Něco na nich je!

Něco na nich je! 4.díl

3. června 2009 v 21:37 | Verýs
**** PO TEJDNU *****
No jak sem řekla tak sem částečně udělala. S klukama se zas tak moc nebavim, občas něco prohodíme na chodbě s Billem a s Tomem si občas píšem (o hodinu když je nuda) ale jinak se jim co nejvíc stranim. Druhej den po tom co sme Billa vzali sebou, tak sem dostala sprda asi od 15 holek a že Billíšek je jejich a tak.. tohle fakt nemam za potřebí, když je jejich tak ať si ho klidně seřerou mě je to putna! Jenom Jess, se mě snaží podržet, už mě chápe v tom že mě nejde o ty kluky ani o popularitu na škole, takže je naše kamarádství zas o něco bezstarostnější, když e mě nevidí kokurenci, která í sebere Toma! Jak už sem zmínila nejvíc se tady bavim asi s Jess, Meg, to je jedna kámoška od Jess, vypadá docela v poho a dokonce nechce ani jednoho z kluků takže s ní se bavim nejvíc o všem možnym a pak s těma dvouma blonďáčkama jak mi je představila Jess hned první den.. sou taky v poho a mooc hezký.. jeden se menuje Alex a druhej Max.. (Max se mi děsně moc líbí, a myslim že já jemu taky, ale ani jeden sme se ještě k ničemu nerozhoupali, jenom takoví malilinkatý flirtování x)).

"Vann nechceš o víkendu něco podniknout?" přišel ke mě o přestávce Tom. "No vlastně.. dem na tu pařbu k Alexovi. Ty tam budeš taky ne?" to by bylo asi hodně divný, kdyby tam on nebyl, ale za zeptání ic nedám! 8).. "jo jasně budem tam, a předtim už máš něco naplánovanýho?" /chvíle přemýšlení/ "ne asi ne" pokrčila sem rameny. "Tak někam pudem ne?" zazáířilo mu v očíčkách až sem se rozesmála "já ti nevim jestli to je dobrej nápad" řekla sem abych se vyhnula odpovědi.. "a proč?" trochu posmutněl "no kui Jessice třeba" koukla sem se mu před rameno na Jess, která se mezitm vybavovala s MIM Maxem x(( "achjo.. já s ní ale fakt nechci nic mít!" pokrčil rameny "mě je to jedno Tome. Mě stačí že ona chce tebe, a já sví kámošce léz do zelí nebudu!" řekla sem natvrdo.. "nechceš, nebo nesmíš?"vrátil mi to ještě ostřeji. Pokrčila sem rameny a pádila na další hodinu. Celou hodinu mi vrtala hlavou ta Tomová věta. Co si o sobě myslí proboha? Že mu každá musé hned skončit u nohou a že on je ten největší king? Tady je vidět že zdání klame.. myslela sem si že bude v pohodě, ale ty jeho flirtovací výpady mě fakt už serou!! SKoro mi i vadí že nevim co si o mě myslí.. jasně asi určitě to nebude nic moc hezkýho, ale stejně mi to zajímá! x( Ale to se asi nikd nedozvim, naštvala sem ho a i když nerada si musim připustit že má pravdu. NESMIM si s nim nic začít i kdybych chtěla.. jenom to že by sme šly před tou pařbou ven by byl asi průser! Takže to zůstane tak jak to je.. bude si hrát na dva spolužáky, co nemaj obsolutně záájem o toho druhýho! x(( Neřikám že mě to nesere.. ale já k Tomovi absolutně nic necejtim, nejsem tak pitomá abych čekala že to přijde později, ale prostě VYM že ono to nikdy nepřijde. Pořád by sme byli jenom kámoši co spolu choděj.. nic víc nic míň!!

"Hele Maxi nechceš jít dneska ven?" doběhla sem po poslední hodině Maxíka, když šel zrovna na oběd. "Pro tebe vždycky!" usmál se a nevině na mě mrknul.. ááá.. snad zešílim z něj! "Hele Vanny? Můžu mít jednu osobnější otázku?" zeptal se po chvíli, kdy sme šly mlčky.. "no podle toho jakou" usmála sem se. "Nemáš nic s Kaulitzem že ne?" tak to mě zaskočilo.. hodně.. zaskočilo. Proč ho to zajímá?? O_o "ne nemam a ani nikdy mít nebudu. Proč tě to zajímá?" řekla sem co nejvíc abyto vypovídalo pravdu mích slov. "No jen tak, tak nějak se nenávidíme už od tý doby coo sme spolu na škole" pokrčil rameny jako by nic "fakt? já myslela že je tady každej musí zbožňovat" nerada sem vypustila z úst tu hnusnou lež. Já přece vym že to tak neni, snažej se bejt sami sebou a já to chápu, ale musim si hrát že je taky nenávidim, i když mi doopravdy zas tolik nevaděj! "Jo to si asi taky myslej!" řek zase jako by nic a tak sem to už neřešila.. při obědě sem byla obsolutně mimo, pořád sem jenom očma střílela k jejich stolu, protože mi bylo divný že ještě nepřišli.. kde sou doprdele? Oni jakou nepřijdou na oběd, ale to by znamenalo že je dneska už neuvidim! X(Proč mě to vlastnš tak sere??

Tak sem se rozloučila se slovy že tenhle blivajz jíst nebudu a šla sem si pro věci do šatny a dom..


****U KLUKŮ..očima Billa******
"Brácha řikám ti že s ní neni něco v pořádku!" už asi postý zopakoval Tom (teď už asi svojí nejoblíbenější) větu. "Prosimtě co by s ní nemělo bejt v pořádku?" zatvářil sem se nechápavě, i když sem to více méně věděl. Chytla se blbí party a Jessica je ještě větší kráva než ten blb na tělák! "Tváří se jako kdyby chtěla bejt do svatby panna a přitom si vesele flirtuje s tim idiotem Maxem!" rozčiloval se ještě ví.. "a co, to tě vážně tak štve že nechce tebe, ale někoho jinýho?" tázavě sem se mu podíval do očí "ne sere mě že nejhezčí holka na škole se mi směje do xichtu" fláknul s báglem o lavičku, chvilku sem jenom nevěřícně čuměl, ale pak sem si to taky uvědomil. Vann je nejhezčí holka na škole, i když si to ona sama zřejmě nepřipouští! "Ale co s tim chceš nadělat? Nejdřív by ses musel udobřit s Maxem, což silně pochybuju že tvoje ego strpí a potom by si musel snášet Jessiku aby ses k ní vůbc dostal!" chci vůbec aby se k ní dostal? Teď mě napadlo jaký by to bylo kdyby si Vann vybrala MĚ místo Maxe, ale to by bylo dost nerealistický! Asi mě nebere ani jako kámoše, jenom za kluka co se zná s její sestřenicí! x(. "Já vym.. a taky mě to pěkně sere. Zabrali si jí aby jim jí nikdo jinek nemoch uzrpovat a ona nevěří že to dělaj jenom aby se vedle ní zvíraznili! Ale nějakej způsob přece musí bejt ne?" "to silně pochybuju! Leda že by poznala jaký sou normálně, když se nepřetvářej!" pokrčil sem rameny.. "A kurva!" prones Tom což mě donutilo zvednout hlavu a kouknout se co se mu zas stalo. On byl jako v tranzu a čuměl mi přes rameno. Když sem se otočil pochopil sem taky proč, mezi dveřma stála Vann a koukala jak kdyby jí ulítli holuby. Nepochybně celj ten rozhovor slyšela!!

"A kdo se tu přetvařuje!" řekla potichu, popadla baťoch a bežela pryč. Chtěl sem za ní běžet,ale ani já ani brácha sme se nezmohli na slovo, jenom sme na sebe čuměli jak hovada.. "žádnej způsob!" řek nasraně Tom a bez oběda sme šly nasraně domu. Jaký my sme to ale kriplové bože!! :-//

Něco na nich je ! 3.díl

3. června 2009 v 21:37 | Verýs
Oběd s Jess a jejíma kámoškama sem nějak přežila, když sme se loučili se všema před školou, seznámila sem se ještě s několika klukama- jména si tradičně nepamatuju xD- ale byli fakt moc hezký, oba blonďáčci a hopáci. Živě sem si je dokázala představit jako Tomoví konkurenty.. ale naštěstí na mě nic nezkoušeli. Takže konečně nějaký kluci, který budou kámoši! x)) Asi půl hoďky sme stály v hloučku před školou, když přijel na parkoviště hrásnej černej Hummer (srry nevim jak se to píše ): ).Hned mi bylo jasný kdo to je, teda spíš pro koho to je. Pár spolužáku se na mě podívalo jako že jestli to je pro mě nebo pro Kaulitze, ale já jenom kejvla že to je stejě jedno. Rozloučila sem se s Jess, těma klukama, jejíma kámoškama a šla nasednout.

"Díky Viv teď budu fakt jako největší exot, takovíhle autíčko mě vyzvedává ze školy! Úžasný" řekla sem sarkasticky a dřepla si na zadní sedačku. Přední už byla obsazená Vivi a řidičem Felim..
"Jo taky tě rád vidim Vanny!" zabrblal Feli a radši sme už nic neřikali.. jak řikám radši! Vivi musí bejt ráda že Feli přijel a já jim to svojí náladou kazit nebudu. "Počkej zastav!" vykřikla sem když už se vyjížděli z Magdeburku.. "coje?" zeptala se mě poplašeně Vivi jako kdyby sem měla dostat infarkt xD "vemem sebou Billa?" zeptala sem se rychle a kejvla hlavou k zastávce kde stál znuděně opřenej o budku. "NO.." chtěla už říct Vivi ale já ze svího zvyku sem jí skočila do řeči "..tak dík" vyskočila sem z auta a šla k němu. "Ahojky!" přišla sem až k němu, když se n mě podíval "ahoj" mírně se pousmál.. pááni ten musí bejt znuděnej xD. "Hee nechceš svést dom? Myslim že to máme při cestě!" zas sem se usmála.. "Kdo by odolal takovímu autíčku.. ale nebude to vadit?" "veř že nebude!" rychle sem ho ujistila a táhla k autu. Naskočila sem na zadní sedadlo a on hned za mnou. A pak začla véééélká seznamovací akce. A když řikám vélká tak vélká!! Trochu sem se až nudila, celou cestu se bavili jenom o tom co plánujou a že tam se pořád ještě já -normální člověk- zřejmě zapoměli. Tak sem seděla a koukala n ubíhající se krajinu.. jak dlouho to bude trvat domu? Vlatně se tam ani moc netěšim, budu muset dovybalit ještě nějaký věci a do toho se mi vůbec nechce.
Aniž bych si to uvědomila, najednu sem měla opírala hlavu o okýnko a pohlížela si Billa. Když zaznamenal můj pohled díval se na mě taky.. připadala mi to vadný. Koukáme si přes délku auta do očí a ani jeden nemáme zapotřebí ani nic říct. Jenom kdybych se od těch jeho očí mohla odtrhnout.. nejde to. Je to silnější než já a vlastně se ani nechci koukat jinam, než do těch nejupřímnějších očí jaký sem kdy viděla! "Bille, kde chceš vyhodit?" "to je jedno, klidně to od vás dojdu pěšky a aspon budu vědět kde bydlíte!" řek aniž by přerušil náš oční kontakt, mírně sem se usmála a jemu se stejně tak na obličeji vykouzlil úsměv. "Sme tu" oznámila Vivi a já se chtě nechtě musela odtrhnout od těch jeho očí a vystoupit. "Tak někdy přijdte všichni.. nebo mužem někam zajít?" vykecávala se ještě Vivi, ale škoda že tim VŠICHNI nejsem započítávána i já.. jenom kapely přece! x( chjooo.. asi začnu hrát na rumba koule abych taky v nějaký byla xD "Tak ahoj" rozloučila sem se s Billem a odešla do baráku.. ještě sem za sebou slyšela něco jako odpověď, ale už mě to nijak nebralo, tak sem šla k sobě do pokoje a jediný přijatelný na zahnání myšlenek na dnešek bylo že sem si za 3 hodiny dovybalila všechno co sem měla udělat do tejdne! Vivi mi pak přišla říct že je večeře a pak sme všichni čuměli na bednu..

"Já už asi pude spát" zvedla sem se asi po 150 zívnutí a vražednejma pohledama že dělám moc hluku! "Dobrou!" řekli mi zborově a já se odebrala do postýlky. Ještě sem zkontrolovala esemesky, ale nic novího. Tak em to vypla, zhasla a byla tuhá.. do minuty..

Něco na nich je! 2.díl

3. června 2009 v 15:25 | Verýs
"Ehm, ehm" líně sem zvedla hlavu od mobila a myslela že mě omějou zaživa. Nade mnou stáli dvojčata a tlemili se jak měsíčci na hnoji! "No?" snažila sem se vypadat jako kdyby nic, jako kdyby byli jenom další nudní spolužáci, kteří chtěj abych si zapamatovala jejich méno!
"Asi rušíme" posadili se vedle a pořád se usmívali. "Hmm" pokrčila sem rameny a zas se věnovala hře. "Ty seš Vannesa že jo?" zeptal se mě ten co chodí se mnou do třídy.. Tom (??). "Jo jo, a ty?" ha, a teď sem je zaskočila, oproti jeho batrovi kterej vypukl v hlasitý smích se zakabonil jako kdybych ho urazila nějakejma nadávkama. "Tom" řek jenom a sjel až skoro k zemi na lavičce. "Bill" napřáh ke mě ruku ten druhej.. jenom sem se zasmála a potřásla si s nim ruku. "A pozdravuj Vivi" dodal když se to schylovalo k tomu že bude trapný ticho. "Jo to bude ráda.." řekla sem bezmyšlenkovitě. "Kdo je Vivi?" zeptal se Tom už asi nenaštvanej Billa "z Aloháčů.. bavili sme se na tom koncu v Berlíně, Vannesi to je ségra že jo?" s tou poslední otázkou se podíval na mě. "Ne sestřenice" opravila sem ho "páni ste jak ségry si podobný" hmm další kdo to řiká xD "jo já vym to řiká každej!" zasmála sem se "a bude tady taky někdy?" "jo bydlíme spolu" tak ten asi neví jak mi si žijem xD "cože? V bydlíte dě rodiny v jednom baráku?" zeptal se zamračeně jak mu to v hlavě šrotovalo xD xD xD "néé.. nebydlíme. Já bydlim u tety a strejdy. Mí rodiče sou francouzi a budu s nima až po 18" "to je nějakej francouzkej zvyk?" zeptal se mě Tom. "No když máš rodiče workoholiky jako já tak jo" pokrčila sem rameny. "Aha" usmál se na mě.. bože co to semnou dělá. Připadám si jak nějaká pitomá fanynka! x( :-//.. "A jak se ti tu zatim líbí?" zapojel se do rozhovoru zas i Bill "jo škola docela ujde, učitelé mi připadaj docela milý, ale myslim že po týhle hodině mě rozcupujou davy holek ze třídy, včetně Jessici!" zatvářila sem se kysele a koukla před sebe jak tam plácaj něco jako volejbal a na Jess která se u toho kroutila jak kdyby byla v záři reflektorů a všichni koukali jenom na ní.. no.. vlastně.. oni na ní doopravdy všichni koukali. Jenom my tři sme se podívali až teď a to jí asi vybudilo a začla se různě protahovat a přitom ,,nenápadně,, ystrkovala všechny možný (i nemožný) části těla do nepřirozenejch úhlů!
"Jo s Jessicou si to teda chytla!" řek Tom uštěpačně a otočil pohled zpět ke mě, já sem ještě chvíli pozorovala Jessičinej zakaboněnej výraz že už se na ní nekoukaj a pak sem se mu taky odívala do obličeje s jasnou otázkou v očích. "No ona Jessica asi žárlí bo co!" odpověděl mi Bill.. "a to jako proč?" nechápala sem, jak by ONA mohla žárlit na mě. Vždyť já sem docela normální, někdo řiká že moc hezká, ale to je jenom věc názoru, někomu zas připadám pitomá a povrchní dilinka co se chce zvíraznit po boku sví slavný sestřenice! "Možná se trefila v tom že budeš hned oblíbená a nebo si myslí že slavný patřej k slavnejm. Když máš sestřenici slavnou v Německu je automatický že se hned budem bavit a nazáleží jí na tom že sme taky jenom lidi a máme svoje nározy a.. " "vkus!" řek Tom opovrživě a zašklebil se směrem k Jessice. "Ale stejně to vymyslela docela dobře. Než aby s tebou vedla válku na škole o popularitu tak s tebou bude držet za jeden provaz a zvírazňovat se po tvym boku!" cože?? to mi moc ke mě nepadá! A k Jessice taky moc ne, uznávám že mi neni dvakrát sympatická, ale co když to doopravdy dělá jenom proto že je obětavá? Je to vůbec možný u takovíhle holky?? "O tom ať si nechá zdát! Já bych s ní žádnej boj o popularitu nevedla! Sem radši když mam pár dobrejch kámošů, než 50 a přitom to sou jenom ,,jako,, kámoši, kterejm na mě ani trochu nezáleží" trochu sem se bála že sem těď vykecala trochu moc, tak sem opatrně zvedla hlavu... uuuuf.. uklidnila sem se. Bill se usmíval a Tom kejval hlavou na souhlas. Tak aspoň někdo kdo mě chápe, pochybuju že bych našla někoho jinýho než zrovna tyhle dva aby to pochopili kdo by to taky měl pochopit líp ! ;) "Hee nebude se už zvonit?" otočil se najednou Tomino na hodiny nade dveřma.. hmm a fakt. Achjooo proč všechno hezký musí jednou zkončit? x( Ani nevim co teď máme stejně jako nevim jestli semnou Jessica ještě promuví, jako důkaz že ne mi stačili ty nenávystný pohledy! "Hee co teď máme?" zeptala sem se ještě rychla Toma, když už se zvedali že se zdechujou před zvoněnim. "Oběd!" zdělil mi usměvavě. Super to znamená konec vyučování *yahoo* xD "sedneš si k nám?" vyčouh Tomovi za zádama Bill "nevim jestli to je dobrej nápad, asi sem Jessicu naštvala i tak hodně a je to jedinej člověk taky na škole jehož méno si pamatuju takže si jí zatim nebudu moc rozhádávat" řekla sem smutně "hele a my sme jako vzduch?" na oko uraženě se na mě podíval Tom "ne jasně že ne! Jenom sem nevěděla jestli vás taky můžu počítat" pokrčila sem rameny "jo jasně že můžeš!" hodili na mě smajlíky a odešli pryč z tělocvičny.. uuuf, tak to bych měla docela za sebou. Nejsou tak hrozný jak sem si představovala ;) docela teda.. zá se mi že po mě Tom jede, ale to má teda hošánek blbí. Něco musí bejt pravdy na tom jakej je to děvkař, i když.. kdyby byl děvkař tak by se mu asi Jess (jako nejhezčí holka na škole) nehnusila.. ale jemu se hnusí-ani se nedivim- ale tohle neni klučičí logika.. klučičí logika by měla bejt taková že prostě dou po nejhezčí holce a to je Jess.. takže mě to dovedlo akorát k tomu že spolu už asi něco měli a Jess za nim pořád lítá a vopruzuje ho kecama o lásce. To bych asi stála za Jess, hnusej se mi kluci co berou holky jenom na jednu noc.. je to necutný. A já absolutně nechápu ty holky co vědi co je čeká a stejně do toho dou! No co nadělám, je nad moe síli tohle rozluštit.. víc přijatelnější by bylo rozluštit záhadu Bermunskýho trojúhelníku než takovího myšlení jako maj ty holky!!

Něco na nich je ! 1.díl

3. června 2009 v 15:23 | Verýs
Ve zkradce o mě :
Takže jmenuju se Vannesa. Už 3 roky žiju se strejdou, tetou a mojí sestřenicí Vivi, která se zrovna proslavuje s kapelou v Německu.. popravdě, já ty její písničky ani moc neznám, jenom spolu někdy vymejšlíme texty atd. No já a Vivi sme hodně jako ségry, všichni taky řikaj že sme dvojčata který se sekli o rok.. protože já sem od přírody blondýnka a nechávám si podbarvovat hnědě. A Vivi je zas bruneta která se barví na blonďato, jinak se ale uplně stejný. Obě nosíme patku Ala Emoo a sme stejně hubený. Jinak o mejch rodičích.. sou to francouzi a hodně pracujou. Řekli že by mě měli rádi u sebe ale až po mí 18, abych mohla zůstávat sama doma a neměli pořád sociálku za zadkem že zanedbávaj povinou péči. A tak.. teďko nastal ještě jeden problém. Zejtra nastupuju na novou školu, před (cca) měsícem sme se stěhovali do Kaulitz-townu.. tak tomu řikáme s Vivi, protože sme se přestěhovali do Magdeburku, v týhle době nejznámějšího města v Německu. Jenom doufám že nebudem chodit i do stejný třídy, když už mi to Vivi zažídila tak úžasně že aniž bych o tom věděla s nima budu chodit na školu a ona o tom věděla celou dobu a nic neřekla.. pcheeee...

Příběh:
"Hlavně se hned první den nepoper!" rozdávala Vivi rady, zrovna když se uvelebila na mí posteli a já před zrdcadlem dokončovala poslední úpravy na svym vzhledu. "Jo tobě se to radí když nejdeš poprví do noví školy a nevíš jak tě tam lidi vůbec přijmou!" zatvářila sem e kysele a dala jí zas najevo jak ,,hrozně ráda,, budu s kaulitzema na škole. Teda né bych něco extra proti nic měla, ale jak se všude píše jak sou skromný atd. tak mě to přijde jako opak.. přijdou mi ako namachrovaný týpci cio si myslej že můžou absolutně všechno a nikdo jim v tom nezabrání.. to je prostě můj názor!
"Hee neboj! Každej kdo tě pozná tě buďto bude milovat nebo nenávidět a myslim že s těma dvojčatama to taky nebude tak horký. Párkrát sme se potkali a vypadaj docela v poho, uvidíš sama!" "to doufám že ne. Kolem nich budu chodit véélkym obloukem!" řekla sem, vzala si tašku a pádila dolu. Ještě sem se rozloučila s tetou a strjëjda řek že první den mě do školy odveze. Tak super aspoň nebudu muset jít pěšky ;)

Před školou mě strejda vyhodil, že prej už tam sem i zapsaná a mam ještě zajít do ředitelny aby mi někdo řek v jaký budu třídě atd.. Tak sem to všechno splnila, sekretářka vypadá docela sympaticky, dovedla mě až ke kabinetu mojí třídní a tam si mě vzala zas ta úča. Taky vypadá docela v pohodě, je mladá ale trochu ,,podpantoflácká,, jestli mi rozumíte. S nísem šla ronou na svojí první hodinu.. áá mam trému no do piče..
Tak mě učitelka ve třídě představila jako novou žákyni a řekla mi abych se představila třídě!" nikdy sem neměla trému, ale teď sem si připadala blbě..

"No takže menuju se Vannesa. Je mi 16.. přestěhovali sme se sem z Bauernschmidtu. Potom ráda hraju, zpívám, pařim /ve třídě se ozvalo obdivný pískání/ a hraju na nástroje" už sem chtěla ukončit svůj monolog al učitelka se mě ještě ptala na něco, jako mí rodiče atd.. tak sem jí řeka že na to nebudu odpovídat před celou třídou a že to mam napsaný v papírech od školy (heh, my řek strejda ráno ještě v autě, aspoň sem to nemusela vysvětlovat) pak se zeptala třídy kdo by se mě dneska ujal a ukázal mi to tu všechno, doved mě vždycky do správný třídy a tak.. K mímu udivení se přihlásilo asi 5 kluků.. a DOPRDELE! Mezi nima byl i ten dredatej z dvojčat.. sakra! Takže s nim budu chodit do třídy. Jenom je mi divný že tu nemá i toho druhýho noto je fuk. Potom se hlásila ještě nějaká malá brunetka, jednoznačně šedá myška třídy a nějaká holka která byla naopak sexbomba třídy.. co po mě může chtít že se taky hlásí?
"Takže Jessica ano?" řekla učitelka a já se jenom podívala, která z těch dvou holek to asi bude.
"Ano paní učitelko!" řekla ta blonďatá buchta a mě bylo jasný že to bude teda ona x( Ale třeba bude v pohodě, když sou tu takoví všichni! Tak sem si sedla vedle ní.. zbytek hodiny sme se trochu seznamovali. Zdělila mi že mě už viděla na fotkách na netu a že ví kdo je moje sestřenice a že hrozně miluje Aloha From Hell atd.. více méně sem to vypoštěla ven. Občas sem zajela přes uličku pohledem na toho ,,nejslavnější teenagera evropy,,! Ale nic moc sem na něm neviděla. Jenom že to jakej to je machr je pravda.. i když ani nevim jak sem to poznala. Prostě mi moc nepad do oka, i když něco mě na něm pořád tahalo se dívat jestli tam furt je.. jestli mě chápete. Každejch pět minut sem se musela kouknout jesti tam je až zazvonilo a kolem naší lavice se sběhla celá třída a doslova mě zasypali různý ména a jestli počítaj že si to zapamatuju tak to teda ne. Nejspíš se jak trotl budu každejch pět minut ptát jak se menuje. Jedináý co mě zamrzelo že sem si mezi davem nevšimla JEHO. A proč by tam vlastně měl bejt? Vždyť sem si slíbila že se jim budu obloukem vyhejbat? Tak proč mě mrzí že tu neni anepředstavuje se mi jako všichni ostatní? Já vym že u něj ani neni zapotřebí se představovat, ale on odešel a já ani nevěděla kam. Neměla sem ho v dohledu. Neviděla sem ho.. nikde ve třídě.. x(

"Hele Vann pudeš?" zeptá se mě sladce Jessica. "Jo jasně!" balila sem se a šly sme na další hodinu.. na chodbě sem hned jako prvního zaostříla dvojčata. Když sme šly kolem nic oba se na mě koukali a jeden druhýmu nšco řek.. Jessica si jich taky všimla a hnedka k nim zamířila. Já zůstala otupěle stát a čekala na Jess.. zatímco se ona vykecávala já sem si prohlídla toho druhýho co se mnou neni ve třídě. Taky si mě prohlížel, zrovna ve chvíli kdy sme si jeden druhýmu zakoukali do očí Jess vyrazila zpátky, popadla mě za loket a táhla pryč..
"Hele co je? Proč tak ženeš?" zabrzdila sem jí až sebou cukla jak výhružnej tón sem použila. "Tak hee my dvě budeme kámošky jenom pod podmínkou že Toma necháš mě! Taky si uvědom že beze mě nebudeš populární na škole a..." "ZADRŽ! Myslíš že mi de o ty dva? O popularitu? Já nejsem žádná zlatokopka jako sestřenice! Mě nejde o to abych ulovila to nejlepší a tak.. můj původní záměr tady na tý škole byl že se jim budu vyhejbat obloukem, ale jelikoš ten Tom je ve třídě kam mě dali to bude těžší! Ale rozhodně po nich nejedu!!!" to se mi snad zdá. Booože.. x(
"Viděla sem jak ste se na sebe koukali!" řekla ublíženě. "Jéžiš, to se ti mam zapřísáhnout nebo co?" řekla sem otrávěně a zas se dala do chodu i když sem musela jít pomaleji a čeka t na Jess aby mi ukázala tu třídu. "Ani nemusíš! Máš štěstí že ti věřim!" řekla jak kdyby to bylo boží smilování. hmm noco.. tak asi přitahuju takoví tipy co toužej po slávě. x(

Po dějáku, němčině a velký přestávce mi oznámili že je tělák. "Ale já tu nemam tělák pane učiteli" vymlouvala sem se, jenom abych nemusela cvičit. "No jo jednou ti to odpustim!" řek a odešel někam prič zas. Rozhlídla sem se po tělocvičně, vzadu na lavičkách seděl nějakej hlouček lidí, to musej bejt ti, kteří necvičej. Tak sem se tam taky vydala.. přicestě sem zaznamenala několik novejch tváří, takže tady maj třídy společný těláky. Další ména tonééé. .x(
Na lavičkách sem si sedla až nakonec od lidí a hrála na mobilu hry. Po pár minutách sem uslyšela přibližující se smích, ale nějak sem na to nereagovala, řekla em si že to sou jenom další simulanti a že si sednou k ostatním !!! Ale ouha.. ono to jen tak nevyšlo..

Něco na nich je! 5.díl

31. května 2009 v 18:45 | Verýs
Doma sem běžela hned k sobě a kašlala na divný pohledy tety, strejdy, Vivi.,..

"Vanny co se stalo?" přišla ke mě do pokoje Vivi a lehla si vedle mě na postel a jednou rukou mě objala. "Oni.. celou dobu.. myslej si.. že mě zneužívaj.. že sem pro něj jenom.. hračka" bulela sem jí na rameny a nechala se hladit po vlasech. "A kdo?" necápala moje vzliky "Bill a Tom! Celou dobu se přetvařovali.. hráli i na kamarády!" "to se vyjasní uvidíš" řekla Vivi a dál sme nemluvili, jenom sme leželi dokaď sem se pořádně nevybulela a pak neusla.

Ráno mě pěkně bolela hlava a měla sem oni jako tenisoví míčky..
"Teto můžu zůstat dneska doma? Neni mi vůbec dobře?" i můj hlas zní debilně.. pomyslela sem si když sem se přišourala do obýváku, kde zrovna strejda s Vivi koukal na telku. Vivi mě hned přiskočila obejmout a teta se na mě zalostně podívala "jo jasně! Ale zůstaň v posteli doopravdy vypadáš strašně" řekla mi a já s Viv sme šly ke mě. Zase sme si lehly ke mě na postel a koukali celý dopoledne na filmy..

*******Očima BILLA*******
Včera sem skoro celej den přemejšlet jak to Vann vysvětlit. Ale vůbec nic mě nenapadlo, a vůbec se mi nechtělo do školy. Naštěstí tam ale Vann nebyla.. no lastně nevim jestli natěstí, ale aspoň mam ještě víkend (dneska je pátek) na to abych vymysel způsob při kterym by mě vyslechla až do konce.
"Tome omlouval někdo Vann?" přišel sem k němu na chodbě, jenom zakroutil hlavou.. asi tak pořád vymejšlí jak jí to vysvětlit. "Ale všichni už vědi že sme se s ní včera ,,pohádali,," ani se nemusim ptát kdo ten drb roznes páč je mi jasný že Jessica. Škoda že se holky neperou.. :-// "To je kráva" řek sem naschvál víc nahlas aby to slyšela i ta Jessičiná sbranka kamarádek.. a taky že jí to hned běželi vyslepičit. "Máš štěstí že tebe už nechce!" prohodil Tom aby bylo jasný že on je ten víc ublíženej.. tady teda výmečně jo. Já bych s ní nemoch chodit ani do třídy! "Možná by sme se tam měli po škole stavit" řek najednou Tom "nebude s náma chtít mluvit. A jestli je nemocná tak nás k ní ani nepustěj!" "někdy mě ten tvůj pesimismus doopravdy sere!" řek Tom a odporoučel se do třídy. Tak sem taky šel hodil dřepa do lavice a donudil těch pár minut než zazvonilo a do třídy vešla učitelka.

Hodina byla ještě nudnější než sem si dokázal představit. Docela mi přišlo vysvobozující když my v kapce zabručela esemeska.. ani nevim proč, ale tak trochu sem doufal že to je Vann! Ale nebyl.. byla to Vivi. Což bylo ještě divnější..

Ahoj.. sorry, vym že máš ještě school, ale potřebuju vědět co ste si udělali s Vanny? Kdybys jí jenom viděl. Vipadá jako kdyby jí umřeli oba rodiče a ještě jí to zdělila její největší nepřítelkyně! Promiň nějak se mi nechtělo psát Tomovi, ne že bych proti němu něco měla, to ne! Ale přišlo mi že ty bys mi to moch říct bez těch vět kolem. Cci jenom pravdu ať je jaká koli rozumíš? Díky moc.

Aspoň někdo mě chce vyslechnout. Já sem ubohej. Co si to doprdele pořád namlouvám? Tak sem jí to začal psát.. pravdu. jak jinak přeci..

Nerušíš. A sem rád že aspoň někdo to chce slyšet! Jenom sme si s Tomem povídali a ona to slyšela a myslela si že sme to na ní nahráli a že jí MY lžeme. To je všechno..

Ani ne do minuty my přišla od Vivi odpověď..

O ČEM.. ste si povídali?

Achjo.. to bude zas na dlouho.Doufám že to pochopí a pokusí se to vysvětlit i Vann.

Nechceš dneska počkat před školou. Za hodinu končíme a bude lepší když ti to vysvětlim osobně než přes esemesky.. jestli chceš ?

Zase sem chvilku čekal než mi přišla odpověď..

Jo klidně..

***************Zase VANNESA**************
"Ježiš nenuťte mě do toho už!" ječela sem když mi teta chtěla vnutit další prážky, protože mi za to dopoledne docela stoupla teplota a bylo mi strašný vedro. Teta s Viv nade mnou stáli a chtěli abych poslušně sežrala všechno co si myslej že pomáhá :-! "Vann nebuď umanutá!" napomenula mě teta "já.. to.. ale ..nechciiii!" křičela sem že by to museli slyšet i sousedi. "Tak jí nech" přimluvila se za mě už i Vivi. "Vy ste dvojka k nezaplacení!" postěžovala si teta když zjistila že už sou dvě na jednu. Tak sebrala prášky a odešla.. "hee Vann já du." prohlížela se Viv v zdrcadle "kam?ů zpozorněla sem "do toho ti nic neni marode! Přijdu do hoďky a pak skouknem další filmy ju?" usmála se na mě "achjoo. se tu unudim!" zahrabala sem se do polštářů a dělala mrtvího. "Ale no tak.Za hoďku sem tu zatim pa" vlepila mi pusu a pádila pryč..
Tak sem si pustila třetí díl Scary Movie a začla sem odpočítávat vteřiny do hodiny..

*****-**mezitím Bill a Vivi*******
"Ahoj promiŇ du pozdě. Vann dělala problémi!" přilítnu k Billovi zezadu až se mě chudáček lek. "Co se stalo?" i přes počáteční šok na něm bylo vidět že sem ho svejma slovala vyděsila! "Neboj, jenom má horečku a nechce brát prášky" řekla sem všelijak jenom aby to neznělo moc naléhavě. "Ale jak to? Včera vypadala zravě?" ježiš to je nechápavka "no kdybys probrečel celou noc tak bys asi taky nebyl jak rybička" "ON BREČELA?" kouknul se na mě neveřícně.. a sakriš teď sem to asi přepískla, měla bych si začít dávat bacha na pusu! "No i kui tomu chci vědět co ste si tak strašnýho řekli" sedla sem si na lavičku připravená poslouchat a tak začal. "No začalo to že se s ní začla bavit tehdy nejoblíbenější holka na škole. Ona Jessica patří do jedný party, vůbec nejsou zodpovědný a někdo jako Vann se v tý partě uplně zničí. Ale ona se Vann asi zabouchla do Maxe, ještě většího sukničkáře než je brácha a tak se v tý partě jakoby podepsala vlastní krví. Už první den co tady byla sme s ní mluvili a řikali jí že Jessica jí jenom využívá a jako doopravdickou kámošku jí nikdy brát nebude. Ale ona nám nevěřila. A včera sme šly s Tomem do jídelny a bavili se o tom jak jí otevřít oči abypochopila, že ty lidi sou jenom lži a podvody a že jim o ní nejde a nikdy nepude! A nejdřív sme si toho nevšimly, ale ona tam stála, asi to slyšela. Vzala to jako kdyby sme MY jí celou dobu lhali a že se před ní přetvařujem a utekla.." tak tohl je v prdeli, chtěla sem už říct, ale teď sem pusu udržela a nechala si to pro sebe.. "A ta Jessica, je doopravdy taková kráva?" "děsná!" tak to asi bude zlí. Teď ale nevim komu mam věřit, Vann o ní povídala jako o docela milí holce, sice absolutně ztracený barbíně, ale prej jinak v pohodě. Ale jestli má pravdu Bill, tak to fakt nevim jak jí vysvětlit! "Ale jak chceš Vann otevřít oči? Myslim že jí zná o něco líp než ty a ym jak je umanutá, vždycky dělá opak toho co se jí řekne" až později sem se zamyslela nad svími slovy a napadla mě upě nová myšlenka.....
 
 

Reklama