Nenávidim celej svět!

Nenávidim celej svět 4.díl

2. června 2009 v 22:26 | Verýs
"Ahoj" přišla sem k němu a opřela se o stůl, fakt mě ta noha bolí jak čert :-/ x((

"Tak jak se vám líběj naše pařby?" mrkla sem na něj..

"Super. Seš nějaká milá najednou?"

"Dokážu bejt milá. Když chci.." přiblížila sem se k němu blíž až sem cejtila jeho dech a zespoda (je asi o půl hlavy větší než já no x( ) sem se mu jukla nevinně do očí.

"Na to žes nás nechtěla zezačátku ani cejtit..."

"Pšššt" přerušila sem, z těch keců bych normálně usla.. "nechceš jít radši tancovat?" zas sem se na něj nevině podívala. Zrovna hráli můj oblíbenej loužák Nothing Else Matters od Mettalici ! x)

"RÁd" usmál se..

"Jo ale máme menší problémek" vzpoměla sem si na svojí nohu, když sem se pokusila na ní stoupnout!!

"Co?" pořád nechápal..

"Ta noha" rozesmála sem se a ukázala na obvaz, kui kterýmu sem nemohla mít ani boty xD

"Aha" zamyslel se. Já to ale vzala do svejch rukou.. přišpajdala sem k němu a objala ho kolem krku

"Chyť mě" poručila sem, načeš mě chytnul kolem boků a tvářil se jak kdyby mu bylo dovoleno šáhnout si na Monu Lisu.. boože..

"To je sice hezký ale jestli mě chceš udržet za boky tak to bude docela bžunda" usmála sem s na něj a rukama ho navedla ke svímu zadku, když mě konečně držel tak sem mu naznačila aby mě vyzvyd a já mu zlehka omotala ruce kolem pasu..

"Myslim že problém vyřešen, jestli ti to neva" zlehka sem naklonila hlavu a vykouzlila ten nejvíc sexi pohled jakýho sem schopná.

"Myslíš že mi to vadí?" rukama mi naznačil že to co mě drží za zadek a tim i drží ve ,,vzduchu,, sou pořád JEHO ruce..

"Asi ne co" usmála sem se a při pomalejch kroužcích sem si položila hlavu těsně vedle jeho krku a zařela oči..

Skoro bych až zapoměla že ho nemam ráda. Bylo mi hezky, ale to bude jenom z toho kolik sem toho už vyžunkla! Jak sme tak kroužili, a já měla hlavu pořád položenou kousek od jeho krku, všimla sem si že mu naskakuje husí kůže z mího dechu. A proč toho nevyužít že? Zlehka sem přitiskla rty na jeho krk a cejtila jak se mu z toho naježili všechny chlupy! WoW že bych ho tak dostávala ? xD Po krku sem jemně jela až k jeho čelisti a pak se mu zpříma podívala do očí.. chtěl to. Chtěl něco víc a to je to co já potřebuju abych vyhrála! Ale takle snadno? To by nebyla žádná prča..

"Nepudem si už senout?" zašeptala sem a pomalu se mu vymanila ze sevření. Osud mi hraje do karet.. takže to dopadlo tak že celej gauč byl zabranej a jedno křeslo už taky zabraný. On si sednul na to druhý a poslední křeslo a já si bez ostychu (to bude tim alkáčem) na něj obkročmo dřepla. Chvilku sem si hrála s cípem jeho rika zatímco sem doposlouchávala Notjing Else Matters.

"Achjoo" posmutněla sem, když ta písnička zkončila a nahradila jí nějaká rychlejší.

"Copak?" zareagoval tak že se mi kouknul do očí, že mě to vyvedlo z míry na tolik že sem chvilku jenom bloumala v těch jeho očích a až potom odpověděla..

"Všechno hezký jednou zkončí.." naklonila sem se k němu blíž až sme si asi z centimetru koukali do očí "..a nahradí ho realitita" zašeptala sem mu do ucha a rty se naschvál zlehka dotýkala jeho čelisti až sem se dostala ke rtům. Ještě sem se mu naposled podívala do očí a potom sem se mu přisála na rty.. ááá.. bože.. aspoň kdyby tak úžasně nelíbal. Já z něj fakt asi zešílim!!

"Jak se vlastně doopravdy jmenuješ?" zašeptala sem mezi polibky.. "Tom" odpověděl zkrátce a už sme to dál nerozebírali. Bylo přece mnohem víc témat k hovoru ;D Najednou sem cejtila jeho ruku pod svim trikem, a ve stejnou chvíli jako to on zjistil sem i uvědomila že na dnešek sem si nebrala podprdu.. i když pro něj to byl větší šok xD A bylo to i vidět.. byl už nadrženej jak stepní koza.. ale dneska se s nim nevyspim, co bych dělala ten zbejvající měsíc a půl? Vsadim se že s tim jeho bráškou to totiž nebude o nic těžší!

"Ehmm!" vypravila sem ze sebe.. vym nic inteligentního, ale zrovna v tuhle chvíli mě nic moc nenapdalo.. "Mam absťák!" vydala sem ze sebe, zvedla se a odpajdala před barák kde sem si hned zapálila... a koukám že sem nebyla jediná koho to napadlo!

Nenávidim celej svět 3.díl

2. června 2009 v 22:25 | Verýs
"Tak co máš negre?" koukla sem na černouška když se znova objevil v pokoji a dřepnul si vedle mě na gauč.

"Adresu nemocnice!" podal mi nějakej papírek. Koukla sem na tu adresu a až podle směrovačky sem poznala že to bude asi někde v centru, páč jinak mi to nic neřikalo..

"Hmm dobrý! Ale jak se tam chceš dostat?" furt mi ta ,,věc,, se sanitou připadala přijatelnější, než abych skákal po jedný noze po centru města a hledala nemocnici o který ani nevim že stojí!

"Ani podle adresy nevíš kde to je?"

"Někde v centru?" andílkovsky sem se na něj podívala. Ha..přesně podle míh pohledu poznal že nemam šajn kde to je.. takže se podíval na pbratříčka, kterej čučel na mojí nohu.. a noha.. do prdele uě sem na ní zapoměla.. ááááááááááááááu.. bolí bolí bolí.. x(( Pak tam ještě ty dvě polena o něčem diskutovali já je sice absolutně neposlouchala, ale znělo to důležitě..

"Hee vy dva, nechci rušit! Ale než se na něčem dohodnete tak mi ta noha zčerná a upadne!"

"Tak vymysli sama jak se tam dostat!" zkomentoval černoušek..

"Možná že bude soused doma!" jak to že mě to nenapadlo dřív?? Sem taky jeblá už z toho..

"Ty woe.. a my tady půlhodiny řešíme všechny možný prostředky!"

"No tak tam zajděte a řekněte mu že mam nohu v prdeli a potřebuju opdvést do tý nemocnice!" řekla sem sladce, jako kdyby to byla ta nejvíc srozumytelná věc..

Tak se pánové odporuočeli.. dokopnce napoprví trefili a za půl hoďky sme jeli. Nakonec trvdili že je nutný aby u toho byli, tak sem jim to nebrala. A když se u zašívání potili a kroutili, jenom sem se smála a zkonstatovala že maj to co chtěli. Potom nás už jenom soused odvez dom a nákou chvíli u ná byla jeho žena a tak různě se mi snažila pomoct (když nesmim den chodit ;)). Nakonec nám uvařila oběd, uklidila v obýváku a umila nádobí. A ještě sem jí musela přísahat že když budu něco potřebovat tak zavolám.. to se ani nemusí bát že bude pořád něco potřeba udělat.. xD
Takže teď sedíme v obýváku a čumíme na bednu, absolutně se u toho nudim a skoro usínám, i když to nemůžu na druhý straně gauče je nalepenej bleskovka a víc než dost se roztahuje už on!!
Cr.. crrr... crrrrrrrrrrr

"Kurva coje?ů jekla sem do mobila, abych ho co nejřív umlčela

"Za půl hoďky sme u tebe!" zdělil mi jednoduše Patrik (neeej kámoš)

"A sakra! Já na to upě zapoměla, ale jako jo klidně přiďte! A kolik vás je.. zatim?"

"Zatim..? No asi tak 30 a každej bude mít doprovod a vlastní jídlo a pití. Brý ne?" aspoň že nemusim nic nakupovat xD

"Jo dobrý, tak vás čekám zatim pa"

Típla sem hovor a mobila hodila zpátky na stolek..
"Kurva, kurva kurva" začla sem pajdat po pokoji a nadávat si.. "Jak sem mohla zapomenout?"

"coje?" kouknul se znuděně bleskovka..

Když sem jim všechno vylíčila o tý pařbě atd.. obou se rozsvítili očíčka a všichni sme běželi se připravit.. Jak Patrik slíbil za půl hoďky asi 15 lidí bylo u nás a já už dokonce připravená.. vzala sem si na sebe super nejlepší hadry který mam a myslim že sem se všem i líbila. ;)
Tak sme seděli, kecali, někdo už tancoval ale hlavně všichni zůčastnění chlastali jak duhy! !
"Hee Lili, výš kdo ty dva sou?" přisedla si ke mě moje nej kámoška..

"Jo bleskovka a černoušek! Proč jako?" zeptala sem se jí přiblble..

"Ty ani nevíš že máš dva slavný teenagery v baráku!" zakroutila hlavou.

"Cože? Slavvný? Takovídle paka?" čuměla sem na ní jak Karkůlka..

"Jo v Německu docela dost!" asi sem se docela znemožnila...

"Wow Luci myslíš že sem se hodně ztrapnila?" ani nevíme čemu obě sme se začali nehorázně tlemit. Obě sme měli výtlemi jak sviň pořád dokola, tak sem si ani nevšimla že už je docela plno a všichni tancujou.

"Hee Luc.. mam geniální nápad" vyprskla sem najednou nad novou myšlenkou v mý opilecký mysli.

"Je to ne.. nic geniálního Lily, to škodí zdraví!" přidal se k nám Patrik

"Ale prosimtě! Děláýš jak kdybych byla na mol a já si sem jistá že si tohle pamatovat budu!" řekla sem a na dovršení svích slov sem si přiopile škitla..

"Tak povídej" pobídla mě Luci

"Já je zbalim oba.. !"řekla sem svůj nápad a začla znova pít nějakej olkáč..

"To nemyslíš vážně že ne?" čuměli na mě oba dva (Patrik a Luci)

"Jo myslim. Oba dva a pak odjedou a bude zase klid. Aspoň se tu nebudu s nima muset nudit, když budu mít nějakou motivaci" zašklebila sem se...

"Luci, jasně.. seš všehoschopná! Ale tohle ne! To je moc i na tebe" vedla Luci monolog a Patrik jí jenom přikyvoval..

"Já se budu nudit! POTŘEBUJU nějakou zábavu!" udělala sem umírající xicht..

"No jo.. stejně to nedokážeš!" pokrčil Patrik rameny..

"Sázka?" zašklebila sem se..

"NE!" vykřikla Luci až se většin lidí v pokoji otočili, mezi nima sem si všimla u stolu s alkáčem bleskovky. Ha.. tak tenhle bude první, beztak na mě dělal už nějaký obličeje, tak to nebude tak těžký.

"Já du!" zvedla sem se a belhala se s tou svojí zafačovanou nožičkou k němu.....

Nenávidim celej svět 2.díl

2. června 2009 v 22:25 | Verýs
"TO SI DĚLÁŠ PRDEL? Tak kui tobě sem to típla?? To je snad zlej sen!" ječela sem na jednoho z těch dvou. Ani mě moc nezajímá jak se menuje, řikám že oni tady měsíc prostě nebudou!! Ikdyž na druhou stranu, oni za to asi taky nemůžou.. kui našim povedejm maminkám to všechno je! Grrrrr...

"Taky z toho nejsem dvakrát odvařenej my věř!" řek sarkasticky..

"A co tu teda chceš?"

"Mam si k tobě do pokoje dát věci" pokrčil nudně rameny..

"Si myslíš že budeš spát u mě v pokoje bo co?" teď už sem nebyla ani moc naštvaná, spíš nechápavá. Asi mi unikla nějaká část kdy se zdělovalo že bude někdo spát u mě v pokoji!

"Já si to teda rozhodně nemyslim, ale tvoje máma jo" tak sem ho teda pustila k sobě a nasměrovala ho ke gauči.. ať si dělá co chce..

"Takže ty asi naše fanynka nebudeš!" řek si pro sebe když už si myslel že je bezpečně daleko..

"Fanynka?" zeptla sem se ho cestou k pc..

"Jo" řek jenom a dál sem to neřešila. Co mi do něj je.. stejně tu moc dlouho nebude ! !

Sedla sem si ke kompu a zapnula si icko.. musim zalarmovat kámoše, aby věděli že třeba nebudu moct často ven -jestli tady skutečně zůstanou,jakože se pořád modlim že ne, ale přece jen- aby to věděli a nebyli naštvaný že na ně kašlu a ani jim nic neřeknu. Tak sem napsala 1.. 2..3..4.....18 kámošů a kámoškám, že máme dcenou návštěvu a že nemam čas. Ale jejich reakce mě teda nemálo překvapila, řekli že se snima chtěj taky seznámit a že zejtra uděláme kalbu.. u nás. Ikdyž coo? Máti bude už pryč.. ale bude to kui těm dvoum! To nepřežiju, jestli mě nějak ztrapněj, tak je namou duši vykopu z baráku !!
Když sem šla spát, ten blb se semnou ještě snažim konverzovat, ale moc neuspět. Jednim uchem sem druhym tam.. no jako je u mě normální.. nedůležitý věci vypouštim hned. Takže on do mě něco hustil a já čuměla do mobila a hrála hry. Jediný co sem zaznamenala, že ty dva sou teda bráchové (jaká novinka řikám si) a že sou odněkaď z prdelákova..Když mě omrzeli hry sem si uvelebila v postýlce a přmejšlela na kolik procent sem je už někdy viděla.. asi tak na 0,5%.. hmm tak nic! Stejně je mi to u*****. Tak sem spokojeně usla, i když ne moc spokoje, protože tam byl on a od týhle chvíle ještě hodně dlouho tu budou.. x( Chjoo to je pech..

"Ááá ježiši kriste!" ječim na celej barák když si v obejváku zapíchnu něco do chodila -něco co až nápadně připomíná špendlík- .. njn.. to je ta moje ranní nepozornost. Celá rozespalá sem se šourala do kuchyně a nedávala pozor na cestu a tak sem si uhnala tenhle ,,úraz,, .. x((

"Co kravíš?" vběhne do pokoje ten jak spal u mě v pokoji.. haa.. asi sem, ho probudila. Teda i toho druhýho, kterej spal tady v obýváku na gauči.

"Já kravim, se podívej jak je to hluboko ty debile!" ječela sem na něj zpátky. Až teď se uráčili podívat, a oba nad krví hned uhli pohledem..

"Vy ste teda hrdinové!" řekla sem sarkasticky a pokusila sem se ten pitomej špendlík vytáhnut sama.

"Áááu.. no do piče!" zaječela sem asi po půl hodinovim snažení, ho všelijak vytáhnout! Všechny pokusi byli ale upě na hovno.. bolí mě ta haxna ještě víc a možná se mi to jenom zdá ale i zaražený to tam je ještě víc.

"Řikám že s tim máme jít k doktorovi!" řek ten jeden kterýmu sem začla řikat bleskovko, protože si myslí že vý všechno první a přitom poslední..

"Týý vado.. tady bleskovka zas na něco přišel! A můžeš mi říct jak se tam asi dopravíme? Hmm?? Já teda absolutně nevim kde je tady je nemocnice!" odvětila sem mu..

"Ty nevíš kde je ve městě ve kterym žiješ jediná nemocnice?" zakroutil hlavou ten druhej- tomu zas řikám černoušku (kui těm jeho vlasům xP)

"Ty si taky hlava! Já tady nežiju, já tady akorát už 4 roky přežívám. A navíc se doteď nemocnici nepotřebovala!"

"Tak to je hezky v prdeli" zkonstatovala bleskovka a já jenom těžce spolkla poznámku žee v prdeli je to od tý doby co sem na ten pitomej špendlík stoupla. Ale nechala sem toho, radši sem si hleděla sví nohy a vymejšlela jakejkoliv pokus jak to vyndat. Už beru i bolestný cesty- protože mam pocit že ty bezpolestný sou stejně víc bolestný než ty ,,bezbolestný,, !!

"Tak zavolejte sanitu" napadla mě nová varianta..

"Na zaraženej špendlík v noze?" tupě se na mě podíval bleskovka..

"Ty sis asi nikdy nezapíchnul špendlík do nohy co? Ráda ti tu zkušenost uštědřim co takle MEZI OČI!" -IDIOT!!!- :-//

"Ne to sem fakt nikdy neměl, protože nejsem tak slepej abych si ho nevšim!" to zas řek něco inteligentního...

"Můžete toho nechat? Počkejte tu chvíli!" porušil černoušek a někam se odporoučel. Už sem ani nic nenamítala. Dřepla sem si na gauč a poprví si pořádně prohlídla bleskovku. Je docela hezkej, kdyby nevypadal jak rozčepířená slepice a kingoušek v jednom. To bude asi tim že je rozespalej, ale stejně je docela hezkej. Škoda že sem ho nepotkala někde venku.. hmm to by bylo asi o něčem jinym. Teď k němu cejtim akorát tak to že mi tu oxiduje a nic víc..

Nenávidim celej svět 1.díl

2. června 2009 v 22:25 | Verýs
"Kurňa mámo. Já tady žádnýho mrňavího usmrkance nechcu!" řvu přes chodbu na máti..

"Neni to žádnej mrňous, je jenom o pár měsíců mladší než ty myslim!" stála si zas na svym máti..

"A ty nevíš že holky dospívaj rychleji než kluci? Takže pár měsíců se rovná pár let! A já tady nebudu nějakýmu debílkovi utírat sopel!" w.o.w tohle bych si měla zapsat, kdyby mi zas chtěla hodit na hlavu nějakýho smrada. Taková chytrá věta.. hmm.. ani nevim kde se to ve mě bere.. xD

"Tak a už tě mam plný zuby. Stejně na tom nic nezměníš! Všechno je to domluvený, a ty toho jejího syna prostě hlídat budeš!"

"Nebo co?" řekla sem sladce a co nejsilněji sem bouchla s dveřma od svího pokoje..

V pokoji sem se natáhla na postel a do uší si na plný grády pustila písničky..

No asi bych se vám měla představit. Takže jmenuju se Emily. Kámoši mi řikaj Em a ti nejlepší maj tu čest mi řikat Lily, protože to absolutně nenávidim! No je mi 16 a žiju si -jak ste už měli čest poznat- s matkou v Německý republice x) Samo že otce mam, ale nikdy bych k němu asi nešla, to jenom vždycky hrozim matce že se seberu a odjedu k němu. Ale radši budu trpět u matky než u toho věšně sfetlího alkoholika, kterej má bejt můj otec !

Po nějaký chvíli mě přestala i ta muzika bavit. Tak sem otevřela okno a šla ven (mam pokoj v přízemí) oknem sem šla protože to je kratší, jinak bych musela procházet celej náš barák a na to sem moc líná a myslim že nemam už sílu se hádat s máti! x//

Tak sem se chvilku toulala venku, procházela se ulicema a načumovala do různejch klubů jestli tam někoho nezaznamenám.

Asi po 2 hodinách mě to už omrzelo, byla mi zima a chtělo se mi hrozně spát.. tak sem se sebrala a pádila domu. Jestli matka už zjistila že sem prchla tak jí nejspíš trefí šlak, protože dneska má přijet ta její kámoška s tim synkem a já ho mam celej ten měsíc prázdnin hlídat, aby si matka mohla jet na dovolenou- už s zmyňovanou kámoškou- x((

Když sem dorazila k domu, chtěla sem zase vlízt oknem, ale před našim barákem stálo nějaký auto a to mě vyrazilo z kolejí na tolik že sem zapoměla že to bude asi ta mámi kámoška a prostě sem vypla a šla dveřma.

"Emily? Kde si byla? Je skoro 11 večer a ty ani neřekneš kam deš?" vlítla hned máma do chodby. A ječela jak stará histerka- P.S. ona to už JE stará histerka.. ale teď jí muselo zcvoknout ještě víc..

"Klídek, nebo dostaneš infarkt!" vklídku sem si zouvala boty a jí se snažila věnovat jenom minimální pozornost..

"Takže budeš ještě drzá?" nasrala se ještě víc.. pchéé já tu svojí ,,milovanou maminku,, fakt dostávám.. ! !

"Já nejsem drzá, ale upřímná!" řekla sem už taky napruženě, načeš se z obýváku ozval nějakej smích a pár plesknutí..

"Co to jako má bejt?ů zeptala sem se debilně, protože mi hned nedošlo kdo to tam je !

Máti mě čapla a dokopala -jo doslova dokopala- do obýváku k tý ,,ctěný,, návštěvě!

"Simi, tohle je moje Emily.. Emily tohle je moje kamarádka ze školy Simon" u toho slova ,,kamarádka,, sem spolkla smích a radši poočku koukla na ty dvě polena co se roztahovali na gauči a zřejmě taky zadržovali smích.

"Jojo, dobrej!" řekla sem neochotně, už sem viděla ty uvítací rytuály.. brrr.. to fakt nee..
Se radši zdechuju k sobě do pokoje.. do postýýýlky.. míláááčka mího jedinýýho.. x))

"Počkej a na slušný chování si jako zapoměla nebo co?" chytla mě máti za rukáv.. proto sem se jí rychle vysmekla.. áá.. vlastní matka a šahá na mě.. :( to je pod pásovkaa.. :-!

"Asi sem ho ztratila po cestě!" pokrčila sem rameny a byla zas na odchodu, přece se nebudu pakovat s takovou sebrankou ?!!?

"Počkej ještě, jestli deš k sobě do pokoje, vem sebou i kluky!" -ZASE- mě zastavila máti..

"A to jako proč?" hnusně sem se na ní podívala a pak i na ty dva, který zrovna něco důůležitýho řešili.. asi se objesim.. boože pomoooooc.. !!

"Budou tady s tebou měsíc, a až odzetřka budou volný pokoje pro hosty!" MĚSÍC?? =O tohle má bejt ten jeden harant?? Asi bych si měla zopáknout základnu ale já ať počítám jak počítám sou prostě 2!!!!!!!!!!!!!!!

"To si ze mě děláš prdel ne? Řikala si jeden parchant a ne dvě polena!" ječela sem na ní.. mezitim sem se snažila rozpomenou odkaď já je vlastně znám..asi od nikaď.. ta máminá kámoška je u nás poprví takže i oni.. ale stejně ty xichty od někaď znám !

"Tak za a) přestaň mluvit sprostě a za b)uklidni se! Tak místo jednoho bodou dva! A hotovo, nebudu už o tom diskutovat. Zavěť je k sobě do pokoje a rozloš jim gauč!" teď si asi myslí že jí poslechnu.. i když trochu strachu z ní šlo, to se musí uznat...

"A já řikám že tady s těma tu měsíc nepřežiju!" bouchla sem se všema dveřma po cestě do svího pokoje kde sem se natáhla na postel a pustila si hifinu na plný koule. Zrovna mě nenapadlo nic víc inteligentního, než si sednout na parapet od okna a zapálit si cígo. Trochu sem u toho i zavspomínala jaký to bylo, když sme měli s mámou bezstarostnej vztah matky a dcery /asi tak v mejch 12 letech/ potom sem začla blbnout. Toulat se po nocích, dělat průsery ve škole a lepit se na takoví ty problémoví týpky, jenom abych jí diokázala jak sem dospělá a že jí k životu nepotřebuju.. a tak to je dodnes, i když teď už bych to vztah -matka dcera- rozhodně nenazvala x((

Zadívala sem se na černou oblohu a užívala si chvíli kdy sem sama a můžu volně přemejšlet o čemkoliv chci..

Ale jako skoro všechno hezký to jednou zkončí.. u mě to zkončilo zaklepáním na dveře. Tak sem to rychle típla a běžela otevřít...................
 
 

Reklama