Naposled : MILUJU TĚ

Naposled: MILUJU TĚ 16.díl -KONEC

6. ledna 2009 v 20:25 | Verýs
....Billa, nejdřív nevim co si o tom mam myslet, ale pak se k němu rozběhnu, a on si mě po chvíli taky všimne, padnu mu do náruče a objímám o jak kdybych ho už nikdy nechtěla pustit a měl by bějt do konce života u mě. "Já.. totiž...Tom...nemoch...omlouvá se ti... příde jindy" vykoktá ze sebe a krásně se na mě usměje "dám si prst na pusu, a přiblížim e k němu, na vůbec nic nečeká a hnedka se ke mě připojí a začne mě líbat, na tuhle chvíli sem čekala tak strašně dlouho, akorát sem byla blbá a nechtěla naletět. Užívám si tu chvíli s nim, je to poprví co se s nim můžu ,,dovoleně,, líbat, a taky sem nehorázně šťastná za tuhle chvíli. "Já.. mno..." začně se krásně červenat a upřeně se mi kouká do očí, tak strašně ráda bychcchtěla říct co mam na srdci, ale nejde to... prostě to nejde! "Miluju tě" krásňoučky se na mě usměje, myslim žev tu chvíli sem taky jak chili paprička, ale on pořád čeká co mu na to řeknu. Naklonim se k jeho oušku a co největší vypětí sil mu zašeptám "já...tebe...taky" bylo to ale hrozně potichý, a mam strašně chraplavej hlas, jako by nebyl ani můj, ale sem ráda za to co sem udělal, je to pravda, a musela sem mu to ŘÍCT.

****DOMA, PO PÁR LETECH*****
Už je to pár měsíců co mě pustili domu, je to takovej ten štastnej happy end, ikdyž něco v té mé pohádce pořád chybí. Nikdy už neřeknu Billovi, jak ho miluju, jak strašne ho k životu potřebuju, a Tomovi zas že je to ten nejdůležitější kamarád, kterýho sem mohla potkat. Je to pravda ikdyž se mi tehdy povedlo ze sebe něco vyšeptat. Teď už nemůžu vůbec mluvit, sice pořád chodim na hlasoví rehabilitačky, nevěřim že by se mi to někdy ještě povedlo. Ale to co mě nejvíce ze života těší je prostě Bill, je to opravdu jak z nějakýho blbího románu, ale miluju ho a nikdyv životě už nebudu nikdy tolik milovt.

*K*O*N*E*C*

Naposled: MILUJU TĚ 15.díl

6. ledna 2009 v 19:26 | Verýs
****BILL****
Už bych za ní zas tak hrozně chtěl, je to už skoro tejden co k ní podle doktorů nikdo nesmí, aby mohla rehabilitovat. Pořád ještě nikdo neví co s ní pořádně je, a i kdyby to věděli nikdo by nám to neřek pže nejsme rodina. A její rodina nám to taky neřekne, páč ta její ségra je nějaká pošahaná a od tý doby co sme tam byli poprví am už nebyla, a její táta je prej pořád pryč takže možná ani neví že je v nemocnici. S Tomem taky v poslední době nejni moc témat k hovoru, takže se vzájemně ignorujem a radši si se nevšímáme, ne teda v tom smyslu že sme na sebe naštvaný, spíš nechceme jeden druhýho buzerovat řečma o Heath, oba na ní stejně pořád myslíme a ještě o ní mluvit by bylo až moc.

****HEATHER***
Už je to tejden..!! Tejden tady nikdo nebyl, ségru ani tátu sem tu sice nečekala ani, ale ani Tom se u mě nestavil, nikdo ! Asi tu byli hned první den, aby se sem pak nemuseli otravovat, a měli mě z krku, a to se OBA zdáli uplně v pohodě, v poslední době mam takoví ty myšlenky co když se ze mě stane mrzák to by pak už nikdo se mnou nebavil, ten ani jeden nebavil a u toho jednoho sem si to stejně posrala jak dávno. Ale přes ten tejden sem udělala velký pokroky, všechno už je v pohodě, chodit, můžu, hejbat s hlavou můžu, akorát mi pořád nejde mluvit, to je jako kdybych přišla o hlasivky a už v životě nemohla vidat ani hlásku. Skamarádila sem s etu už i s jednou holkou přivezli jí pár dní po mě, má něco, snad s dásněma, ale narozdíl odemě jí huba jede jak něco :(
Lehnu si na postel a čumim před sebe na dveře, nikdy bych nevěřila jak se člověk dokáže nudit. Lucia, je teď někde pryč, nevim jak dlouho a docela mi to je i jedno, hrozně se nudim, kdyby za mnou někdo tak přišel, ale to bych taky někoho kromě těch dvou musela znát. Se zavřenejma očima poslouchám co se kolem mě děje. Když uslyšim bouchnutí dveře a kroky, nijak mě to nevzbuzuje, vym jistě že to je Lucia. "Seš, vzhůru, je to na tobě poznat" slyšim jak dopadla na svojí postel ale má příjemně vytlemenej hlas "vezmu si papír a tužku a rychle napíšu JAK TO? a ukážu jí to, jenom pokrčí rameny "když spíš, jakoby sis pořád něco řikala?" vykulim na ní překvapeně oči, když mi normánlě nejde nic říct, tak jak si můžu mluvit ze spaní? Tohle fakt asi nikdy nepochopit "hee nech to bejt, dem ven" popadne mě za ruku a valíme si to ven, "počkat" zastaví nás sestra "máš už dovolený návštěvi jo?" mrkne na mě, překvapeně se na ní podívám, jestli sem je měla zakázaný, tak tim by se to vyřešilo "no, během rehabilitace k tobě nesměli návštěvi, jestli ti to nikdo neřek, tak ti to řikám teď" usměje se a my pádíme na nemocniční dvůr, jestli mi zas dovolily návštěvi, je možný že se u mě staví někdy Tom, teda doufám stejská se mi po něm, teda i po Billovi, ale nevim co si o tom mam teď myslet, třeba ho už nezajímám? A zrovna teď když si sem téměř jistá že je to ten nejlepší kluk pod sluncem, ale ani říct mu to nemůžu. "Hee támhle je volný místo" ukáže Luci na lavičku pod stromem, je krásně, sluníčko, tak se jenom vidám za ní, stejně bych nemohla protestovat, tak na co mi to je? :)
Sednem si pod strom a Luci mi tak různě něco povídá, jenom poslouchám, občas jí něco naznačim, už sme se docela sehráli takže když jí něco ukazuju na ruce hned ví co tim myslim.

****PŘÍSTÍ DEN****
"Vstávej..." budí mě hnedka poránu Lucy, znuděně zvednu k ní hlavu, abych věděla jestli to je něco důležitýho, nebo jenom nějaká píčovina. "Koukej.." sedne si vedle mě na postel a ukazuje mi nějakej časák. Na titulce sou kluci, teda poznám Toma a Billa, a ty dva jak mi o nich jednou Tom povídal, ta jejich kapela. Jenom pokrčim rameny a nepřestávám se na ní divně koukat "to su přece Tokio Hotel" plácne se do čela, jak kdyb to byla nějaká samozřejmost, znuděně se otočim od ní a hodlám ještě nějakou chvíli spát. Stejně mi to ale ,,boží vůle,, nedovolí páč zachvíli příde doktor na vyzitu a prohlíží si mí hlasivky. Pak mě někam vezmou, asi na rengen je to docela normální už sem si na to i zvykla, teda nevadí mi to, zvykla je přehnaný slovo. Pořád na mě něco mluví a já mu stejně nerozumim takže jenom stojim a necáhm ho přejíždět tim haďákem (:D) po mim krku. "Jo a Heather, docela se ti to zlepšilo ,možná že je šance že bys někdy mluvila, ale musíš trénovat" tyhle slova mi teda udělaj černo před očima a pak si už nic nepamatuju jenom jak ležim na posteli a Lucy na mě kouká jak na magora "o s eti stalo?" přisedne si ke mě když zjistí že už nespim, pokrčim rameny "doktůrem mi to taky nechtěl říct, přivezli tě z regenáče upě bílou, sem si řikala jestli seš uplně v pohodě" moc jí to nemyslí, když člověk omdlí tak asi nejni zcela v pohodě. "Nechceš jít na čerstvej vzduch, sestra řikala že bys měla mít přísun čerstvého ozoznu" odcitovala, hlas tý strašný ježibabi, já si řekla proč ne, stejně už nikdy nebudu mluvit tak co je to jedno. Zvedla sem se a vyšli sme ven, jako včera na tu lavičku pod stromem, nikdo tam nebyl a pomalu se mi to místečko ačínalo líbit, i navzdory tou že to tady neávidim. Zas mi něco povídala, skoro vůbec sem jí neposlouchala, pořád jenom musim přemejšlet nad tim jestli si ze mě doktor dělal jenom srandu, nebo je tahle noční můra pravda. "Hele" ukáže najednou Lucy směrem k cestičce, nejdřív se ohlídnu na ní a když uvidim její ztuhlej xicht ohlídnu se na její ruku, na konci cestičky uvidim....

Naposled: MILUJU TĚ 14.díl

6. ledna 2009 v 19:24 | Verýs
****BILL****


Večer přídu totálně utahanej domu, nemam ponětí jak dlouho sem byl pryč, a je mi to docela jedno. Svalim se na postel a čumim do stropu, mam pocit že se mi nic neujasnilo, pořád je to tak zmatený. Měl bych se jí jít omluvit, ale na co by to bylo, už mě nebude chtít ani vidět, myslí si že sem to udělal naaschvál, a vlastně kdybych nebyl debil ani by se to stát nemuselo. Radši řeknu Tomovi aby za ní zašel přede mnou. Nejlepší bude když už se konečně vyspim, chvíli sem ještě koukal do stropu, ale pak sem nějak vytuhnul.

"Dělej, vzbuď" skočí mi na postel Tom a dělá jak kdyby hořelo "co chceš? Kolik je hodin?" otočim se od něho "skoro poledne a dělej vstávej musíme do nemocnice" třese semnou pořád, nějak ho nevnímám, chce se mi strašně spát "proč do nemocnice?" nějak si ani uvědomuju co se děje, ale ta nemocnice mi vrtá hlavou, nikoho tam neznáme tak co by sme tam jezdili "odvezli Heath, včera večer, dneska sem tam byl a řek mi to její táta" na to vyskočim z postele, jestli se něco Heath stalo, byl by to zlej sen "a kde je? Co jí je? A proč..." začnu ho zahrnovat otázkama a přitom se rychle oblíkám, do všeho co mi zrovna příde pod ruku "brzdi, já nic nevim, asi skolabovala, zatim nikdo nic neví, on tam prej jede, hned teď jenom jí byl vzít věci, z toho sem usoudil že tam bude delší dobu, ale odvezli jí včera v noci, a pak už nic nevim" vychrlí na mě všechno, popadnu klíče a pádíme dolu do auta. "Hee a nechceš rovnou odjet beze mě?" nasraně mě dohání, když už skoro si sedám do auta "tak pohni" řeknu takovim tim hlasem, aby se neurazil, ale spíš ho to nakrklo a byl ještě rychlejší než já. A taky že je, hned mě předběh a už se jelo, v autě sem se snažil přechno přebrat, co by se jí stalo, jestli je to kvůli mě, tak se asi zabiju. "Proč furt mlčíš?" drkne do mě Tom, ikdyž moc dobře ví o co go, nepřítomě k němu zvednu hlavu ale po chvíli si jí zas dám do dlaní a nic nevnímám, doufám že už se na nic ptát nebude, nejak je mi ještě hůř, jako by se mi hroutil celej svět, a já s tim nemůžu vůbec nic dělat. "Hey, sme tu" slyšim jak brácha vystupuje, tak hned vylezu taky a běžíme rovnou dovnitř, na recepci se hned zeptáme kde leží "mno... počkejte.... asi pokoj A96" kouká divně ta recepční, ale to už je fuk, rozběhnem se po chodbě a hledáme číslo A96. "Támhle" ukáže Tom na jednu boční chodbičku. Sou tam asi 3 pokoje a ještě nějaký různý dveře a lavičky a takoví, Tom se tam začne bavit s nějakou holkou, já se rozhlídnu koulem, nemam odjakživa rád nemocnice, pak du k nim, je vidět že už se ani někdy viděli, bezeslova si vedle něj stoupnu a rozhlížim se kolem. "Hey, hee, tohle je Heath ségra" podívám se na tu holku, nebude o moc starší než my, tipuju tak na 20, tak nějak "ahoj" řeknu jí, na to že je to její ségra se docela usmívá, asi to nebude vélká sesrerská láska "jo taky mě těší" hodí na mě takovího docela divnýho xichta, asi se vo něco snaží, takle pěkná holka, teď už fakt blbnu, normálně bych s jí ten úsměv vrátil a teď si řikám co po mě chce..?? "Už víte co je s Heath?" změnim radši téma, abych si ještě udělal vostudu "no řikali že to byl jenom otřes mozku, jenže pak se jí v noci udělalo lbě a teď už někde půl hodiny s ní študujou, výš takoví ty barevný obrázky a tak" ona si z toho fakt asi nic nedělá, řiká to jakoby eselim hlasem "aha" řeknu hořce a sednu si na druhou stranu lavičky. Nevim co sí o tý holce mam myslet, že moc hezký, ale v hlavě bude mít asi vymeteno.

****HEATHER****
Už mě to fakt neba, pořád jenom ležim na posteli, a ty lidi mi pořád motaj nějaký dráty kolem hlavy, pořád se snažim jim něco říct, ale nejde to, jako bych nemohla ani otevřít pusu, jenom koulim očima a oni si myslej nějaký kraviny, teda co sem pochopila mě připojily na nějakej přístroj kde zjišťujou jestli nejsem vadná, to by mě zajímalo kde by se to ve měš vzalo, přece sem jenom něco měla s nosem. Ale toho si oni ani nevšimli, naštěstí mě už tolik nebolí, teda hlava furt jo, ale neni to tak strašný. Najednou oba odejdou, nevim co si o tom mam myslet, i ty dráty mi z hlavy sundali, pořád ale něco cejtim na rukách ale ani podívat se nemůžu, zmohnu se jenom na to abych trochu točila hlavou, ale i to je docela vysilující. Když slyšim bouchnutí dveří. Myslim si že do pokoje přišl zas ty dva - Pat a Mat akci, ale k moí posteli příde BILL. Docela se divim, teda hodně se divim, chytne mě za ruku a smutně se na mě kouká, tak strašně bych mu chtěla říct co k němu cejtim, ale zrovna když si sem natolik jistá to nejde.

****BILL****
Cejtim se strašně když jí tu tak vidim, je mi jí tak líto, ikdyž se docela i divim že ta její ségra mě pustila prvního, abych k ní šel. Chytnu jí za ruku, ale ona nic, nic nevnímá "Heath, jenom, sem ti chtěl říct, že je mi to líto, a ikdyž si to asi nebudeš pamatovat a nemůžeš mi odpověd chtěl sem abys to věděla" pohladim jí po vlasech. Nějak neprojevuje život, sie na mě kouká ale pořád jenom koulí očima po místnosti a jakoby vůbe nevěděla kdo sem.

****HEATHER***
Jak mu mam ještě jinak naznačit že sem mu rozuměla. Nevim co si myslí, ale ten jeho pohled mě už přivádí do šílenství. Ze všech sil se mu pokusim zmáčknout ruku, ale nakonec to stejně dopadne tak, že to bylo tak málo že by si toho sotva moh všimnout. Stejně ale trochu zpozorní "Heath, rozumíš mi?" je na něj vidět, že zjevně pochybuje sám o sobě, ale já začnu mrkat o sto šest, to mu už musí docvaknout, samo, že tu mrkám jak totální magor, protože jinak to nejde "takže mi rozumíš, co ti taky řikám a všechno?" zjevně si pořád ještě nevěří, někdy to s nim je fakt těžký, tak zas zamrkám, ale už ne tak moc "tak vždycky když budeš chtít říct jo mrkni jednou, a když ne tak mrkni dvakrát" tohle mi připomíná až moc filmi, tak mrknu dvakrát abych ho podráždila. On se ropzesměje a řekne si ještě něco pro sebe.... asi v tom smyslu, jako ,,no jistě,, ale to sem nerozuměla uplně....

Ještě nějakou chvíli u mě je, různě mu dělám naschváli s tim mrkánim, je to jako kdyby se nikdy předtim nic nestalo. Je takovej vesel, mam radost když se směje a je ,,štastnej,, potom odejde, příde ještě na chviličku Tom, je s nim taky legrace pořád mě jenom rozesmívá, ale mě pořádně smát se nejde, jenom mam krásnej pocit, v sobě...... potom všichni odejdou, a já sem zas sama, napadámě že bych chěla jít se projít, ale sotva se pohnu, tak ležim pořád a nudim se ani spát se mi nechce :(.....

Naposled: MIILUJU TĚ 13.díl

6. ledna 2009 v 19:23 | Verýs
***BILL****
Měl sem vypadnout hned jak se tam objevila, zrovna mi Tom řikal co včera u ní dělal, a nějak mi to nemyslelo, prostě sem tam zatuh, udělal sem si aspoň pěknej trapas. Jéžiši já sem kteréén.... to jenom já musim bejt největší smolař pod sluncem. Doploužim se do pokoje a skočim na postel, v poslední době nemam vůbec náladu cokoli dělat, nic mě nebaví, a nějak mi to ani nemyslí, pořád bych jenom ležel a nudil se. Přes otevřený okno sem zaslech jak se nesou hlasy, to znamená že sou ještě pořád na balkoně a že by sem moh slyšet co si povídaj. Jak nejvíc potichu sem dokázal sem otevřel okno a ani sem se nemusel nikam naklánět, slyšel sem je docela zřetelně.

Tom: ale já to stejně furt nechápu, ty se jemu líbíš, on tobě taky, tak proč seš pořád taková
odtažitá vůči němu?
Heath: protože se sama v sobě už nevyznávám, nevm co vlastně chci, Bill je moc hodnej, milej a
hezkej, ale takovejch kluků na světe je, a já už se nechci trápit, tyhle dny byli pro mě
nejhorší.
Tom: ale proč se zabejváš okolim? Vždyť on je teď tady, a chce tě víc než kohokoliv na týhle
planetě.
Heath: jenže já už nehci udělat tu blbost že budu chodit s klukem kterýho nemiluju, a naivně si
pořád budu myslet že láska je vedlejší, takle sem se už hodněkrát nabodla a nnechci
znovu.
Tom: tak si s nim aspoň promluv, vždyť on je celej nešťastnej ze všeho, vždycky u svejch
nešťastnejch vztahů měl východisko hudbou, ale ani ta ho v poslední době nebaví, chápeš
že jak je hrozný koukat se na svoje vlastní dvojče, který je totálně na dně a ty výš že mu
nějak můžeš pomoct?
Heath: Tome, veř mi v životě sem nikdy nechtěla někomu takle ublížit, jenže co mam dělat, když
ho vidim sotva se na mě podívá, je taky vůči mě odtažitej, možná by to tak být nemohlo,
ale teď už to neni jenom na mě.
Tom: podle mě, on už ani neví jestli se má snažit, vždycky byl takovej že se nevnucoval, jenže
teď to vzdal moc brzo.
Heath: tak mi ale poraď co mam dělat? Já už fakt, nevim, sem totálně bezradná, chtěla bych si to
ma vysvětlit, tak moc bych chtěla Billa milovat, jenže to nejde mávnutim proudku.
Tom: řikám, musíš si s nim promluvit. On sám za tebou nikdy nepříde, na to je moc tvrdohlavej
Heath: ale vždyť sem ti to už řikala, on mě ignoruje, když tady stál ani jednou se na mě za celou
dobu nepodíval, sem pro něj už toální vzduch, nemá cenu se snažit, když on to nehce. A
asi pudu, ještě sem se chtěla jít projít, tak zatim pa"
Tom: jo, tak mi večer napiš

slyšim jak bouchli dveře u Toma, tak jakoby náhodou vyjdu taky jenže se mi povede Heath hezky sejmout. "Ježiš, promiň" kleknu si k ní hnedka na zem "a kam koukáš prosimtě" řekne hrozně chladně až se divim, co se stalo, podle toho rozhovoru co sem slyšel to nejni zas tak ztracený, jenže teď už nic nechápu "promiň, neudělal sem to naschvál" podám jí kapesník, na ten nos, nenávidim krev a jí začíná téct "jasně, tak potom máš skvělou trefu" zvedne se, trochu zakolísá a pak rychle de pryč. Asi sem si to už nadobro podělal. Pořád klečim a přemýšlim na tim, co se všechno stalo, jenže too by nesměl vijít Tom ze dveří "co tu děláš?" divně na mě kouká, jak dybych byl nějakej pošahanec "ale nic" zvednu se "nechceš ani vědět co sme si povídali?" zkouší mě hned, tim mi dokazuje že fakt nevěděli že je poslouchám "ani ne, je to vaše věc" řeknu a vypadnu z baráku, nemam chť na ty keci, pořád by mě jenom buzeroval, to mu de nejlíp.
Dojdu až na svoje oblíbený místo u řeky a zakoukám se na hladinu. Vždycky mě to uklidňovalo, jenže teď nemam vůbec na nic náladu, nejradši bych se rozeřval ze všech plic a řval bych dokavaď to ze mě všechno neodejde., Tak strašně rád bych zapoěl, na všechno, ale stejně mě ty její slova dostala ,,tak hrozně bych chtěla Billa milovat, jenže to nejde mávnutím proudku,, zjevně pro ní city sou dost důležitý ale taky co sem pobral už několikrát chodila s klukama jako je Tom, teda s nim taky, tak co blbnu. Sem asi největší kretén na světě, kvůli holce celí dny blnu, nic mě nebaví a rozvráti¨l sem je, nevim přesně co se mezi nima stalo, ale co mi řek předtim Tom tak už spolu nechoděj, klidně s vsadim kvůli komu. Zničil sem ty dva, prostě sem je od sebe odturh, jenom proto že sem bláznivej magor, copak sem si moh mysle thned od začátku ž by mi někdy mohlo nehce vyjít. To bych nebyl já....

****heather****
Co si o sobě myslí, věděl na 100% že tam du a vrazim mi do xichtu dveře, kurva ještě teď mě bolí nos jak něco, pořád mi z něj teče krev a nevim co si mam myslet, ikdyž on byl hodně milej, neměla sem bejt hned tak nepříjemná, určitě ho to zklamalo. Dojdu k sobě do pokoje a svalim se na postel, pořád si držim JEHO kapesník na už teď nateklim nose a snažim se nebulet, nikdy sem kvůli bolesti nebulela, jenže teď to fakt bolí a mam pocit že bych si ho radši uřízla než abych ještě minutu tu bolest snášela. Otočim se na bok a koukám z okna na nebe, pomalu přechází do ruda, kdybych si nebyla jistá že se mi udělá blbě když vstanu, šla bych se podívat, na tu krásu, vždycky mi to přišlo neuvěřitelně romantický, ale začíná se mi motat hlava a je mi na zvracení. Pomalu usínám, ale slyšim jak bouchli veře, otočim se a udělá se mi snad ještě hůř, jako by mi někdo zabodnul kudlu do hlavy. "Co jes tebou?" kousavě se na mě tlemí ségra "di pryč" řeknu jí z posledních sil a nějak přestanu všechno vnímat, zavřou se mi sami oči, jediný co pořád cítim je bolec, celého mého obličeje, je to strašný. Nedokážu už nic jenom slyšim hlasy, jakoby z dálky, hodně velký dálky. Nerozumim jim, necejtim nic co se semnou děje. Už nic necejtim.....

Naposled: MILUJU TĚ 12.díl

6. ledna 2009 v 19:22 | Verýs
...."už dobrý" zarazim ho a zas se mu kouknu do očí, nevipadá vůbec naštvaně, spíš v nich vidim soucit, to už vůbec nechápu "výš co myslim?" řekne tim svim výrazem ze kterýho skoro nic nepoznám "jo, tušim" sklopim hlavu "nechci abys mě nenáviděl" pokračuju zvednu zas k němu hlavu u smutně se na něj koukám "proč bych tě měl nenávidět? Možná to je dost divný, ale nějak mi to nevadí, chtěl bych vám pomoct, ale nedokážu si představit jak, včera sem o nás dost přemíšlel a asi by moe hip-hopová sestra měla zůstat sestrou ne?" pousměje se "jej, Tome" obejmu ho a začnu pomalu slzet, dlouho se tam s nim objímám, když vtom se zadívám na televizi, docela mě překvapí že v ní slyšim hlasy který znám "co to je?" nechápu, jak to že sou kluci v televizi, ještě teda s nějakejma klukama "sem ti přece řikal že sme slavný" tim rádoby ,,skromnym,, výrazem se usmívá. "Aha" řeknu nijak nezajímavě a čumim dál na bednu, tohle sem si nepředstavovala, sice to u nich byli nepřehlédnutelný maníry, ale takle, to sem si fakt ani nepředstavovala. Když to dohraje du zas k němu, sice furt přemejšlim nad tim všim, ale stejně je to divný "promiň, zrovna teď mě nenapadá co říct" koukám se na něj a popravdě mu řeknu že je mi to až trapný "tak nic neřikej" nakloní se ke mě a políbí mě, tak jako pokaží- NÁDHERNĚ, proč ksakru mi to dělá ještě horší "o co ti de?" hrubě se odtrhnu a du na druhej konec místnosti k oknu "o nic....jenom... naposled" přišel ke mě a opřel se o rám okna "a co si myslíš? Pořád ještě nechápu o co vám de? Jak dostat mladší holku do blázince? Protože to vám de zatim nejlíp" otočim se a du si zas sednout na postel, a on samozřejmě pochvíli ke mě zas příde a sedne si kousek kde ležim já "taky to nechápu" sklopí hlavu tak že nevidim jeho víraz, ale podle hlasu byl dost posmutnělej "tak aspoň sme dva" řeknu potichu a opřu si hlavu o zeď "tři" zvedne hlavu a docela uplně neutrálně se na mě dívá "hmm" snažim se nemyslet na Billa, moc to sice nejde ale musim se to naučit, nemůžu ho mít, to nejde nebylo by to správný, nevim proč, vym že by to prostě nešlo "Heath, asi by sis s nim měla promluvit ještě jednou" nechápavě se na něj podívám "a co to změní? Jestli to změní vůbec něco? Pochop že to už nemá cenu" smutně sklopim hlavu k zemi "třeba to bude jiný v tom že teď už ti nic nebrání, pro všechny bude lepší když mi dva zůstanem kamarádi" ikdyž si to sama jenom těžko připouštim má pravdu, ve všem, pro mě je hlavní abych se teď neodchílila od svího plánu "možná že to tak je, ale já už sem rozhodnutá Tome" nepřsestávám hipnotizovat podlahu "co uděláš?" zvedne mi bradu a donutí mě se na něj koukat "odjedu, na čas určitě, bude to tak lepší třeba zapomene, všichni zapomenem" vyškubnu e mu a zas sklopim hlavu k zemi "ty to asi vážně pořád nechápeš co? Heather on tě miluje, možná poprví v životě někoho miluje tak jako teď tebe, a tobě taky nejni lhostejnej tak proč pořád tohle děláš?" naštvaně vstane a začne rozmachovat rukama a naštvaně přecházet po pokoji "Tome.... prostě to nejde..... nikdy bych s nim nemohla bejt" tim ho zjevně naštvu ještě víc "ale proč? Copak ti něco brání?" nechápu kde se to v něšm bere, bála sem se všeho a teď je to fakt jak kdyby nám chtěl pomoct "jo brání mi něco...." řeknu potichu ale jinak si to hodlám nechat pro sebe, nemusí hned vědět celej můj životopis "co?" trvá si jako vždycky na svim "to nejni tvoje věc" ohradim se na něj "tak fain, tak když to teda nejni moe věc tak nazdar" bouchne dveřma běží někam pryč. Sice sem tuhle situaci nechtěla vyvolat ale když už se to stalo teď nahonem nebudu nic napravovat, nevadí mi že sem sama, sem za to ráda. Natáhnu se na postel a pomalu usínám.

RÁNO
Všechno mě bolí nechce se mi ni vilejzat, ikdyž vim že musim, musim se omluvit Tomovi. Nebylo správný jak sem se chovala a v noci sem měla krásnej sen. O mě a Billovi, trochu se mi to v hlavě vijasnilo, ale pořád si nejsem ničim jistá, Francii zatim odkládám. Je to můj úložnej plán. Když se vyhrabu z postele zjistim že sem v tom v čem se včera byla celej den, ježiš já se sama sobě skoro hnusim. Rychle vlezu pod sprchu, všechnu špínu, blbí nápady, smrtící náladu i nakažlivou tvrdohlavost se mi podařilo ze sebe spláchnout, tak plná energie a poměrně dobrý nálady vylezu, hodim na sebe suproví hadříky (jasně že hopácký) a razim si to k sousedům. Dole mě nikdo nezdržuje, tak rovnou vylezu z baráku a sebejistě si kráčim naproti přes ulici. Zazvonim, a trochu mi ta sebejistota odchází, pořád jí mam ještě docela dost, tak snad mě neopustí, snad mi ale otevře Tom. "Ahoj" vykoukne někdo z branky, poznám starší paní, to bude určitě kluků máma "dobrý den, já sem přišla za Tomem "zdvořile se snažim mluvit tou svojí njelepší němčinou, abych udělala dojem "ty si asi ta dívka od sousedů" usmje se a pootevře víc dveře branky "jo, to sem" usměju se, doufám že to nepoznala jenom podle toho jak mluvim "je tedy Tom doma?" trochu už na ní naléhám, nebaví mě ady stát a kecat se 40- nicí sice je v pohodě, ale v první řadě mam teď Toma "jo, v pokoji" otevře dveře dokořán abych mohla projít "koukám že si s Tomem asi dost rozumíš co?" rozesměje se když projdu kolem ní a ona nějakym záhadnym způsobem až teď všimne že sem hopačka, pousměju se a pokračuju dál do baráku a rovnou si to namířim k němu do pokoje. "Ahoj" boucnu dveřma, ikdyž nechtěně má otevřený dveře a zjevně je na balkoně, teda slyšim jak si s někym povídá, doufám že jenom mobilizuje. "Čau co tu děláš?" vyvalí na mě oči, když se oběvim na tom balkoně, pro mojí smůlu am je i Bill "já...no...potřebuju s tebou mlvit... o tom včerejšku" zrudnu jak rajče v obličeji a radši jí sklopim dolu "jo... aha... no...tak...jo" vykoktá ze sebe a usměje se, nevm jak mu to mam asi řikat před Billem to fakt moc nedomysleli, nebo spíš já ne, nedoufala sem že si tu bude opřenej o zábradlí stát a čumět do země "já...no... radši jenom ve dvou" řeknu potichu a podívám se na Billa, ten se jenom zatváří jako by to čekal sebere se a pomalim krokem de pryč.....

Naposled: MILUJU TĚ 11.díl

6. ledna 2009 v 19:20 | Verýs
....."Nechci, neechci na to ani myslet a řikat to nebudu" řeknu potichu, jediný co bych si teď přál aby se do Heath zamilovat, ikdyž možná právě kvůli tomu celá tahle komedie, doufám že ne, ale i přesto že by to byla pravda, nějak to nepociťuju že se mě to týká, je to přece moje holka a nevadí mi že by chodila s mim bráchou? Co se to semnou děje? "asi budeš muset" podepře si obličej rukama a nic neřiká, asi nad něčim pořád přemejšlí "miluješ jí?" odvážmi se říct, ikdyž je mi už teď téměř jasná odpověď, tak proč mi to sakra nevadí, možná že jim to i přeju aby byli spolu, ale to je divný ta holka se mi extrémě líbí a já si jí nechám vzít? "Jo" řekne hrozně potichu, spíš zašeptá ale nepodívá se na mě pořád má ruce na obličeji a vlasy mu ho ještě víc zakrývají. Nic víc neřeknu zvednu se a du do svího pokoje. Tam se natáhnu na postel a přemejšlim na tim co se to semnou děje....

****HEATHER****
Vlítnu do baráku a běžim rovnou k sobě, v pokoji zamknu a du se rovnou vykoupat, naplnim se vanu teplou vodou a přemejšlim co dělat? Koho vlastně chci- oba Toma i Billa. Jak se mam teď chovat, nevim jestli mě ještě bude chtít vidět, a co Tom až se dozví o tom, ten mě nebude chtít vidět už tuplem, připadám si jak největší kurva na světě, a nikdy se to ze mě nesmije. Asi zejtra nevijdu celej den z baráku, to radši budu celej den zavřená v jednom baráku s tou dilinou ségrou. Ale co můžu dělat, sem dilina já že sem se s nima vůbec začla bavit, kdybych si ty krabice blbí vzala sama, nebo kdybych ho nezvala domu a pak se několikrát nevyspala s Tomem.... ani myslet na to nechci, je to moc živí ještě třeba když odjedu na čas do Francie zapomenu na ně a když přijedu bude to už lepší. Oni na mě hned taky zapomenou a budem už jenom sousedé s malou společnou vzpomínkou- smutnou vzpomínkou.
Vilezu z vany natáhnu na sebe jedno velký triko a hupsknu do postele, během minuty sem jak zabitá. Až do rána si krásně pochrupuju a nic neruší můj VYTOUŽENÝ spánek.

Vyspávám si až někdy do 12. když už fakt mi nejde usnout pustim si telku a různě přepínám programi, nějak mě nezajímaj německý zprávi a bulvární pořdy. Když naladim nějakej hudební kanál nechám ho tam běžet, aspoň něco kde se nemluví německy a nemusim rychle překládat tu jejich výslovnost, který stejně nerozumim. Trochu se u toho nudim, moc vkus teda nemaj, samej rock a punk, zvednu se a du do koupelny se umejt a tak. Začnou tam hrát docela dobrej hipec tak si začnu u toho trsat a dostávám zas lepší náladu, nejradši bych to všechno vymazala, ale můj plán pořád platí odjedu do Francie a nějakej čas si tam pobudu. Když ta písnička dohraje ještě se rychle běžim podívat kdo to byl, pak si zas zalezu do koupelnya už tu muziku nějak nevnímám, po chvíli vylezu a voblíknu se a du dolu pro něco k snídani, bednu si nechám zapnutou stejně zachvíli zas přídu tak naco jí vypínat..? "Tati?" zakřičim do obýváku a mířim si to do kuchyně "tátu nehledej" ozve se ten nejhnusnější hla na světě, co znám "ty tu ještě oxiduješ?" řeknu hnusně a začnu se přehrabovat v lednici "taky sem ráda že tě mam" řekne tim svim ,,líbeznym,, hláskem, že je mi z toho nablití "hmm tak si to užij, a dlouho tady nevotravuj" vytáhnu chleba a pálim si to zas po schodech nahoru. Zrovna v když sem v půlce schodů někdo zazvoní a jelikoš to určitě pro medůzu nejni musim tam já. "Už du ježiš" položim chleba na botník a otevřu dveře. Teď bych si přála být neviditelná, před dveřma stojí Tom- kde je doprdele moe předsevzetí že s nima nebudu mluvit "co tak překvapená?" usměje se, zřejmě o ničem neví, to je ještě horší než kdyby všechno vědět "nic ahoj" usměju se, a opětuju jeho ,,uvítací,, polibek. Fak je rozdíl když vás líbá jeden a pak druhej, ikdyž oba upěj líbat krásně- kurva na co to zas myslim takle, takle by to nešlo, na tohle nesmim myslet. "Co potřebujješ?" odtrhnu se od něj a snažim se mu za každou cenu nedívat do očí "potřebuju s tebou mluvit" zvedne mi bradu abych se mu koukala tam kam za každou cenu nechci. "Tak poď dál" otevřu dveře dokořán aby moch projít "a jak se máš?" nedokážu to, nejde to se s nim normálně bavit, je to takoví divný, je to přece kluk se kterym chodim, ale nic k němu necítim, možná to časem příde, ikdyž je blbost svěřovat svojí budoucnost svěřovat času. "ale,ale, heathinka si vodí domu kluky jo?" přišla buzerovat zas ta dilina "vrať se vodkaď si utekla" řeknu bez zájmu "to nás ani nepředstavíš?" hází voči po Tomovi a ten taky na ní může voči nechat "řikam vipadni, nikdy sem tě tady nechtěla, a nikdy ctít nebudu, seš pořád ta stejná kurva jak před 3 rokama a teď už vypadni" rozeřvu se na ní, docela se divim protože i německy, teda možná naschvál německy "uklidni se spratku" řekne a vodejde zas do obejváku "až budu důležitá sem nahoře" projdu kolem Toma, nasralo mě že po ní čuměl jak na svatej obrázek, a pořád čumí na dveře obejváku, teď mam ještě větší krizi, jestli ho dostane tak končim nadobro z obouma- spíš s Tomem s ní sem zkončila už jak dávno. Vpokoji si lehnu na postel a čumim do stropu, ani ne po chvíli tam příde i Tom, nechci se na něj koukat, pořád se věnuju stropu, bezeslova si sedne vedle mě a pozoruje, nebo spíš upřeně na mě kouká. "Co je na mě tak zajímavího" otočim s hlavou k němu, ale nekoukám se mu do očí, spíš se snažim se mu nekoukat do očí "na tuhle otázku sem ti už jednou odpovídal pokud se pamatuju dobře" chytne mě za ruku nejak si nad tim všim nejsem jistá, předtim sem byla dost v koncích ale teď sem uplně. "Ne Tome, nech mě" vyškubnu se mu a začnu zmateně chodit po pokoji, jestli mu něco řeknu tak to bue v prdeli, on zjevně nic neví, nebo možná ví a snaží se na to nemyslet, kdyby se mi tohle dařilo taky "Heath, to je v pohodě" řekne najednou, zaraženě zůstanu stát na místě a udiveně na něj čumim "výš...já včera sem.. mno prostě mi včera Bill něco řek" vykoktne ze sebe, je na něm vidět že se mu o tom mluvit nechce a radši by toho nechal, kdyby to tak dobře šlo Tomíku, ahjo já mam prostě smůlu na kluky. "Co ti řek?" nepřestávám se něj udiveně dívat, a sednu si už vedle něj na postel "no... že... tě.. to... no...."

Naposled: MILUJU TĚ 10.díl

5. ledna 2009 v 21:39 | Verýs
...."Možná mi něco uniklo" řekne stejně rozespale jak se tváří "asi jo brácha" začne se ještě víc tlmemit Tom mi z toho jeho legračního smíchu taky. "Tak fajn až budete v pohodě tak sem v kuchyni" projde kolem nás a zamíří se to rovnou do kuchyně. "Hee teď asi nejni nejvhodnější chvíle mu to řikat" řeknu potichu Tess "to fakt asi ne" zasměje se "co řikat?" nechápu Tom a překvapeně na nás kouká "teda tobě to pálí" prohodí Tess a ikdyž třeba nechtěla aby sme to slyšeli moc se jí to nepovedlo "Tome, mysli co mu asi tak budem řikat?" zaťukám si na čelo "hee já se ho du na něco zepatat" zvednu se z gauče dřív než stačí Tom něco říct a aniž bych něco řikala na jejich překvapený xichty vydám s edo kuchyně. "Ahoj" sednu si vedle něj ke stolu "ahoj" řekne skrz totálně narvanou hubu nějakym jídlem "Bille chtěla bych se tě na něco zeptat?" prošebně se na něj osměju, v něm jako by stuhlo pořád s plnou držkou se na mě podívá a nejni schov¨pnej to ani dojíst "nejdřív si to dokousej" zasměju se "chci se tě zeptat jestli nevíš kde bych si mohla nechat udělat noví copánky, už mi odrůstaj od hlavy a vůbec nevim jestli tady nějaký studio je" počkala sem si až to dožere "mno tady ne, ale v Magdeburgu je jedno dobrý kadeřnictví" v jeho očích vidim trochu sklamání, zajímalo by mě co se mu honí hlavou "super tak mě tam někdy vezmeš žejo?" hodim na něj psí očka a usměju se "jo určitě" usměje se a pustí se zas do nějakýho jídla "takže tohle je to na co ses mě potřebovala zeptat?" kouká se na stůl a teď už tu smutnou náladu necejtim jenom z jeho očí ale i z jeho sammotnýho "ne tohle ne, ale myslim že nejni zrovna vhodná chví¨le to tady s tebou rozebírat" koukám se na něj ale vnon jako by se ani nechtěl na mě podívat, jak by se něčeho bál nebo co "tak když myslíš" procedí "hee něco ti řeknu ty si fakt prima kluk ale nechápu ty tví změny nálad? Jestli ti nestojim ani za to že se na mě nepodíváš tak to promiň že žiju" řeknu smutně a nenechám ho už nic říct a vodejdu. "Na co ses ho ptala?" zahrnujou mě hned votázkama Tom a Tess "na kadeřníka" řeknu smutně a svalim se na gauč vedle Toma, je mi skoro až do breku, jestli mě miluje proč mi to neřekne? Od tý doby co je znám nic v mim životě nedává smysl "copak se děje?" obejme mě Tom, když uvidí jak mi skleněj oči "já nevim" sprásknu rukama a je mi pořád víc a víc do breku "vy ste si něco řekli, nebo co se děje?" připojí se k němu Tess "právě že neřekli, všechno bylo v pohodě, povídali sme si a von pak nějak zvážněl a už se na mě ani nepodíval, byl jako by se na mě ani nechtěl podívat, vůbec nic neřikal tak sem mu něco řekla a odešla" začnu pomalu brečet, nějak to všechno nepobírám, proč mi to je tak líto? Sem fakt strašná "to bude dobrý" přitulim se ješt blíž k Tomovi a on mě začne hladit po hlavě. Najednou se ale ve dveřích obejví Bill, v tu chvíli nevim co mam řikat jenom si koukáme do očí a nikdo nejsme schopný slova, když si uvědomim co se děje Bill se sebere a běží pryč, k sobě do pokoje. "Počkej" křikne na mě Tom když se rozběhnu za nim. Jenom slyšim jak mu Tess řekla něco ve smyslu ,,nech jí,, nezastavovala sem se vyběhla sem shcody a když sem stála před jeho dveřma pomalu sem vešla dovnitř. Bezeslova sem zavřela dveře a čekala jestli se něco začne dít "takže vy ste spolu" otočí se na mě a já si všimnu že taky sklení očima "jo" sklopim hlavu k zemi "chtěli sme ti to říct až budeš mít dobrou náladu" řeknu potichu "jo ahá tak ti se to všechno vysvětluje" zvíší hlas "já nevim co tě tak štve? to je tak těžký se smířit s tim že tvůj brácha má holku?" vracim mu jeho útok "tak proč mi to neřek rovnou? Než si přijela vždycky sme k sobě byli upřímný a jenom co se objevíš tak je všechno jinak" "jo jestli si myslíš že je jenom pro vás všechno jinak tak to se teda pleteš, co bydlíme v německu je všechno naruby, co sem tě poznala nic mi nedává smysl, vždycky když tě vidim naběhne mi husí kůže, nevim čim to je cejtim tkovej zvlástní pocit, nikdy předtim se mi nic takovího nestalo a bojim se toho že sem se do tebe mohla zamilovat" začnou mi zas stékat slzy z očí a pomalu mi téct po tvářích "tak proč ksakru chodíš s Tomem" pořád naštvaně máchá rukama kolem sebe "já nevim" sesunu se podél dveří k zemi a rozbulim se. "To sem nechtěl" sedne si vedle mě "a co cosi chtěl? Myslel sis že bude všechno v pohodě, že budu na tebe čekat než se odhodláš mi něco říct, asi sis myslel že sem slepá nebo co?" zvednu se a začnu tu hádku nanovo "ne to sem si nemyslel" řekne a furt sedí na zemi "tak co? Chci to vědět? Nevim proč se ti tu tady musim teď ospravedlňovat, nechodíme spolu, nic sme spolu neměli tak nás to přece nemá tak srát" otřu si slzy, který se mi pořád valej z očí "přijmi ten fakt že seš druhej" řeknu potichu a von si stoupne přímo přede mě, a tim mi zabrání odejít z pokoje "nikdy sem nebyl druhej" řekne si- podle potichosti spíš pro sebe a pomalu se začne ke mě přibližovat, vym přesně co chce, nevim proč ale nějak je mi to všechno jedno. Začne mě líbat, je to úžasný, skoro se mi to líbí víc než s Tomem, sakra Tom. Odtrhnu se od něj a zadívám se mu do očí, má je uplně stejný jako Tom kaorát že v nich září něco jinýho, nedá se to poznat "nedělej to ještě horší" špitnu a protáhnu se kolem něj z pokoje. Utríkám po schodech dolu ale jediný co teď chci je jít domu, s nikym nechc mluvcit, zase mi začínaj vytékat slzi, nebojuju proti tomu prostě běžim. Vyběhnu z baráku a slyšim za mnou někdo volá, vym že je to Tom, ale co mu mam asi říct "počkej" chytne mě najednou za loket, snažim se mu vyškubnout ale nejde to přitáhne si mě obličejem k sobě že vidí ja brečim "co se stalo" otře mi slzy co mi pořád víc a víc stékaj po tvířích "já.. Tome.. nechci o tom mluvit" doslova mu padnu do náruče, je to teď jedinejčlověk kterej by měl vědět co se stalo, ale říct mu to neůžu, jak by asi zareagovat na to že sem se (asi) zamilovala do jeho bráchy "tak běž domu a potom mi ještě napíšeš ju?" hladí me po vlasech a já se pomalu od něj zas odtrhnu "promiň ale asi ne" řeknu se slzama a uteču domu.

***TOM***
Achjo, zajímalo by mě co se tam stalo? Heath mi to asi stěží řekne, ale Bill možná jo. Otočim se směrem k baráku a vidim jak kouká z jeho okna, vypadá jak smrtka to muselo bejt teda velký. Vlezu zas do baráku a du k němu do pokoje. "Čau" otevřu pomalu dveře a nenápadně si sednu na jeho postel, ani si mě nevšim pořád kouká z okna "co chceš?" řekne potichu, má takovej zvláštní hla, asi taky brečel :( "jenom se chci zeptat jestli si v pohodě" sedne si vedle mě na postel a už o u vidim jak brečel, je to takoví divný vidět svoje dvojče na pokraji. "Myslíš že sem v pohodě?" podívá se na mě pohrdavim pohledem "tak mi řekni co se děje?" musim ho nejdřív pochopit jestli mu- nebo spíš jim pomoct "to bys nepochopil" nekouká se na mě už zas, hipnotizuje zem, stejně ale cejtim že chce abych s nim byl, když to nedává najevo "tak to zkus, o co de?" na co asi teď myslí? Vždycky sem poznal když mu něco bylo, přesně sem věděl na co myslí a jak mu pomoct ale teď sem pomalu tak bezradnej jako on "to ti to fakt nedošlo?" mluví hrozně potichu takže mam co dělat abych mu vůbec rozuměl "došlo mi že de o Heath ale radši si netipuju" hned ja viběhla z toho domu mi došlo že asi mezi těma dvouma něco je, ale nejsem si vůbec jistej "tak to zkus, tipni si" zesílil trochu v hlase....

Naposled: MILUJU TĚ 9.díl

5. ledna 2009 v 21:38 | Verýs
****BILL*****
Jak asi můžu spát..? Tess už je tuhá ale když slyšim jak se pořád směje tak mi to nedá, je to tak krásnej smích, achjo jak mě to bolí když se nesměje se mnou. Navíc když odcházela byla asi naštvaná, to je ještě horší. Najednou to tam stichne docela by mě zajímalo se tam odehrává. Ne musim toho nechat, ona nejni holka pro mě, ikdy tak by mě nechtěla sme každej uplně jinej to by nešlo. Otočim se a snažim se usnout- teď když je ticho

*****HEATHER*****
"Hee asi byh už měla jít, trochu sme se pohádali s tátou tak ho nechci naštvat ještě víc." zvednu se a čekám na něj "fakt? Nechceš tu ještě chvilku zůstat?" chytne mě za ruku a smutně se na mě kouká "tak poď ty k nám ne?" pousměju se "to jako fak?" udiveně na mě kouká "jo lidně" pokrčim rameny "tak dem" je hnedka jak vítr že mu skoro nestíhám. "Tak ale hele budu tě muset představit tátovi, takže se chovej přirozeně, žádný podlejzání a blbí narážky" varuju ho před dveřma "jo neboj" dám mi pusinku to mě trochu uklidní tak vejdem dovnitř. "Heather můžeš mi říct kde seš? Nemůžeš utíkat" vlítne jen co zabouchnu dveře, naštěstí mluví ve fránině takže mě ušetřil trapasu před Tomem "já sem neutekla, byla sem naproti a klidně to udělám znova" vylítnu na něj taky "a můžeš mi říct co tu dělá on?" máchne rukou směrem k Tomovi "jo tati tohle je Tom" řeknu už německy "dobrý den" řekne Tom slušně "den? Copak je den? Spíš noc" vilítne zas táta, naštěstí zas ve fránině takže docela v poho "táto Tom nemluví francouzky" mluvim sice taky ve fránině ale to je fuk "to se ani nedivim, takovej cípek, ten nemůže umět dobře ani německy" "ještěže si ho sem ráno pustil" zařvu na něj a táhnu ho Toma po schodech k sobě do pokoje. "Vo co šlo?" ještě pořád překvapeně se na mě kouká "ale nic má asi komplexi nebo co" posadim ho do křesla a nehodlám se v tom vypatlávat. "Mno to je jedno ne?" usměje se a za to mu sem hodně vděčná poznal že o tom nechci mluvit a chápe to, takovího kluka si musim udržet "děkuju" sednu si na něj a dám mu pusinku na nos, jenom se na mě zářivě usměje "a tohle mi má stačit?" šibalsky se pousměje "doufám že nemyslíš na to co si myslim, protože na to můžeš rovnou zapomenout, nechci tátu naštvat ještě víc" varuju ho, ale podle jeho pobavenýho výrazu sem se netrefila "ty taky myslíš furt jenom na to jedno, já mluvil o tomhle.." vřitáhne si mě k sobě a políbí mě "aha" udělám na něj takovej ten uznalej pohled a zas se k němu přisaju, nedokážu se nabažit těch jehok hebkých rtů, sou tak měkký a on tak něžně líbá, jéžiš já na tom klukovi totálně ujíždim. "Počkej ale, výš že teď spolu oficiálně chodíme" pousměju se na něj a svym čelem se opřu o jeho "doufal sem že to řekenš" pousměje se zas "řekneš to Billovi" asi ho zaskočim touhle otázkou "nevim, měl by to vědět, vždycky sme si řikali všechno ale v poslední době jako by to nebyl on, je takovej furt unavenej a nikdy nemá náladu, asi by se mu to mělo říct opatrně, všechno si může vzít osobně" přijde mi to- ani nevim proč vůči němu nespravedliví, je přece normální že brácha řekne spímu dvojčeti že chodí s jejich sousedkou, fakt to nechápu "tak mu to řeknem spolu" dám mu pusinku a du se převlíknout do svojí koupelničky. "Wow" pozvedne obočí když se vrátim zas do pokoje "hee moc neslintej, nějak se mi chce spát" zívnu si a sednu si na postel "tak já už pudu zlatíčko" příde ke mě a dáme si ,,dobrovečerní,, pusinku "tak doubrou" usměju se ještě na něj a nechám ho ať de sám vždycky si našel cestu tak nejni zapotřebí abych s nim chodila. Ještě si prohlídnu mobila a...mam jednu správu, když jí rozbalim zjistim že je od Billa ,,AHOJKY, PROMIN JESTLI SEM BYL DNESKA PROTIVNEJ, JESTLI NECO NEJNI V PORADKU TAK MI TO NAPIS :),, co mu na to mam asi napsat ahoj bille je pravda že něco v pořádku nejni chodim s tvim bráchou ale to skousneš ne..?? tak to určitě ne proto mu napíšu ,,AHOJKY BILLE, NĚCO BYCH TI POTŘEBOVALA ŘÍCT TO JE PRAVDA, ALE TO AŽ ZEJTRA JESTLI TI TO NEBUDE VADIT. A PROTIVNEJ SI NEBYL, AKORÁT VOSPALEJ TO SEM POZNALA :D,, odesláno lehnu si na postel a během pár minut vytuhnu.

"Kristovi rány" nadávám si když mi něco začne pípat na stole, zvednu se abych zjistila co to je- MOBIL "to nemůžete votravovat někdy jindy?" čapnu ho a začnu si číst semesku "AHOJKY HEATHE, CO SI SE ODSTEHOVALA ANI SI NENAPSALA JAK SE MAS? PORAD SE MI PO TOBE STEJSKA, NEKDY PRIJEDES VIT,, mno od koho jinýho než od Mag. mí nejlepší kámošky, bylo fakt dojemný když sme se loučili. Ani odepisovat jí nebudu, bylo by mi pak ještě smutno a to nechci, prostě všechno co souvisí s Francií sem zabila a ikdyž je mi to líto Mag už pro mě existovat nemůže, je moc daleko a nejde to. Zvednu se a du se dolu nasnídat, jenže to mě čeká další šok, v obýváku si klidně sedí moje- prý pravá ségra "ty už tu votravuješ vzduch?" řeknu hnusně a pokračuju do kuchyně "dobré ráno Heath" přivítá mě táta, zjevně z něj už ta blbá nálada ze včerejška vyprchala "no nazdar" neobětuju se na něj osmívat, zrovna na to nemam náladu a hnedka poránu se nebudu přetvařovat "co na dnešek plánuješ?" pořád mě něčim vopruzuje "mno nevim, doufám že se mi podaří vypařit se na celej den pryč a nevydět tu zrůdu co sedí na gauči" neopětuju jeho dobrou náladu, nemam náladu na nic, doufám že hoděn rychle to tu s nim vyřídim a vypadnu ke klukum "nemusíš bejt hnedka napruděná" vezme si noviny a začne si v nich listovat "tak pardon, řeknu ti to ještě jednou celej den budu pryč a doufám že se vrátim až v noci abych se s nikym tady v tom baráku nepotkala" hodim na něj vyčítavej pohled a běžim se nahoru převlíct. "Tak nazdar, já vodcházim" zařvu na tátu ale nikdo nevěnuje sebemenší pozornost mě, tak bouchnu s dveřma a pádim naproti. "Jéj ahojky Heath" zpozoruje mě Tess když razim k nim k baráku "ahojky, co děláš?" rozhlídnu s ejestli tu je někdo s ní ale skoro nikdo "mno Bill ještě spí a s Tomem se od jistý doby moc nemusíme takže sem se šla podívat na zahradu" docela by ě zajímalo co si s Tomem udělali, ale do toho mě nic nejni "aha, hee můžu se tě na něco důverně zeptat" du k ní blíž "jo jasně" usměje se jenom, fakt je milá asi bude v pohodě "já totiž jestli něco nemáš s Billem?" tim sem jí zaskočila, ale stejně se nenechá vivécct z míry "ne sme jenom nejlepší kámoši" zakroutí hlavou a mě se ani nevim proč uleví "takže budeš vědět jakou by měl reakci na určitou věc?" zkoušim jí dál "no zaležé na tom jakou věc" oplatí mi to "mno protože, ale sib mi že mu to neřekneš, je to moc hodnej kluk a nechci aby se to dozvěděl nějak nevhodně" rozhodla sem se jí to řeknu, teda skoro všechno nemusí vědět každej detail "to se neboj, nikdy bych Billovi nedokázala ublížit" to mě přesvědčí "já totiž, chodim s Tomem a nechci to před Billem tajit, už proto že je to tak prima kluk, ale bojim se aby si to neviložil nějak osobně, nevim jakej má on postoj ke mě, je pravda že zezačátku mě dost balil ale když sme se pak neviděli a včera byl takovej divnej nevim jak na tom je teď" ani nevim proč mam to tušení že mu to nevikecá může taky dobře předstírat a já sem dilina že jí to tu řikám "mno hele sice vym že by Bill nechtěl abych ti to řikala zrovna já, ale něco k tobě cejtí, a jestli zdrojem toho jeho divnýho chování seš ty tak to bude asi velký" mno to mě teda moc neuklidnila, teď sem ještě víc bezradná jak předtim "tak mi poraď ale co mam dělat?" kouknu se na ní stejně bezradně jaká teď sem "to fakt nevim, měla by sis s nim promluvit, ale jestli tě miluje a ty mu řekneš že chodíš s jeho bráchou tak ho to dost srazí, je hodně citlivej, ale fakt by sis s nim měla promluvit,, bez Toma a jestli ti něco řekne nechte si zatim ještě pro sebe že mezi váma něco je" jo tenhle nápad se mi líbí, akorát nevim co budu dělat jestli mi řekne že mě miluje. "Jo děkuju fakt moc, seš dupr holka" obejmu jí "jo děkuju chci taky pomoct, už kvůli Billovi, ale teď už pudem dovnitř ne?" "jo určitě" usměju se a společně dem do baráku. Když vejdem do baráku hned si všimnu Toma v obejváku "psst" řeknu potichu Tess a plížim se zezadu k němu, zezadu mu zakreu oči "ježiš nechte mě bejt" řekne votráveně tak mu začnu dávat malí motýlí pusinky na krk, sleduju jak mu v tom okamžiku kdy sem se rty dotkla jeho krku naskočila husí kůže "jééžiš tady se někdo teda lek" stoupnu si řed něj a naoko naštvaně si dám ruce v bok "prosimtě" chytne mě za ruku a stoupne si ke mě "přivítací pusina nebude?" smutně se na něj usměju "třeba taková" dá mi pusinku na pusu "skoro" chytnu ho zezadu za hlavu a přitáhnu ho k sobě, to se mu zjevně líbí tak pokračuju líbám ho všeljak mě napadle "hey mládeži končete" dkrne do nás Tess a o chvíli pozdějš slyšim kroky naschodej, odlepim se od Toma a sednu si na gauč. Je to jentakatak ještě chvíli a Bill by nás viděl "díky" šeptnu Tess a ta jenom mávne rukou a usměje se "čau" přivalí se do obejváku, vypadá kouzelně je totálně rozleženej vlasy na všechny strany a červenou půlku obličeje "ahoj ospalče" řeknem všichni tři najednou že se na sebe překvapeně podíváme a naminutu přesně dostanem všichni tři výtlema, všichni až na Billa ten jenom překvapeně kouká a nechápe co děláme.....

Naposled: MILUJU TĚ 8.díl

5. ledna 2009 v 21:37 | Verýs
....vrazim do pokoje a všechno co nesu vyklopim na stůl, zrovna lehký to nejni a mě nějak bolej svali v rukou. "Kdes byla tak dlouho?" vezme si jednu plechovku Bill "nejdřřív sem hledala skleničky a pak mi Tom ukazoval jeden článek" řeknu sice pravdu ale tak aby ho to uspokojilo a dál s euž nemusel ptát, jenže on jenom sklopí hlavu a řekne něco jako "hmm" a skoumá tu svojí plechovku "děje se něco?" nechápu jeho chování, sednu si zas na postel a pozoruju jeho ruku jak se snaží otevřít tu plechovku "tak co se děje?" dotírám se znova, co s nim je minule byl prima a teď si to tak zkazil "co? Já totiž ta plecovka...nechci si zlomit nehet" začne se zas usmívat a kouknese na mě, ikdyž moc věrně to nevipadá "tak mi jí dej" zvednu ruku a on mi jí podá, otevřu jí a zas mu jí podám "dik" sklopí zas hlavu a přes vlasy mu nejni moc vidět do obličeje "hee fakt se nic neděje?" zkoumám přes ty jeho vlasy jak by se asi moch tvářit, zdá se mi na něj furt něco divnýho, třeba si to ani on nepřizná, co já vym,do hlavy mu nevidim "všechno v pohodě" nezvedne ani hlavu takže furt nevidim jeho výraz. "Tak ok" nebudu se v tom už patlat astejně by to nemělo cenu "hee Hetah, ty si odkaď že máš takovu divnou výslovnost?" popví sem ráda že tu je s náma snad, asi pochopila že by bylo dost hroboví ticho tak si začnem zřejmě povídat o mojí výslovnosti "z Paříže, z Oustdy" obrátim se s měrem kní a pořádně si jí prohlídnu- poprví předtim sem sí jí ani tak moc nevšímala, je docela hezká má hnědý vlasy a modrý oči- taková ta normální, průměrná holka ale je fakt hezká hezky se usmívá kdybych já se uměla smát, jej to by bylo něco svátečního. "Já sem ve Francii byla zatim jenom jednou a to sem si to ještě ani nestihla moc projít, taková rychlovka" možná že bude i milá, nevim proč se mi zezačátku moc nezalíbila, doufám že jí ještě líp poznám "mno v Paříži je hodně krásnej památek ale stačí ti na ně tejden akže po 16 letech se tam začneš nudit, já už teď vůbec nechápu jak může někomu připadat paříž úžasná? Ale je to věc názoru určitě nebudu pomlouvat zemi kde sem se narodila" s¨pustim s vyprávěnim, taky si všimnu že Bill už zvednul hlavu a kouká se na nás "jo to určitě, ale stejně kde ti to připadá hezčí ve Francii nebo tady v Německu?" tak timhle mě trochu zaskočila něčekala sem že by se na to moch někdo ptát, ale budiš asi se s naží bejt milá. "Mno v Německu sem sotva4 dny a zatim sem nevytáhla paty z tohodle městečka takže ještě fakt nevim" pokrčim rameny a podívám se na Billa, vypadá dost skaleně asi by si měl jít lehnout, předtim sem si toho ani tak moc nevšimla má ale dost oteklí oči asi dlouho nespal "hele Bille jestli si chceš jít už lehnout kdyžně to řekni, docela už na to vypadáš" pousměju se na něj, on jenom kejvne a dál nevnímá "tak já bych asi už měla jít" zvednu se a čekám na jejich reakce "mno já tady asi dneska budu spát ne?" podívá se Tess na Billa, to bych dokázala pochopit jestli je z Hamburku nepojede přece v 10 hodin domu. "Jo určitě" usměje se na ní a zvedne se ke mě "fak už chceš jít?"smutně se na mě podívá "mno nechci optěžovat hvězdy, a navíc fakt to potřebuješ" usměju se na něj ale on se jenom zaskočeně zamračí "jak výš že sme slavný?" kroutí překvapeně hlavou-. jak už je jeho zvykem "mno to byl ten článek co mi Tom ukazovat" "jako o nás?" pořád mě nechápe ale už se z toho trochu zpamatovává "jo páč sem se ho ptala kdo z vás dvou je starší a von mi řek že ste dvojčata a ještě něco o tom že sem nevzdělaná a že bych to měla vědět, to sem nepobrala zas já tak sem so ho furt vyptávala a on mi dal noviny abych si tam našla nějakej článek a fakt to tam bylo, myslim že sou ještě v kuchyni" zase to zdlouhaví vysvětlování, to by mi šlo:D nejlépe ze všeho "aha, si s tomem nějak rozumíte co?" trochu se usmívá ale do očí se mi nekouká- krouží s nima po celim pokoji a já jako bych byla jenom něco čeho se potřebuje zbavit. "Jo docela jo, je to hopák, a máme toho hodně společnýho" už mě to nudí takovej výslech, pane bože "hee asi bych už měla jít, ještě se za nim musim stavit, mu říct jak dopad hitler v druhý světoví" řeknu to naschvál abych ho tay trochu naštvala, pže jemu se podařilo mě totálně "dobře" otočí se a já poznám že už fakt nejsem výtaná, vyjdu z pokoje a zamířim si to k Tomovi. "Co tak sám?" bafnu na něj zezadu, sedí u vokna a buďto si něco čte nebo něco dělá, to nepoznám, každopádně se mě hodně lek a to sem neuvěřitelně potěšená "co tu děláš?" přitáhne si mě k sobě tak si na něj sednu "to je zakázané k tobě chodit nebo co?" směju se a on se na mě jenom usmívá "vůbec, jenom sem myslel že budeš u bráchy" různě si hraje s mejma prstama, asi ho to baví "tyjo to je porví co si neřek Bill ale brácha" udělám na něj obdivnej obličejk a zas se začnu smát "no vidíš to je zážitek co" začne dělat různý xichty "nech toho" plácnu ho přes rameno, pže je k mojí ruce nejblíž "tak mi nějak zabraň" dělá ještě větší xichty "jo tak když chceš" řeknu a přilícnu se k němu, zřejmě to přesně čekal pže se nezdál vůbec překvapenej, spíš naopak hned vzal iniciativu do svejch rukou. "Seš chytrá holka" udělá zas takovího xichta že se začnu nahlas tlemit "a taky dost vytlemená" dodá trochu potišejš, to mě rozesmívá ještě víc.

*****TOM*****
Jej, tak to je něco, ta holka se bude asi tlemit ještě dlouho:D ale sem rád že tu je se mnou, je tak krásná, milá a ftipná až to nejni možný, ikdyby to nebyla hoperka ale byla prostě taková jaká je by se mi asi hodně líbila. "Skončíš někdy?" divim se jak dlouho jí to vydrží "achjo" vzdychnu si a radši jí zas začnu líbat, ona se hned ale odcukne a začne se ještě víc tlemit, to už fakt nemůžu a tlemim se taky. To nemůže bejt ani možný tohle:D "Heey...řekni ještě...něco" vykoktá ze sebe mezi svejma výtlemama "a co?" zatvářim se takovim tim kriplickym xichtem a aniž bych to čekal s ezačne tlemit ještě víc "ty se mi fakt zdáš" řeknu si pro sebe a opřu si hlavu o ořerátko židle, to jí ale donutí se přestat smát asi, teď na mě neutrálně kouká a já nevim co říct, ona zjevně taky, takže na sebe teď čumíme a mlčíme.....

Naposled: MILUJU TĚ 7.díl

5. ledna 2009 v 21:36 | Verýs
****HEATHER****
Co mi zavolal Bil sem ještě víc nervoznější, nedokážu si představit jak se mam chovat až uvidim Toma, jestli ho mam ignorovat, taky sem si uvědomila že sem mohla Billa viděsit když sem mu řekla že mě probudil Tom, nechci aby si to hned vyložil jinak- ikdyž správně. "Ahoj Heath" slyšim jak dorazil táta domu, rychle seběhnu schody, musí vědět že sem chce ta mrcha přijet. "Čau táto chce přijet ségra" vrhnu se hned na něj on se ale vklidu zouvá a jak kdyby mě ani neslyšel "halooo, řikám že chce přijet ségra" mávnu mu před obličejem rukou jestli mě nepřehlíd "jo já vym pozval sem jí" směje se na mě jak sluníčko na hnoji a v klidu si de do kuchyně "ale jaks to moch udělat" du za nim jak vocas, a nechápavě is to snažim vyjasnit, asi 5 let sem se s ní neviděla tak proč tak najednou? "je to dobrá příležitost jak se s ní můžeš vidět" jééžiš štípnětemě jestli se mi to zdá "proč bych se s ní měla vidět? Já jí nenávidim a hotovo" bouchnu s dveřma a běžim na zahradu. Chvíli se jenom rozhlížim a stojim na místě, chci pochopit co timhle táta zamejšlí já se s ní udobřovat nebudu, to radši uteču z domu. Najednou k protějšímu domu přijede zatemněný auto, to by mě docela zajímalo kdo to může bejt, k mímu překvapení z toho auta vystoupí nějaká holka a z druhý strany taky někdo, když dou k sobě poznám Billovi černý vlasy, je to jak kdyby se o něčem dohadovali, pak se vidaj k mímu baráku a já du knim "ahoj" usměje se na mě Bill když si mě všimne jak du k nim "ahoj" řeknu jenom a trochu si prohlížim tu holku rozhodně teda slušněji než ona mě, ona mě tu změřuje pohledem jak kdybych byla nějaký nepotřebný zboží nebo co "jo aha ahoj" zjistí že se oba koukáme na ní, a trochu neupřímě se usmějem "čau" stejně neupříme jako ona se usměju "můžeš teda na chvíli" obrátí se zpátky na mě Bill "mno možná dýl než na chvíli" vyjdu s nima k jejich baráku "jak to?" překvapeně ale i zároveň potěšeně se na mě podívá "mno to by bylo na dýl a nějak vác nechci zatěžovat svejma problémama" podívám se a tu holku "jo já vás vlastně zapoměl představit" zastaví se najednou Bill "tohle je Heather a tohle je Tess" ukáže nejdřív na mě a pak na tu druhou holku usměju se aby se neřeklo a pokračuju dál "kde ste vlastně byli?" podívám se na ně aby se neřeklo že nějak vystrkuju tu holku, teda TESS. "V Hamburku já tam totiž bydlim" řekne a navíc už nemam moc náladu se ptát. Když dem po chodbě nahlídnu do Tomovího pokoje, nic sem tam nezahlídla tak rychle doběhnu Billa a Tess a vlezem do Billovího pokoje. "A odkaď se znáte?" sednu si na postel vedle Tess a trochu s ní konverzuju, Bill je totiž plněš zabrán do svího- zjevně novího pásku. "Narodila sem se tady, až před rokem sme se odstěhovali" skoro jí nevnímám ani, docela by mě zajímalo jestli je Tom doma "aha takže se znáte tak dlouho už jo" řeknu ikdyž nevim jestli to bude dávat souvislost pořád jenom myslim na toho zpropadenýho Toma :) "mno celkově už 18 let" pousměje se a jakoby mě taky skoro nevnímala "18??" překvapeně na ní vyvalim oči "jo a to je ještě mladší" vloží se do toho zas Bill a sedne si na židli naproti nám "kolik ti je proboha" zděsim se skoro, vypadaj jako stejně starý jako já "19, ale proč proboha?" při tý 19 udělá takovího vítězoslavnýho xichta "mě je 16" zastydim se trochu, voba na mě totiž vykulej voči a Bill přitom ještě kroutí hlavou "já vym vypadám na víc, to mam po mámě" pokrčim rameny a radši sklopim hlavu, musim bejt právě teď rudá až na prdeli "tak to je fakt hustý" usměje se za Bill a chová se zas uplně normálně, to je dost hezká reakce, normálně se mi lidi smějou nebo mě začnou ignorovat. "Hele nemáte žízeň? Skočim pro něco k pití" nabídne se Bill, ale to by mi tak chybělo čance dostat se z tohdle pokoje a promarnila bych jí "to je v pohodě něco přinesu" vstanu a běžim do kuchyně. Nezapomenu se rozhlídnout jestli ho tu někde neuvidim, ale nic, vlezu teda do kuchyně a začnu se prohrabovat v ledničce. Když konečně něco najdu ještě hledám skleničky, když sem zrovna vytažená k jedný dost vysoký někdo mě zezadu chytne za boky a jemně políbí na krku, hrozně se leknu a votočim, naštěstí tam ale stojí Tom, tak ráda ho vidim to bych ani nevěřila "ahoj" pousměju se a on se zas nakloní ke mě a dá mi kráásňoučkou pusu "ahojky" andílkovsky se usměje na mě pak. "Nevěděl sem že tu seš" pořád mě drží a pomalu si to sjíždí k mímu zadku "jo sme u Billa ještě s nějakou holkou, studenej psí čumák" zakřenim se když si vybavim tu holku "myslíš Tess?" překvapeně se na mě podívá "jo tak se menuje" zakejvám hlavou "to mě poser, já nevěděl že spolu něco maj" chytne se za hlavu, asi ho to fakt vzalo "klídek, nezdá se mi že spolu něco maj to by byli k sobě trochu vřelejší takle seděj naproti sobě a normálně si povídaj" přibližuju se pomalu k němu "aha" pousměje se když sem kousek od jeho obličeje "přemejšlela si o..." zarazí se "o čem?" nechápu a zas se vzdálim od jeho obličeje "o nás" vypadne z něj, to mě zaskočí ještě víc než předchvílí jeho "co? ty bys fakt chtěl chodit s mladší holkou?" zaraženě se na něj podívám, nevim co si o tom mam myslet jestli je Billovi 19 tak jemu bude asi ještě víc, protože mladší určitě nebude "jak výš že sem starší" prozměnu se začne přibližovat zas on "mno jestli je Billovi 19 tak si starší a taky většína lidí který poznám sou starší než já, ikdyž na to nevypadám" koukáme si asi z centimetru do očí opření a čela "jestli ti nejni míň jak 15 tak beru všechno" pousměje se "mno skoro" neopětuju jeho úsměvi "cože?" docela mě už vytáčí jak je pořád v klidu "Tome mě je teprv 16, nechápu jestli ti je víc než 19 proč bys měl chodit s takovou ,,malou,, holkou" "tak já ti taky něc řeknu, budu s tuo malou holkou chodit protože mě neuvěřitelně přitahujea víc než 19 mi nejni" ani mu nestihnu nic říct začne mě KONEČNĚ líbat, vychutnávám si to ikdyž vym že takovích vztahů sem měla, nechci aby se tenhle hnedka podělal, třeba k němu časem začnu něco cítit. "Počkej ještě něco mi vysvětli teda" dám si ruce v bok "tak spusť" dá si taky ruce v bok a napodobuje mě "jak to že je vám obou 19" začnu se skoro až smát "teda ty si nevzdělaná, každá holka na světě přece ví že sme dvojčata" směje se, trochu mě ale zaskočí jak je sebejistej, prej každá holka, to určitě tady v tý prdeli možná "jak sto myslel?" navážim se do něj, už mi to všechno totálně nedává smysl, už tolikrát něco řekni a já jim nerozuměla ale teď už chci vědět kde se ty jejich maníry berou "tak se koukni" hodí mi nějaký noviny, já je začnu rozbalovat, hmm zvolili Abamu, teda Obamu" překecnu se :D "pokračuj" navádí mě, tak listuju listuju až na poslední stránce je jejich fotka "mno ty woe" přečtu si ten článek "ježiš, vždyť jo, já sem si řikala že mi Bill někoho připomíná jenže sem si nemohla vůbec vzpomenout koho, jednou sem se už viděli ve Francii" všechno se mi vybaví "jak viděli?" začne na mě překvapeně zírat "myslim že ste měli koncert u Eifela a u Napoleonovi Invalidovny, pamatuju se že když se že ten večer bylo ve městě prázdno a já byla v práci a vy ste přišli do toho baru kde sem pracovala, ještě si pamatuju že ste na mě začli nějak divně mluvit a já k vám musela poslat někoho jinýho" začnu se smát při tý vzpomínce. "Mno jo vlastně" flákne se do čela a začne se taky smát."Jak to žes tam vlastně pracovala? Vždyť to bylo před rokem a to by ti musela bejt 15" začne nad tim uvažovat "to neřeš, hele já jim musim odnést to pití ještě" vzpomenusi že bude asi hodně těžký jim vysvětlovat kde sem tak dlouho byla "tak počkej, to tam budeš celej večer?" chytne mě za ruku a smutně se na mě podívá "mno nevim, možná to nebude taková zábava kdyžř tam bude i ona ale chci tam bejt, s Billem je sranda aspoň ho budu moct ještě líp poznat" vypláznu na něj jazyk a běžim i s es kleničkama do pokoje....

Naposled: MILUJU TĚ 6.díl

5. ledna 2009 v 21:35 | Verýs
****TOM****
Slyšim jak s někym mluví ve fránině, docela mě uchvacuje jak mluví, její hlas zní tak sladce a přitom je mi jasný, ikdyž se na mě nedívá že se s někym hádá. Pořád víc se s ní cejtim krásně, je celá taková roztomilá, jak mluví německy- nebo spíš jak se snaží mluvit německy, ikdyž to je taková divoška, vzbuzujou se mi k ní pořád pečovatelský pudy. "Dobrý" lehne si vedle mě a ikdyž se to snaží co nejlíp zamaskovat je vidět jak je pořádně vitočená. "Co se stalo?" začnu si hrát s jejim piercingem v pupíku "ale nic" chytne mě rukou za bradu a začne mě líbat "promiň ale už bys asi měl jít" smutně se na mě podívá "ok, tak se měj" dám jí ještě poslední polibek a pádim k sobě.

*****HEATHER****
"Co si to ta mrcha dovoluje?" nadávam jen co Tom odejde, šťastný chvíle sou tatam když mi zavolala moje starší ségra(se kterou sem se zařekla že už nikdy v životě nepromluvim) a přijede k nám. To mě dokáže maximálně nasrat. Co si vo sobě myslí? Nána jedna! Takle bych vydržela nadávat ještě hodně dlouho, ale to nejde, voblíknu se a du si poklidit pokoj, už je skoro večer zas a já pořád nic neudělala- kromě toho jednoho teda. Aspoň tátovi umeju nádobí.

****BILL****
Už docela dost dlouho mačkám v ruce mobila a přemejšlim jestli jí mam zavolat nebo ne. "Co se děje?" chytne mě Tess za ruku že sebou polekaně cuknu a uvědomim si že vona tu je taky. "Co by se dělo?" ¨hodim mobila na stůl a opřu se "nevim, seš takovej divnej" pokrčí rameny a udělá to samí co já "to je fu ne?" hipnotizuju pořád mobila na stole "hee vym že už nejsme ty malí haranti co lítali po zahradě a hráli si na kovboje, ale vždycky sme si řikali všechno a teď je jedna z těch vzácnejch chvíli kdy si můžeš spolu někam vyrazit a ty seš vomrzelej, já tě fakt nechápu jako by tě už naše přátelství nezajímalo" smutně se na ní podívám, copak si může myslet že mě naše přátelství nezajímá, vždycky pro mě znamenala tolik jako moje rodina "neblbni Tess, výš že to tak nejni" pousměju se, ale nijak se na usmívání necejtim "tak co se děje?"chytne mě za ruce a netrpělivě čeká co ze mě zas vypadne "máme novou sousedku" zvednu hlavu od našich rukou a podívám e na ní mučednicky "aha, a to tě tak trápí?" zdá se mi že jí to trochu uklidnilo, mě to ale vůbec neuklidnilo "jo je to hip-hopačka a včera vycházela od Toma z pokoje a nevim, nechci aby jí měl zas brácha dřív" vyklopim celou pravdu "tak mu to řekni, a jí zavolej" drkne do mě jako by to bylo něco úplně samozřejmého "a kde bereš tu jistotu že mam její číslo?" zvednu k ní oči a snažim se nesmát, ikdyž mi to taky zrovna nejlíp nejde, jako všechno. "Kdybys neměl její číslo tak bys celej den nemačkal mobila a taky by ses mě tak blbě neptal" rozesmějem se "hmm tak ok, hele co kdybys byla nějakej čas u nás" směju se ještě pořád "a vyjedem už teď viť" začne se hned taky smát a balíme si věci a pádíme k autu. "Hele na co ještě čekáš?" drkne do mě v autě a já naprosto nechápu o čem to mluví "cože?" vykulim udiveně oči "zavolej jí" vezme mi mobila z ruky a začne si tam něco hledat "tohle asi bude její ne?" ukáže mi na dipleji její číslo v seznamu "jo jaks to věděla?" nechápu ale vezmu si mobila "když je to někdy nedůležitej máš tam jenom přímení když to sou kámoši máš tam méno a přímení a tady u toho bylo jenom méno" usměje se "mno taky proto že nevim její přímení" dám si mobila k uchu a čekám

Heath : halo...
Já: čauky Heath, to sem já Bill
Heath: jo ahá, tak to jo
Já: nechtěla bys dneska večer přijít, sem na cestě domu a napadlo mě to
Heath: mno já nevim, dneska mě probudil tvůj bratříček, takže bych si měla už konečně jít
lehnout dřív, a zejrta přijede ségra z Francie tak musim bejt doma.
Já: aha, tak to je jedno
Heath: možná bych tak na hoďku ale mohla tak mě prozvoň až přijedeš ju?
Já: jojo určitě, zatim ahoj
Heath: čau

položil sem ho a chvíli zůstal oněmněle čumět na protější sedadlo až mi došlo co mi řekla "co se stalo?" vyzvídala hned Tess "je nevispalá protože jí můj bratříček vzbudil" řeknu asraně, možná mi něco nedochází ale tohle mi došlo hned "tak za všim nesmíš vidět hned bubáky" snaží se mě nějak utěšit "a co si pod tim mam představit, vždyť Tomovi de jenom o ten jeho seznam holek k vošukání" nesnesitelně mě tohle dokáže nasrat, ale docela nechápu proč tu holku znám sotva den a zamilovanej do ní nejsem, tak proč tak vyvádim? Chjo "hele radši to necháme bejt" řekne Tess strčí sï sluchátka do uší a otočí se k oknu, to sem teda vrcholně podělal, jedinej člověk kterýho v poslední době snesu se na mě naštval. Otočim se k druhýmu oknu a pozoruju krajinu kolem, z Hamburku zpátky do Magdeburku to bude dost dlouhá cesta.....

Naposled: MILUJU TĚ 5.díl

5. ledna 2009 v 21:34 | Verýs
****ZAS JÁ*****
Vyjdus těch dveří s takovim zvláštně- hezkym pocitem, vym že to co se teď stalo nebylo dobrý ale hrozně se mi to líbilo "ahoj Heath" pozdraví mě někdo zezadu "jééjda ahojky Bille" usměju se když zjistim že je to jenom on, bůhví kolik lidí tady v tom baráku je "co tady děláš?" zvěří si mě od hlavy až k patě "jenom sem si u vás zapoměla mobila a pak sme si s Tomem povídali" kecám mu do očí, ikdyž lhát mi nikdy nedělalo problémi "s Tomem? Povídali?" udiveně na mě čumí "jo, je to hopáckej bratr" usměju se, a von DÍKYBOHU zavře pusu a usměje se na mě taky "tak tu ještě chvíli zůstaň" dem už dolu po schodech "ne, já sem po včerejšku toho moc nenaspala a dneska sem ještě ani neviděla tátu, takže bych už asi měla jít domu, ale zejtra určitě" usměju se na něj u dveří "mno já zejtra jedu do Hamburku takže tu asi 2 dny nebudu, ale tak mi dej tvoje číslo a já ti napíšu" šibalsky na mě zvedne jedno obočí a mě to strašně připomene Toma "jo tak ok" nadiktuju mu ho pak se rozloučíme a já pádim domu. Když vrazim do dveří zjistim že už je táta doma jenom zařvu pozdrav a běžim k sobě do pokoje. Pro moje štěstí se mě táta ani na nic neptal tak sem si lehla na postel a krásně si přemítala co všechno se stalo během poslední hodiny. Pak se převlíknu do pyžama a usnu.

"Heath máš tu nějakýho kámoše" vrazí mi do pokoje ráno táta "hmm ok tak mu řekni že spim" nevěnuju pozornost ničemu sem tak strašně ospalá "tak to teda ne, já musim teď jet pryč tak ti ho sem pošlu ale vopovaš se tady dělat nějaký psí kusy" ty jeho věčný příkazii mě už nebavěj jenom zamručim jako odpověď a převalim se na druhou půlku postele. "Čau" vejde mi někdo do dveří, už podle hlasu poznám Toma, což mě teda probudí, nepotřebuju aby mě zrovna teď viděl, nechci s nim už nic mít, zvlášť když mam zrovna teď jenom tangáče a svoje tričko místo košile "o tu děláš?" skoro na něj vijedu a sednu si přitom na postel "nevim, tak mě napadlo že by sme mohli bejt kámoši" zatváří se jako neviňátko a posadí se vedle mě "myslíš kámoši na sex?" řeknu na tvrdo na co si myslim že on myslí :P "ne to ne, seš moje hopácká sestra tak přece nemůžu bejt lhostejnej, rád bych tě poznal" skoro bych mu už uvěřila, jenže si nemužu nevšimnout jak pořád se snaží dostat víc pod peřinu "tak fajn" řeknu jenom a zakoukám se z vokna "máš docela prima tátu, nedokážu si představit jak by v týhle situaci vyváděla moje máti" zasměje se a já se pousměju je to milí jak se snaží navázat kontakt "v týhle situaci?" výsměšně se na něj podívám a jemu dojde co řek a zjevně to vůbec nechtěl říct "jako výš co myslim nechá tě tu v celim baráku amotnou s cyzim klukem a jenom řekne nedělej psí kusy" je roztomilej, proč mam pořád větší a větší chutě na něj, tohle sem nechtěla tady ne, chtěla bych už taky mít nějakej pěknej vztah a ne pořád jenom kolem sexu všechno "ty přece nejsi cizej" neovládnu svoje touhy a začnu se k němu přibližovat, udiveně mě pozoruje ale nakonec je to on kdo mě začne líbat "počkej" zadrží mě mezi polibky "no" nechápu co by se mu mohlo honit hlavou "nejde tu jenom o sex že ne?" takovim záhadnym pohledem se na mě podívá a dokonale mě zaskočí "já nevim" sklopim hlavu, už na začátku se mi nezdál jako romantik ale timhle mě fakt zaskočil, nevim co bych měla říct "máš kluka?" vkrade se mi do pohledu takže se na něj zas koukám "¨proč se na to ptáš? Nejni to jedno? Když ty sám máš holku?" teď sem zaskočila zas já jeho, tohle z mojí strany nečekal "myslíš tu dilinku jak byla na tom dvd večeru?" překvapeně se na mě kouká "aha takže teď mi chceš říct že to byla jenom další bloncka na seznamu k vošukání jo? A co já já sem nějakej bronzovej triumf? To bereš holky jenom jako trofeje a nezajímá tě nic jinýho?" vyjede nu něj, teď se mi zas zdá jako normální frajírek, možná sem blbá že sem si mohla myslet že je jinej "doteď jo, ale ty si jiná, proč myslíš že sem se ptal jestli de mezi náma jenom o sex? Seš uplně jiná než ostatní holky, poprví přemejšlim jinak než jenom o zářezu na posteli, fakt nechápu co se to se mnou děje ještě před měsícem bych si nedovedl představit že bych s nějakou holkou mohl chodit, ale s tebou je uplně všechno jinak, je pravda že sem tě ze začátku tak bral ale když sem poznal jaká seš nedokázal em na tebe ani promluvit, ten večer sem se ti vihýbal jak se dalo nedokázal sem se na tebe ani podívat" chytne mě za ruce, já se podívám nejdřív na ty ruce a pak se mu dlouze podívám do očí, všechno se mi teď plete nechápu už nic, to mi teď vyznává lásku nebo co? Je něco takovího možný po 3 dnech? "a co z toho plyne?" nedokážu se přestat dívat z těch krásných očí "líbiš se mi, moc, líbí se mi tvoje osobitost, nejseš jenom nějaká druhořadá pipina vyřazuje z tebe že musíš bejt vždycky první, a to že seš hoperka" usmějem se na sebe a začnem se zas líbat, něco mi řiká ale že je uplně všechno špatně, zatim se tim ale nebudu zaobírat, teď a tady, nikdy a nikde jinde. Pořád se jenom líbám, ale nic víc v tom nejni, citím že to tak chce i on. "Mam hlad" zvedla sem se najednou a šla dolu "w.o.w" počíhnul si mě a hnedka šel za mnou. "Hee posaď se tu a klidně si zapni bednu já zachvíli přídu" ukážu na gauč a pádim si to do kuchyně, tam se opřu o dřez a přemejšlim co dělat, nechápu co se děje, jestli se mi to jenom zdá, nechápu nic. Nakonec toho nechám vyndám si z ledničky džus naleju si ho a du k němu do obýváku. "To je jako snídaně?" tak zvláštně pobaveně se na mě podívá "si spad ne? Já sem mnohem větší jedlík" směju se "tak to se mi ulevilo, už sem si myslel že seš jedna z těch holek co maj půlku jabka na den" směje se "tak to určitě ne, já bych byla schopná sníst i půlku mamuta" směju se s nim "tak to máš dobrý protože vypadáš strašně hubeně" usměje se "hmm mam asi dobrý spalování, ale to je to co mě chrání jinak bych byla BIG" naznačim rukama něco ohromě velkýho a hnusnýho "ty si taky dobře máklá hee" tlemí se "faaakt?" podívám se na něj svim neodolatelnym pohledem. Najednou mi dojde že ho už slíkám pohledem, musim se naučit krotit svoje touhy. "Já už to nevidržmi" pronesu jenom a začnu ho líbat, jeho jako by to nepřekvapilo a co nejvíc si mě na sebe namáčkne, po chvíli mi nechá prostor aby si na něj sedla a to taky udělám, podle jeho ,,námořního stojanu,, cejtim že už teď je maximálne vzrušenej. Přes jeho kalhoty se na něm pomalu pohupuju, coč sem už včera zjistila že mu dělá moc dobře. Nalepim se na něj jak nejvíc to de a pořád se líbáme, hrozně si to užíváme, mezitim mu pořád pomalu kroužim po jeho kámošovi což ho ještě víc přes ty kalhoty vzbuuzuje. Pomalilinku mu začnu rozepínat kalhoty a on mě jenom pozoruje, podívám se mu do očí, jenom přikývne a já pokračuju, začnu ho zas líbat na puse, hrozně mě vzrušuje jeho piercing, ale to ještě nezažil ten můj, proč ho sakra musim mít v pokoji "mam pro tebe zprávičku, musíme ke mě do pokoje" zašeptám mu do ucha, on se zvedne já se na něj tim přilepim ještě víc a vede mě po schodech nahoru. "Spokojená?" podívá se na mě když sme u mě v pokoji "to budeš ty taky" slezu z něj a běžim ke stolku tam si nasadim svůj piercing do jazyka, několikrát sem si ho už sundala a pak zas nandala takže to už ani tak neřešim. Když se otočim sedí v křesle a pozoruje mě, začnu se k němu přibližovat, zas si na něj obkročmo sednu a konečně mu sundám ty kalhoty i s boxerkama. Začnem se líbat, pomalu mu začnu skousávat svodní ret a cítim že pořád chce víc a víc, přejedu k jeho usnímu lalučku a využiju svího piercingu a přejíždim mu jim, nejdřív sebou poplašeně cukne ale potom se mu to začne líbit, poznám to podle toho že pořád silněji vzdychá. Ten teda moc nevydrží, pomyslim se a začnu mu přejíždit po hrudy, nevynechala sem snad ani jedinej kousíček jeho břicha a prsou. "Teď já" zašeptá mezi jeho vzdechy vyzvedne mě do vzduchu a posadí mě na můj -maxi stůl. Pomalu mi sundavá tričko a jelikoš sem pod nim naostro nemá už další práci s podprsenkou. Prstama si začne hrát s mejma bradavkama a já se začnu na tom stole si ho přibližovat víc a víc k sobě, až sme na sobě uplně nalepení a on přejede prstama až dolu a hraje si s mojí (no šak víte čim) až mi odtáhne tanga a začne mě prstit, to je pro mě vrchol blaha, pořád vzdychám víc a víc až oba cejtíme že to už dlouho trvat nebude, vytáhnu že stolu kondoma a pomalu mu ho začínám natahovat, pak se na něj namáčknu a společně do mě vnikne, chvilku ve mě krouží když se uděláme vysune se za mě a já seskočim z toho stolu k němu, dám mu lehkou pusinku na nos a du si lehnout do postele. "Jak to že je to s tebou vždycky tak skvělí?" lehne si mi hlavou na břicho a já si začnu hrát s jeho dredama "to výš no o náš francouzkách se řiká že sme divoký" usměju se a nepřestávám ho hladit. Najednou se otočí na břicho a kouká se na mě "copak je na mě tak zajímavého?" pousměju se "jestli to chceš fakt vědět tak všechno" zakření se a přitáhne se ke mě, začne mě něžně líbat, já mu to oplácim, pomalu mi sjíždí ke krku a udělá mi pár zanmínek, který budou zejtra asi hodně vidět. "Sakra" zvednu se když mi začne vyřvávat mobil, "počkej prosim" dám Tomovi ještě malou pusinku a zvednu to....

Naposled: MILUJU TĚ 4.díl

5. ledna 2009 v 21:33 | Verýs
....jéééžiš, to bude zas den, probouzim se kvůli nějakýmu pitomímu světlu který mi nemilosrdně žhaví do xichtu..!! Včera se nám to nějak protáhlo po tom co skončil 3 film sme si ještě hodně dlouho povídali a pili různý sračky, nemůžu uvěžit že sem vůbec dneska vstala, ikdyž pohledem na hodiny zjistim že docela brzo to taky nejni. Seběhnu schody a hledám kde by se moch zašívat táta, nakonec najdu na lednici vzkaz PŘÍŠTĚ VSTAŇ DŘÍV. JEL SEM DO PRÁCE PŘIJDU ASI JAKO VČERA ! ten je fakt někdy hodnej, jak mam asi vědět v kolik včera přišel, když mě probudil a já letěla pryč? Tak to je fakt maximálně super možná byych se měla naobědvat, ikdy v půl 4 spíš už navečeřet.
Něco si najdu v lednici rychle to do sebe hodim a běžim se nahoru převlíct. Po důkladnym vybrání svího šatstva se pustim do úklidu pokoje, což mě po pár minutách přejde a začnu hledat mobila, dokonce se začnu prozvánět z netu ale nic, pak mě napadne že sem ho mohla včera nechat u Billa, to by souhlasilo od tý doby sem ho neviděla- spíš nehledala. Tak si na sebe hodim mikču a běžim k nim. Asi po pátym zazvonění někdy vyleze a de mi votevřít. Když zjistim že je to ten hopák mam chuť se otočit a jít zas domu "ahoj, hele jenom sem se přišla zeptat jestli sem tu nenechala včera mobila" jenom by mě zajímalo co tu von dělá, přece tady nebydlí? nebo jo, třeba je to nějakej jeho příbuznej, ale to by přece neřikal že ezná žádnýho hopáka, mě už to všechno leze z hlavy "jo tak počkej já se podívám" votočí se de spátky do baráku, chvíli se nudim, chvíli si vokopávám boty až konečně vyjde "hele jako musel kvůli němu lést za gauč" směje už od dveří, což mě docela zaskočí, tipovala sem ho za takovího toho machříka bez smysla pro humor, ale von asi bude komediant "to by mě zajímalo kde se tam vzal" vezmu si ho od něj a hodim na něj děkovnej úsměv "mno to se mě neptej, prostě tam byl" pokrčí rameny, ale pořád se usmívá jak měsíc¨ček na hnoji "aha, hele a jak že se to menuješ? Včera mi to asi nějak uniklo" snažim se s nim navázat nějakou konverzaci "ty woe to je snad poprví co se představuju, mno já sem Tom" směje se jak kdyby to bylo něco divnýho že se ho ptám na jméno "ty se nikdy nepředstavuješ nebo co? Nikdy nepotkáváš noví lidi?" koukám na něj trochu divně, přijde mi to celí divný nejdřív Bill s těma fanynkama a teď tenhle s tim představovánim "ne to ne, ale většinou už lidi vědi kdo sem" teď se mi kouká upřeně do očí, já chvíli přemejšlim co říct ale po chvíli stejně zjistim že se nemůžu odlepit od těch jeho očí "nechceš na chvíli donitř?" pousměje se, sice vim přese vo co mu teď de protože mu to vyzařuje z očí, ale rozhodnu se ho trochu podráždit "jo klidně" vejdu před branku a přes zahrátku dem do baráku "ty tu teda bydlíš?" rozhlídnu se po baráku a pak zpátky na Toma "jo už odnarození" trochu překvapeně se zakření "takže ste s Billem nějak příbuzný?" vyslíchám ho dál cestou po nějakejch schodech "jo je to můj brácha" řekne s naprostym klidem, mě to ale trochu vyvede z míry, nechci ale teď rozpatlávat, stejně by to nemělo cenu "a kam vlastně dem?" rozhlídnu se po prázdný chodbě "ke mě do pokoje" šibalsky na mě mrkne "hmm" zmohnu se jenom na krátkou odpověď, když ale uvidim jeho pokoj, přijdu o odpovědi uplně, ne že by byl nějak ,,malej,, to se teda rozhodně říct nedá "tak se u nás posaď" vede mě k letadlu, já si jenom třepnu a čekám co se bude dít.

****TOM****
Pořád se tak rozlíží, je to divný ta holka kterou sem včera viděl a dal si předsevzetí že do ní jedu mi sedí na posteli v pokoji a ještě ke všemu je volnej celej barák "nechceš něco k pití?" řeknu jenom aby nebylo ticho, ikdyž popravdě nemam páru co bych jí dal, včera sme všechno vychlastali "ne to je dobrý" dívá se mi s takovou zvlástní jiskrou v očích, pak se ke mě nakloní a do ucha mi pošeptá něco ve fránině to mě maximálně vybudí takže jí tam začnu líbat, ona se hned ke mě přidá. Povalí mě na postel a pomalu ze mě slíká hadry, de to docela blbě jelikoš máme voba XXXL velikosti takže to je docela na dlouho, když to konečně ze mě svlíkne ležim na posteli jenom v trenkách a vona si stoupne k posteli a začne si pomalu sundavat svoje oblečení. Tak různě se u toho kroutí až přede mnou stojí jenom v podprsence a tangách, to si na mě zas lehne a začne mě líbat, pak mi prozkoumává krk a pomalu sjíždí níž k břichu, je vidět jak si to vychutnává já jenom slastně vzdychám a nechám si všechno líbit. Když zjistí jak je to se mnou a mim ,,kámošem,, začne mě trápit ještě víc pomalu skousává bradavky a pak mi rukou vjede do trenek a začne si hrát, přitom mi potichu vzdychá do ucha "pokračuj" zavzdychám když už cejtim že víc nevidržim, ona se přesune dolu a začne mi volizovat koule, to je na mě už fakt dost a vona to ví, proto mě mučí ještě víc, prsama mi začne votírat celí tělo a jednou rukou si hraje s mejma koulema a druhou se po celim těle vošahává, když zjistí že to nebude už na moc dlouho obkročmo si na mě sedne a začne mi dráždit, pořád na mě krouží a mě vzrušujou ještě pořád její minitangáče. Potom mi sjede od pusi přes celí dělo jazykem až k péru a začne ho volizovat, takle me ho celího prozkoumá až konečně si ho strčí do pusi a já se do ní udělám, citim ale že to pro ní ještě neskončilo pořád mi ho volizuje a takle mi začne volizovat a koule a vnitřní část stehen. Takle by to nešlo, teď převezmu vedení já, vyzvednu si jí k sobě a převrátim jí, takže je podemnou a jenom se usmívá "to ti to trvalo" řekne potichu a pořád se usmívá, tohle jí nedaruju potvoře sundám z ní podprsenku a odhodim jí někam dost daleko, začnu jí zas líbat pak přejedu přes její krk a věnuju se jejim prsum, různě jí skousávám bradavky a ona jenom slastně vzdychá a potichu něco řiká ve fránině, sjíždim pořád níž pomalu jí sundavám tanga a hraju si s její **** , pořád vzdychá víc a víc, to mi baví si s ní takle hrát ona si se mnou taky tak hrála, prstama si s ní začnu hrát, nejdřív jenom tak navenek pak jí ale surově strčim prsty do díry a vona vzrušeně ydechne, začnu jí dělat to co vona mě, pomalu jí začnu lízat stehna a pak *** nakonec jí udělám pořádnýho ,,francouzáka,, u toho začne strašně vzdychat, že sem skoro až rád že sme v baráku sami "a víc neumíš?" posměšně se na mě podívá, jenom si na ní sednu a začnu do ní vnikat, když už voba nemůžeš vystříknu a voba vzrušeně vykřiknem. Pak si lehnu vedne ní a čekám co z ní vypadne "docela dobrý" řekne potichu, to mi už dojdou síli já jí udělám jak nejlíp umim a vona řekne DOCELA dobrý "docela?" skoro až zlostně se na ní podívám "umim lepší" postaví se, a stojí teď přede mou v plné polní, ikdyž by mě docela zajímalo jestli nekecá to co předvedla bylo naprosto fascinující, možná že i můj nejlepší sex a vona umí i lepší, to bych teda chtěl poznat "tak co? bude něco?" stojí furt přede mnou a netrpělivě se na mě kouká, mno na mě, do očí se říct nedá "a co jako?" sice chápu co chce ale nenechám jí udělat co chce uplně zadarmo přeci "no jak chceš! Já nevěděla že se tak rychle unavíš" de k hifině najde tam nějaký céďo a pustí si to tam na plný grády, nejdřív totálně nechápu co dělá ale když si vedle mě lehne a začne si to tam dělat tak hned pochopim. Ani se na mě nepodívala, má zavřený oči a hrozně hlasitě u toho vzdychá, nedřív nepobírám dehc, takovídle živí péčko sem ještě u žádný nezažil, pak se ale rozhodnu něco dělat, nenechám si ijít příležitost, chytnu jí ruce a zavážu jí je nějakou látkou co sem našel na zemi k posteli, jenom se na mě usmívá a nic neřiká roztáhnu jí nohy a začnu jí pomalu kroužit kolem ***. Oboum nám to dělá dobře pak něco řekne ale já jí zas nerozumim ikdyž sem si skoro jistej že to byla němčina "hey, slyšíš?" zakřičí už "coje?" nechápu proč mě ruší "někdo přišel" řekne a já se zaposlouchám, fakt někdo běží po schodech, a podle kroků poznám Billa, rychle vyběhnu ke dveřim a zamknu, pak se du zas vrátit k ní, jenže ona se už netváří tak potěšeně "ty výš kdo to je?" vyndavá si ruce z toho provazu "jo brácha" řeknu trochu otrápeně takle je mi jasný že z toho vrcholnýho výkonu nic nebude "jako Bill?" tázavě se na mě podívá, jenom jí přikývnu a koukám jak se začíná voblíkat "coje? brácha je zvyklejže si sem někoho vodim" pomalu se začínám zas voblíkat "hee já se sem přistěhovala před 3 dněma a nechci aby si o mě hned všichni mysleli že sem nějaká kurva" nějak smutně se na mě podívá, doteď sem si neuvědomil jí brát jako jí, možná se semnou už na starý kolena něco dje ale to je poprví co holku na vošukání nevidim jenom jako neproškrtnutý méno na papíře ale jako člověka, možná to bude taky tim že sem ještě nikdy nespal s hopačkou "tak já du, zatim ahoj a dík za toho mobila" to sem teda čekal větší rozloučení, ale nechám to bejt, koukám za sebou zabouchává dveře a pak se svalim na postel a v hlavě si přemítám celej ten zážitek.....

Naposled: MILUJU TĚ 3.díl

5. ledna 2009 v 21:32 | Verýs
****BILL***
Hned na začátku sem si řikal že bráchovi hrabe, alůe ta holka je fakt docela v poho, teda až na nějaký věci, dost často si povídá pro sebe, nebo spíš jinym jazykem, jak odhaduju fráninou. Bude asi z hodně velký prdele, dokonce se chová uplně normálně vsadim se že nemá vůbec páru kdo sem, sedí v pohodě přede mnou na gauči a směje se, je to fakt hustý :) "a odkaď vlastně seš?" kouknu se jí do očí, je v nich dost pohody, jako z koro každýho hip- hopáka, což teda nechápu taková hezká holka a nosí stejní věci jak brácha "z paříže" vykoktne se po chvíli, zevně se stejně jako já staratila v mejch očích "jo tam je hezky" vzpomenu si hned na těch pár koncertů tam. Ona si jenom něco pro sebe řekne docela potichu a ještě k tomu tou její fráninou takže zas nerozumim.

***HEATHER****
Už zas jeden romantik, co si myslí že francie a přímo Paříž sou nejromantičtější místa na světě, to bych jim přála bydlet tam kde já skoro celej svůj život- kdomě těhle dvou dnů. "Když myslíš" prohodim sai prosebe a radši se na něj ani nekoukám "promiň co si řikala?" ani ne tak ,,naštvaně,, ale spíš zvědavě. "Nic, jenom že to je trochu jinak, Paříš může bejt krásná tejden, pro trochu otupělejší i třeba měsíc, ale mě tak krásná už vůbec nepřijde" pokrčim trochu smutně rameny "já tam byl asi tak, dva tejdny" váhá ještě, dva tejdny to vůbec nic nejni. "Kurva" zvednu se a běžim si pro mobila do bundy, někdo mi zrovna volá, ale je neznámí tak si mobila vezmu jenom do ruky a du zas do obýváku "ty to nezvedneš?" diví se mi "ne je to anonim a navíc když to zaťápnu tak to budu platit já" hodim ho na stolek a nechám ho spokojeně vyhrávat Boulevard Of Broken Dreams od Green Day "máš ráda GDčka jo?" zvedne jedno obočí "jo docela jo" zaváhám co mu říct, bylo by blbí řikat že je miluju když von je třeba nenávidí, co já vym "jo taky je mam rád, akorát mi bylo trochu divný že ty budeš poslouchat tohle" chvíli váhám jak to myslel, ale vono to je docela jasný hned "jo jako myslíš já hoperka poslouchám rock/punkovou kapelu jo?" pousměju se, tohle slyšim už tak často že prostě to jinak ani nejde "no přesně" usměje se "poslouchám převážně hip- hop a rap ale mam ráda i jiný kapeli, copak ty neznáš žádnýho hopáka?" zvedla sem obočí, bylo by mi divný kdyby si ještě najivně myslel že jakej styl, taká hudba "no, ani snad ne" trochu neupřímě se směje, hned se pozná ten člověk co neumí lhát, rozhodnu se ale do toho nijak nevstupovat je to jeho věc já ho znám sotva 15 minut, a je mi docela simpatickej. "Hele já už budu muset jít" zvedne se najednou, tak ho du doprovodit ke dveřim "tak fajn, někdy zas přijď" loučim se, on se na mě otočí a teď si koukáme zpříma do očí,chvíli ho ještě pozoruju a pak radši uhnu vym jak tohle končí "tak jo, hele jestli chceš můžeš na večer přijít pustíme dvd s pár kámošema" usmívá se na mě, hnedka druhej den v německu a nabaluje mě tu takovej hezkej kluk, ikdyž to nejni můj styl rozhodnu s eže jo, třeba má kámoše hopáky "tak já uvidim" pousměju se "tak dyštak v 8 přiď" líbne mi jednu na tvář a pádí pryč, já se koukám jak mizí ve dveřích a pomalu zjišťuju že musim bejt rudá až na prdeli, rychle zabouchnu dveře a běžim k sobě do pokoje. Ze střešního okna ještě pozoruju jejich barák, chvíli se tam nic neděje a pak si všimnu nějaký postavi a psa, to ai nebyl tem Bill tohle vypadá tlusčí, teda takle zvejšky možná to je brácha nebo táta, nevim takle to nepoznám. Natáhnu se na postel a ještě chvíli přemejšlim o tom kolik lidí v tom baráku může bejt, pak si pustim na plný koule písničky a nějak při tom vytuhnu.

"Heath!" třepe někdo se mnou "eeej to je moje" vyseknu si svojí ruku z jeho sevření a chrápu dál "neblbni je večer a ty spíš, co budeš dělat v noci?" cloumá se mnou, což mi teda vůbec příjemný nejni "co bych asi dělala? Budu spát ne?" snažim se ho ignorovat, ale s jeho vtíracim talentem to moc nejde "tak fan ale večeři si sežeň sama" bouchne mi z dveřma, za tyhle chvíle mu fakt děkuju von moc dobře ví že pak už neusnu ale s takovou radostí mi to dělá "kua kolik je?" votočim se k nočnímu stolku a po hmatu hledám mobila. Když ho konečně najdu, vypálim z postele až závratnou rychlostí je za pár minut 8 a já ležim v posteli. Rychle v běhnu do šatníku a hledám nějaký slušný hady. Nakonec se rozhodnu pro modrý triko HF a kalohoty si nechám který mam, sou to moje nejoblíbenější a moc rozmačkaný nejsou. "Hee táto du ven ahoj" vypadnu z baráku a du- už normálně k jejich baráku. Chvíli se rozhlížim kde maj zvonek, po chvíli najdu něco malího a takovího ,,hodně zpoužívanýho,, prostě byl hnusnej a vomatnalej, zmáčknu ho a čekám. Asi po minutě se rosvítěj světla někde za plotem a někde vyběhne, když mi otevře dveře od plotu takovej hezkej HOPÁK uplně zapomenu co, kdy, kde, jak "ahoj" zvědavě se na mě pousměje a prohlídne si mě "ahoj, mě pozval Bill k vám dneska, teda řek mi abych přišla v osum a du jako vždycky pozdě.." "hey brzdi jo, za prví ti to jede nějak moc rychle a za druhý nerozumim ani polovině věcí co řikáš" zarazí mě a mě dojde že zas kecám ve fránině, už si musim začít dávat pozor je mi to trapný "jo promiň, mě dneska pozval Bill akorát že du pozdě" řeknu teď už se svejma německejma hrubkama, a to si uvědomuju aniž bych si to uvědomila když sem mu to řikala "jo takle a odkaď tě zná?" prohlídne si mě znova od paty až k hlavě a pořád jenom tak mírně kroutí hlavou, což teda nevim co může znamenat "mno dneska mi pomáhal odnášek krabice do domu" docela by mě teď zajímalo co si myslí podle toho jeho výrazu "hmm hele já ho radši zavolám" zabouchne dveře a ještě slyšim jak někam běží. Po chvíli se ozvou nějaký hlasy a znova se otevřou ty dveře "tak co?" koukne se zvědavě ten kluk co mi otevřel na Billa "ty si fakt degen to je ta naše nová sousedka" podívá se na mě a usměje se "jo ahoj Heath poď dál prosimtě" vtáhne mě dovnitř a tamtoho tam nechá klidně stát "hele co to bylo za kluka? to ste nějaká banka nebo co? Sem nevěděla že tu musíš vědět tajnej kod aby ses dostal dovnitř" ohlídnu se po něm a hned se zas vrátim pohledem k Billovi "ne to ne, ale máme dost fantasmagorický fanynky víš" pousměje se zas na mě "fanynky?" nechápu ho, ale tak nějak to ze mě vypadlo "mno to by bylo asi na dýl tak ti to pak vysvětlim" podívá se mi do obličeje a až teď si všimnu že vypadá jinak než ráno "hee ty si namalovanej" zasměju se, páč mi to přijde vtipný neznám moc kluků co se malujou, ale rozhodně to neodsuzuju "tak s tebou to bude asi hodně těšký co?" začne se tlemit "mno neboj někdy se dokážu ovládnout" usměju se jenom a pokračujem dál do baráku.

Celej večer sem seděla vedle Billa hrozně sme se tlemili ikdyž třeba nebyl zrovna důvod, bylo to s nim super a ostatní lidi co tam byli byli docela milí, byl tam sice jenom jeden hopák ale ten tam měl ,,zřejmě,, svojí holku páč celej večer byli spolu (doufám že si každej dokáže představit jak spolu( tak sem se radši ani nepokoušela navazovat nějakej kontakt, stejně by mě moch odsoudit kvůli nějaký blbosti co si mě u tý branky tak prohlížel....

Naposled: MILUJU TĚ 2.díl

5. ledna 2009 v 21:32 | Verýs
***TOM***
"Ty vole Bille poď sem dělej" stojim u něj u vokna a čumim na ňáký lidi "co je?" znuděně se dostaví, chudák asi sem ho vzbudil, ale to má smůlu když zrovna von musí mít vokno na ulici "čum to sou ty noví sousedi" různě se naklánim abych viděl trochu víc, jestli to je holka, kluk nebo manželka, milenka. Kurva já sem už tak zvědavej jestli to je holka, teda PĚKNÁ holka "já nechápu vo co ti de, tak novej soused jede do práce no aco?" rozespale na mě čumí "vole ale čum na tamleto, ještě tam někdo stojí" ukazuju na malou šmouhu vedle toho chlapa "tak má asi manželku ne?" leze zas do postele a je na něm vidět že má všeho až po uši, a možná i jinam. Ještě chvíli koukám na ty lidi tam a když odjede to auto zjistim že to je holka, ale ne normální nejni to barbínka je to ... bože je to HOPERKA, moje sny jsou splněny, mam hezkou sousedku která je hoperka. Když chci zjistit na co tak dlouho kouká všimne si mě ve vokně a možná se mi to jenom zdá, ale než vodejde do domu usměje se. Ještě dlouho koukám na ty dveře kde zmizela apotom si prostě usmislim že jí musim dostat.

***HEATHER****
Hned sem proběhla celej barák viválela se ve všech postelích a nakonec zas vlezla k sobě do pokoje a začla si vibírat co si bezmu na sebe. "Chjo, zklamaně koukám na poloprázdnej šatník, proč mi sakra musej ty věci přivést až odpoledné? Já to nechápu co si teď mam asi vzít na sebe.
Nakonec vyberu svůj oblíbenej drez na basket ještě z týmu z Paříže a svoje oblíbený džíny. Hodim to na sebe a pomalu se du vypravit do kuchyně najít si něco z tý trochy co tam máme zatim.Jak už sem si pomalu zvykla sjedu schody a pohledem na hodiny se mírně zděsim, už je skoro 12, nějak ani nevim jak, možná to nebyl ani můj nápad ale rozhodla sem se jít podívat po okolí a najít nějakej supermarket. Vyndám si z auta svoje BMX a pomalu projíždim vesnicí. Takle si to frčim už skoro hodinu a až na druhym konci týhle malinký , a přesto dlooouhý vesničky najdu nějakej krámek, co by moh připomínat sámošku. Zaparkuju svoje kolo vedle dveří a du dovnitř, sice si furt nejsem jistá jestli se domluvit začnu nandavat nějaký věci do košíku a pak du rovnou ke kase."Dobrý dem..." lámavě zdravim prodavačku ta se na mě jenom usměje a načekuje mi to, já jí podám nějaký peníze a pádim zas domu. "DOPRDELE..." začnu ve sví mateřtině nadávat když PŘED BARÁKEM , vjedu do psího hovna, nějak sem čuměla jinam a najednou byl tam "to se mi snad jenom zdá, já se na to už fakt vyseru" melu si svojí při čištění kola. Ani si při tom všem nadávání nevšimnu že na mě někdo zezadu mluvil, a asi hodně dlouho protože si ten dotičnej sloup přede mě "ahoj" usměje se na mě, je docela pěknej ale určitě ne můj styl "aha promiň... jestlis na mě mluvil" usměju se na něj taky a stoupnu si "ty seš ta nová sousedka co?" ohlídne se na náš barák "jo sem Heath a ty?" podám mu ruku na přivítání "já sem Bill, bydlim naproti" ukáže na tu vilku kde sem ráno někoho zahlídla, bo aspoň si to myslim "fakt?" vohlídnu se naprosto ,,překvapeně,, něco mi řiká že sem ho už někdy viděla, ale vůbec si nemůžu vzpomenout odkud, sem přece jenom v Německu druhej den, nikdy předtim sem tu nebyla. Něco na mě začne zas mluvit jenže já nestíhám překládat jak on mluví "promiň, ale já ti nerozuměla!" trochu stydlivi se na něj usměju, je mi tu v tuhle chvíli strašně trapný "jenom sem řikal že vám přivezli nějaký krabice a dali je k nám" řekne mi to pomalu, čemu teda už rozumim mnohem líp "aha tak já si je vemu" překvapeněě se zas -automaticky ohlídnu na jeho barák "jo tak poď" hned by mě táhnul i s kolem, je nějakej nedočkavej se mi zdá, ale podle věku bude stejně starej možná o rok starší. "Tak to počkej dám si jenom domu kolo" zastavim ho a du hodit za plot svoje milovaný kolo. "Dobrý, můžem jít" usměju se na něj a doufám že sem nic z týhle konverzace neskonila, sem si skoro jistá že tenhle kluk by mi to neřek, vyražuje z něj pohodová atmosféra asi to musel dooost často ignorovat. "Tak račte dáál" votevře dveře, jenom trochu přemejšlim proč měli tak vysokej plot, všichni v tohle městě ho měli malej nebo vůbec a voni maj jak kdyby byli agenti 007 "tohle všechno" trochu se zděsim skoro 20 krabic co jim ležej- zřejmě na chodbě "cože?" trochu divně se na mě podívá, nejdřív přemejšlim co na tom bylo tak nepochopitelnýho a pak mi dojde že sem mluvila fráninou. "Sakra, promiň, jenom sem řikala že je toho moc" napravim svojí chybu už v němčině, zatim sem si všimla že postupem vět s estávám trochu sebejistější, ikdyž vym že musim dělat chyby jak něco, snažim se to aspoň změnit. "Aha tak to jo, no jestli chceš tak ti s tim můžu pomoct" usměje se tak mu to vrátim a popadnu první bednu na znamení že beru "tak dajn" popadne další a už si to štrádujem k nám do chodby, tam to necháme na zemi a deme pro další. A takle to de dokavaď všechny ty krabice nejsou u nás v baráku.

"Tak fak dík" narovnávám si záda u nás na chodbě "neni za co" mávne nad tim rukou a pořád se snaží nenávadně pokukovat domě "nechceš něco k pití nebo tak?" táta stejně ještě nejni doma tak aspoň nebudu sama, v celim baráku. "Jo rád" podívá se zpátky na mě, čoš mě teda mírně vykolejí až teď sem si všimla že je asi o půl hlavy větší tako zvláštní stát vedle kluka co vám kouká místo z očí do očí z očí do čela."Aha tak poď" vedu ho do kuchyně a jídelny naštěstí sem to stihla nakoupit takže z baťohu vylovim nějaký pití a dávám ho do ledničky. "Mám už jenom Top Topic, Colu a Semtexa" zvědavě koukám do ledničky "ty nepiješ Red Bulla?" stejně zvědavě se ke mě postaví "no slyšela sem o tom" zaslunim se na něj "tak mi dej kolu" vytáhnu z lednice teda kolu a ještě tak vědět kde můžou bejt skleničky. Proskoumávám celou kuchyni až nakonec v POSLEDNÍ poličce je najdu "hey mam je" zaraduju se a hned dvě vytáhnu "tak asi pudem do bejváku" podám mu skleničku a du si sednout na gauč, on si sedne do křesla a pořád zkoumavě kouká kolem sebe "co tě tak zaujalo" usměju se a on se pohledem vrátí ke mě "jen tak, sem ani nevěděl že ten barák je tak velkej" vrátí mi úsměv "hele ale aby sme to nezakecali co znamená že si jenom slyšela o Red Bullu?" další trapas, já mam akt asi nějakej dar přivolávat tyhle trapný chvíle, ale směje se pořád na mě takže to zas tak blbí nejni, jestli si teda ovšem zrovna nemyslí co sem to za dilinu "mno vono to u nás bylo zakázaný a když ho dovolili mladistvejm tak byl moc drahej že mě přešla chuť si ho kupovat, tim sem si uhnala docela dobrou závislost na SEMTEXU ten byla skoro zadarmo a pili to všichni" vysvětlu prostě nevisvětitelné tyhle věci nedokáže pochopit člověk kterej v životě třeba ani nebyl v černošskejch čtvtích paříže....

Naposled : MILUJU TĚ

5. ledna 2009 v 21:31 | Verýs
****VYPRÁVÍ HEATHER***
"Tak ahoj domečku..." smutně se koukám po našem bejvalim baráku tatínka totiž napadlo že by sme se pohli přestěhovat až někam do německa, a ještě ke všemu mi to řek tejden předem, sice on řiká že je to kvůli práci ale pravda bude asi taková že to je kvůli mámě, nedávno se rozešli a pořád je z toho ňákej divnej. Asi bych se vám měla přdstavit menuju se Heather Shnaiderová, věk vám ani snad řikat nebudu jenom to že teď nastoupim do ,,druháku,, na gymplu. Sem poloviční němko- francouzka právě táta je němec a proto se tam stěhujem do nějaký prdele kde se narodil. Jinak sem tipická hoperka, nikdy sem neposlouchala nic jinýho než hip-hop a rap. V 10 sem si nechala udělat trvalí francouzký copánky (takoví ty malinký jak se musej každej měsíc obnosvovat) ani vám nebudu řikat co nosim snad si každej dokáže představit hoperku ne??

"Taťko? Nechceš si to ještě rozmyslet??" smutně sem se na něj koukla, všichni řikaj že tu budu pořád u mamky ale já tu chci bejt nonstop nechci se nikam stěhovat a už vůbec ne do země kde sem jejich jazyk měla jenom ve škole a ještě nevim jestli se zvládnu domluvit, sice na mě táta cvičně mluví jenom německy ale to je něco jinýho mluvit asi s pravim němcem a tátou kterej mi de na ruku jak může?? "Sakra Heath, už ses mě ptala nesčetněkrát, už sem koupil baráček a dokonce ž vědi i naši sousedi že tam budem" "chtěl si říct budoucí sousedi ne.??" uraženě se na něj podívám "když ti to pomůže tak budoucí sousedi" tak asi mi nezbejvá nic jinýho, nehodlám tu protestovat ještě dlouho, nasednu do auta a na plný pecky si pustim hudbu, takle strávim skorou celou část cesty"

*****BILL****
"Ty voe mě to už fakt nebaví" už půl hodiny zkoušíme jednu a tu samou písničku, vždycky udělá někdo chybu, ještě sem v noci skoro vůbec nespal páč si Tomíček přived svojí balící oběť a dost dlouho se otřásal selej barák, ještěže nebyla máma doma. "Kašem na to" řekne nakonec Georg a všichni jenom přikejvnem a odcházíme domůů. "Hey brácha výš co řikala máma?" začne na mě něco kecat Tom v autě "to teda nevim" nevěnuju těm jeho žhavejm drbům sebemenčí pozornost "že někdo koupil ten barák na konci" jestli nekecá tam kecá, v tom baráku už nikdo nebydlel tak dlouho, jenom máma si pamatuje že tam někdo bydlel ale to je mi celkem volný, stejně to bude nějakej pracháč a nikdo našeho věku. Proč mě vlastně tak štve že v našem okolí nebydlí nikdo normální? Jenom blbci, trapáci, magoři a barbíny.... a na škole to je to samí. "Posloucháš mě vůbec?" zkoumá mě pod světlem svího mobila, že mě tim oslní magor "jo někdo se přistěhuje do toho baráku na konci ulice a co já s tim?" hraju totální nezájem "ty si taky divnej co když to bude nějaká kost, všechny mé sny by byli splněny" začal tam pomalu slintat "prosimtě vem si kapesník a mlč" votočil sem se zas z vokna a čuměl ani nevim kam možná do tý tmi....

****HEATHER***
"Tak sme tady" stral do mě táta už od německejch hranic, já byla selá vospalá a neměla náladu na nic tak sem se votočila a čuměla do mp4. "Vystup už" zastavil najednou táta a to mě probralo, rychle sem vylezla ven a s votevřenou držkou čuměla na ten barák, teda spíš vilu, no určitě vilu, ani nechápu jak si to moh dovolit "táto děláš si ze mě prdel" čumim teď zas na něj s votevřenou držkou "radši padej dovnitř" to je jednoznačnej rozkaz, hned se rozběhnu do domu ale protože mam svoje XXXL kalhoty v půli cesty hodim hubu jak něco a ještě slyšim jak s emi táta nehorázně tlemí "to nejni k smíchu" postavim se hodim na něj xichta a teď už opatrněji běžim do baráku. Hned u dvěří zůstanu skoprněle stát ale pak mě napadne běžet nahoru, táta stejně řikal že budu mít pokoj nahoře tak ten dolejšek mě ani moc nezajímá. Když se ocitnu v patře trochu sklesle zjistim že hned u schodů sou jenom jedny dveře , vezmu teda zakliku a du do toho pokojíčku. "KURVA" zůstanu otupěle stát u dveří a čumět na tel MEEEGA pokoj. Vlastně to asi dřív sloužilo jako půda, je to jedna vlká místnost nad přízemim, takže dooost velká, navíc už uplně zařízená, mejma nejoblíbenějšíma barvama (modrá, zelená a trochu postrádám černou ale to je fuk. tohle je nejkrásnější pokojík na světě, už nikdy nechci tady odsaď....

"Co to je zač??" začnu ráno hulákat na celej barák nějakej velmi chytrej člověk mě už po 5 prozvání tipem cink položí cink položí. Už mě to začíná pomalu vytáčet tak vstanu ze sví XXL postele (přesně můj styl) a znuděně du hledat mobil, jako natruc to najednou skončí vyzvánět, tak se rozhodnu se jít podívat dolu, tam sem to koneckonců ještě neviděla. "Sjedu schody a dolu omilem hodim tlamu jak to neviberu. "Auu" držim se za nos, zrovna na něj musim dopadnout to je zlej sen "koukám že se ti na tý zemi docela líbí" tlemí se mi táta "hahaha aspoň že se bavíš! Kde je kuchyň" bloumám všude kolem něj a zjišťuju jak ten barák je velkej "hledej a najdeš, jo Heath dneska nám přivezou tvoje věci z pokoje a já tu nebudu, tak to převzi a řekni že to podepíšu jindy ahoj" je pomalu naodchodu, ale jelikoš já ho ani z půlky neposlouchala bude mi to muset zvopakuvat ještě jednout. "Tak fajn a kam že to jedeš?" du ho vyprovodit před barák, jak jinak než ještě ve svejch teplácích na spaní a starym tričku "do práce, dneska se tam mam ukázat" nasedne do auta a aniž by ještě něco řek odfrčí si to někam do pryč. Jak se tak koukám za autem všimnu si naproti v baráku nějakýho nespecifikovatelnýho člověka, jak se na mě kouká, jenom se pousměju a du spátky do baráku.....
 
 

Reklama