Naprosto (ne)normální

Naprosto (ne)normální 7.díl

13. února 2010 v 12:05 | Verýs
Kolem půl 8 jsme přijeli do Berlína. Po cestě jsme ještě všichni docela spali. Když jsme přijeli.. no nevim co to přesně mělo bejt.. prostě obrovksý podium a backstage-stany. Do jednoho nás zavedli a tam jsme měli čekat.. slyšel jsem smích zvenku a ani trochu se mi nechtělo čekat, tk jsem vyšel ven a trochu bloudil kolem toho podia. Zrovna mě někdo ze sekuriťáků zastavil na podpisy, když na podium vyšlo asi 15 vysmátejch holek, začala hrát hudba a ony tam něco tancovali. Kousek od nás stála pod podiem nějaká ženská a dirigovala je. Asi po 4 jsem se podepisoval, když ta ženská křikla..
"Lindo hlavu nahoru!" vystřelil jsem pohled směrem k podiu. Nevim co jsem si myslel. Všechny holky koukaly na mě.. krom jedný, která stála v druhý řadě a koukala do země. Potom zvedla hlavu, ale nekoukala na mě jako všechny ostatní. Nevim co si myslim... dopodepsal jsem se jim a odešel jsem zpátky ke klukům do stanu.
"Tak co našel jsi ji?" zeptal se mě Tom. Nevšímal jsem si ho a dřepnul jsem si na židli. Vytáhnul jsem mobila a napsal Lindě SmS:

Vym, že seš asi naštvaná, překvapená a nevim co ještě. Ale doopravdy jsem se bál tvojí reakce a proto jsem ti neřek kdo jsem=( Naštvalo by mě, kdyby jenom kui tomu kdo jsem bych o tebe přišel=(

Doufám, že aspoň odepíše. Snad. Pozoroval jsem Toma a Gustava jak hráli fotbálek.. zase se mi chtělo děsně spát.
Pípípípíp.. vytáhnul jsem mobil a začetl se do SmS od Lindy:

Mrzí mě jak se chovám=( Promiň, ale nezaleží už na tom. Nezáleží na mě.. nejsem ani vaše fanynka. Nejde, aby jsme si ještě psali=( Nejde jenom o to kdo seš. Ale taky o mě.

Jako kdybych to nevěděl, neměl jsem jí nic řikat=( Ale já si jí ještě dneska najdu!
Později pro nás přišla nějaká ženská, že máme jít na zkoušku. Tom a Gustav si pochvalovali holky- roztelskávačky, který stály před podiem. Já jsem znuděně dřepěl půl hodiny než měli konečně vypladěný nástroje.
"Co vlastně hrajem?" zeptal jsem se kluků. Ty zmateně pokrčily rameny a tak jsem eskočil z podia a šel k jedný pořadatelce a zeptal se jí co tu máme hrát.
"Tak co?" zeptali se mě kluci, když jsem vylezl zpátky na podium.
"Musí to zjistit. Má tam napsaný World Behind My Wall, ale zapoměli na piáno. Takže asi bude něco jinýho.. nebo tohle na playback" pokrčil jsem rameny a seděl na kraji podia a pozoroval ty holky. Když poznaly, že tady se asi nic dít dlouho nebude přišly blíž a chtěly, abycho se jim podepsaly. Bez řečí ale s umělim úsměvem jsem se jim podepsal. Trochu jsem si je prohlížel.. vym, že Linda mezi nima asi neni.
"Hele nevíš jestli tu je Linda Steenová?" zeptal jsem se jedný z těch holek. Koukala na mě jako na magora. Taky jsem si trochu jako magor připadal.. dokážu si domyslet co si ta holka myslí!
"No.. je tady.. !" vykoktla.
"Díky!" usmál jsem se na ní Zvedl jsem se z podia a šel k Tomovi..
"Je tady"
"Slečna nevídočehojde?"
"Právě že už ví! A vyhejbá se mi jak může"
"Tys jí to řekl joo?"
"Hmmm.. byla to blbost!"
"Vidíš, neni fanynka"
"Trochu vážnej bys taky nemohl být"
"No tak ne, promiň.. ale je dobře, žeš jí to řekl!"
"Neřek bych.."
"Ale jo."
"Hmm.." zabručel jsem jenom. Už mě tahle organizace taky štve, jak dlouho máme čekat? Zase jsem se rozhlížel po lidech taky kolem. Padla mi do oka parta nějakých holek. Vypadali docela šťastně, smály se a dělali blbosti i přesto, že tady budou čekat ještě několik hodin než celej program začne a je docela zima. Konečně nám řekli, že máme zpívat Noise. Trochu jsme to všichni ošidili a zase jsme šly do toho našeho V.I.P. stanu. Kolem poledne jsme se šly najíst do velkýho jídelního stanu. Už tu je podstatně víc lidí.. dokonce i před podiem už je hodně lidí. Seděli jsme u stolu s klukama a ještě řešily něco.Zvednul jsem se, že si půjdu ještě pro něco k jídlu, ale omilej jsem u velkýho jídelního stolu vrazil do jedný holky. Taky asi tanečnice.
"Promiň" omluvil jsem se jí. Přimhouřila oči a potom kývla..
"Prej hledáš Lindu Steenovou!?" zeptala se mě. Nevěřil bych jak rychle se to rozneslo.
"Jo, hledám" kývnul jsem..
"Proč?" je nějaká lezlá se mi zdá.
"To je snad moje věc ne?" řekl jsem ještě pořád klidnym hlasem.
"No to máš pravdu.. ale myslela jsem, že v tý SmS bylo dost jasný, že nestojim moc o to, aby jsme si ještě psali!" kývla a smutně se na mě koukala.
"Ty se Linda?" koukal jsem na ní jako na pááko. Vždyť.. jí má být 15! Tahle holka vypadá na 17!
"Jo.." kejvla..
"Promiň, ale já.. nemůžu tomu věřit! Myslel.. jsem.."
"Nevěříš, že já jsem já co? No.. popravdě bych si taky moc nevěřila.. ale tak třeba.. většinou sem se ti smála do workoholika, protože jsem nedokázala pochopit, poč 19 mladej kluk pracuje. Potom taky, vym, že ty nedokážeš pochopit, proč se já a moje ségra nemáme moc rády! A včera jsem se z Icq odhlásila přesně v půlnoci. Myslíš, že tohle bych někomu řikala?" pozvedne obočí. Prohlížim si jí.. je moc hezká. Hubený, hnědovláska s modrýma očima.
"Nevim co říct. Já jsem neřekl, že ti nevěřim, jenom.. jsem se divil"
"Divil?..aha" kývne a zatváří se zvláštně.
"Zajímalo by mě co si zrovna teď myslíš!?" řeknu popravdě a skoumavě se na ní koukám. Zvedne pohled a kouká na mě jako kdyby váhala..
"No, řikám si, že trapasy doopravdy přitahuju jenom já!" řekne po chvíly.
"Proč trapasy?"
"No.. chtěla jsem využít toho, že nevíš jak vypadám, ale uvědomila jsem si, že holky by ti to potom stejně řekly, když ses po mě už jednou ptal. A teď.. cejtim se trapně. Nevim, proč.. a štve mě, že mi to kecá ví než by mělo"
"To neni přece trapas"
"Ale jo je!" zakroutla hlavou a koukla do země.
"Jsem rád, že se už nemusim nikoho ptát. Zřejmě by teď ta holka u doopravdy měla unfark!" zasmál jsem se. Viděl jsem jak se taky pousmála, ale pořád koukala do země.
"No jo.. docela jsi udělal poprask, protože mě holky chtěli zlinčovat, když jim neřenu odkud znáš moje jméno" zvedla hlavu. Usmívala. Úsměv jí děsně sluší, vypadá roztomile..
"Řekla jsi jim pravdu?"
"Blázníš? To by mě doopravdy už nenechali na pokoji. Řekla jsem, že tě znám od máminých známých" oba jsme se rozesmáli. Nenapádně jsem se kouknul k našemu stolu. Všichni 3 včetně teamu nás pozorovali. Než jsem se stačil otočil, Linda se tam podívala taky. Myslel jsem, že se hned zas otočí, ale ona se nějak zasekla. Ty tři paka se usmáli.. no jako paka.. a zamávali jí. Křečovině se usmála a otočila se zpátky ke mě.
"Co jsem řikala o těch trapasech výš?" řekla s děsem v očích..
"To neni trapas!" zase jsem jí oponoval a smál jsem se.
"To teda je!" stála si za svym..
"Máš zvláštní měřič trapasů. Mě trapnýho na tom nepřijde nic!"
"Čuměla jsem tam jako tele!"
"Oni se taky chovali trapně"
"Oni se chovali vtipně!"
"Podle mě trapně!"
"Ty máš taky divnej měřit trapnosti" oba jsme sezase rozesmáli.
"Jsem ráda, že jsem nakonec nedala na svůj instinkt!" povzdechla si po chvíli. Zvednul jsem obočí a čekal, až bude zase pokračovat..

Naprosto (ne)normální 6.díl

3. ledna 2010 v 0:28 | Verýs
Sedim v pokoji.. čumim z okna a čekám až se přilásí Linda na icq. Už jsem jí sice psal sms, ale neodepsala mi a do toho přihlašování se taky moc nemá. Je to týden co mi psala, že bude na tom dnu města Berlína.. je to týden, co jsem zjistil, že tam budeme vystuovat taky! Mohla by to být příležitost, ale.. nevim jak zareaguje! A docela se toho bojim..
No huráá, konečně se přihlásila..

Já: ahoj, ahoooj =D
Lin: čaukyys:) nějakej natěšenej.. :D
Já: jjj:D jak ses měla? :)
Lin: jsem totál hotováá:D zejtra už je ten den Berlína:-@:D
Já: nervy co ? :D
Lin: jak něco :D a ještě mě dali skoro uplně dopředu, takže se bojim, že to skonim :D Zvlášť, když holky choděj pořád s těma kecama o THčkách :D:D
Já: jakýma? :D
Lin: no, prej tam budou i tokio hotel.. ale to se jenom tak povidá:D
Já: :D:D
Lin: čemu se směješ fráájoo:D
Já: ale ničemu:D a co řikáš ty na to jestli tam fakt budou.? :D
Lin: ňáák mi to je i jedno:D
Já: ???
Lin: no možná, že až zas tak jedno mi to neni :D:D
Já: haa:D:D
Lin: nech si to joo:D Si nemysli,že slintám nad jejich fotkama :D Na to jsou jiný odbornice na naší škole :D:D
Já: ehm.. :D:S
Lin: :D:D:D zdá se mi to nebo si píšu sama se sebou :D
Já: co mám na to psát? :D
Lin: Nevim :D
Já: :-$
Lin: nech to být:) Hele napadlo mě jestli bys třeba neměl zejtra menší čásek jet se podívat sem k nám 8);)
Já: do Berlína? Já tam zejtra budu..
Lin: joo? fáák? se sejdeme nee? :)
Já: jestli chceš=)
Lin: jou, akorát nevim jakse poznáme :D
Já: no... popravdě.. mě asi poznáš!
Lin: to nechápu..?
Já: budem tam vystupovat..
Lin: cože?????????????? Proč jsi mi to neřekl dřív?
Já: bojim se tvojí reakce..
Lin: proč? Řekni mi, jakto, že tam budeš vystupovat??
Já: protože jsme pozvaní jako čestní hosté.
Lin: já to pořád nějak nechápu? Vysvětli mi to konečně..
Já: no.. popravdě. Já jsem Bill Kaulitz..
Lin: jo jasnýý:D
Já: řikám pravdu! :(
Lin: doopravdy??? =O
Já: ano.
Lin:tak to jsem asi fakt kráva. Nene, určitě jsem kráva, jestli to je pravda.. do prdele! Vždyť jsem ti řikala naprosto všechno a... ježiš jsem to ale kráva. Ne, promiň.. sbohem!

Než jsem stačil napsat jediný písmenko, byla off-line. Tak tohle asi nedopadlo moc dobře=( No co.. už je stejně skoro půlnoc, tak musim jít spát, nebo zejtra doopravdy nevstanu, i když nemám žádnej důvod už. Jak se mám asi zejtra chovat? Ona ví kdo jsem, ale já stejně nemám ponětí jak vypadá=/=(

Naprosto (ne)normální 5.díl

2. ledna 2010 v 23:13 | Verýs
Ahoj holky.. chtěla jsem trochu pokročit s dějem, tak jsem vynechala Vánoce a Silvestra;)
___________________________________

-----------------1.1.2010-----------
Na to, že jsem šla spát asi ve dvě v noci jsem vstávala už někdy v půl 11. Silvestra jsem neslavila nikde s kámoše, ale byla jsem doma:/:( Ségra byla pařit,ale že by mě vzala sebou bo se aspoň přimluvila u rodičů jí ani nenapadne! No nic, vstala jsem a padám do kuchyně. Táta je už v práci a máma asi spí. Vzala jsem si jenom prášek a šla zase do pokoje..
Napsala jsem na Face jestli by někdo nejel večer na Novoroční ohňostroj do Berlína, protože jsem vždycky jezdila s tátou, ale ten je v tý práci takže doufám, že se někdo ozve =)
Po chvíly mi na ICQ psala Wendy.. že jedou s Anie a nějakejma jejich kámošema tam od nich z předměstí, že klidně můžu jet s nima. Za půl hoďky jsme to dohodly a já se začla připravovat.Rychle jsem se naobědvala a ve dvě jsem jela autobusem k vendy domu.
"Ahoooj!" vítali jsme se po těch dvou týdnech co jsme se neviděly jako kdyby jsme se neviděli roky.
"Tak jakej byl silvestr?" zeptala jsem se, hned na to mi začla nadšeně vyprávět jak slavily s Anie u ní doma a jak odpalovali petardy v nějaký rouře a bouchlo jim to u auta, který začalo houkat a kdesi cosi. Potom jsme měly sraz s Anie a jetě těma jejíma kámošema. Všichni jsme si zašly k rákosníkovi (vietnamcům) pro cigára a potom jsme seděli před sámoškou na lavičce a kecali do 4 hodin.S těma dvouma jsem se seznámila rychle.. tý holce řikali Benny, jak jsem se dozvěděla chodí s Anie do třídy v Berlíně a ten kluk má přezdívku Johnny, taky jsem se radši naptala proč :D Ten je asi o rok starší než my.. ale byla s nima děsná prdel. Ve čtyry jsme šly na metro a jeli do centra. Kde jsme se snažily najít Národní divadlo, odkud by jsme se měly dostat na most:D ale národní jsme nenašly, tak jsme tam do půl šestý bloudily.. :D ale nedá se říct, že by jsme si to neužili:D:D Zvlášť Anie, protože jí byla děsná zima a já s Wendy jsme jí sebraly rukavice :D:D Nakonec jsme ve 3/4 na šest ten most našly. Stály jsme přímo veprostřed a myslela jsme jakej nemáme úžasnej výhled. Ale nějak jsme nedomysleli odkud to budou střílet. Takže jsme stáli přímo za nějakym barákem a vyděli jenom ty největší! Ale co, aspoň byla prdel.. :D
Domu jsem přijel asi v 8 hodin. Ségra seděla v obýváku a čuměla na televizi..
"Ježiš co to je?" čumila jsem na nějaký hooodně starý Simsonovi..
"Dávaj od první série!" vysvětlila mi. Tak jsem teda kejvla a šla si něco dát k večeři. Potom jsem si zalezla k sobě do pokoje a byla na notbooku asi do půlnoci...

Ráno jsem k měmu vekému překvapení vstávala už docela brzo.. no v půl 10 jsem byla vzhůru. V 10 jsem vylezla a pustila počítač. Slezla jsem dolu, kde snídala ségra.. máma spala po noční a táta byl asi venku na zahradě. Takže mám docela klid =) Zezdola jsem si vzala něco k jídlu a dokonce jsem se i nasnídala. Nechala jsem si stahovat Forrest Gump a tak různě stahovala všechny písničky co jsem měla na starymnotbooku, ale když mi táta dal ten svůj sformátoval mi to ještě než jsem si je stihla přetáhnout. Takže musim všechno možný postahovat znova.. :/:(
Zablikal mi oranžovej rámeček na icq, že mi někdo píše.. doufala jsem že Bill.. nevim proč. Od Vánoc tu moc nebyl a já si nemám s kym tak hezky pokecat, ale Bill to nebyl. Byla to jedna holka z tábora., neměla jsem náladu tak jsem jí neodepisovala a dál jenom stahovala. Pochvíly se ukázalo, že je on-line.. zajásala jsem a hned jsem mu musel napsat.. po 5 minutách konečně odepsal....

*****************vypráví BILL***************
"Brácha nevíš kde mám.." zaseknul jsem se ve dveřích jeho pokoje.
"Notbook? Jo docela i vym!" odpověděl a zakřenil se.
"Proč mi bereš? Copak nemáš svůj?" chtěl jsem mu ho vzít, ale vznikla z toho bitka.
"Hele klídek jo? Jenom jsem se chtěl kouknout. Zapnul jsem ho, zaplo se ajsko a psala ti ňáká holka.. docela milá čéče!" tak tohle už je na mě moc. Prostě jsem mu ten notbook vzal a kašlal na něj. Zapadnul jsem do svího pokoje a projížděl historii.,
"Hey co je s tebou? A co to je za holku?" přišel Tom a dřepnul i do křesla.
"Nic a nikdo" odbyl jsem ho..
"No bys asi tak nevyváděl" ušklíbnul se.Ignoroval jsem ho a dál si četl tu historii.
"Odkdy dáváš fanynkám svoje ajsko?" žvanil pořád..
"Tohle neni fanynka!"
"A odkud se znáte?"
"Z.. ajska"
"A to výš na 100% že neni fanynka jo?" zase ten jeho ironickej pohled.
"Jo"
"Takže ona ani neví s kym si píše. To je teda chudák ta holka"
"Ježiš.. seš už trapnej!"
"Možná, ale nikdy takle debilně nekecám!"
"A co mám asi dělat?"
"Řekní jí to ne? Aspoň poznáš jestli je to fanynka bo ne."
"A to se pozná jak?"
"Když řekne že to je ok, tak je fanynka. Když vypne konverzaci tak neni fanynka!" zakřenil se..
"Ty tví rady" zakroutil jsem očima.
"Proč si s ní vůbec píšeš?"
"Nevim.. dobře se s ní povídá!"
"Je hezká?"
"To nevim"
"Tys jí neřekl o fotku?"
"Ne.."
"No ty seš kus vola"
"Nech si ty moudra oka?"
"Až budeš mít fotku a ta holka bude vědět kdo doopravdy seš dej mi vědět!" zvednul se a odešel. Zakroutil jsem pochybovačně hlavou..
Projížděl jsem si něco na netu, když mi zahlásilo icq, že mi někdo píše. NjN přezdívka KrAjLErr*... takže Linda. Váhaj jsem jestli jí odepíšu. Sice si s ní Tom předtim nepsal nic "záživnýho".. ale sejně mám divnej pocit. Tom má pravdu, že jí akorát kecám.. probudí mě až další zvuk příchozí zprávy:

Lin: jseš tady? O.o
Já: jo jsem:) promiň..
Lin: ju, vždyť v pohodě;)
Já: jak jsi se měla?
Lin: :(hmm. divně:-$
Já: jakto?? =O
Lin: protože mi volala jedna holka ze školy, že roztleskávačky od nás ze školy budou vystupovat na Oslavě města Berlína.. ale chyběj jim holky. A ptala se mě jestli se k nim nechci přidat!? =(
Já: chceš?
Lin: nevim.. asi bych se strapnila před celym městem a to jako doopravdy zažít nemusim !
Já: áále.. proč ztrapnit?
Lin: nějakym způsobem přitahuju trapasy :D
Já: tak hrozný to snad neni ne?
Lin: někdy joo :D
Já: :D:D:Dty seš případ..
Lin: no. pomlč..workoholikuu :D:P
Já: hey.. vtipnéé :D
Lin: já vým, proto se směju :D:D
Já: hmm. a ještě něco novího ? :)
Lin: ani nee, zejtra jdu na zkoušku se mrknout jestli na tu roztleskávačku mám a uvidim=) co ty?
Já: já.. noo, nic novího =)
Lin: vůbec nic ??To se mi nějak ani nechce věřit :D
Já: bohužel nic :(:D
Lin: tak to třeba holky=) to je klučičí oblíbený téma :D
Já: jediná holka široko daleko je naše máma:D:D
Lin: začínáš ě doopravdy děsit :D
Já: no.. joke.. jestli se ptáš na holky, tak taky nic..
Lin: jsme na tom stejně
Já: ty nemáš kluka? Co tamten...
Lin: myslíš Martyho?
Já: jo, zřejmě..
Lin: řeklabych, že nic.. pořád jsme jenom nejlepší kámoši a navíc e zabouchnul do jedný p***! =(
Já: to je na nic ..
Lin: mi povídej častějc =/
Já: =(
Lin: asi budu muset. Ségra přišla domu a já se musim ještě učit =/ Tak haojec :-*
Já: ahoj :-*

Naprosto (ne)normální 4.díl

1. ledna 2010 v 21:52 | Verýs
=======PONDĚLÍ- po škole======
"Jsem doma!"
<ticho>
hmmm.. takže asi nejsou doma. Shodila jsem tašku v chodbě a šla do kuchyně. Pustila jsem si v obýváku televizi a ohřála si to něco co mi tam máma nechala k obědu.
PíPÍpÍíííííííííP..
Popadla jsem mobila a přečetla si SmS od mámi..
Ahoj zlato, dneska na Aj nechod. S tátou jsme v Berline, prijedeme vecer. Pa mama

No, super.. mám volnej barák, než přijde Kath. Nemusim na doučování a ještě mě rodiče nenutili letos jet na každoroční prohlídku Berlína.. YAH ! :D

Do 4 jsem vydržela u TV, potom jsem sebrala tašku a šla do pokoje.. nechala jsem načítat notbook, zatímco jsem se oblíkala a pak si k němu sedla. Zapla jsem si ICQ, zvědavá jestli bude on-line Bill, nevim, ale nějak se mi ten kluk dostává pod kůži:) je docela milej, i když o něm vym upě hovno:D Musim vyzvědět..

Já: ahojky
Bill: ahoj:) promiň, ale nemám moc času :(:/
Já: pečeš cukroví? :D
Bill: joo, hahaha :P nepeču, to ani náhodou :D
Já: třebA by to tvoje maminka ocenila :D
Bill: myslim, že už je zvyklá, že jí s ničim nepomáhám.:D
Já: takle nějak to funguje u nás.. akorát ségra nemusí nic dělat a já musim vše :/
Bill: vždyť joo, jsi mladší :P
Já: nějaký drzý :P
Bill: jo já vždycky :D
Já: no tak teď jste to zabil pane :D:D
Bill: to snad nee:D:D
Já: jou, řekla bych že jo! :D
Bill: chudák malej.. já musiim, ještě tu vraždu dořešíme:) ahoj :-*
Já: paa:)

Už mě notbook nebavil, tak jsem se rozhodla zabalit si nějaký dárky a tak.. navečer se přivalila Kathrin se svym klukem. Radši jsem se zavřela zas u sebe v pokoji a psala si s holkama.. děsně záživná náplň dne.

=======ÚTERÝ- 3 dny do Vánoc=====
"Ne, ne, ne, ne, neeeee. Já nechci vstávááááát" křičela jsem, když jsem se ráno prala s tátou o mojí peřinu.
"Lindo! Hned vstaneš, nebo tě nepustim odpoledne na ten vánoční večírek!?"
"Jakej?"
"Ten ve škole je to dneska no ne?" zaseknul se taky..
"Ahaa.. no tak to jo. A už padej ať si můžu převlíct!" zakřenila jsem se.
"Nejsi nějaká drzá?"
"A ty vlezlej?" nakonec to vzdal a odešel. Slovní bitky mám s tátou skoro vždycky vyhraný.. teda když má dobrou náladu, jinak se nasere! No, oblíkla jsem se a padala si vyčistit zuby atd. pzala jsem si dole prášek a šla rovnou do školy, páč bych to jinak nestihla.
"Čau lidi!" pozdravila jsem hlouček naší třídy.. a kurva. Rachel je ve škole. Tak to bude teda hezkej den :/:(
"Hey Lin nemáš ten úkol z matiky?" zeptal se mě Andre. Zakroutila jsem bezradně rameny, že ni nevim o co go a šla jsem radši do šaten. Sakra! Co dělá Rachle ve škole? Včera tu nebyla a dneska je poslední den školy! To se jí ani nevyplatilo sem lézt!
"Čau" opřel se někdo o skříňku vedle mě.
"Čau Marty.. teda mami!" pokusila jsem se nahodit zase vesel xicht, protože to je u mě nejobvyklejší!
"Teda to je děsně vtipný viť." zamračil se a šel ke svojí skříňce.
"Co se děje? Seš zase příjemej dneska!?" zamrčila jsem se a šla za nim.
"Nemám rád, když mi řikáš mami!"
"To kecáš, protože mami ti řikám, už asi rok a nikdy jsi ani nemek"
"Teď mi to vadí"
"Co se děje Marty? Slečna drsňák tě odmítla?"
"Jo" prásknul se skříňkou a rychlim a nasranym krokem šel do třídy.
Dohnala jsem ho až ve třídě, kde s nim zase mluvila Rachel, tak jsem to nechala být a šla si připravit na první hodinu... Ajinu. Takže konec připravování, na ajinu chodíme do jiný učebny. A jako natruc musim sedět s Rachel.. achjo =(
Vzala jsem si tašku a šla jsem si stoupnout ke dveřím. Kluci se zase před tabulí rvaly.. to je jim tak podobný.
"Ahoj Lin" přimotala se ke mě Tezz. Usmála jsem se na pozdrav a zase se opřela hlavou o zeď.
"Copa se děje?"
"No já nevim.. pořád se o nějak nevyjasnilo s Rachel a já nemám náladu s ní sedět na Aj..
"Si sedni ke mě. Denise tu stejně dneska neni..
"Kohrová by to stejně nedovolila.. nemá mě ráda a Rachel je její miláček, i když neumí skoro vůbec aglicky!" zakroutila jsem smutně hlavou.
"Tak to nějak vydrž dcérko!" pousmála se. Taky jsem se usmála a už jsem uznala že je dost pozdě a šla jsem napřed do učebny angliny.

Potom matika, čeština a velká přestávka. Příroďák, tělák a literka.. a konečně go home =)

Naprosto (ne)normální 3.díl

29. prosince 2009 v 14:48 | Verýs
*****RánO******
Ahoj Lin, tak kdy jedeš?
Přišla mi SmS od wendy. Napsala jsem jí že za půl hoďky mi jede bus a že se sejdeme před metrem, na našem místě. Pak jsem dodělala tátovi oběd, zavolala mámě, jestli se za ní můžu večer stavit v práci a jela jsem.
Na zastávce jsem stála sama a když autobus s 5 minutovim spožděnim přijel tak jsem do něj celá přimrzlá skoro nevlezla..
"Dobrý den. Za 5!" řekla jsem řidiči. Ten mi podal lístek a já jemu peníze. Pak jsem si šla sednout na sedačku. Moc jsem se po lidech nerozhlížela, autobus ani tak moc narvanej nebyl.. kdo jezdí v neděli před polednem do města taky žeo :D
"Nazdárek Linduš" přisednul si někdo ke mě. Koukla jsem a tam Tezz. Jedna z mejch nejlepších kámošek, taky spolužačka a děsně mocjsme si toho spolu už zažily:)
"Ahojí taťko!" objaly jsme se .. P.S. to je taky menší úchylka naší školy. Skoro každej je tam s někym "příbuznej" :D:D
"Kam razíš?"
"S wendy jedem nakupovat dárky! A ty?"
"Jedem s Adamem do kina" uculila se..
"Poprví se uvidíte ne?"
"Poprví ne, ale poprví budem sami!" zase se uculila:D
"Ajha.. a na co jedete?"
"Nevim asi na Ice Age3. Ono to je vcelku jedno!" obě jsme se začli smát.. potom jse jí povídala o tom co Rachel udělala na facebooku jak mě tam pomlouvala atd.. a tezz to jenom zahlásila tak, že řekla
"já tu holku vážně nechápu. Ale nikdy jsem jí neměla moc v lásce"
"Dalo se to ale čekat. Po tom co mi napsala, že se víc bavim s tebou, Wendy a Anette a že už nejsme nejlepší kámošky. Nečekala jsem ani, že by jsme my dvě dokázali bejt jenom dobrý kámošky.. buď všechno nebo nic.. to je její heslo!"
"Je divná.."
"Nedokážu posoudit!" pokrčila jsem rameny..
"Nic si z toho nedělej kočko. Ona zjistí o co přišla a bude to ok uvidíš.."
"Díky Tezzi!"

*****u metra****
"Ahooojjjaaaa" vyděli jsme letět Wendy vzduchem mezi párem důchodců a jenom jsme doufali, že nikoho nepovalí..
"Ahojí" objali jsme se..
"Ahoj Tezz!" pozdravili se.. potom jsme šly do metra a všechny jeli do centra. Wendy nám cestou vyprávěla jak spala u Emi (jedna holka, která před rokem chodila na naší školu. Teď je už v prváku a s Wendy jsou nejlepší kámošky). Později jsem řekla Wendy to s Rachel.. řekla, že jí nemám řešit. Celej den byl docela supa:) Zlomili jsme to v Ikee:D Kde jsme si prolezli všechny obýváky, prováleli všechny postele a udělali snad milion fotek :D
"Konečně budu mít co na fb za fotky!" usmívala jsem se cesou dom.
"Ju to joo" zasmáli jsme se..
Z metra jsme šly zase na autobus a jeli domu. Wendy jela jenom jednu zastávku, protože bydlí v Berlíně. Já jsem dojela domu a znaveně sem odpochovala do pokoje. Vzpoměla jsem is na mámu tak jsem vytočila její číslo a omluvila se jí, že už jsem doma a nepřijdu k ní do práce. Vzala to sportovně a tak mi jenom řekla, že je ráda, že jsem OK a že sjem doma..
Byla jsem už docela dost utahaná a tak jsem se vykoupala a zalehla do postýlky...

====PONDĚLÍ-4 dny do Vánoc=======

Ba Da Deee--Ba Da Daaaaa
Vyřvával mi mobilní budík na stolku.. áá.. nesnášim vstávání do školy:-/ Zamáčkla jsem to, aby ségra vedle v pokoji nepeskovala, že jsem jí vzbudila, protože ona má na střední už vánoční prázdniny:-/ Převlíkla jsem se, namalovala, připravila učení do tažky a seběhla schody dolu.
"Čau" pozdravila jsem se jenom s tátou. Vzala si prášek a letěla do koupelny..
"Budeš snídat?" zakřičel namě táta..
"Copak někdy snídám?" odvětila jsem s plnou hubou pasty na zuby.V půl osmí už jsem se chystala do školy, ale zrovna se musela probudit máma..
"Ahoj Lindí!"
"Čau mami. Hele já jdu tak pa" vlepila jsem jí pusu, hlavně aby si nevzpoměla, že nemám podepsanou žákajdu.. asi ještě nevědi, že jsem dostala další 4 z matiky..
"Máš podepsanou žákajdu?" přišla s hnkem kafe, do chodby, zrovna když jsem se obouvala..
"No ne. .ale já děsně spěchám." snažila jsem se z toho vykroutit.
"Tak ukaž.." nuceně jsem začla štrachat v tažce a podala jí žákovskou.
"Co tam je?" zeptala se mě ještě než jí otevřela..
"Čtyrka z matiky" připustila jsem..
"Ty seš tele" zakroutila hlavou.
"Mami, ještě to prosim neřikej tátovi.. já si to 100% opravim, ale on by vyváděl, páč mi teď už doopravdy vychází čtyrka na výzo" zaškemrala jsem svym totálně smutnym obličejíkem..
"Nu jo. Ale jestli budeš mít čtyrku na výzo, tak tě dá na nějakej učňák. si nemysli, že by tě dovolil si dát přihlášku na školu!"
"Vždyť já vym.. musim tak pa" vzala jsem si tu žákajdu, hodila jí do tažky a letěla z baráku. Ještě jsem hodila hubu na cestičce, páč to bylo nějaký namrzlí..
Koukla jsem se na mobila.. půl a 5 ! :-/ Seběhla jsem kopec na hlavní ulici a dál jsem se snažila nepadat na náledí, ale nějak geniálně se z těch našich ulic na kopci dostat upě dolu ke škole.. až když jsem byla v uličce ke škole jsem trochu zvolnila. Jak jsem přicházela ke škole nevšimla jsem si že naproi mě jde Wendy s Tomasem (její kluk- je stejně starej jako my, ale blbě narozenej, takže je v osmičce:P).. pokračovala jsem dál ke škole a trochu koukala po lidech, kluci z béčka se každodeně baví u severní zdi, páťáci sedí na lavičkách a zbytek se poflakuje v okolí školy..
"Hey Lin!" otočila jsem se a viděla Wendy s Tomasem..
"Ahoj mami.. a tati!" usmála jsem se..
"Čau dítě!" pozdravila wendy..
"Ahoj mrně!" škádlil mě zase Tom..
"Hele osmáčku.. kui nějakejm pár cenťákům se neposeru a navíc jsem prostě vyšší!" vyplázla jem na něj jazyk.
"Tss.. Linda nenávidí, když jí řikáš že jsi větší, i když to je pravda!" řekla mu Wendy..
"Vždyť já vym, proto to řikám" zasmál se Tom..
"No to teda neni větší.. pstě ne. Někdo kdo je mladší než já neni větší než já!"
"Smiř se stim vyžle!" šklebil se mi Tom..
"Mamíí, on mi urážíí!" zašklebila jsem se..
"Nechte tohoo" zasmála se Wendy. Navzájem sme na sebe s Tomem vyplázli jazyk. Wendy šla dveřma do první, já je držela a čekala až pude om, ale on stál vedle a asi zřejmě čekal až půjdu já..
"Tak jdi"
"Díky" zásmála jsem se..Wendy měla menší kázání, kde jsme jako atd :D
"Čau lidi!" pozdravila jsem hlouček lidí z naší třídy..
"Ahoj" usmáli se..
"Neni nás nějak málo?" zamračila jsem se..
"Většina si udělala prádniny už" pokrčila Anette rameny..
"Taky bych si dala" zasmála jsem se..
"Nu jo ty kecko" smáli se všichni a po hločkách jsme šly do šaten a do třídy.. já se rychle přezula a čekala až vyjde Anette..
"Ahoj aný" usmála jsem se na ní.
"Ahojky!" smutně mi úsměv vrátila..
"Tak co Michael, pořád se hádáte?"
"Dneska na mě ani nečekal u sámošky.. radši šel s Mikelou si zakouřit!"
"Ale prd.. určitě tam byl i Jörg, Tezz a Marty.."
"Jo a ještě Sawina a tvoje sestřenice.. ale stejně" zamračila se.
"Počkej chvíly.. myslíš mojí sestřenici Emu? Vždyť měla angínu.. měla být ještě do Silvestra doma!?" zamačila jsem se.. ona ta holka nemá snad rozum..
"Nevim jestli jde do školy, ale na cígo šla určitě.."pokrčila rameny
"Já jí doopravdy už zabiju. Jako kdyby už tak nebyla dost v nemocnici!"
"Lin.. Emu, nezměníš.. obě víme jaká je."
"Zase propadne"
"Je to její věc.. ona je hloupá!"
"Mám pocit že za to můžu!"
"Máš na škole 3 sestřenice, kdybys měla každou hlídat, tak bys propadla sama!"
"Emu mám nejradši"
"Jistě, protože Annabell je tak nafoukaná až to neni hezký a Claire je barbína!"
"Přesně!"
"jistě"usmáli jsme se. Došly jsme ve třídě do svojí společný lavice a připravili jsme si na matiku..
"Jdu na wc deš se mnou?"zeptala jsem se Anette. Jenom zakroutila hlavou a kejvla k Michaelovi, asi s nim chce hodit vážnou řeč. Povzbudivě jsem se na ní usmála a kývla, že teda ok..
"Vychcanáá" smála jsem se jedný šesťačce, která každou přestávku oxiduje na záchodech.
"Už jdu" zakroutila jenom hlavou a vypadla..
"Ahoj strejdo" pozdravila jsem Denise, jednu docela supa holku z béčka..
"Čauky" usmála se.
"Ahoj Lin" pozdravila mě zezadu Nikoll, taky mě mohlo napadnout, že se tu objeví.. ona a Denise jsou jako siamský dvojčata..
"Čau fotbalistko!"
"Co máte první hodinu?"
"Matiku.. a dostáváme známky"
"Ze vzorců?"
"Jo, psali jste to už?"kývla jsem..
"No tě prsk, já to nehorázně posrala." vypískla Nikol..
"Jak jsi to mohla posrat? Vždyť to byli 4 příklady a upě jednoduchá, myslim, že i Erik od nás to bude mít za jedna!" nechápala jsem.
"Ticho šprtko" smáli se..
"Jak můžu bejt šprtka tvl, když mám z matiky čtyrku a dostanu se ledatak na nějakej učňák" zakroutila jsem nechápavě hlavou..
"Já pádim, musim si ještě napsat tahát.. tak pa Linduš" rozloučili jsme se s Denise pusou a s Nikolle jsme na sebe jenom mávly a každá jsme šla jinym směrem do třídy.
Naprosto (ne)normální 2.díl

29. prosince 2009 v 14:47 | Verýs
Byla jsem vzhůru už někdy v půl devátý, ale nechtělo se mi vůbec vylejzat z postele. Asi do 10 hodin jsem vylezla, pustila počítač a esšla dolu.
"Čau ségra!" pozdravila mě Kath v kuchyni
"Čau" jenom jsem zabručela a šla si rovnou vzít prášek (půl hodiny před jídlem- vopruz) a zase sem šla nahoru do pokoje. Pustila jsem si písničky a zapla ICQ. Nikdo moc on-line.. no co kecám. On-line byli 4 lidi, a ty jsem nechal u ledu. Radši jsem si zapla net a šla se kouknout na Facebook, už bych tam taky mohla přidat nějaký noví fotky. Ale nechce se mi:D Zakoukala jsem se z okna -zase sněží-. Achjo.. závidim těm, který mají už prádniny. My musíme ještě v pondělí a v úterý do školy :-/ A ve čtvrtek je Štědrý den.

ňaŇaňa- zabroukalo mi ICQ s tim, že mi někdo píše. Zase Bill.

Bill: ahoj:)
Já: ahoj. Nevšimla jsem si že jsi on-line..
Bill: v pohodě
Já: je půl jedenáctý, takže jseš ranní ptáče? :D
Bill: v půl jedenáctý je brzo? :D
Já: pro velký spáče třeba jo:)
Bill: normálně jsem děsnej spáč. Ale jenom když je klid a vym, že nemusim celej den nic dělat. Pak jsem celej den v posteli:)
Já: je 6 dní před vánoci.. pracují snad už jenom moji rodiče. Všichni ostatní jsou doma s rodinou:D
Bill: chtěl bych být doma s rodinou
Já: proč teda nejsi? :D
Bill: protože jsem na druhý straně německa než oni. Domů přijedu pravděpodobně až ve středu- den před vánoci :(:)
Já: to je děsný. KOlik ti je prosimtě?
Bill: 19:D
Já: eem.. no teda. Mí sestře je 17 ale nechystá se nějak odcházet z domova:-/
Bill: nemáte se rádi se ségrou . .?
Já: když jedna nebo druhá něco potřebuje tak jo:D
Bill: to je hodně málo ale :D
Já: já vym, ale to by bylo na děsně moc dlouho, kdybych ti to měla vysvětlovat;)
Bill: tak jindy třeba :) a kolik je tobě.. ??
Já: 15.
Bill: =O
Já: co? to vadí?? =O
Bill: ne, vůbec.. já jenom.. jsem udivenej
jÁ: pročpak ? :)
Bill: většina 15-letejch holej jsou zmalovaný naninky co si myslej, že jim patří celej svět. Vym, že to je hodně pokriteckejch pohled, ale tyhle holčiny co jsou prostě "princezny" jsou děsný!
Já: myslíš, že jsem taky taková .. ?
Bill: právě, že nee. Vůbec. Když si s tebou píšu je to jako s normální třeba 18-letou holkou. Která má svoje názory a neni to tipická pubertální kráva:D
Já: díky za kompliment:D lidi řikaj, že vypadám na 17- let :D
Bill: třeba to tak má být:D nevypadáš a ani se neprojevuješ jako 15-letá holka..
Já: teď to je jako, kdybych byla nějaká stařešina v těle mladý holky :D
Bill: to zase ne:D
Já: to doufám.. nikdy jsem o tom nepřemýšlela.. díky tobě mám zasazenýho brouka v hlavě:D
Bill: nemáš zaco :P
Já: já vím :D:P
hee, jdu se nasnídat.. potom ti napíšu oky? :)
Bill: jetli tu budu tak určitě odepíšu :D
Já: nu jo workoholiku :P
Bill: vtipnýý :D
Já: já vým, já vým :D tak zatim. paa:)

Sešla jsem zase do kuchyně a udělala si něco k snídaně. Stejně je 11 hodin zachvíli bude oběd. Seděla jsem sama v u vekýho jídelního stolu pro 12 lidí a koukala přes proklený stěny ven na zahradu. Sam a Blondie musejí být celý promrzlí.. zvedla jsem se a šla k hlavním dveřím, pískla jsem do zahrady a zachvíli už stáli u dveří Sam- středoasijskej pastevec a Blondie-zlatej retrívr. Otřela jsem je hadrem od sněhu a pustila do baráku. Šla jsem zpátky do jídelního rohu, kde jsem dosnídala a šla k sobě do pokoje. Blondie mi byla v patách.
"Copak chceš?" koukla jsem na ní.. házela na mě smutný pohledy.
"Nu jo tak pojď!" usmála jsem se a otevřela dveře. Zalezla na svoje místečko na mojí chlupatý kožešině u postele. Já si vzala ze stolu notbook a sedla si s nim k posteli. Koukla jsem na kontaky na ICQ.. mezi, kterýma už nebyl Bill jako on-line. Tak jsem vypla ICQ a koukla na Blondie.
"Co tam pustíme?" usmála jsem se na ní. Odštěkala mi to, takže jsem tam pustila nás dvou nejoblíbenější film Forrest Gump!
"Lindo, co dělaj psi v baráku?" vlítnul táta do mího pokoje. A to je už co říct, protože většinou křičí zezdola ze schodů, když váží cestu až nahoru tak je to dost co říct.
"Protože je venku 10 pod nulou tati. A navíc jsem je usušila tak o co jde?" nechápala jsem jeho nasrání.
"No dobře. Večer pojedu vyzvednout mámu z práce a pojedem nakoupit. Chceš je taky?"
"Mám asi jenom 4 vánoční dárky, takže určitě jedu!" kejvla jsem..
"Myslel jsem, že kui tomu zejtra jedeš s Wendy do města!"
"Jo to taky. Ale nevim uvidim, co nekoupim dneska dokoupim zejtra"
"Dobře. Tak.. já jedu teď do večera ke kámošovi, Kathrin jede ve 4 hodiny na koncert a výš co.. oběd si udělej sama a buď připravená, aby jsem tě v půl 7 vyzvednul a mohli jsme jet teda pro tu mámu!"
"Jaok kdybych to neznala!" koukla jsem na něj ironicky..
"Jo no dobrý. A měla bys sis tu taky uklidit, máma pak bude zbytečně vyšilovat a Kath bude uklízet zejtra, kdy ty budeš ve městě!"
"Musim fakt dneska?" hodila jsem smutnej pohled..
"Jo. Měla bys!" nenávidim větu měla bys. Nejradši bych jí zrušila. Kaput prostě!
"Hmm.. dobře!"
"Tak já jedum. Ahoj!" bouchnul s dveřma.
"Jsme dopadli co Blondie!" pohladila jsem jí po hřbetě. Zavrtěla ocasem a vděčně se na mě koukla. Taky bych někdy chtěla být psem. Dokoukali jsme Gumpa a šla jsem si udělat něco k obědu.
"Linduše neřer budeš tlustá!" přilítla do kuchyně ségra s těma jejíma chytrejma kecama. Sebrala si jabko a běžela zase někam do pršic.
"Zato bejt jako kost a kůže je sen každý holky!" zažvala jsem na ní a nandala si talíř plnej těstovin a omáčky:D Když jsem to s naprosto plnym břichem strávila dovalila jsem se akorát tak do obýváku na gauč a pustila jsem si televizi.
Nějak jsem u toho usnula a probudila jsem se v půl 5. Kath byla už dávno pryč a já se mohla pustit do uklízení. Pustila jsem si k tomu všechny možný hitovky Eifel65, Jason Derulo, David Guetta,Jordin Sparks,ATC a taak :D

Po hodině a půl konečně všechno hotovoo :D Je 6 hodin, tak jsem si pustila fb a projížděla nějaký fotky. Na jedný fotce ze třídní ročenky, kde byla celá třída mi Rachel napsala komentář
Bože XD já tě už doopravdy kopnu XD
Nechápu too.. ať přidám jakoukoliv fotku, hned má podobný komentáře. Docela už mě tim štve..
tak jsem jí odepsala -přiznávám- ne zrovna mile, ale ať si pořád nemyslí! Jenom kritizovat pořád bde :-/
Ježiš.. proč si pořád stěžuješ? Vždyť tam nejsi jenom ty!
Odesláno.. odešla jsem z fotek a nechala to už být. Napsala nějakej status a na chvíli jsem si pustila jinou stránku. Když jsem se zase vrátila na facebook Rachel smazala ten svůj komentář předtim a do svího statusu si napsala:
Nesnášim Jííííí!!! Píčaa jedna:-@ Kráva blbá.. co nikdy nebyla moje kámoška !!
To nemyslí vážně.. nemusim se ani ptát, aby mi nedošlo že píše o mě.. navíc to má v komentářích. Co tý náně zase přeletělo přes nos? Jednou jsem na ní protivná a hned mě takle pomluví!? Ona je na mě hnusná skoro pořád.. i v době kdy jsme byli nejlepší kámošky se chovala tak, že VŠECHNO je moje vinna, za vše můžu jenom já.. ona je ta děsná chudinka! Možná bych se neměla naštvat. Určitě jí jde o to, abych se s ní hádala, páč se v tom zřejmě vyžívá! Dělala jsem, že jsem to vůbec nečetla. Nereagovala jsem na to a prostě jakoby nic. Akorát jsem jí odznačila ze všech fotek a trochu změnila komentáře. Nenechám si zkasit den touhle ****!

!CrrrrRrrr!
Sakra, to už tu je asi táta. Rychle jsem na sebe hodila džíny, teplou mikinu a bundu a běžela jsem dolu. Zamkla barák a sedla si do auta.
"Všechno vyplí?" zeptal se mě táta místo pozdravu. Kejvla jsem že jo, i když jsem nechala notbook zapnutej, ale ten můj chudáček už je na to zvyklej.
"Dobře" kejvnul a jeli jsme do města. Ehm.. možná jste ještě nepochopili kde bydlim. Asi 3 km od Berlína. V menšim městě. Máme tu základku,takže tenhle poslední rok ještě dojíždět nemusim, ale od příštího roku, budu muset jezdit na střední do města(=Berlína).
"Čau mami!" pozdravila jsem jí, když si nasedla do auta..
"Ahoj" zabručela.. njn, když vstává v 5 ráno do práce, aby stihla autobus a v 8 večer chce jet nakupovat tak je hold divná :D

*****DoMA*****
Jsem šťastná, je sice půl 10, ale mám už 4 dárky :D Vůbec se mi nechce spát.. sedla jsem si k notbooku, zabalila jsem se do deky a čuměla do monitoru, u toho jsem večeřela (jestli se to tak dá nazvat) :D. Na ICQ je Bill on-line.. dneska mu napíšu první :D

Já: ahojky:)
Bill: ahoj:)
Já: japa je?
Bill: super, jedu konečně domu:D a do vánoc žádná práce.
Já: to je super ne? :D
Bill:to rozhodně:) A jak se máš ty?
Já: na jednu stranu dobrý, protože už mám docela hodně dárků koupenejch.. ale na druhou děsný, pusto, smutno :(
Bill: jak to? =O:(
Já: Ále.. kámoška se mi asi něčim vstí a já nechápu o co jde. Snažim se zachovat se neukvapeně, protože jinak bych j už dávno robila držku!
Bill: co se stalo? Proč se mstí??
Já: to nefim právě:( možná protože jsme od pátý třídy byli nejlepší kámošky a asi před měsícem mi napsala, že už to neni ono a že už prostě nejsme nejlepší kámošky, že se já bavim s jinejma holkama atd :( Prostě je vždycky všechno moje vinna:(
Bill: určitě nee. Uvidíš to se vyjasní:)
Já: ne, nevyjasní:( obě jsme děsně tvrdohlaví a navíc ona žárlí.. děsně! Já měla vždycky 4 nejlepší kámošky, přitom ona byla ta nej-nejlepší. Ale prostě žárlí. teď už neni moje nej-k. a děsně mi to dává sežrat.. to je pořád "né, jdi si za wendy" atd :( děsně mě to štve a mrzí:(
Bill: ale ona přece řekla tobě, že už nejste nejlepší kámošky. Může si za to sama!
Já: to je logický myšlení. Musíš přepnout na JEJÍ myšlení.. ona to bere tak, že jsem nebla nonstop s ní tak prostě už nic nebude. Myslí, že já za ní budu pořád dolejzat atd. Ale teď zjistila, že já jí nepotřebuju a mám i daleko lepší kámošky..
Bill: v čem je teda problém?
Já: v tom, že jsem poslední rok s těmahle lidma ve třídě a nechci, aby mi to zkazila nějaká naninka :(
Bill: prostě se na to vykašli:) Ona se uklidní a (podle mě) se toho ještě hodně změní:)
Já: nu, asi jo.. děkuju :):-*
Bill: neni vůbec zač:)
Já: ale jo jee:D málo lidí by mě s těmahle řečma neposlalo doprdele..
Bill: proč by tě tam posílali? =O
Já: protože to nechtějí poslouchat..
Bill: to já ne., rád pomůžu :)
Já: jo. a za to ti děkuju:)
Bill: no tak jo no:)
Já: :D vidíš:D
Bill: přeladíme. .co děláš ? :D
Já: :D Děsně záživně sedim u notbooku, žeru jogurt, piju ledový kafe a poslouchám vánoční písničky:D
Bill: náhodou dobrýý:D
Já: no, neřekla bych:D uplně normální.. trapnýý:D co děláš ty? :)
Bill: Taky děsně záživný:D jsem v autě. Čumim na dálnici. Přemýšllim, kdy koupim dárky k Vánocům a tak nějak se nudim :D
Já: řekla bych, že jseš na tom líp :D
Bill: jako proč? =O :D
Já: nevim.. :D
přijde mi to zajímavý:D
Bill: to neivm:D ale hodně lidem přijde něco zajímavý a přitom je to něco absolutně normálního, běžnýho :D
Já: jako třeba co?
Bill: nějaký lidi.. !? :D
Já: Ajha.. už asi chápu:D ale řekni mi kdo by třeba nechtěl život Angeliny Jolie nebo Miley Cyrus :D
Bill: třeba já :D
Já: tsss:D
Bill: je to jenom pocit. Vždyť nejde o nic velkýho:D
Já: jsou slavný.. to ti nepřijde důležitý!? :D
Bill: jo to jo:D Ale co udělali..?
Já: nejseš nějakej anti-fanoušek že ne.. ? :D
Bill: ne to nejsem:D jenom nad tim přemýšlim..
Já: máš asi hodně času, když přemýšlíš nad takovíma blbostma :D
Bill: někdy jo:D
Já: no joo, ty jsi vlastně workoholik :D:P
Bill: tss:D nech si to :D:P
Já: já za to nemůžu přece :D
Bill: ok
Já: jdu spát. Zejtra jedu s kámoškou do města tak nechci nějak vyspávat:D
Bill: oky, tak dobrou :)
Já: tobě taky.. pa:-*

Zalehla jsem a spala jsem :D Skoro hned, ještě jsem chvíli přemýšlela co kmu zítra koupim..

Trochu (ne)normální- 1.díl

29. prosince 2009 v 14:47 | Verýs
Za celej den mám konečně chvilku klidu. Sedla jsem si ve svym vyhřátym pokoji k notbooku a pustila si Facebook. Ta stránka je skoro už moje závyslost. Zatím co se mi načítaly fotky, na kterých mě někdo značil, koukala jsem z okna. Za 7 dní jsou Vánoce. 24.prosince. Pro naší rodinu, ale budou Vánoce až 25.prosince, protože jsou rodiče rozdílně v práci a zrovna na Štědrý den má máma noční a táta denní. Myslim, že štědrovečerní večeře se bude konat u mojí babičky naproti v baráku. Koukla jsem se na počíač. Hurá, fotky už byli načteny. Koukala jsem na fotky mě a kamarádky Rachel, když jsme měli o dějepisu koukat na film Pád třetí říše s našim mladym a děsně blbim dějepisářem, la emy jsme v poslední lavici seděli na lavici (děbilní spojení:D) a fotili jsme naše xsifty:D Napsala jsem tam nějaký komenty a šla se kouknout na hlavní stránku co je nového u ostatních. Nic moc, vcelku lidi, který ani nejsou moc mí kamarádi, nebo byli a já si je jenom nevymazala z kontaktů. Tak jsem vypnula net a šla si zapnout ICQ.. to bude zase doba.. nechápu pro zrovna můj notbook, musí bejt to nejpomalejší co existuje.

"Lindoo!" slyšela jsem nasranej hlas od táty z chodby. Vyšla jsem z pokoje a seběhla na obloukovích schodech na rok, aby jsem na něj viděla.
"Co je?" koukla jsem na něj netrpělivě. DoteĎ jsem jim trpěla nad zdobení cukroví a ani jsem nemekla, když se na minutu přivalila moje 17-letá sestra Kathrin a nakázala mi, abych vypla muziku z mobilu a pustila radši rádio. Prostě si myslí, že může vždycky všechno, ale zatim jí to procházelo :(
"Poď pomoct mámě s nádobím!" řekl mi táta přísně, hodila jsem na něj překvapenej obličej.
"Proč áj? Doteď jsem zdobila cukroví! Kathrin si celí dny sedí u počítače a televize a nikdy nic nemusí dělat!" protestovala jsem..
"Nediskutuj se mnou. A pojď utírat to nádobí!" otočiol se a šel pryč.
"Aby tě rakovina vzala na prázdniny!" zasyčela jsem a hold jsem teda šla pomoct mámě s tim nádobim.
"Děkuju" špitla máma, když jsem přišla do kuchyně.
"Proč mu něco neřekneš? Pořád by tady jenom rozkazoval!" rozčilovala jsem se.. mámi se tak nebojim, takže si na ní klidně otevřu pusu..
"Lindo, přestaň!" napomenula mě rádoby přísně a už jsme o tom nemluvili. Dovolila mi pustit si písničky na mobilu a tak jsem poslouchala a ona se to snažil nějak přežít..
"Už můžu jít?" zeptala jsem se, když jsem to i uklidila..
"Jo, děkuju" kejvla..
Co nejrychleji jsem se dekovala přes obývák, kde otec koukal na zprávy nahoru do patra do pokoje. Zase jsem si dřepla na židli a zahejbala s miší, aby se mi objevil obraz.. ICQ, už se mi načetlo.. dokonce mi někdo psal. Neznámí

Já: ahoj.. kdo jsi? :)
**: Ahoj. Z nudy jsem si projížděl různý vyhledaný jména a tvoje je docela zajímaví:) Nevadí ti hodně že jsem si tě přidal??
Já: ani ne.. a kdo jsi teda?
**: Jmenuju se Bill..
Já: skoro jako můj nejoblíbenější zpěvák :D
Bill: doopravdy? jakej?
Já: Billie Joe z green day:)
Bill: jee, super. taky je mám rád:D:)
Já: co ti přijde zajímaví na jménu Linda Steen? :D
Bill: Linda ??
Já: babička je češka:)
Bill: už to chápu. Jenom jsem se nemohl rozhodnout, jeslti to neni i anglický jméno:)
Já: jo.. možný to je:)
Bill: řekl bych že je:)
Já: byl jsi někdy v Anglii..?
Bill: jo.. párkrát..
a ty?
Já: jednou. Na 10 dní se školou. Ale 3 dny jsme byli ve Francii.. jenom týden jsme byli v rodině, v Anglii. Bylo to úžasný:)
Bill: muselo být:) Anglie je cool země.
Já: takle bych to neřekla, lae určitě taky je:D
Bill: jak tedy? :)
Já: elegantní, zásadová, krásná, se starou tradicí.. takle nějak bych definovala Anglii:)
Bill: a cool :D:)
Já: hey, no dobře..
Bill: :) dneska končim. Někdy si ještě napíšem že jo?:)
Já: dobře se s tebou píše..take určitě:)
Bill: uklidnilo mi to.. zatim ahoj:)
Já: ahoj:)

Vypnula jsem počítač a našla si jaký máme dělat úkoly do zejtřka. No potěž, naše třídní a taky němčinářka je těsně cáklá, vylezla v 50 na [Makču Pikču:D]. Je to děsná demonstranka, proti všemu a prostě je divná. Nikdo ze třídy jí nemáme moc rádi. Udělala jsem si nějaký pitomí 4 cvičení z učebnice a potom si začala na wikipedii, hledat nějaký maňasi z literky na který jsme měli dělat vizitky. Nakonec už jenom dodělala aktuality do ekonomky a konečně jsem se všim sekla. Je přesně půl 11 večer. Vypnula jsem notbook a šla si pustit televizi. Zrovna končili Vánoce naruby.. sakra, na to jsem se chtěla koukat. No tak a mám po televizi. Šla jsem rychle do koupelny, na nějaký sprchování už jsem neměla náladu tak jsem se jenom umyla v umyvadle a šla spát.
 
 

Reklama