Nenávidim celej svět 2.díl

2. června 2009 v 22:25 | Verýs |  Nenávidim celej svět!
"TO SI DĚLÁŠ PRDEL? Tak kui tobě sem to típla?? To je snad zlej sen!" ječela sem na jednoho z těch dvou. Ani mě moc nezajímá jak se menuje, řikám že oni tady měsíc prostě nebudou!! Ikdyž na druhou stranu, oni za to asi taky nemůžou.. kui našim povedejm maminkám to všechno je! Grrrrr...

"Taky z toho nejsem dvakrát odvařenej my věř!" řek sarkasticky..

"A co tu teda chceš?"

"Mam si k tobě do pokoje dát věci" pokrčil nudně rameny..

"Si myslíš že budeš spát u mě v pokoje bo co?" teď už sem nebyla ani moc naštvaná, spíš nechápavá. Asi mi unikla nějaká část kdy se zdělovalo že bude někdo spát u mě v pokoji!

"Já si to teda rozhodně nemyslim, ale tvoje máma jo" tak sem ho teda pustila k sobě a nasměrovala ho ke gauči.. ať si dělá co chce..

"Takže ty asi naše fanynka nebudeš!" řek si pro sebe když už si myslel že je bezpečně daleko..

"Fanynka?" zeptla sem se ho cestou k pc..

"Jo" řek jenom a dál sem to neřešila. Co mi do něj je.. stejně tu moc dlouho nebude ! !

Sedla sem si ke kompu a zapnula si icko.. musim zalarmovat kámoše, aby věděli že třeba nebudu moct často ven -jestli tady skutečně zůstanou,jakože se pořád modlim že ne, ale přece jen- aby to věděli a nebyli naštvaný že na ně kašlu a ani jim nic neřeknu. Tak sem napsala 1.. 2..3..4.....18 kámošů a kámoškám, že máme dcenou návštěvu a že nemam čas. Ale jejich reakce mě teda nemálo překvapila, řekli že se snima chtěj taky seznámit a že zejtra uděláme kalbu.. u nás. Ikdyž coo? Máti bude už pryč.. ale bude to kui těm dvoum! To nepřežiju, jestli mě nějak ztrapněj, tak je namou duši vykopu z baráku !!
Když sem šla spát, ten blb se semnou ještě snažim konverzovat, ale moc neuspět. Jednim uchem sem druhym tam.. no jako je u mě normální.. nedůležitý věci vypouštim hned. Takže on do mě něco hustil a já čuměla do mobila a hrála hry. Jediný co sem zaznamenala, že ty dva sou teda bráchové (jaká novinka řikám si) a že sou odněkaď z prdelákova..Když mě omrzeli hry sem si uvelebila v postýlce a přmejšlela na kolik procent sem je už někdy viděla.. asi tak na 0,5%.. hmm tak nic! Stejně je mi to u*****. Tak sem spokojeně usla, i když ne moc spokoje, protože tam byl on a od týhle chvíle ještě hodně dlouho tu budou.. x( Chjoo to je pech..

"Ááá ježiši kriste!" ječim na celej barák když si v obejváku zapíchnu něco do chodila -něco co až nápadně připomíná špendlík- .. njn.. to je ta moje ranní nepozornost. Celá rozespalá sem se šourala do kuchyně a nedávala pozor na cestu a tak sem si uhnala tenhle ,,úraz,, .. x((

"Co kravíš?" vběhne do pokoje ten jak spal u mě v pokoji.. haa.. asi sem, ho probudila. Teda i toho druhýho, kterej spal tady v obýváku na gauči.

"Já kravim, se podívej jak je to hluboko ty debile!" ječela sem na něj zpátky. Až teď se uráčili podívat, a oba nad krví hned uhli pohledem..

"Vy ste teda hrdinové!" řekla sem sarkasticky a pokusila sem se ten pitomej špendlík vytáhnut sama.

"Áááu.. no do piče!" zaječela sem asi po půl hodinovim snažení, ho všelijak vytáhnout! Všechny pokusi byli ale upě na hovno.. bolí mě ta haxna ještě víc a možná se mi to jenom zdá ale i zaražený to tam je ještě víc.

"Řikám že s tim máme jít k doktorovi!" řek ten jeden kterýmu sem začla řikat bleskovko, protože si myslí že vý všechno první a přitom poslední..

"Týý vado.. tady bleskovka zas na něco přišel! A můžeš mi říct jak se tam asi dopravíme? Hmm?? Já teda absolutně nevim kde je tady je nemocnice!" odvětila sem mu..

"Ty nevíš kde je ve městě ve kterym žiješ jediná nemocnice?" zakroutil hlavou ten druhej- tomu zas řikám černoušku (kui těm jeho vlasům xP)

"Ty si taky hlava! Já tady nežiju, já tady akorát už 4 roky přežívám. A navíc se doteď nemocnici nepotřebovala!"

"Tak to je hezky v prdeli" zkonstatovala bleskovka a já jenom těžce spolkla poznámku žee v prdeli je to od tý doby co sem na ten pitomej špendlík stoupla. Ale nechala sem toho, radši sem si hleděla sví nohy a vymejšlela jakejkoliv pokus jak to vyndat. Už beru i bolestný cesty- protože mam pocit že ty bezpolestný sou stejně víc bolestný než ty ,,bezbolestný,, !!

"Tak zavolejte sanitu" napadla mě nová varianta..

"Na zaraženej špendlík v noze?" tupě se na mě podíval bleskovka..

"Ty sis asi nikdy nezapíchnul špendlík do nohy co? Ráda ti tu zkušenost uštědřim co takle MEZI OČI!" -IDIOT!!!- :-//

"Ne to sem fakt nikdy neměl, protože nejsem tak slepej abych si ho nevšim!" to zas řek něco inteligentního...

"Můžete toho nechat? Počkejte tu chvíli!" porušil černoušek a někam se odporoučel. Už sem ani nic nenamítala. Dřepla sem si na gauč a poprví si pořádně prohlídla bleskovku. Je docela hezkej, kdyby nevypadal jak rozčepířená slepice a kingoušek v jednom. To bude asi tim že je rozespalej, ale stejně je docela hezkej. Škoda že sem ho nepotkala někde venku.. hmm to by bylo asi o něčem jinym. Teď k němu cejtim akorát tak to že mi tu oxiduje a nic víc..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama