Nenávidim celej svět 4.díl

2. června 2009 v 22:26 | Verýs |  Nenávidim celej svět!
"Ahoj" přišla sem k němu a opřela se o stůl, fakt mě ta noha bolí jak čert :-/ x((

"Tak jak se vám líběj naše pařby?" mrkla sem na něj..

"Super. Seš nějaká milá najednou?"

"Dokážu bejt milá. Když chci.." přiblížila sem se k němu blíž až sem cejtila jeho dech a zespoda (je asi o půl hlavy větší než já no x( ) sem se mu jukla nevinně do očí.

"Na to žes nás nechtěla zezačátku ani cejtit..."

"Pšššt" přerušila sem, z těch keců bych normálně usla.. "nechceš jít radši tancovat?" zas sem se na něj nevině podívala. Zrovna hráli můj oblíbenej loužák Nothing Else Matters od Mettalici ! x)

"RÁd" usmál se..

"Jo ale máme menší problémek" vzpoměla sem si na svojí nohu, když sem se pokusila na ní stoupnout!!

"Co?" pořád nechápal..

"Ta noha" rozesmála sem se a ukázala na obvaz, kui kterýmu sem nemohla mít ani boty xD

"Aha" zamyslel se. Já to ale vzala do svejch rukou.. přišpajdala sem k němu a objala ho kolem krku

"Chyť mě" poručila sem, načeš mě chytnul kolem boků a tvářil se jak kdyby mu bylo dovoleno šáhnout si na Monu Lisu.. boože..

"To je sice hezký ale jestli mě chceš udržet za boky tak to bude docela bžunda" usmála sem s na něj a rukama ho navedla ke svímu zadku, když mě konečně držel tak sem mu naznačila aby mě vyzvyd a já mu zlehka omotala ruce kolem pasu..

"Myslim že problém vyřešen, jestli ti to neva" zlehka sem naklonila hlavu a vykouzlila ten nejvíc sexi pohled jakýho sem schopná.

"Myslíš že mi to vadí?" rukama mi naznačil že to co mě drží za zadek a tim i drží ve ,,vzduchu,, sou pořád JEHO ruce..

"Asi ne co" usmála sem se a při pomalejch kroužcích sem si položila hlavu těsně vedle jeho krku a zařela oči..

Skoro bych až zapoměla že ho nemam ráda. Bylo mi hezky, ale to bude jenom z toho kolik sem toho už vyžunkla! Jak sme tak kroužili, a já měla hlavu pořád položenou kousek od jeho krku, všimla sem si že mu naskakuje husí kůže z mího dechu. A proč toho nevyužít že? Zlehka sem přitiskla rty na jeho krk a cejtila jak se mu z toho naježili všechny chlupy! WoW že bych ho tak dostávala ? xD Po krku sem jemně jela až k jeho čelisti a pak se mu zpříma podívala do očí.. chtěl to. Chtěl něco víc a to je to co já potřebuju abych vyhrála! Ale takle snadno? To by nebyla žádná prča..

"Nepudem si už senout?" zašeptala sem a pomalu se mu vymanila ze sevření. Osud mi hraje do karet.. takže to dopadlo tak že celej gauč byl zabranej a jedno křeslo už taky zabraný. On si sednul na to druhý a poslední křeslo a já si bez ostychu (to bude tim alkáčem) na něj obkročmo dřepla. Chvilku sem si hrála s cípem jeho rika zatímco sem doposlouchávala Notjing Else Matters.

"Achjoo" posmutněla sem, když ta písnička zkončila a nahradila jí nějaká rychlejší.

"Copak?" zareagoval tak že se mi kouknul do očí, že mě to vyvedlo z míry na tolik že sem chvilku jenom bloumala v těch jeho očích a až potom odpověděla..

"Všechno hezký jednou zkončí.." naklonila sem se k němu blíž až sme si asi z centimetru koukali do očí "..a nahradí ho realitita" zašeptala sem mu do ucha a rty se naschvál zlehka dotýkala jeho čelisti až sem se dostala ke rtům. Ještě sem se mu naposled podívala do očí a potom sem se mu přisála na rty.. ááá.. bože.. aspoň kdyby tak úžasně nelíbal. Já z něj fakt asi zešílim!!

"Jak se vlastně doopravdy jmenuješ?" zašeptala sem mezi polibky.. "Tom" odpověděl zkrátce a už sme to dál nerozebírali. Bylo přece mnohem víc témat k hovoru ;D Najednou sem cejtila jeho ruku pod svim trikem, a ve stejnou chvíli jako to on zjistil sem i uvědomila že na dnešek sem si nebrala podprdu.. i když pro něj to byl větší šok xD A bylo to i vidět.. byl už nadrženej jak stepní koza.. ale dneska se s nim nevyspim, co bych dělala ten zbejvající měsíc a půl? Vsadim se že s tim jeho bráškou to totiž nebude o nic těžší!

"Ehmm!" vypravila sem ze sebe.. vym nic inteligentního, ale zrovna v tuhle chvíli mě nic moc nenapdalo.. "Mam absťák!" vydala sem ze sebe, zvedla se a odpajdala před barák kde sem si hned zapálila... a koukám že sem nebyla jediná koho to napadlo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama