ááá ježiši kriste!" ječim na celej barák když si v obejváku zapíchnu něco do chodila -něco co až nápadně připomíná špendlík- .. njn.. to je ta moje ranní nepozornost. Celá rozespalá sem se šourala do kuchyně a nedávala pozor na cestu a tak sem si uhnala tenhle ,,úraz,, .. x((

"Co kravíš?" vběhne do pokoje ten jak spal u mě v pokoji.. haa.. asi sem, ho probudila. Teda i toho druhýho, kterej spal tady v obýváku na gauči.

"Já kravim, se podívej jak je to hluboko ty debile!" ječela sem na něj zpátky. Až teď se uráčili podívat, a oba nad krví hned uhli pohledem..

"Vy ste teda hrdinové!" řekla sem sarkasticky a pokusila sem se ten pitomej špendlík vytáhnut sama.

"Áááu.. no do piče!" zaječela sem asi po půl hodinovim snažení, ho všelijak vytáhnout! Všechny pokusi byli ale upě na hovno.. bolí mě ta haxna ještě víc a možná se mi to jenom zdá ale i zaražený to tam je ještě víc.

"Řikám že s tim máme jít k doktorovi!" řek ten jeden kterýmu sem začla řikat bleskovko, protože si myslí že vý všechno první a přitom poslední..

"Týý vado.. tady bleskovka zas na něco přišel! A můžeš mi říct jak se tam asi dopravíme? Hmm?? Já teda absolutně nevim kde je tady je nemocnice!" odvětila sem mu..

"Ty nevíš kde je ve městě ve kterym žiješ jediná nemocnice?" zakroutil hlavou ten druhej- tomu zas řikám černoušku (kui těm jeho vlasům xP)

"Ty si taky hlava! Já tady nežiju, já tady akorát už 4 roky přežívám. A navíc se doteď nemocnici nepotřebovala!"

"Tak to je hezky v prdeli" zkonstatovala bleskovka a já jenom těžce spolkla poznámku žee v prdeli je to od tý doby co sem na ten pitomej špendlík stoupla. Ale nechala sem toho, radši sem si hleděla sví nohy a vymejšlela jakejkoliv pokus jak to vyndat. Už beru i bolestný cesty- protože mam pocit že ty bezpolestný sou stejně víc bolestný než ty ,,bezbolestný,, !!

"Tak zavolejte sanitu" napadla mě nová varianta..

"Na zaraženej špendlík v noze?" tupě se na mě podíval bleskovka..

"Ty sis asi nikdy nezapíchnul špendlík do nohy co? Ráda ti tu zkušenost uštědřim co takle MEZI OČI!" -IDIOT!!!- :-//

"Ne to sem fakt nikdy neměl, protože nejsem tak slepej abych si ho nevšim!" to zas řek něco inteligentního...

"Můžete toho nechat? Počkejte tu chvíli!" porušil černoušek a někam se odporoučel. Už sem ani nic nenamítala. Dřepla sem si na gauč a poprví si pořádně prohlídla bleskovku. Je docela hezkej, kdyby nevypadal jak rozčepířená slepice a kingoušek v jednom. To bude asi tim že je rozespalej, ale stejně je docela hezkej. Škoda že sem ho nepotkala někde venku.. hmm to by bylo asi o něčem jinym. Teď k němu cejtim akorát tak to že mi tu oxiduje a nic víc..

Nenávidim celej svět 1.díl

2. června 2009 v 22:25 | Verýs |  Nenávidim celej svět!
"Kurňa mámo. Já tady žádnýho mrňavího usmrkance nechcu!" řvu přes chodbu na máti..

"Neni to žádnej mrňous, je jenom o pár měsíců mladší než ty myslim!" stála si zas na svym máti..

"A ty nevíš že holky dospívaj rychleji než kluci? Takže pár měsíců se rovná pár let! A já tady nebudu nějakýmu debílkovi utírat sopel!" w.o.w tohle bych si měla zapsat, kdyby mi zas chtěla hodit na hlavu nějakýho smrada. Taková chytrá věta.. hmm.. ani nevim kde se to ve mě bere.. xD

"Tak a už tě mam plný zuby. Stejně na tom nic nezměníš! Všechno je to domluvený, a ty toho jejího syna prostě hlídat budeš!"

"Nebo co?" řekla sem sladce a co nejsilněji sem bouchla s dveřma od svího pokoje..

V pokoji sem se natáhla na postel a do uší si na plný grády pustila písničky..

No asi bych se vám měla představit. Takže jmenuju se Emily. Kámoši mi řikaj Em a ti nejlepší maj tu čest mi řikat Lily, protože to absolutně nenávidim! No je mi 16 a žiju si -jak ste už měli čest poznat- s matkou v Německý republice x) Samo že otce mam, ale nikdy bych k němu asi nešla, to jenom vždycky hrozim matce že se seberu a odjedu k němu. Ale radši budu trpět u matky než u toho věšně sfetlího alkoholika, kterej má bejt můj otec !

Po nějaký chvíli mě přestala i ta muzika bavit. Tak sem otevřela okno a šla ven (mam pokoj v přízemí) oknem sem šla protože to je kratší, jinak bych musela procházet celej náš barák a na to sem moc líná a myslim že nemam už sílu se hádat s máti! x//

Tak sem se chvilku toulala venku, procházela se ulicema a načumovala do různejch klubů jestli tam někoho nezaznamenám.

Asi po 2 hodinách mě to už omrzelo, byla mi zima a chtělo se mi hrozně spát.. tak sem se sebrala a pádila domu. Jestli matka už zjistila že sem prchla tak jí nejspíš trefí šlak, protože dneska má přijet ta její kámoška s tim synkem a já ho mam celej ten měsíc prázdnin hlídat, aby si matka mohla jet na dovolenou- už s zmyňovanou kámoškou- x((

Když sem dorazila k domu, chtěla sem zase vlízt oknem, ale před našim barákem stálo nějaký auto a to mě vyrazilo z kolejí na tolik že sem zapoměla že to bude asi ta mámi kámoška a prostě sem vypla a šla dveřma.

"Emily? Kde si byla? Je skoro 11 večer a ty ani neřekneš kam deš?" vlítla hned máma do chodby. A ječela jak stará histerka- P.S. ona to už JE stará histerka.. ale teď jí muselo zcvoknout ještě víc..

"Klídek, nebo dostaneš infarkt!" vklídku sem si zouvala boty a jí se snažila věnovat jenom minimální pozornost..

"Takže budeš ještě drzá?" nasrala se ještě víc.. pchéé já tu svojí ,,milovanou maminku,, fakt dostávám.. ! !

"Já nejsem drzá, ale upřímná!" řekla sem už taky napruženě, načeš se z obýváku ozval nějakej smích a pár plesknutí..

"Co to jako má bejt?ů zeptala sem se debilně, protože mi hned nedošlo kdo to tam je !

Máti mě čapla a dokopala -jo doslova dokopala- do obýváku k tý ,,ctěný,, návštěvě!

"Simi, tohle je moje Emily.. Emily tohle je moje kamarádka ze školy Simon" u toho slova ,,kamarádka,, sem spolkla smích a radši poočku koukla na ty dvě polena co se roztahovali na gauči a zřejmě taky zadržovali smích.

"Jojo, dobrej!" řekla sem neochotně, už sem viděla ty uvítací rytuály.. brrr.. to fakt nee..
Se radši zdechuju k sobě do pokoje.. do postýýýlky.. míláááčka mího jedinýýho.. x))

"Počkej a na slušný chování si jako zapoměla nebo co?" chytla mě máti za rukáv.. proto sem se jí rychle vysmekla.. áá.. vlastní matka a šahá na mě.. :( to je pod pásovkaa.. :-!

"Asi sem ho ztratila po cestě!" pokrčila sem rameny a byla zas na odchodu, přece se nebudu pakovat s takovou sebrankou ?!!?

"Počkej ještě, jestli deš k sobě do pokoje, vem sebou i kluky!" -ZASE- mě zastavila máti..

"A to jako proč?" hnusně sem se na ní podívala a pak i na ty dva, který zrovna něco důůležitýho řešili.. asi se objesim.. boože pomoooooc.. !!

"Budou tady s tebou měsíc, a až odzetřka budou volný pokoje pro hosty!" MĚSÍC?? =O tohle má bejt ten jeden harant?? Asi bych si měla zopáknout základnu ale já ať počítám jak počítám sou prostě 2!!!!!!!!!!!!!!!

"To si ze mě děláš prdel ne? Řikala si jeden parchant a ne dvě polena!" ječela sem na ní.. mezitim sem se snažila rozpomenou odkaď já je vlastně znám..asi od nikaď.. ta máminá kámoška je u nás poprví takže i oni.. ale stejně ty xichty od někaď znám !

"Tak za a) přestaň mluvit sprostě a za b)uklidni se! Tak místo jednoho bodou dva! A hotovo, nebudu už o tom diskutovat. Zavěť je k sobě do pokoje a rozloš jim gauč!" teď si asi myslí že jí poslechnu.. i když trochu strachu z ní šlo, to se musí uznat...

"A já řikám že tady s těma tu měsíc nepřežiju!" bouchla sem se všema dveřma po cestě do svího pokoje kde sem se natáhla na postel a pustila si hifinu na plný koule. Zrovna mě nenapadlo nic víc inteligentního, než si sednout na parapet od okna a zapálit si cígo. Trochu sem u toho i zavspomínala jaký to bylo, když sme měli s mámou bezstarostnej vztah matky a dcery /asi tak v mejch 12 letech/ potom sem začla blbnout. Toulat se po nocích, dělat průsery ve škole a lepit se na takoví ty problémoví týpky, jenom abych jí diokázala jak sem dospělá a že jí k životu nepotřebuju.. a tak to je dodnes, i když teď už bych to vztah -matka dcera- rozhodně nenazvala x((

Zadívala sem se na černou oblohu a užívala si chvíli kdy sem sama a můžu volně přemejšlet o čemkoliv chci..

Ale jako skoro všechno hezký to jednou zkončí.. u mě to zkončilo zaklepáním na dveře. Tak sem to rychle típla a běžela otevřít...................

Ó ta láska 2.díl

2. června 2009 v 22:21 | Verýs |  Ó ta láska
"Měli by sme ž jít?" kouknu se po nějaký době zas na mobila a nemálo se zděsim nad časem 22:33 a to sme vycházeli někdy v sedum.. ! xD
"Né počkej!" chytnul mě za uku a přitáhnul si mě zas k sobě.
"A no co?" šibalsky se usměju. Žádný odpovědi se mi ale nedostane. Začnem se líbat, hned poznám ten Billův hladovej vášnivej polibek.. musí bejt nadrženej už jak stepní koza.. xP
Zamotám mu teda ruce do vlasů a on si mě přitáhne ještě blíž k sobě.. Asi by sme se líbali hodně dlouho, kdyby mi jeho ledová ruka nezajela pod tričko a já nevyjekla..
"Ááá do hajzlu" zanadávala sem a odskočila sem kousek dál..
"Co sem udělal?" nechápal, asi si neuvěddomuje jak má ledoví ruce.. brrr..
"Ty nic ale tvoje ruce jo!" omotala sem mu ruce kolem krku a usmála se na něj..
"Co? Ruka?" pořád nechápal..
Tak se vzala jeho ruku a přitiska si jí k zádům, hned mě pochopil když taky ucítil jak mi na vyhřátejch zádech tuhne krev pod jeho ledovim dotekem..
"Trošku zima.." usmála sem se..
"Tak dem k nám! Nebo už musíš domu?" zarazil se, když si něco uvědomil. Já sem k němu přišla a vlepila mu pusinku na krku (výš sem nedošáhla a nechtěla sem se natahovat xD)
"Nemusim nikam" ujistila sem ho. Moe slova ho zjevně potěšila natolik že si zas přitáh můj obličej a jemně mě políbil..
"S tou zimou sem nekecala.." zasmála sem se po chvíli a tak sme se vydali na cestu. Ještě sme si povídali a tak různě vymejšleli co zejtra podniknem.

"Čaves hrdličky. Teda vám to ale trvalo!" přivítal nás hnedka Tom s úsměvem od ucha k uchu.
"Co nám trvalo?" samou zimou mi asi zmrzla myslící část mozku..
"Byli ste pryč víc jak 4 hodiny. a to se ani neptám co ste dělali" zazubil se jak dežo..
"To máš fuk.. stejně by se ti nedostalo dopovědi!" vrátila sem mu ten úsměv.
"Máma tu je?" zeptal se najednou Bill, kterej celou dobu jenom poslouchal a občas se uchechtnul..
"Ne je u Lennyiných rodičů a mě nutila abych šel taky!" řek oblíženejckym tónem..
"Seš zlej. Výš jak se na tebe ségra těšila" jak sem to řekla asi mu něco došlo, plácnul se do čela a oddupal si to k sobě do pokoje.
"Takže fakt nemusíš domu?" ozval se zas Bill ,kterej mě objímal zezadu a hlavu měl opřenou o moje rameno.
"Ne.." řekla sem potichu, ale vražednym tónem. On to asi taky slyšel, otočil si mě k sobě a hluboce se mi podíval do očí..
"Věř mi prosím!" zašeptala sem a přitiskla sem se hlavu na něj.
"Já ti vždycky věřím, ale snažim se pochopit co se děje" odpověděl potichu.
"Já.. ne.. promiň, ale nemůžu o tom mluvit. Asi bych se zas rozbrečela a to nechci. Myslela sem že budu silná, ale neni to vůbec lehký" smutně se na mě potíval. Dala sem mu malou pisunku na krk a táhla sem ho k němu do pokoje. Nebaví mě totiž dlouho stát na jednom místě..
Nahoře sme se posadili na postel a já se mu stulila v náruči.
"Ještě ti je zima?" cejtila sem v jeho hlase úsměv, tak sem zvedla hlavu a koukla se na něj..
"Hmm.. jo docela jo" zazubila sem se přesně vym na co naráží.. xD
"Myslim že znám způsob jak se zahřát!" jako kdybych to neřikala.. xD
"Joo já taky ale nevim jestli myslíme na ten samej!"
"Na jakej myslíš ty?" zvednul jedno obočí..
"Co takle zatopit!" vyplázla sem na něj jazyk..
Moje odpověď ho očividně neuspokojila, ale čas na přemýšlení sme už stejně neměli do pokoje se najednou vřítil Tom..
"Dělejte deme! No tak pohlněte!... co tak čumíte? Řikám deme!" rozmachoval se různě rukama a rozčiloval se jak sme pomalí..
"Co se děje?" nechápala se a nehodlala sem se Billa pustit dokavaď nebudu mít pádnej důvod.
"Dme k vám. Nenechám si ujít takovou příležitost a nepudu tam teď sám jak pako!" ahááá Tomíšek se stydíí, křičela sem duchu, ale nahlas sem to neřekla.
"Já tam nejdu!" řekla sem kameně a přitulila sem se k Billovi ještě víc.
"Ale no tááák.. prosíím! Vždyť budu vypadat jak pako když tam přijdu po dvou hodinách!!" začal s prosíkem. xD tsss.. to mu teda neprojde !!
"Ne Tome! Já tam prostě nepudu, ale jestli chceš tak zavolám ségře aby přišla sem!" řekla sem a jemu začli zářit očíčka..
"Fajn! Podej mi mobila" poručila sem, ale pak sem si vzpoměla že sem ho asi nechala doma..
"Tak ne.. pučte mi někdo svího!" změnila sem.. hned vedle mě přiletěl Tomův mobil.. heh, ten je ale nějakej natěšenej ! xP

Ó ta láska 1.díl

2. června 2009 v 22:20 | Verýs |  Ó ta láska
"Lenny poj sem!" řičela ségra přes celej barák.. Líně sem se vyprdelila z pokoje a šla za jejim hlasem.
"Co tu nacvičujete?" začla sem se tlemit, když sem ségru i celej zbytek naší rodiny našla v jídelně u stolu jako kdyby byla nějaká velká kmenová porada.. xD
"Nemel a sedni!" poručila máma, tak sem uposlechla.. sedla sem i vedle ségry, který už taky docela cukali koutky..
"Co se teda děje..?" nechápala sem že se rodiče tvářej jak kdyby někdo umřel.. !
"My.. naše povinnosti je aby sme vám holky řekli že.. /podívala se máma na tátu jako kdyby hledala slova/ se budeme rozvádět! A..."
"COŽE?" vyjekla ségra.. já zůstala čumět jak péro z gauče. Rodiče a rozvádět se? Prooč?
"Keri.. pro vás dvě se v podstatě nic nezmění!" uklidňoval táta mojí o rok mladší ségru..
"Ale jak nezmění.. doprdele vždyť se budete rozvádět! Copak se tim nic nezmění!" ječela sem teď na ně já..
"Lenny. Opravdu se vůbec nic nezmění. Budete mít normální dětství /při tom slově sem si ufrkla, mě je totiž 17 a Keri 16 tak jakýpak dětství?!?/ . Lenny nepřerušuj mě.. jenom sme vám chtěli říct že si akorát budete muset vybrat u koho chcete bejt!"
"A ještě něco.." dodala máma "..dohodli sme se tak že se přestěhuju do Brlína a táta zůstane tady!"
"TAKŽE NEZMĚNÍ!" křikla sem a běžela sem k sobě do pokoje..
Vůbec nemam na nic náladu, sice to neni taková novinka, rodiče už jakou dobu byly na sebe jak psy. Ale slyšet to takle je něco uplně jinýho.. horšího.. než si to jenom myslet!
"Lenny. Máš tam ještě na chvilku jít! Táta ještě řikal že každá bude muset bejt u jednoho rodiče. Nebo spolu u mámy a v tom Berlíně!" sedla si ke mě na postel Keri..
"Tak to teda ne!" řekla sem tvrdě vstala sem a šla sem zpátky do jídelny..
"Co ještě chcete? Chcete mě rozdělit od Keri, od Billa nebo od kámošů co mam tady?" začla sem ječet jak hysterka.. což ke mě moc nejde. Vždycky sem byla ta slušná dcerunka, ale teď mam fakt náladu na rozbíjení nábytku !!
"A jak si myslíš že to máme udělat?" řekla klidně máma, táta měl sklopenu hlavu a zřejmě nad něčim přemejšlel..
"Já nevim.. co takle se vůbec nerozvádět.. ?" řekla sem sarkastcky. V tu chvíli táta zved hlavu a kouknul se na mě. Nevim přesně co, ale něco z jeho výrazu mě donutilo si sednou a nechat je taky říct co maj na srdci!
"Stejně ti bude už za rok 18. Potom si můžeš dělat co chceš! Ale ten jeden rok to budeš muset vydržet!" řek táta.. asi měl pravdu.. určitě měl pravdu. Ale nejsem si jistá co na to řeknou kámoši až jim oznámim že se na rok stěhuju do berlína. A co Bill.. chodíme spolu jenom měsíc a už se máme odloučit? Neni tohle všechno nahlavu?
"Chci zůstat tady!" řekla sem pevnym hlasem. "mami neber si to prosím nijak osobně, ale já se prostě tady odsaď nedokážu odtrhnout! Bylo by to moc těžký" dodala sem smutně. Máma se na mě usmála a pohladila mě po vlasech..
"Myslim že tě chápu!" řekla..
"Já..já.. potřebuju vypadnou!" řekla sem a odešla z kuchyně. Když sem přecházela ulic začly se mi kouůlet slzy po tvářích!
Jediný ka mě napadlo jít je k Billovi.. kam jinam. Vždycky mi dokáže zvednout náladu. V to taky teď doufám. Několikrát sem zazvonila až mi konečně přišel někdo otevřít..
"Jé ahojky.. co e stalo?" zarazil se Tom ve dveřích..
"To by bylo na dlouho! Je doma?" prošla sem kolem něj..
"Jo je!" vyběhla sem schody u nich doma. Nechtěla sem míjet ještě jejich mamku, sice je docela v pohodě, ale myslim že bych přetvářku zrovna teď nedala.
Vešla sem potichu k němu do pokoje. Asi předtim něco řešili s Tomem, protože tam byla jeho kytara a Bill seděl na balkoně. Ani si nevšim že sem přišla..
"Ahoj.." posadila sem se mu na klín a radši koukala do země aby hned nepoznal že bulim..
Asi pro něj neni tak těžký poznat že se mnou něco je, protože mi zvednul bradu a donutil mě abych se na něj podívala..
"Co se stalo?" utřel mi slzu, která mi zase tekla po tváři. Když sem si to v hlavě přehrála od znova, bylo mi ještě víc úzko. Objala sem ho, jako kdybych ho nikdy nechtěla už pustit. Tak aby byl jenom můj.. je jenom můj. A to mi řiká hodně často i když já tomu stejně pořád moc nevěřim.
"Taky o tom nemusíš mluvit jestli nechceš!" usmál.. odtáhla sem se od něj, abych viděla jeho úsměv. 1oo% lék na úplně všechno !!
"Já chci, ale ne teď.. prosím!" zaškemrala sem a opřela sem si svoje čelo o jeho. Nechápu jak může mít někdo tak krásný oči.. upřímný a vždycky tak snadno předpovídatelný! Takoví má jenom on..
"Nemusíš prosit.. tak dáme nějakou odreagovku?" ohlídnul se za sebe do pokoje..
"Odreagovku?" nechápavě sem po něm opakovala..
"No něco co tě odreaguje.. třeba si pustíme nějakej film, nebo mi můžeš složit tu rubikovku, kterou si mi minule tak pečlivě zamotala" zas se na mě tak krásně usmál... :)
"Nechceš jít na chvíli ven?" lepší než skládat tu rubikovku, stejně nevim jak na to!
"Jo jasně!" zvedla sem se a šla sem k zradlu abych si trochu upravila oči. Vym že teď už jeho mamce neuniknu, takže ať na mě neni moc vidět že sem brečela.
"Ty se budeš převlíkat?" nevěřicně sem se na něj otočila..
"Nepudu přece jak sedlák!" řek jak kdyby to bylo něco absolutně pochopitelnýho..
"Aha.. tak to jo. Tak já du zatim za Tomem!" otočila sem se na patě a vyšla do vedlejšího pokoje.

"Hee co dělá tvoje kytara u Billa?" přišla sem k němu zezadu.. chudák se asi dost lek.
"Moje kytara?" nechápal..
"Jo.. no to máš fuk. Co děláš?" koukla sem mu přes rameno. Zas kreslil nějaký gráfka..
"Nechceš mi nakreslit Lenny?" udělala sem na něj psí očka..
"Jo, pro tebe všechno!" usmál se..
"Nechceš jít s námi ven?"
"No to fakt ne.. potom budu mít z vás ještě komplexi to určitě. Jenom běžte sami.. " zakřenil se..
"Jaký komplexi prosimtě?" plácla sem o do ramene..
"Že já na trvalí vztahy nejsem a vám to spolu tááák hroozně sluší!" zakřenil se..
"Ha ha ha.. takže nejdeš?" znova sem na něj udělala smutný očička.
"Ne-e.. ale jindy třeba!"
"Tako jo beru tě za slovo.. zatim čusí" vlepila sem mu pusu na tvář (tak sme se zdravili už dávno předtim než se začla chodit s Billem)

Sešla sem schody do chodby, kde už na mě čekal Bill. Krásňoučce se na mě usmál. Ze schodů se mu skočila kolem krku a taky sem se na něj usmála.
Dlouho se mi kukal do očí jako kdyby on byl výherce v loterii kterej mě vyhrál a ne naopak. Nikdy sem teda nepřemejšlela nad tim jestli je možný někoho milovat víc než já Billa. Takže ani on mě.. i když řiká že jo. Dost často se spolu tak hádáme :P
Potom sem si stoupla co nejvejš na špičky a přisála svoje rty na jeho. Kdyby to bylo jenom na mě většinu času bych strávila líbáním Billa! Áááách.. je dokonalééj. Hlavně když ho můžu mít tak u sebe, jemně se na sebe tisknout a líbat e.. já z něj jednou fakt zešíílim.. ! xD
"Hey mládeži nezapomínejte že tu nejste sami!" ozval se něčí hlas, dněkaď z dálky. Bill na to moc nereagoval, tak sem ho od sebe jemně odtrhla a koukla se za něj na jejich mamku..
"Dobrý den!" usmála sem se..
"Ahoj Lenny. Taky bys ho mohla trochu klidnit" zasmála se Billova mamka. Bill se na ní jenom zašklebil a pořád dělal jako kdyby tam vůbec nebyla.
"Pardon, asi to je moje chyba" začervenala sem se..
"Nemusíš se omlouvat! Máma je jenom zase vlezlá" předpokládám že ta druhá věta už nebyla ani tak moc pro mě, protože při ní Bill propalovat očima mámu, která se andílkovsky zakřenila a šla někam pryč.. xD
"Asi by sme měli.." nedopověděla sem, Bill si mě zas přitáh a pokračoval v tom v čem tak nerad skončil.. Ááá chudáček xD.. chvíli mu tu jeho neudrženost toleruju, ale pak se odtrhnu a omluvně se usměju.
"No jo tak dem" řekne otráveně, chytnem se za ruku a dem..
Cestou se snažim mluvit o všem možnym jenom aby sem nemusela začít o tom rozvodu. Ale on se mě na to stejně zeptá. A já mu to řeknu.. všechno, protože chci aby to věděl, ale nechci o tom mluvit TEĎ. Nějakej čas to přece počká nee?

Neřeš to! 4.díl

2. června 2009 v 21:47 | Verýs |  Neřeš to!
***********BILL***********
Je to skoro už hodina co si sem na 1oo% jistej že usnula! Totiž, už od mala když spí tak něco povídá- jako ze spaní- ...
"Bille ty si troba.." řekla najednou, poplašeně sem se narovnal, ale pořád ještě spala, předtim nepovídala nic záživnýho, spíš jeom nějaký blbosti a tak. Ale teď by mě doopravdy zajímalo co se jí zdá! "..ty ani nevíš..." začla zas povídat, ale věty se jí stráceli do ničeho, takže sem byl ještě napjatější než předtim! "..ty nevíš jak tě miluju..-"
=O =O... zbytek už sem ani neposlouchal, zůstal sem v šoku ztuhlej a absolutně nevěděl nic..
Je to možný? A sou vůbec její sny podložený pravdou? Ale zase kdyby ne, tak by se mě neptala co se to v posledních dnech děje. Bylo by jí to jedno, kdyby se chtěla jenom pobavit.. ale ona to nechápe! nechápe to stejně jako já...
I když možná že v něčem už jasno má.. kéž by!! x(
Opatrně sem jí položil na polštář, ze spánku něco zabručela ale otočila se a byla zas tuhá.
Napadla mě taková menší ztřeštěnost, sice vym že to bude nemálo trapný, ale aspoň pozná pravdu z mí strany !

*******ZAS SAM*****
Ráno sem absolutně nevěděla čí sem. Cejtila sem- nebo spíš necejtila- že už mě neni tak blbě jako včera.. druhý čeho sem si všimla bylo že Bill včera musel odejít, i když si nepamatuju ani kdy sem usnula..
Sesouvala sem se pomalu po schodech dolu, vůbec se mi nelíbila představa velký rodiný snídaně -v něděli- ale co můžu dělat..
Aha.. tak sem se spletla.. neni to jenom rodiná snídaně, v naší jídelně byla naschromážděná celá rodina (brácha, ségra, máma, teta, strejda, BILL (!!), Tom, sestřenice Anne, sestřenice Clare, bratranci, babičky, dědové..) prostě jich bylo fakt hafo.. jedinej kdo tam zasejc nebyl byl táta x((
"Dobrý ráno vespolek" musela sem mluvit trochu hlasitěji než moje hlasivky chtěli, takže mě v momentě začlo hnusně škrábat v krku!
Někdo se na mě usmál, sourozenci mě i pozdravili.. očima sem zas vyhledala Billa, kterej se na mě usmíval jak sluníčko na hnoji! Nechápala sem co to způsobilo, ale taky sem se na něj usmála a rychle si šla najít něco k jídlu.
Po -hodně rychlí- snídani sem se běžela vysprchovat, převlíct do čistýho a pak sem se odhodlala a šla sem dolu..Naštěstí se už zas polovina rodiny zdechovala, sice u nás ještě některý budou do večera, ale to mě tak netíží. Zrovna v obýváku probíhalo filmoví ráno.. u dývka seděl Seb, Tom, Anne, Alec a Mia, Jörg a v neposlední řadě i (od pohledu) absolutně unuděnej Bill.
S výběrem se moc netrefili do mího žánru, na Mevídka Pú už sem fak trochu velká, ale divim se že se Kim nekouká s nima, takovej magor xP
"Budeš koukat taky?" všimli si mě jak stojim opřená o futro a čumim zaujatě na všechny zúčastněné..
"Eh.. no to fak asi ne" zašklebila sem se..
"Děláš jak kdyby ses na to v životě nedívala" zakroutil hlaavou Seban..
"Jo jasně.. ve třech letech možná" sesadila sem ho zas spádky, ale šla sem si sednou k nim aby se teda neřeklo. Naposlední volný místečko na zemi, mezi Tomem a Alecem. Všimla sem si jak se na mě krátce podíval Bill se zájmem, když sem se na něj ale podívala pořádně jeho obličej už neprozazoval absolutně nic! "Rozmyslela sis to jo?" drknul do mě Tom když sem si dřepla teda mezin ně.
"Mam sví důvody proč tu bejt" drkla sem za já do něj.. za sebou sem slyšela jak se někdo zašuštěl, nechtěla sem se ale otočit (na 99% to byl Bill) a jestli to byl doopravdy on, tak by bylo trochu nápadný něco takovího říct a podívat se na něj!

Musim uznat že to byla fakt prdel.. hlavně když tam začali Seban s Tomem ječet a radit co udělat aby Kryštufek Robin (srry nevim jak se to píše) zachránil Púa.. XD nejvích sem z těch dvou chcípala. Ty dva sou někdy větší komedianti než samotnej Bill s Tomem .. xD!!
"Voběd!" přišla do obýváku Kim, vlastně sme docela zapoměli na čas, docela hodně mi už kručelo v břiše..
Jako první sem se vymrštila, ale to by nebyli mí milovaný příbuzní aby mi něco neudělali. Jak sem vyskočila stáhnul mě Seban na Toma kterej mě chytil a držel dokavať nebyl celej obývák vylidněnej, potom mě pustil a nakonec i předběh...
"Tss.." nasrala sem se, asi zapoměli jak mrzutá dokážu bejt když mam hlad!!
"No počkejte!" zakřičela sem do kuchyně za nima a vydala sem se opačnym směrem- do koupelny-. Tam sem sebrala pastu a všechen její obsah sem vypatlala do jejich bot (jako jenom Toma a Sebana)..
Šťastně sem se vracelá do kuchyně jako vítěz. Nikdo nechápal můj úsměv, když sem ještě před pár minutama byla protivná ale oni uviděj! Pořád s úsměvem od ucha k uchu sem si sedla ke stolu.. Sebi už možá začal něco tušit, s Tomem si vyměnili takovej divnej pohled, ale zbytek oběda, už se na sebe ani nepodívali. Já sem občas zabrouzdala očima k chodbě, ale stejně sem se většinu času koukala přes stůl na Billa, kterej ze mě doslova nezpouštěl oči!
"Kim můžu tě o něco poprosit?" přišla sem k ségře do pokoje po obědě. Nepřítomně zvedla hlavu od mobila a kejvla mi abych přišla dovnitř.
"Puč mi prosimtě tvojí kameru!" zaškemrala. Divně se na mě podívala, ale vstala a po přehrabaní asi 15-týho šuplíku jí konečně našla..
"Díky ti.. máš to u mě"
"Jo jasně.. kdyby za vždycky když řekneš máš to u mě dostala cihlu už bych mohla mít vilu v Holiwoodu" protočila oči vsloup. Já jí musim dát za pravdu. Přišla sem dolu do předsíně a tu kameru nasražila tak aby přesně zaujímala jejich boty. Snad si toho nevšimnou!!
Pak sem se šla kouknout do obýváku, ale byl tam už jenom brácha s Billem a o něčem živě diskutovali! x( Hmm škoda, zrovna by se mi hodilo potkat Billa samotnýho.
"Kam všichni šly?" přišla sem k těm dvoum.
"Sou na zahradě. Děěěsně nezáživný" zakřenil se brcha, s Billem sme se jeho xichtu rozesmáli.
"No tak fajn, pudete se na něco dívat, nebo tu budete ještě dlouho kecat?"
"Já zachvíli du" pokrčil rameny brácha.. Ha.. takže on zachvíli pude ? Supéér tak to zůstanu tady dole. za 1) chci vidět jak bude vyvádět až zjistí co je s jeho botičkama a za 2) potom si budu oct promluvit s Billem!!
"Supéér.. tak já si du něco pustit" otočila sem se a šla sem pomalu do obýváku. V telce sem našla něco co mě sice absolutně nezajímalo, ale důležitý pro mě bylo abych měla záminku zůstat tady dole !
Asi za 15 minut pak přišli i kluci. Seban řek že za 5 minut už odchází a Bill si sednul vedle mě. Vždycky když se Seban zadíval do televize a zázračně něco nežvanil zkoumavě sem si Billa prohlídla. Pořád se tak usmívá, fakt mě sere že nevim co stojí za jeho dobrou náladou! x(
"Hey Sam, mluvila sem s Danim a řikal že bude hrooozně moc rád když se taky ukážeš na tý jeho párty!" objevila se ve dveřích Kim. Asi sem byla rudá jak rak, protože se na mě zrovna Bill podíval takovim podezřívavim pohledem.. áá, já z toho kluka jednou zcvoku!!
"Ehm.. a kdy?" mam pocit jako by se mi v krku udělal tenisovej míček ..
"Příští víkend. Ale jestli tam pudeš máš mu dát vedět dopředu. Já mu teda řekla že jo, ale ještě chce vědět i u tebe!"

Neřeš to! 3.díl

2. června 2009 v 21:47 | Verýs |  Neřeš to!
"Co píšeš?" zajímala sem se hned po příchodu do Billovího pokoje..
"Nic moc" pokrčil rameny a radši koukal na ulici z balkonu. Vzala sem ten papír kterej mu ležel na stole a začla si přečítat..
"Tu je super" uznaně se kejvala hlavou..
"Líbí?" trochu mě uved do šoku, když promluvil jenom kousek nad mojí hlavou. Ani sem ho neslyšela přijít.. proto sem sebou poplašeně cukla.
"Ehm.." odkašlala sem si.. když se na mě tak díval měla sem pocit že mam v krku tenisovej míček.. nedalo se vymanit z toho jeho pohledu..
"Tohle se dá taky brát jako ano!" pousmál se..
Už sem se nedokázala ovládnout.. přitáhla se si ho k sobě a začla sem ho líbat.. trochu mě zklamalo že ho to vůbec nepřekvapilo, čekal to zmetek jeden! Ale to mě z míry nevyvedlo.. obmotala sem mu ruce kolem krku a tim ho tak trochu donutila se sklonit, pořád je o hodně vyšší než já a mě nebaví stát na špičkách..
Cejtila sem jak se mezi polibkama usmál když sem ho stáhla dolu, ale ani jeden sme nepřestávali.. skoro naopak, kdyby skoro v minutě když sme uslyšeli kroky nevletěla do pokoje teta, bůhví kam by to až došlo!
"Ahoj mládeži, venku je tak hezky a vy smrdíte doma jo?" byla vytlemená jako měsíček na hnoji. Asi se s mámou hodně bavili..
"Můžem jít na balkon!" ucedil Bill skrz zuby, jeho ton mě natolik zmát že sem se na něj podívala, ale on se díval právě na zmiňovanej balkon..
"No jak chcete" zavřela teta dveře, zjevně jí taky Billův ton zaskočil. Ale co ho k tomu vedlo? Jenom to že nás jeho máma skoro načapala, nebo to že mi podleh a líbal se se mnou? Ale kdyby jo, proč to nezarazil hned jak sem začala? Proč to nechal zajít tak daleko??
Pořád sem se na něj dívala, když se konečně vrátil pohledem do reality a podíval se na mě.. zjevně vyděl kolik otázek se mi teď tvoří v hlavě, ale z jeho pohledu sem nedokázala vyříc ani Bé..
"já už pudu.. " rozhodla sem po dost dlouhý minutě ticha, sebrala sem se a odhodlaně sem si to mířila ke dveřim..
To bych ale nebyla ani tak já jako kdyby se něco nestalo, a taky že jo !! Jak sem otevřela dveře vlítla do pokoje Scotty a podrazila mi nohy že sem hodila hlavou o zem..
"Auuu" zakvílela sem a snažila sem se vstát..
"Scotty, to se dělá? Co blbneš?" vyhodil jí Bill z pokoje a pak si kleknul vedle mě a pohom mi aspoň do sedu..
"No to bude pěkná boule" hodnutila sem svojí hlavičku po nárazu..
"Chceš na to přinést led?" staral se hnedka..
"Ne to je dobrý, mam to jenom přes ulici pamatuješ?" snažila sem se usmál, ale každý slovo jako kdyby mě bodalo do hlavy jako břitva.
"Jo myslim že si něco takovího pamatuju, ale stejně ti ten led přinesu" usmál, pak mě zvvednul ze země a odnes mě na jeho postel, tam mě položil a odešel pro ten led.
Zas sem měla dost co dělat abych pochopila jeho změny nálad..
"Co se stalo?" spolu s nim vlítla do pokoje taky teta.
"Řikám že nemáš křičet!" napomenuj jí Bill
"Nic mi neni, jenom sem se bouchla do hlavy" mávla sem rukou na znamení že to nic neni, ale asi to byl moc neuváženej pohyb silně mě bodlo v hlavě že sem se musela podepřít rukama..
"Tady.." sednul si naproti mě napostel Bill a teta si klekla vedle postele..
"Řikám.. že to.. uuuh.. vůbec nebolí" přemáhala sem hlas, všechno mě najednou bolelo..
"To bych neřekla" zamračila se teta..
"Asi bych měla jít domu!" podala sem zpátky Billovi led a nechala si pomoct vstát..
"V tomhle stavu? Holka ty tu tvojí mámu jednou zabiješ!" nemálo naznačovala ty moje věčný průsery!
"Tak se mnou pude Bill a dohlídne na to že sem schopná přejít ulici" protočim oči vsloup..
Jak sem to ale řekla Bill se vedle mě narovnal a začal se usmívat.. tak ho mam nejradši -usměvavího jak sluníčko-
"Hmm" zamyslela se teta, nakonec nám to odsouhlasila a já sem s Billem po boku šla domu.
Museli sme to ještě vysvětlit mojí mamce, několikrát ji ujistit že sem v pohodě jenom mě ,trochu, bolí hlava a bylo to. Lehla sem si v pokoji na postel a zavřela oči, neslyšela sem Billa odejít ale taky sem nevnímala jeho přítmnost..
"A.." chtěla sem něco říct, ale zas mě zaskočilo jak blízko Bill je, nakláněj se pár milimetrů od mího obličeje a zamyšleně mě pozoroval..
"Ano?" překvapil mě že vnímal, i když to vypadalo že je duchem absolutně mimo..
"Já.. jenom sem ti chtěla říct.. já včera opilá nebyla!" odtáhnul se a začal se usmívat..
"Já před těma pár minutama taky ne!" tomu sem se musela zasmát.. jinak to nešlo .. x))
"Tak mi řekni co se to tu děje? Já to fakt nechápu.." ve stejnou jako já zvážněl.. koukali sme se na sebe bez známek toho že by jeden nebo druhej věděl co říct..
V tu nejmíň vhodnou chvíli sem pocítila zas tu ostrou bolest hlavy..
"Auu" zakňučela sem a natáhla sem se na postel..
"Copak?" sednul si vedle mě a rukama si přidržel můj obličej, měl studený ruce takže sem se ani nebránila- bylo to přjemný-
"Ale nic.. fakt to bude dobrý!" začla sem už ujišťovat i Billa, i když on přesně věděl že dneska už nebudu absolutně ničeho schopná.
"Připadám si jak po srážce s meteoritem" zabručela sem a převalila sem se na bok.
"Nechci nic řikat ,ale taky tak vypadáš" zašklebil se..
"Nějak si vyskakušeš hele" řekla sem mrzutě s očima pěvně zavřenýma- bylo tak snadnější vzdorovat bolesti..
"Já už na to mam věk" njn.. by asi nebyl on kdyby nezapoměl zmínit že je o ten rok a půl starší !!
"Haha.. jenom rok!" podotkla sem..
"To máš jedno! Nechceš třeba spát, nebo já nevim co se dělá když máš otřes mozku nebo něco takovího!" možná si to on neuvědomoval tolik co já ale v jeho hlase sem slyšela slabej podton paniky!
"Ne, hlavně neodcházej!" položila sem si mu hlavu do klína a chvilku čekala než se uvelebí, když tak udělal usmála sem se jako vítěz- zvlášť když mě začal hladit po vlasech a -možná ani nevěděl že ještě nespim- mi začal něco splejtat z nich .. x)
Áááá.. proč zrovna on mě musí tak přitahovat? Nebo ne on jako on.. ale on jako můj bratranec. Teda NEVLASTNÍ bratranec, ale na tom tak moc nezmění to že sem s nim vyrůstala a už ho nikdy neuvidim jinak než jako bratrance! x(
A on mě asi taky, zajímalo by mě jak to má on, jestli si se mnou jenom hraje, nebo neví co se děje! A co když se mu líbil tak jako on mě? Bylo by to vůbec možný??

Neřeš to! 2.díl

2. června 2009 v 21:42 | Verýs |  Neřeš to!
****RÁNO***
Ráno jako každý jiný, nechce se mi vůbec vztávat a mam pocit že mě včera přejel parní válec. Tolik novejch informací a můj mozek se nijak neobtěžuje je vstřebávat rychleji..
Šla sem si teda dolu udělat snídani.. nepředpokládám že Seban bude schopnej vstát dřív než po poledni, ale Kim už je vzhůru. A už tu taky straší v kuchyni..
"Čau ségro" pousmála sem se na ní..
"Sem fakt šťastná že sem tě nemusela jít budit!A už nechybělo málo a máma by mě too fak poslala udělat!" věnovala mi zmučenej pohled..
"Jak to?" bytáhla sem si kuličky a začla se nakládat..
"No, chce aby aspoň půlka jejích dětí byla na oběd vzhůru, má přijít teta a myslim že Tom po včerejšku taky neni moc něčeho schopnej.. takže nechtěla dopustit toho aby místo plnýho stolu byl stůl poloprázdnej" nojo.. to je celá naše máma, perfekcionalistka.. PUNTÍČKÁŘKA! !
"Hmm.. to je milí" řeknu ironicky a du si radši do obýváků, kde už straší táta pustit telku.

Asi po půl hodině čumění na českou hitparáda (českou proto že táta je čech, ale já neumim česky ani kváknout, takže mě to hodně rychle omrzelo) šla sem do koupelny a pak převlíknout..
Když sem se všim skončila, byla sem už aspoň trochu člověk a aspoň trochu odpočinutá! Pak už sem ale zas nevěděla co dělat tak sem si četla časáky šla na icko a čuměla na televizi najednou!
Po pár minutách mi napsal jeden kámoš ze školy. Kdybych nebyla v kryzi nudy tak bych se asi na něj vykašlala, ale já se tak hrozně nudila že sem mu odepsala..

*SaMiSHeeK*
Čau.. tak co jak je?

AriaNko
Po kalbě.. připadám si jak kdyby mi hlavou prohodila granát x)

*SaMiSHeeK*
no to máš dobrý. My máme zas velkej rodinej oběd.. akorát že včera se půlka rodinky ožrala takže oběd nesplní svoje očekávání přecpanýho stolu, ale 5 mrzutekch a po vopici nevyspalejch lidí.. :(

AriaNko
..prosimtě.. to budeš mít dobrý ;) a co kdy budeš mít čas si někdy vyrazit?

*SaMiSHeeK*
ale já fak nechci ! Nemam proti tobě absolutně nic.. ale nejsem si teď vůbec ničim jistá

AriaNko
Jo jasně.. já vym- jenom kámoš že jo ? :)

*SaMiSHeek*
no jasan :-*

AriaNko
stejně to nevzdám :P

*SaMiSHeek*
tak to máš asi rád zklamání co?

AriaNko
Ani ne.. když vym že mam pravdu.. :)

*SaMiSHeek*
No tak když myslíš.. heej já už pudu. Tak zatim paa

Věděla sem že se na to mam vykašlat, rychle sem vypla ajsko a svalila se na postel..
Ale ani ne za 5 minut na mě už volala máma že tam sou všichni a čeká se jenom na mě!
Všechno v pokoji sem teda vypla a vydala sem se dolu..
Fak tam moc lidí nebylo. 1. tam nebyl táta- což neni tak idvný asi musel náhle do práce 2.byl tam Tom! se divim docela a za 3. JEDINÝ VOLNÝ MÍSTO JE UŽ JENOM VEDLE BILLA!!
Tohle nepřežiju, jak se k němu mam asi chovat, a bere to vůbec stejně jako já? Asi ne, když se přišla hned na mě s Tomem hodili smajla.. tak sem se posadila.
"Hey, tak ty si sedíš a já makám jo?" přišla z pokoje Kim a hodila po mě utěrku.. začla sem se smát a hodila sem to po ní zpátky, a nezapoměla em na ní ještě vypláznout jazyk..
"Hey Tome? Seš v pohodě?" starostlivě sem se na něj podívala když sem viděla jak mu hlava padá na stůl..
"Pšššt" lek se hned a rychle se narovnal! Nejdřív sem nechápala a potom sem zpozorovala tetu ktrá stála na prahu kuchyně a jídelny a koukala na něj stejně jako já. Starostlivě.
"Co jí je?" řekla sem už potišeji..
Tommovi zas padla hlava na stůl, tak sem se se svojí otázkou podívala na Billa..
"Ale Tom jí nakecal že je absolutně fit, protože chce jít dneska večer na nějakou kalbu.. ale ona mu nevěří a tak ho hlídá na každym rohu!" zakroutil hlavou..
"A ty seš v poho?" prohlídla sem si ho.. vlastně ani nevim jak mě ta otázka napadla ?!?
"JÁ sem včera nepil" podíval se mi tim svym pohledem do očí.. z jeho řeči se mi začali objevovat dvojsmysli, kterých si -pro moje dobro doufám- jenom nevšim..
"jo jasně" otočila sem hlavou zpátky na Toma, kterej na nás udiveně čuměl, bradu měl opřenou o stůl a výraz jako kdyby se němel dožít příští hodiny.

"Kim ukliď to!" poručila máma po obědě..
"Proč pořád já? Vždycky to odseru jenom já!" vyprskla na ní Kim- ani se jí nedivim-
"Co si to..-" začala máma, tak sem se to pokusila rychle zachránit..
"Já ti pomůžu poď-" chytla sem jí za loket a táhla sem jí do kuchyně.
"Co blbneš? Copak si myslíš že tohle by ti prošlo bez trestně?" spustila sem na ní v kuchyni..
"Já vym.. ale je to pravda.. a dík ségra" začla se obhajovat, ale pak jí došlo že to moc smysl nemá tak toho nechala a radši začla děkovat.
"No tak poď na to ať můžu jít!" zhodnotila sem naší situaci v kuchyni..
Moc dlouho nám to ani netrvalo -překvapivě- mezitim ale stihli všichni odejít. Máma a teta šli někam ven táta se ještě nevrátil, Seban pořád chrápe nahoře a Kim se chystá na nějakou ,důležitou schůzku, .. pche, na to že jí je 15 si nějak vyskakuje ! Ale já jí ve štěstí bránit nebudu.. to nechám na mámě!
Po dlouhy potulování a hledání zábavy sem se přece jen rozhodla že pudu navštívit ,sousedy od naproti, ... !! x)

"Čavéés" řvu na celej barák- radši- co kdyby se třeba zrovna někdo sprchoval a nevěděl o mě?? xD
"jéé ahojky Scottko!" usmála sem se když ke mě přiběh Tomův pes.. vlastně trochu i Billův, ale Tom si ho jako dítě vydupal.
"ahoj! Co ty tady?" scházel zrovna strejda po schodech dolů..
"no doma je nuda. Tak mě napadlo jestli maj kluci čas" pokrčila sem rameny a vstala od Scotty.
"aha.. jo teda myslim že jeden spí a jeden je zavřenej v pokoji" řek lhostejně- někdy mě tak napadá jesti si strejda zvykne oslovovat nás jmény! Nevim ale je to takoví divný, jako kdyby pořád nevnímal že kluci sou fak jeho přižnění děti.. děti s velkou rezervou.. spíš 19-letí frackové XD
"Jo dik" obešla sem ho a razila si to k nim do pokoje.. nejdřív sem šla k Tomovi- naštěstí nespal.. byl na balkoně a kouřil..
"Takle se rahabilituješ na ten tvůj slavnej večer jo?" přišla sem k němu a opřela sem se stejně jako on o zábradlí.
"Každej to dělá po svym ne?" usmál se..
"Hmm ale zrovna takle" zakroutila sem hlavou..
"Hele nedělej ze sebe najednou svatouška joo" začal se tlemit, a šťouchal do mě dokavaď se nepřišel i Bill podívat co se to děje..
"Co blbnete?" kroutil hlaavou na protějšim balkonku..
"Ale nic, Tom si jenom připadá děsně vtipně" vyplázla sem na Toma jazyk..
"Ale mam pravdu!" dobíral si mě zas..
"A co jako? Vždyť sem to nepopřela" pokrčila sem rameny.. zase se začal usmívat a šťouchat do mě. Už sem to fak nevydržela a začla sem se taky smát..
"Ježiš.. ty si..pakoo" koktala sem ze sebe v záchvatu smíchu kdy mě ještě víc a víc rozesmíval..
"Já si myslim že vy oba" dodal Bill ale už mu taky cukali koutky.
"Ale nic děti, já stejně pudu takže se tu hezky bavte beze mě" řek Tom.. to známe že musí odejít a přitom de někam nabalovat fanynky.. pchee..
"Hmm tak fajn.." řekla se na Toma "hee tak můžu k tobě, když on mě tu nechce?" otočila sem se na Billa. Ten mi kejvnul.. když se procházela kolem Toma nezapoměla sem ho praštit do kšiltu a vypláznout na něj jazyk....

Neřeš to ! 1.díl

2. června 2009 v 21:40 | Verýs |  Neřeš to!
Oknem se ozývalo pořád víc a víc hluku, to znameno jediný.. že už by se tam měl brzo ukázat..
Sou to sotva tři dny co sme se vrátili z Ameriky a už je ,velká rodiná oslava, a zrovna u nás tak se z too sotva vykroutim! Jediný na co se těšim.. teda spíš na koho sou sestřenice a bráchanci. Tak nějak se to s nima dá přežít..
I když.. těch ,starších, dětí jako já Tom a spol. je míň..
Vlastně už jenom já, už zmíněnej Tom, a sourozenci Sebastian, kterej je stejně starej jak mi, Samantha která je o rok a něco mladší a ještě jejich ségra Kim.. z tý si teda děláme nejčastěji srandu, neni už dost malá na to aby byla mezi babičkama a dědama ale taky ne dost stará na to aby se s námi někde zašila a vožrala se jako všichni ostatní.
Většinou se ale na takovej ,oslavách, objeví mnohem víc lidí než jenom rodina a tak..
Na chodbě sme se srazili s Tomem, narozdíl ode mě měl docela radost.. i když fak nechápu zčeho.. Jemu k životu asi fak stačí aby se vožral jak tele a dělal kokotiny !
"Hey ty vole. S etvař aspoň trochu přijatelně! I když.. když sem přišel dolu poprví musel sem 15x vyprávět uplně všechno a babičkám všechno dvakrát páč mi zas nerozuměli" odfrknul si v půlce schodů..
"No ale když už si to rozvyprávěl ty tak já nemusim blbe" zakřenil sem se..
"Tss" došlu mu zřejmě že mam pravdu.. XD

A pak už nastal kolotoč, mezi babičkama,tetama,strejdama.. no prostě totální vopruz ! Kdyby byla nějaká šance utýct hned bych jí využil, ale furt se mě někdo na něco ptal.. takže teď byl Tom kdo se mi tlemil .. jednou ho zabiju !!
"Čavééés" přiběhne jako spása ke mě Kim a málem skejsnem na zemi..
"Ahoj" začal sem se upě neskutečně tlemit.. i když nevim čemu. Hlavně že už nemusim nic vyprávět!
"Hey Kim, ty si nám zas vyrostla co?" změřil sem si jí pohledem.. jemně se začervenala..
"Pöřád stejně všímavej co?" zasmála se za ní Sam.. teď sem byl asi rudej zas já. Moje nejoblíbenější sestřenice!! Ááá.. je mnohem hezčí než jak sem si jí zas pamatoval..
"Konečně seš doma chlape" usmála se a objala mě..
"Jo taky si řikám když tě vydim" oplatil sem jí úsměv.. jemně mě pleskla po rameni..
"Hey lidi dem.. nebo si tetička vzpomene že sem jí utek" ozval se uplně zezadu Tom..
Všichni sme se rozesmáli ale pak sme šli za nim..
Nemusel sem se ani ptát, aby mi došlo že už přestěhoval větší zásobu alkoholu k sobě do pokoje, kam sme taky měli teď namířeno.
"Tak co? Předpokládám že povídání už máš dost, ale stejně!" usmála se Sam, která celou dobu šla vedle mě a teď sme si i sedli vedle sebe na podlahu.. Tom se natáhnul na postel, Seban do křesla a zbytek lidí, který sem znal maximálně od vidění se posedali kolem..
"Hmm" znuděně sem kejvnul hlavou, fak už se mi do toho moc nechtělo..
"Janě.. nechám tě" zasmála se Sam a pleskla mě do nohy..
Hodil sem na ní smile a radšši začal pozorovat co dělaj všichni kolem..
Hned za námi musela už přijít i Kim. Něco řikala Sebovi, kterej se vzápětí začal hrozně tlemit, potom se to neslo jak řetězák, ale někde mezi tim blonďákem a tou hip-hoperkou se to vyšumělo a každej si zas všímal svího..

Zrovna když sem si řikal že už je načase se odebrat pryč, tak někdo zakřičel že se bude hrát flaška, všichni byli už docela na mol, takže to jenom potvrdilo moje tvrzení co nejrychleji vypadnout!
"Heey, kam deš?" dohonila mě už na chodbě Sam. Asi taky nic moc nepila, byla docela v pohodě..
"Už mě to neba" pokrčil sem znuděně rameny..
"Tak pooď! Bude sranda" tahá mě za ruku zas do pokoje. Takovouhle příležitost si fak nenechám ujít, zvlášť když mě Sam sama přemlouvá !!
V pokoji už bylo menší zhluknutí lidí, kteří byli ještě schopní sedět.. některý na tom byli už hůř, ale některý se docela drželi. Očima sem našel Toma, zrovna točil, trochu se u toho sám motal, ale moc opile nevipadal XD
Sedli sme se na poslední volná místa v kruhu, čirou okolností zrovna proti sobě !!
Pochopil sem že už začli točit a zrovna Seban se musel líbat s jednou holkou- možná jí znám.. ale co já vym ! ;)
"Teď na koho to padne se bude muset celej svlíknout!" prohlásil -nemálo nasraně- bráchanec.
Láhev se prudce roztočila... naštěstí to nepadlo na mě, na všech v pokoji bylo vidět uvolnění až na Leu. Zlomislně se na nás podívala jako kdyby se pohledem dalo vraždit.. ale pak se stejně bez řečí svlíkla- skoro ! XD
"No, na koho to padne teď bude muset 10 minut líbat Billa" teď sem se na ní díval vražedně já.. zjevně potěšená z toho že neni jediná kdo si to odsere se ušklíbla a roztočila láhev......
Napjatě sem hypnotizoval tu láhev. Ve snaze zhypnotizovat jí snad, nevim.. ale ze všeho nejvíc sem se modlil aby to neskončilo u nějakýho kluka !!
Až když se láhev dotočila podíval sem se nahoru abych zjistil.. ,jak sem dopad,
Udiveně sem zíral na Sam (to musel bejt pohled).. ona na tom ale nebylo o moc líp, stejně zaskočeně na mě koukala, jako kdyby teď nevěděla!
"Na co čekáte? Snad je to jenom hra ne?" ozval se najednou Tom.. Sam teda pokrčila rameny, přešla až ke mě a sedla si mi na klín. Kolem nás se zatim udělal hlouček a asi 5 lidí měli v ruce mobili a stopky.
Chytla mě objema rukama kolem krku a začala mě líbat !!! A fakt.. proč sem z toho tak vedle ?=O
Ale líbá fak úžasně. Až po nějaký době mi došlo že tohle je fak skutečnost tak sem se pokusil si jí přivinout ještě blíž- jestli to vůbec ještě šlo-.
"5 minut" ozval se nějakej hlas za náma... jestli za tu dobu uběhlo už 5 minut tak nechci aby tahle chvíle někdy vůbec skončila! Je to jako kdybych byl absolutně na mol, ale přitom nemam v sobě tolik alkoholu aby sem z toho moch bejt vůbec opilej!

****** SAM*******
Ty krávo.. takle oslavit jejich návrat! Tak to má teda grády. Už by to mělo bejt něco kolem 7 minut.. snažim se ten čas nepočítat. Ale copak to de, s každou vteřinou si přeju aby byli 2 zpátky. Sice bych Billovi nikdy nepřiznala jak se mi líbí, ale tohle je maximální příležitost! ,, áá brzi je to přece BRÁCHANEC,, napomínal mě hlas v hlavě, ale moje ruce nějak odmítali reagovat na signáli mozku. Zapletla sem prsty Billovi do vlasů a překulila nás na zem tak že sem teď ležela na něm..
Nijak se nezdálo že by s tim nesouhlasil. Jenom si mě přitáh ještě blíž..
"10 minut" ozval se někdo z dálky. Já na to nehodlala reagovat, ale Bill se sotva po minutě vzpamatoval. Sundal mi ruce z něj a zaraženě se na mě podíval. Nechápala sem co se stalo, ale nedávala sem to tak jasně najevo jako on!
Zbytek večer sme už jenom seděli- naproti sobě- už sem neměla náladu na tu debilní hru, vždycky sem dala fanta a kašlala na to jak moc nahá už tam sem!
Billovímu polibku se stejně nic nevyrovná!!
Vždycky když sem se na něj podívala, kouknul se na mě taky hnedka. Vždycky sem udělala tu kravinu že sem začla koukat jinam.
Konečně nastal čas jít dom.. no asi po půl 5 ráno. Vzali sme s Kim Sebana, kterj nebyl obsolutně schopnej ničeho a táhli se s nim přes ulici domu!

staří přátelé 1.díl

2. června 2009 v 21:40 | Verýs |  Staří přátelé
Ve zkratce.. jmenuju se Maria.. všichni mi řikaj Mary, nebo tam jak je zrvona napadle, ale Mario mi neřiká nikdo protože vědi jak to nenávidim!! Jinak sem ale docela mírumilovná, bavim se se všema kdo jsou v pohodě a snažim se neprat se s těma debilama co mi za to ani nestojej. Bohužel ještě mam před sebou poslední dva roky na škole x(( Fakt mě to hodně sere, ale nic proti tomu už nezmůžu.. jinak na škole mam jenom pár ,,kámošů,,..
Jo a pak ještě o mojí rodince.. moje máma je strašně starostlivá, ale možná taky proto že už je po třetí těhotná a překypuje ateřkym citem. Mě měla hodně brzo, a doteď má komplexi že jako máma v mim případě selhala- ne že by mi to vadilo- asi ste taky pochopili že mam sourozence.. ségru. Je přesně o 15 let mladší- takže jí sou teprva 2 roky- fakt hustý jako!! A teď budu mít dalšího sourozence, když to dobře dopadne tak asi za 2 měsíce! x)) asi bych kecala kdybych řekla že se netěšim ! xDA můj táta.. no vlastně o něj ani nemam moc zájem- bydlí v Hamburku- a občas si voláme ale hodně dlouho sem ho už nevyděla.. on je spíš ten hospodskej tp, takoví já nemam ráda.. x((

"Na odpoledne sem ale domluvená s klukama" pokrčim rameny, máma nerada slyší když rušim její plány x((
"Tak jedou si můžeš udělat čas a jet se mnou nakupovat ne?" koukne se na mě mutně..
"Tak fain, můžu říct Billovi aby jel s námi" zvednu se ze židle a du zalarmovat kluky..
"Počkej!-" zarazí mě ještě máma. Neochotně se otočim směrem k ní "-To je ten metroušek?" koukne se na mě máma andílkovskym pohledem, zvednu oči vsloup, máma si Billa doopravdy oblíbila, vždycky si přece tak skvěle pokecaj o módě.. xD
"Jo mami!" odporoučim se k sobě do pokoje a začnu prozvánět Billa...

"Noo?" jééžiš ten má asi zas náladu..

"Ahoj to sem já"

"Jo slyšim"

"Tak promiň že rušim, jenom sem se tě chtěla zeptat jestli nechceš dneska jet nakupovat?"

"Jo super to mi zvedne náladu" zdá se že už zvedlo, jeho hlas se zdá trochu přívětivjejší x)

"Jo ale dyštak to bude s méjí mamkou a zřejmě to budou jenom miminovský hadříky" dodám trochu smutně, i když jemu zatim nikdy nevadilo že s náma jezdí nakupovat, vždycky se může rozmustit když vidí ty malinký hadříky..

"To neva! Tak po obědě přídu ok?"

"Jo jasně, už se těšim.. pozdravuj Toma!"

Zaklapnu mobila a du dolu mámě říct že Bill s námi teda pojede, hned se rozzáří a začne si psát obchody kam rozhodně nesmí zapomenout zajít..

"Hee mamko Robert pohlídá Sisi nebo jí berem sebou?" kouknu na ní nechápavě jak to chce zařídit! Se Sisi by to byla makačka, jí nikdy to čekání v obchodech nabaví, navíc už teď žárný na svího nenarozenýho bratříčka..
"No, Robert přijede až večer, tak jí musíme vzít sebou!" zjevně taky jako já chápe že to bude o to horší a navíc sem z jejího pohledu poznala že o tom ještě nepřemýšlela..
"Tak já jí to du říct! A dyštak si pudem hrát na zahradu ok?" nepřítomně mi kejvla a dál se probírama různejma létákama..
"Ahojky, co tak sama?" najdu jí nakonec jak sedí na schodech od zadního vchodu na zahradu..
Nevěnovala mi ani zamák pozornosti, pořád se koukala před sebe na zahradu po všech těch hračkách a nakonec si vzdychla.
"Copak? Snad nemáš nějaký trápení" vzala sem jí do náruče, pěstičkama si přikryla obličej abych si nevšimla že jí kapou slzičky..
"Ale no táák.. řekni mi co tě trápí?" vzala sem jí ruce z obličeje a zhluboka se jí koukla do očí..
"Maminka mě už nechce. Řikala že mě vrátí do hračkářství! Že já už nejsem jejich, že oni budou mít noví miminko a mě už nechtěj, sem moc stará a nehodná..." nakonci se rozplakala, přitiskla sem si jí k sobě a začla jí hladit po hlavě abych jí trochu uklidnila..
"Ale Sis jakpak si na to přišla?"
"Řikala to že sem moc stará a nehodná. Že jí jenom zlobim tak mě vrátí..." začla zas řikat od znova! Rychle sem jí přerušila, protože jak to začla řikat začali jí tésct ještě větší slzy..
"Ale tak to určitě nemyslela, koukni na mě, já už sem skoro dospělá a taky mě nevrátěj, i když dělám větší blbosti! Maj nás všechny stejně rádi, i když se teď maminka trocu víc upíná na to nenarozený miminko, protože máme všichni strach! Přece chceme mít bratříčka no ne?" prutce zakroutil hlavou aby vyjádřila svůj nesouhlas!
"Já nechci žádnýho.. bráchu. Já chci bejt jedináček, chci aby měla maminka zas jenom mě!" řekla tvrdohlavě..
"Copak měla maminka někdy jenom tebe? Já sem byla 15 let jedináček.. a řeknu ti že to neni nic snadnýho, takle budeš moct aspoň všechno svést na bráchu!" snažim se jí na tom vidět to dobrý, ale ona je stejně tvrdohlavá jako já a máma- to máme všechny stejný-
"Ale já nechci bráchu! Já chci aby sem byla jenom já, maminka, tatínek.. a ty" řkne skoro až nenávistně, kde se to v ní najednou bere? Vždycky to je takovej nadílek a teď jako kdyby poprví mohla říct jak to doopravdy cítí -hmm.. to možná bude ono..
"Tak a dost! Mam nápad zajdem za Tomem, ten ti zvedne náladu ne?" vzpomínky na Sisi a Toma jak si spolu hrajou na zahradě sou fakt komický kdybych nevyděla ty uslzený tvářičky Sis pořád před sebou, možná bych se tomu začla smát..
"Hmm.." zabručí..
Tak dem naproti ke klukům (sem zapoměla zmínit že bydlej ve stejný ulici akorát na opačný straně). Docela dlouho to trvá než se dozvoníme.. ale nakonec nám přece jen někdo přijde otevřít..