Neřeš to!

Neřeš to! 4.díl

2. června 2009 v 21:47 | Verýs
***********BILL***********
Je to skoro už hodina co si sem na 1oo% jistej že usnula! Totiž, už od mala když spí tak něco povídá- jako ze spaní- ...
"Bille ty si troba.." řekla najednou, poplašeně sem se narovnal, ale pořád ještě spala, předtim nepovídala nic záživnýho, spíš jeom nějaký blbosti a tak. Ale teď by mě doopravdy zajímalo co se jí zdá! "..ty ani nevíš..." začla zas povídat, ale věty se jí stráceli do ničeho, takže sem byl ještě napjatější než předtim! "..ty nevíš jak tě miluju..-"
=O =O... zbytek už sem ani neposlouchal, zůstal sem v šoku ztuhlej a absolutně nevěděl nic..
Je to možný? A sou vůbec její sny podložený pravdou? Ale zase kdyby ne, tak by se mě neptala co se to v posledních dnech děje. Bylo by jí to jedno, kdyby se chtěla jenom pobavit.. ale ona to nechápe! nechápe to stejně jako já...
I když možná že v něčem už jasno má.. kéž by!! x(
Opatrně sem jí položil na polštář, ze spánku něco zabručela ale otočila se a byla zas tuhá.
Napadla mě taková menší ztřeštěnost, sice vym že to bude nemálo trapný, ale aspoň pozná pravdu z mí strany !

*******ZAS SAM*****
Ráno sem absolutně nevěděla čí sem. Cejtila sem- nebo spíš necejtila- že už mě neni tak blbě jako včera.. druhý čeho sem si všimla bylo že Bill včera musel odejít, i když si nepamatuju ani kdy sem usnula..
Sesouvala sem se pomalu po schodech dolu, vůbec se mi nelíbila představa velký rodiný snídaně -v něděli- ale co můžu dělat..
Aha.. tak sem se spletla.. neni to jenom rodiná snídaně, v naší jídelně byla naschromážděná celá rodina (brácha, ségra, máma, teta, strejda, BILL (!!), Tom, sestřenice Anne, sestřenice Clare, bratranci, babičky, dědové..) prostě jich bylo fakt hafo.. jedinej kdo tam zasejc nebyl byl táta x((
"Dobrý ráno vespolek" musela sem mluvit trochu hlasitěji než moje hlasivky chtěli, takže mě v momentě začlo hnusně škrábat v krku!
Někdo se na mě usmál, sourozenci mě i pozdravili.. očima sem zas vyhledala Billa, kterej se na mě usmíval jak sluníčko na hnoji! Nechápala sem co to způsobilo, ale taky sem se na něj usmála a rychle si šla najít něco k jídlu.
Po -hodně rychlí- snídani sem se běžela vysprchovat, převlíct do čistýho a pak sem se odhodlala a šla sem dolu..Naštěstí se už zas polovina rodiny zdechovala, sice u nás ještě některý budou do večera, ale to mě tak netíží. Zrovna v obýváku probíhalo filmoví ráno.. u dývka seděl Seb, Tom, Anne, Alec a Mia, Jörg a v neposlední řadě i (od pohledu) absolutně unuděnej Bill.
S výběrem se moc netrefili do mího žánru, na Mevídka Pú už sem fak trochu velká, ale divim se že se Kim nekouká s nima, takovej magor xP
"Budeš koukat taky?" všimli si mě jak stojim opřená o futro a čumim zaujatě na všechny zúčastněné..
"Eh.. no to fak asi ne" zašklebila sem se..
"Děláš jak kdyby ses na to v životě nedívala" zakroutil hlaavou Seban..
"Jo jasně.. ve třech letech možná" sesadila sem ho zas spádky, ale šla sem si sednou k nim aby se teda neřeklo. Naposlední volný místečko na zemi, mezi Tomem a Alecem. Všimla sem si jak se na mě krátce podíval Bill se zájmem, když sem se na něj ale podívala pořádně jeho obličej už neprozazoval absolutně nic! "Rozmyslela sis to jo?" drknul do mě Tom když sem si dřepla teda mezin ně.
"Mam sví důvody proč tu bejt" drkla sem za já do něj.. za sebou sem slyšela jak se někdo zašuštěl, nechtěla sem se ale otočit (na 99% to byl Bill) a jestli to byl doopravdy on, tak by bylo trochu nápadný něco takovího říct a podívat se na něj!

Musim uznat že to byla fakt prdel.. hlavně když tam začali Seban s Tomem ječet a radit co udělat aby Kryštufek Robin (srry nevim jak se to píše) zachránil Púa.. XD nejvích sem z těch dvou chcípala. Ty dva sou někdy větší komedianti než samotnej Bill s Tomem .. xD!!
"Voběd!" přišla do obýváku Kim, vlastně sme docela zapoměli na čas, docela hodně mi už kručelo v břiše..
Jako první sem se vymrštila, ale to by nebyli mí milovaný příbuzní aby mi něco neudělali. Jak sem vyskočila stáhnul mě Seban na Toma kterej mě chytil a držel dokavať nebyl celej obývák vylidněnej, potom mě pustil a nakonec i předběh...
"Tss.." nasrala sem se, asi zapoměli jak mrzutá dokážu bejt když mam hlad!!
"No počkejte!" zakřičela sem do kuchyně za nima a vydala sem se opačnym směrem- do koupelny-. Tam sem sebrala pastu a všechen její obsah sem vypatlala do jejich bot (jako jenom Toma a Sebana)..
Šťastně sem se vracelá do kuchyně jako vítěz. Nikdo nechápal můj úsměv, když sem ještě před pár minutama byla protivná ale oni uviděj! Pořád s úsměvem od ucha k uchu sem si sedla ke stolu.. Sebi už možá začal něco tušit, s Tomem si vyměnili takovej divnej pohled, ale zbytek oběda, už se na sebe ani nepodívali. Já sem občas zabrouzdala očima k chodbě, ale stejně sem se většinu času koukala přes stůl na Billa, kterej ze mě doslova nezpouštěl oči!
"Kim můžu tě o něco poprosit?" přišla sem k ségře do pokoje po obědě. Nepřítomně zvedla hlavu od mobila a kejvla mi abych přišla dovnitř.
"Puč mi prosimtě tvojí kameru!" zaškemrala. Divně se na mě podívala, ale vstala a po přehrabaní asi 15-týho šuplíku jí konečně našla..
"Díky ti.. máš to u mě"
"Jo jasně.. kdyby za vždycky když řekneš máš to u mě dostala cihlu už bych mohla mít vilu v Holiwoodu" protočila oči vsloup. Já jí musim dát za pravdu. Přišla sem dolu do předsíně a tu kameru nasražila tak aby přesně zaujímala jejich boty. Snad si toho nevšimnou!!
Pak sem se šla kouknout do obýváku, ale byl tam už jenom brácha s Billem a o něčem živě diskutovali! x( Hmm škoda, zrovna by se mi hodilo potkat Billa samotnýho.
"Kam všichni šly?" přišla sem k těm dvoum.
"Sou na zahradě. Děěěsně nezáživný" zakřenil se brcha, s Billem sme se jeho xichtu rozesmáli.
"No tak fajn, pudete se na něco dívat, nebo tu budete ještě dlouho kecat?"
"Já zachvíli du" pokrčil rameny brácha.. Ha.. takže on zachvíli pude ? Supéér tak to zůstanu tady dole. za 1) chci vidět jak bude vyvádět až zjistí co je s jeho botičkama a za 2) potom si budu oct promluvit s Billem!!
"Supéér.. tak já si du něco pustit" otočila sem se a šla sem pomalu do obýváku. V telce sem našla něco co mě sice absolutně nezajímalo, ale důležitý pro mě bylo abych měla záminku zůstat tady dole !
Asi za 15 minut pak přišli i kluci. Seban řek že za 5 minut už odchází a Bill si sednul vedle mě. Vždycky když se Seban zadíval do televize a zázračně něco nežvanil zkoumavě sem si Billa prohlídla. Pořád se tak usmívá, fakt mě sere že nevim co stojí za jeho dobrou náladou! x(
"Hey Sam, mluvila sem s Danim a řikal že bude hrooozně moc rád když se taky ukážeš na tý jeho párty!" objevila se ve dveřích Kim. Asi sem byla rudá jak rak, protože se na mě zrovna Bill podíval takovim podezřívavim pohledem.. áá, já z toho kluka jednou zcvoku!!
"Ehm.. a kdy?" mam pocit jako by se mi v krku udělal tenisovej míček ..
"Příští víkend. Ale jestli tam pudeš máš mu dát vedět dopředu. Já mu teda řekla že jo, ale ještě chce vědět i u tebe!"

Neřeš to! 3.díl

2. června 2009 v 21:47 | Verýs
"Co píšeš?" zajímala sem se hned po příchodu do Billovího pokoje..
"Nic moc" pokrčil rameny a radši koukal na ulici z balkonu. Vzala sem ten papír kterej mu ležel na stole a začla si přečítat..
"Tu je super" uznaně se kejvala hlavou..
"Líbí?" trochu mě uved do šoku, když promluvil jenom kousek nad mojí hlavou. Ani sem ho neslyšela přijít.. proto sem sebou poplašeně cukla.
"Ehm.." odkašlala sem si.. když se na mě tak díval měla sem pocit že mam v krku tenisovej míček.. nedalo se vymanit z toho jeho pohledu..
"Tohle se dá taky brát jako ano!" pousmál se..
Už sem se nedokázala ovládnout.. přitáhla se si ho k sobě a začla sem ho líbat.. trochu mě zklamalo že ho to vůbec nepřekvapilo, čekal to zmetek jeden! Ale to mě z míry nevyvedlo.. obmotala sem mu ruce kolem krku a tim ho tak trochu donutila se sklonit, pořád je o hodně vyšší než já a mě nebaví stát na špičkách..
Cejtila sem jak se mezi polibkama usmál když sem ho stáhla dolu, ale ani jeden sme nepřestávali.. skoro naopak, kdyby skoro v minutě když sme uslyšeli kroky nevletěla do pokoje teta, bůhví kam by to až došlo!
"Ahoj mládeži, venku je tak hezky a vy smrdíte doma jo?" byla vytlemená jako měsíček na hnoji. Asi se s mámou hodně bavili..
"Můžem jít na balkon!" ucedil Bill skrz zuby, jeho ton mě natolik zmát že sem se na něj podívala, ale on se díval právě na zmiňovanej balkon..
"No jak chcete" zavřela teta dveře, zjevně jí taky Billův ton zaskočil. Ale co ho k tomu vedlo? Jenom to že nás jeho máma skoro načapala, nebo to že mi podleh a líbal se se mnou? Ale kdyby jo, proč to nezarazil hned jak sem začala? Proč to nechal zajít tak daleko??
Pořád sem se na něj dívala, když se konečně vrátil pohledem do reality a podíval se na mě.. zjevně vyděl kolik otázek se mi teď tvoří v hlavě, ale z jeho pohledu sem nedokázala vyříc ani Bé..
"já už pudu.. " rozhodla sem po dost dlouhý minutě ticha, sebrala sem se a odhodlaně sem si to mířila ke dveřim..
To bych ale nebyla ani tak já jako kdyby se něco nestalo, a taky že jo !! Jak sem otevřela dveře vlítla do pokoje Scotty a podrazila mi nohy že sem hodila hlavou o zem..
"Auuu" zakvílela sem a snažila sem se vstát..
"Scotty, to se dělá? Co blbneš?" vyhodil jí Bill z pokoje a pak si kleknul vedle mě a pohom mi aspoň do sedu..
"No to bude pěkná boule" hodnutila sem svojí hlavičku po nárazu..
"Chceš na to přinést led?" staral se hnedka..
"Ne to je dobrý, mam to jenom přes ulici pamatuješ?" snažila sem se usmál, ale každý slovo jako kdyby mě bodalo do hlavy jako břitva.
"Jo myslim že si něco takovího pamatuju, ale stejně ti ten led přinesu" usmál, pak mě zvvednul ze země a odnes mě na jeho postel, tam mě položil a odešel pro ten led.
Zas sem měla dost co dělat abych pochopila jeho změny nálad..
"Co se stalo?" spolu s nim vlítla do pokoje taky teta.
"Řikám že nemáš křičet!" napomenuj jí Bill
"Nic mi neni, jenom sem se bouchla do hlavy" mávla sem rukou na znamení že to nic neni, ale asi to byl moc neuváženej pohyb silně mě bodlo v hlavě že sem se musela podepřít rukama..
"Tady.." sednul si naproti mě napostel Bill a teta si klekla vedle postele..
"Řikám.. že to.. uuuh.. vůbec nebolí" přemáhala sem hlas, všechno mě najednou bolelo..
"To bych neřekla" zamračila se teta..
"Asi bych měla jít domu!" podala sem zpátky Billovi led a nechala si pomoct vstát..
"V tomhle stavu? Holka ty tu tvojí mámu jednou zabiješ!" nemálo naznačovala ty moje věčný průsery!
"Tak se mnou pude Bill a dohlídne na to že sem schopná přejít ulici" protočim oči vsloup..
Jak sem to ale řekla Bill se vedle mě narovnal a začal se usmívat.. tak ho mam nejradši -usměvavího jak sluníčko-
"Hmm" zamyslela se teta, nakonec nám to odsouhlasila a já sem s Billem po boku šla domu.
Museli sme to ještě vysvětlit mojí mamce, několikrát ji ujistit že sem v pohodě jenom mě ,trochu, bolí hlava a bylo to. Lehla sem si v pokoji na postel a zavřela oči, neslyšela sem Billa odejít ale taky sem nevnímala jeho přítmnost..
"A.." chtěla sem něco říct, ale zas mě zaskočilo jak blízko Bill je, nakláněj se pár milimetrů od mího obličeje a zamyšleně mě pozoroval..
"Ano?" překvapil mě že vnímal, i když to vypadalo že je duchem absolutně mimo..
"Já.. jenom sem ti chtěla říct.. já včera opilá nebyla!" odtáhnul se a začal se usmívat..
"Já před těma pár minutama taky ne!" tomu sem se musela zasmát.. jinak to nešlo .. x))
"Tak mi řekni co se to tu děje? Já to fakt nechápu.." ve stejnou jako já zvážněl.. koukali sme se na sebe bez známek toho že by jeden nebo druhej věděl co říct..
V tu nejmíň vhodnou chvíli sem pocítila zas tu ostrou bolest hlavy..
"Auu" zakňučela sem a natáhla sem se na postel..
"Copak?" sednul si vedle mě a rukama si přidržel můj obličej, měl studený ruce takže sem se ani nebránila- bylo to přjemný-
"Ale nic.. fakt to bude dobrý!" začla sem už ujišťovat i Billa, i když on přesně věděl že dneska už nebudu absolutně ničeho schopná.
"Připadám si jak po srážce s meteoritem" zabručela sem a převalila sem se na bok.
"Nechci nic řikat ,ale taky tak vypadáš" zašklebil se..
"Nějak si vyskakušeš hele" řekla sem mrzutě s očima pěvně zavřenýma- bylo tak snadnější vzdorovat bolesti..
"Já už na to mam věk" njn.. by asi nebyl on kdyby nezapoměl zmínit že je o ten rok a půl starší !!
"Haha.. jenom rok!" podotkla sem..
"To máš jedno! Nechceš třeba spát, nebo já nevim co se dělá když máš otřes mozku nebo něco takovího!" možná si to on neuvědomoval tolik co já ale v jeho hlase sem slyšela slabej podton paniky!
"Ne, hlavně neodcházej!" položila sem si mu hlavu do klína a chvilku čekala než se uvelebí, když tak udělal usmála sem se jako vítěz- zvlášť když mě začal hladit po vlasech a -možná ani nevěděl že ještě nespim- mi začal něco splejtat z nich .. x)
Áááá.. proč zrovna on mě musí tak přitahovat? Nebo ne on jako on.. ale on jako můj bratranec. Teda NEVLASTNÍ bratranec, ale na tom tak moc nezmění to že sem s nim vyrůstala a už ho nikdy neuvidim jinak než jako bratrance! x(
A on mě asi taky, zajímalo by mě jak to má on, jestli si se mnou jenom hraje, nebo neví co se děje! A co když se mu líbil tak jako on mě? Bylo by to vůbec možný??

Neřeš to! 2.díl

2. června 2009 v 21:42 | Verýs
****RÁNO***
Ráno jako každý jiný, nechce se mi vůbec vztávat a mam pocit že mě včera přejel parní válec. Tolik novejch informací a můj mozek se nijak neobtěžuje je vstřebávat rychleji..
Šla sem si teda dolu udělat snídani.. nepředpokládám že Seban bude schopnej vstát dřív než po poledni, ale Kim už je vzhůru. A už tu taky straší v kuchyni..
"Čau ségro" pousmála sem se na ní..
"Sem fakt šťastná že sem tě nemusela jít budit!A už nechybělo málo a máma by mě too fak poslala udělat!" věnovala mi zmučenej pohled..
"Jak to?" bytáhla sem si kuličky a začla se nakládat..
"No, chce aby aspoň půlka jejích dětí byla na oběd vzhůru, má přijít teta a myslim že Tom po včerejšku taky neni moc něčeho schopnej.. takže nechtěla dopustit toho aby místo plnýho stolu byl stůl poloprázdnej" nojo.. to je celá naše máma, perfekcionalistka.. PUNTÍČKÁŘKA! !
"Hmm.. to je milí" řeknu ironicky a du si radši do obýváků, kde už straší táta pustit telku.

Asi po půl hodině čumění na českou hitparáda (českou proto že táta je čech, ale já neumim česky ani kváknout, takže mě to hodně rychle omrzelo) šla sem do koupelny a pak převlíknout..
Když sem se všim skončila, byla sem už aspoň trochu člověk a aspoň trochu odpočinutá! Pak už sem ale zas nevěděla co dělat tak sem si četla časáky šla na icko a čuměla na televizi najednou!
Po pár minutách mi napsal jeden kámoš ze školy. Kdybych nebyla v kryzi nudy tak bych se asi na něj vykašlala, ale já se tak hrozně nudila že sem mu odepsala..

*SaMiSHeeK*
Čau.. tak co jak je?

AriaNko
Po kalbě.. připadám si jak kdyby mi hlavou prohodila granát x)

*SaMiSHeeK*
no to máš dobrý. My máme zas velkej rodinej oběd.. akorát že včera se půlka rodinky ožrala takže oběd nesplní svoje očekávání přecpanýho stolu, ale 5 mrzutekch a po vopici nevyspalejch lidí.. :(

AriaNko
..prosimtě.. to budeš mít dobrý ;) a co kdy budeš mít čas si někdy vyrazit?

*SaMiSHeeK*
ale já fak nechci ! Nemam proti tobě absolutně nic.. ale nejsem si teď vůbec ničim jistá

AriaNko
Jo jasně.. já vym- jenom kámoš že jo ? :)

*SaMiSHeek*
no jasan :-*

AriaNko
stejně to nevzdám :P

*SaMiSHeek*
tak to máš asi rád zklamání co?

AriaNko
Ani ne.. když vym že mam pravdu.. :)

*SaMiSHeek*
No tak když myslíš.. heej já už pudu. Tak zatim paa

Věděla sem že se na to mam vykašlat, rychle sem vypla ajsko a svalila se na postel..
Ale ani ne za 5 minut na mě už volala máma že tam sou všichni a čeká se jenom na mě!
Všechno v pokoji sem teda vypla a vydala sem se dolu..
Fak tam moc lidí nebylo. 1. tam nebyl táta- což neni tak idvný asi musel náhle do práce 2.byl tam Tom! se divim docela a za 3. JEDINÝ VOLNÝ MÍSTO JE UŽ JENOM VEDLE BILLA!!
Tohle nepřežiju, jak se k němu mam asi chovat, a bere to vůbec stejně jako já? Asi ne, když se přišla hned na mě s Tomem hodili smajla.. tak sem se posadila.
"Hey, tak ty si sedíš a já makám jo?" přišla z pokoje Kim a hodila po mě utěrku.. začla sem se smát a hodila sem to po ní zpátky, a nezapoměla em na ní ještě vypláznout jazyk..
"Hey Tome? Seš v pohodě?" starostlivě sem se na něj podívala když sem viděla jak mu hlava padá na stůl..
"Pšššt" lek se hned a rychle se narovnal! Nejdřív sem nechápala a potom sem zpozorovala tetu ktrá stála na prahu kuchyně a jídelny a koukala na něj stejně jako já. Starostlivě.
"Co jí je?" řekla sem už potišeji..
Tommovi zas padla hlava na stůl, tak sem se se svojí otázkou podívala na Billa..
"Ale Tom jí nakecal že je absolutně fit, protože chce jít dneska večer na nějakou kalbu.. ale ona mu nevěří a tak ho hlídá na každym rohu!" zakroutil hlavou..
"A ty seš v poho?" prohlídla sem si ho.. vlastně ani nevim jak mě ta otázka napadla ?!?
"JÁ sem včera nepil" podíval se mi tim svym pohledem do očí.. z jeho řeči se mi začali objevovat dvojsmysli, kterých si -pro moje dobro doufám- jenom nevšim..
"jo jasně" otočila sem hlavou zpátky na Toma, kterej na nás udiveně čuměl, bradu měl opřenou o stůl a výraz jako kdyby se němel dožít příští hodiny.

"Kim ukliď to!" poručila máma po obědě..
"Proč pořád já? Vždycky to odseru jenom já!" vyprskla na ní Kim- ani se jí nedivim-
"Co si to..-" začala máma, tak sem se to pokusila rychle zachránit..
"Já ti pomůžu poď-" chytla sem jí za loket a táhla sem jí do kuchyně.
"Co blbneš? Copak si myslíš že tohle by ti prošlo bez trestně?" spustila sem na ní v kuchyni..
"Já vym.. ale je to pravda.. a dík ségra" začla se obhajovat, ale pak jí došlo že to moc smysl nemá tak toho nechala a radši začla děkovat.
"No tak poď na to ať můžu jít!" zhodnotila sem naší situaci v kuchyni..
Moc dlouho nám to ani netrvalo -překvapivě- mezitim ale stihli všichni odejít. Máma a teta šli někam ven táta se ještě nevrátil, Seban pořád chrápe nahoře a Kim se chystá na nějakou ,důležitou schůzku, .. pche, na to že jí je 15 si nějak vyskakuje ! Ale já jí ve štěstí bránit nebudu.. to nechám na mámě!
Po dlouhy potulování a hledání zábavy sem se přece jen rozhodla že pudu navštívit ,sousedy od naproti, ... !! x)

"Čavéés" řvu na celej barák- radši- co kdyby se třeba zrovna někdo sprchoval a nevěděl o mě?? xD
"jéé ahojky Scottko!" usmála sem se když ke mě přiběh Tomův pes.. vlastně trochu i Billův, ale Tom si ho jako dítě vydupal.
"ahoj! Co ty tady?" scházel zrovna strejda po schodech dolů..
"no doma je nuda. Tak mě napadlo jestli maj kluci čas" pokrčila sem rameny a vstala od Scotty.
"aha.. jo teda myslim že jeden spí a jeden je zavřenej v pokoji" řek lhostejně- někdy mě tak napadá jesti si strejda zvykne oslovovat nás jmény! Nevim ale je to takoví divný, jako kdyby pořád nevnímal že kluci sou fak jeho přižnění děti.. děti s velkou rezervou.. spíš 19-letí frackové XD
"Jo dik" obešla sem ho a razila si to k nim do pokoje.. nejdřív sem šla k Tomovi- naštěstí nespal.. byl na balkoně a kouřil..
"Takle se rahabilituješ na ten tvůj slavnej večer jo?" přišla sem k němu a opřela sem se stejně jako on o zábradlí.
"Každej to dělá po svym ne?" usmál se..
"Hmm ale zrovna takle" zakroutila sem hlavou..
"Hele nedělej ze sebe najednou svatouška joo" začal se tlemit, a šťouchal do mě dokavaď se nepřišel i Bill podívat co se to děje..
"Co blbnete?" kroutil hlaavou na protějšim balkonku..
"Ale nic, Tom si jenom připadá děsně vtipně" vyplázla sem na Toma jazyk..
"Ale mam pravdu!" dobíral si mě zas..
"A co jako? Vždyť sem to nepopřela" pokrčila sem rameny.. zase se začal usmívat a šťouchat do mě. Už sem to fak nevydržela a začla sem se taky smát..
"Ježiš.. ty si..pakoo" koktala sem ze sebe v záchvatu smíchu kdy mě ještě víc a víc rozesmíval..
"Já si myslim že vy oba" dodal Bill ale už mu taky cukali koutky.
"Ale nic děti, já stejně pudu takže se tu hezky bavte beze mě" řek Tom.. to známe že musí odejít a přitom de někam nabalovat fanynky.. pchee..
"Hmm tak fajn.." řekla se na Toma "hee tak můžu k tobě, když on mě tu nechce?" otočila sem se na Billa. Ten mi kejvnul.. když se procházela kolem Toma nezapoměla sem ho praštit do kšiltu a vypláznout na něj jazyk....

Neřeš to ! 1.díl

2. června 2009 v 21:40 | Verýs
Oknem se ozývalo pořád víc a víc hluku, to znameno jediný.. že už by se tam měl brzo ukázat..
Sou to sotva tři dny co sme se vrátili z Ameriky a už je ,velká rodiná oslava, a zrovna u nás tak se z too sotva vykroutim! Jediný na co se těšim.. teda spíš na koho sou sestřenice a bráchanci. Tak nějak se to s nima dá přežít..
I když.. těch ,starších, dětí jako já Tom a spol. je míň..
Vlastně už jenom já, už zmíněnej Tom, a sourozenci Sebastian, kterej je stejně starej jak mi, Samantha která je o rok a něco mladší a ještě jejich ségra Kim.. z tý si teda děláme nejčastěji srandu, neni už dost malá na to aby byla mezi babičkama a dědama ale taky ne dost stará na to aby se s námi někde zašila a vožrala se jako všichni ostatní.
Většinou se ale na takovej ,oslavách, objeví mnohem víc lidí než jenom rodina a tak..
Na chodbě sme se srazili s Tomem, narozdíl ode mě měl docela radost.. i když fak nechápu zčeho.. Jemu k životu asi fak stačí aby se vožral jak tele a dělal kokotiny !
"Hey ty vole. S etvař aspoň trochu přijatelně! I když.. když sem přišel dolu poprví musel sem 15x vyprávět uplně všechno a babičkám všechno dvakrát páč mi zas nerozuměli" odfrknul si v půlce schodů..
"No ale když už si to rozvyprávěl ty tak já nemusim blbe" zakřenil sem se..
"Tss" došlu mu zřejmě že mam pravdu.. XD

A pak už nastal kolotoč, mezi babičkama,tetama,strejdama.. no prostě totální vopruz ! Kdyby byla nějaká šance utýct hned bych jí využil, ale furt se mě někdo na něco ptal.. takže teď byl Tom kdo se mi tlemil .. jednou ho zabiju !!
"Čavééés" přiběhne jako spása ke mě Kim a málem skejsnem na zemi..
"Ahoj" začal sem se upě neskutečně tlemit.. i když nevim čemu. Hlavně že už nemusim nic vyprávět!
"Hey Kim, ty si nám zas vyrostla co?" změřil sem si jí pohledem.. jemně se začervenala..
"Pöřád stejně všímavej co?" zasmála se za ní Sam.. teď sem byl asi rudej zas já. Moje nejoblíbenější sestřenice!! Ááá.. je mnohem hezčí než jak sem si jí zas pamatoval..
"Konečně seš doma chlape" usmála se a objala mě..
"Jo taky si řikám když tě vydim" oplatil sem jí úsměv.. jemně mě pleskla po rameni..
"Hey lidi dem.. nebo si tetička vzpomene že sem jí utek" ozval se uplně zezadu Tom..
Všichni sme se rozesmáli ale pak sme šli za nim..
Nemusel sem se ani ptát, aby mi došlo že už přestěhoval větší zásobu alkoholu k sobě do pokoje, kam sme taky měli teď namířeno.
"Tak co? Předpokládám že povídání už máš dost, ale stejně!" usmála se Sam, která celou dobu šla vedle mě a teď sme si i sedli vedle sebe na podlahu.. Tom se natáhnul na postel, Seban do křesla a zbytek lidí, který sem znal maximálně od vidění se posedali kolem..
"Hmm" znuděně sem kejvnul hlavou, fak už se mi do toho moc nechtělo..
"Janě.. nechám tě" zasmála se Sam a pleskla mě do nohy..
Hodil sem na ní smile a radšši začal pozorovat co dělaj všichni kolem..
Hned za námi musela už přijít i Kim. Něco řikala Sebovi, kterej se vzápětí začal hrozně tlemit, potom se to neslo jak řetězák, ale někde mezi tim blonďákem a tou hip-hoperkou se to vyšumělo a každej si zas všímal svího..

Zrovna když sem si řikal že už je načase se odebrat pryč, tak někdo zakřičel že se bude hrát flaška, všichni byli už docela na mol, takže to jenom potvrdilo moje tvrzení co nejrychleji vypadnout!
"Heey, kam deš?" dohonila mě už na chodbě Sam. Asi taky nic moc nepila, byla docela v pohodě..
"Už mě to neba" pokrčil sem znuděně rameny..
"Tak pooď! Bude sranda" tahá mě za ruku zas do pokoje. Takovouhle příležitost si fak nenechám ujít, zvlášť když mě Sam sama přemlouvá !!
V pokoji už bylo menší zhluknutí lidí, kteří byli ještě schopní sedět.. některý na tom byli už hůř, ale některý se docela drželi. Očima sem našel Toma, zrovna točil, trochu se u toho sám motal, ale moc opile nevipadal XD
Sedli sme se na poslední volná místa v kruhu, čirou okolností zrovna proti sobě !!
Pochopil sem že už začli točit a zrovna Seban se musel líbat s jednou holkou- možná jí znám.. ale co já vym ! ;)
"Teď na koho to padne se bude muset celej svlíknout!" prohlásil -nemálo nasraně- bráchanec.
Láhev se prudce roztočila... naštěstí to nepadlo na mě, na všech v pokoji bylo vidět uvolnění až na Leu. Zlomislně se na nás podívala jako kdyby se pohledem dalo vraždit.. ale pak se stejně bez řečí svlíkla- skoro ! XD
"No, na koho to padne teď bude muset 10 minut líbat Billa" teď sem se na ní díval vražedně já.. zjevně potěšená z toho že neni jediná kdo si to odsere se ušklíbla a roztočila láhev......
Napjatě sem hypnotizoval tu láhev. Ve snaze zhypnotizovat jí snad, nevim.. ale ze všeho nejvíc sem se modlil aby to neskončilo u nějakýho kluka !!
Až když se láhev dotočila podíval sem se nahoru abych zjistil.. ,jak sem dopad,
Udiveně sem zíral na Sam (to musel bejt pohled).. ona na tom ale nebylo o moc líp, stejně zaskočeně na mě koukala, jako kdyby teď nevěděla!
"Na co čekáte? Snad je to jenom hra ne?" ozval se najednou Tom.. Sam teda pokrčila rameny, přešla až ke mě a sedla si mi na klín. Kolem nás se zatim udělal hlouček a asi 5 lidí měli v ruce mobili a stopky.
Chytla mě objema rukama kolem krku a začala mě líbat !!! A fakt.. proč sem z toho tak vedle ?=O
Ale líbá fak úžasně. Až po nějaký době mi došlo že tohle je fak skutečnost tak sem se pokusil si jí přivinout ještě blíž- jestli to vůbec ještě šlo-.
"5 minut" ozval se nějakej hlas za náma... jestli za tu dobu uběhlo už 5 minut tak nechci aby tahle chvíle někdy vůbec skončila! Je to jako kdybych byl absolutně na mol, ale přitom nemam v sobě tolik alkoholu aby sem z toho moch bejt vůbec opilej!

****** SAM*******
Ty krávo.. takle oslavit jejich návrat! Tak to má teda grády. Už by to mělo bejt něco kolem 7 minut.. snažim se ten čas nepočítat. Ale copak to de, s každou vteřinou si přeju aby byli 2 zpátky. Sice bych Billovi nikdy nepřiznala jak se mi líbí, ale tohle je maximální příležitost! ,, áá brzi je to přece BRÁCHANEC,, napomínal mě hlas v hlavě, ale moje ruce nějak odmítali reagovat na signáli mozku. Zapletla sem prsty Billovi do vlasů a překulila nás na zem tak že sem teď ležela na něm..
Nijak se nezdálo že by s tim nesouhlasil. Jenom si mě přitáh ještě blíž..
"10 minut" ozval se někdo z dálky. Já na to nehodlala reagovat, ale Bill se sotva po minutě vzpamatoval. Sundal mi ruce z něj a zaraženě se na mě podíval. Nechápala sem co se stalo, ale nedávala sem to tak jasně najevo jako on!
Zbytek večer sme už jenom seděli- naproti sobě- už sem neměla náladu na tu debilní hru, vždycky sem dala fanta a kašlala na to jak moc nahá už tam sem!
Billovímu polibku se stejně nic nevyrovná!!
Vždycky když sem se na něj podívala, kouknul se na mě taky hnedka. Vždycky sem udělala tu kravinu že sem začla koukat jinam.
Konečně nastal čas jít dom.. no asi po půl 5 ráno. Vzali sme s Kim Sebana, kterj nebyl obsolutně schopnej ničeho a táhli se s nim přes ulici domu!
 
 

Reklama