Nová family

Nová family - 2.díl

14. září 2008 v 11:44 | Verýs
"Hele promiň umíš anglicky" přerušim ho páč nemam páru o čem to tu kecá navíc nějakym cizím jazykem "jo jasně promiň já zapomněl" vykoktne ze se a mě dojde že to si nedělal prdel že on to fakticky asi amík nebude "v pohodě já sem Amanda a ty?" "já sem Andreas" takže to asi bude evropan soudim s takovymdle ménem to amík nejni určitě "ty nejsi Američan co?" zeptám když odpověď už vym "ne to teda nejsem" rozesměje se protože odtušil že to usuzuju podle jeho hrozný angličtiny "a co tady teda děláš?" chvíli přemejšlí a pak se krásně usměje a ukáže na výhled na město a studia "jo mam to tady hrozně ráda" řeknu mu zkoušim mluvit pomalu a lechce "takže ty si z LA?" usuzuje "neee já bydlim v Miami" vyvedu ho zmíry a trochu se směju "odkud seš ty?" zeptám se ho protože doposud mě nic nenapadá odkaď by moch bejt "já sem z Německa" vykulim na něj oči a on se začně strašně tlumit nevym proč ale mam pocit že vym kde to je J "výš kde to je?" vykoktne ze sebe když se furt ještě tlemí "myslim že jo … o prázdniny jezdim do Francie nejni to vedle?" tadle věta ho donutila ještě k vetšímu vytlenu nevym co je na tom tak zvláštního mě to přijde normální jemu to ale asi přijde hrozně vtipný "jo to je" už se nesměje připadám si strašně trapně jako kdybych byla ten největší sedlák v USA. Chvíli tak tak sedíme a kocháme se výhledem najednou mi ale zazvoní mobil když se kouknu na displej zjistim že je to Clare nevim jestli to mam zvednout pak ale usoudim že bude lepší to vzít "můžeš mi vysvětlit kde zase seš?" začne na mě řvát hned jak si dám mobil k uchu "promiň už du" "mno to bych ti doporučovala" vypne hovor a dál se o nic nestará "promiň já už budu muset jít" zvednu se a on hned taky "tak já tě půjdu doprovodit" "ne to radši ne" je mi tto trochu trapný ale co se dá dělat "mno tak uvidíme se ještě někdy?" zeptá se trošičku smutně "jo určitě" usměju se na něj a běžim dolu z kopce rovnou k limuzíně
"Mladá dáma se uráčila taky přijít" štěká na mě Clare hned jak se objevim u auta "jo sem tady ale ty bys asi byla ráda abych tu nebyla co?" oplatim jí ty její keci a už si chci sednout do auta "neboj dlouho nebudeš" štěkne ještě a pak už se věuje svýmu make-upu nikdy ty její keci neberu vážně když bych možná ráda vypadla.
"Tak sme tady" rozmachuje se Tim když stojíme před tou nejluxusnější restaurací v Miami, "Hmmm tak si to užijte" chci už za sebou zavřít dveře a odjet domu ale Tim najenou řekne něco s čim bych ani ve snu nemohla počítat "počkej ty deš taky" já i Clare na něj čumíme jak péra gauče pak ale Tim něco pošeptá Clare ta se ďábelsky usměje a už mě tahá z auta.
Sednem si a ani ne za minutu je u nás číšník a rozdává nám jídelní lístky "tak co si panstvo bude přát?" Tim i Clare si objednaj pak se číšník otočí na mě a zeptá se co si dám já … než ale stačim otevřít pusu Clare pohotově poručí"tý doneste jenom salát" co si o sobě ta nána myslí řikám si v duchu a mám sto chutí jí dát přes držku ale umim se naštěstí ovládat tak jenom zklouznu po židli a dělám že tam nejsem.
Když se oba dva najedli Tim se na mě podíval s vážnou tváří a pravil "Mando musim ti něco říct" "hmm" vykoktnu znuděně a dál se věnuju v rejpání toho ,,výborného,, salátu "našli sme tvého biologického otce a ten souhlasil že můžeš bejt u něj a jeho rodiny" dělá si ze mě prdel to je ta nejlepší zpráva v mim životě "a kdy za nim pojedu? A kde bydlí?" jako kdybych našla novou cestu ve svým nudnym životě "odlítáš pozítří a mam ponětí že tvůj otec bydlí někde v Německu" "v Německu to je super" vychrlim jako smyslů zbavená.
Celej zbytek večera sem nemyslela už na nic jiného jenom na to jakej asi bude a jaká bude ta jeho rodina a tak.Celej další den sem si balila věci a přemejšlela Tim mi doma pak řek ještě něco o tátovi a o tom kde bydlí a tak .Takže už vym že je vdanej a má syna jo a že bydlí kousek od Berlína.
"Konečně se tě zbavym" loučí se se mnou Clare a Tim mi už nese tašky do limuzky.Když sme dojeli na letiště Tim mě objal a řek mi že mu můžu kdykoli zavolat "nic proti Time ale já volat nebudu" usměju se na něj a je na něm vydět značná úleva v tom že už mě nikdy neuvidí a ani neuslyší. "Tak ahoooooj" loučim se aniž bych tušila do čeho se chystám a jaká bude moje NOVÁ rodina.

Nová family - 1.díl

14. září 2008 v 11:42 | Verýs
"Mando
"Mando dělej nebudem na tebe čekat do půlnoci" ohrnu nos a potupně vycházim z pokoje. "Mno konečně myslíš si že na tebe budem vždycky čekat půl hodiny?" spůstí na mě zas Clare když sejdu dolu do předsíně kde si netrpělivě podupává nohou a čeká že se jí omluvim bo co? Na to ať zapomene já si v klidu du obout boty a na tu blbou káču kašlu."Můžeš mi říct co to máš zas na sobě?" polip mi, pomyslim si a dál si jí nevšímám to jí ale dostane do takovýho hysteráku jako vždycky když je na nákupech a nemaj boty v její velikosti. "Ty spradku jeden už se těšim až tady odtud vypadneš" jo a takle je to pořád umí se jenom rozčilovat, nadávat a utrácet prachy, jinak ona mě nenávidí a já jí. Asi bych se měla přestavit menuju se Amanda. Nedávno mi umřela máma tak teď musim bejt u táty a Clare … nenávidím to tu už proto že táta je celý dny prič a já musim bejt s tou hroznou Clare která chodí s tátou. Když abych to uvedla na pravou míru to můj táta ani nejni jenom byl nějakej čas ženatej s mojí mámou a je tim pádem jedinej ,,příbuznej,,. Asi bych vám měla říct taky něco o sobě je mi 16 mam černý vlasy a zelený oči (mamka vždycky řikala že to je vražedná kombinace , ale já se tak už narodila a už taková sem) sem docela hubená páč Clare neumí vůbec vařit a když dou s tátou do restaurace tam mě nevezmou.Někdy mi dost chybí mamka ona na mě vždycky byla hrozně hodná ale co se dá dělat. Ještě bych vám asi měla říct že bydlim v Americe Miami/Florida nevim kde sem se narodila protože mi jednou mámka řikala že čistokrevná američanka nejsem můj otec bude asi z jižní Ameriky nebo Evropy. Někdy bych ho ráda poznala ale když on o mě neměl doteď zájem proč bych měla mít já?
"K filmovým studium" poručí Clare když si sedneme do limuzíny a jedem za tátou. On teď natáčí nějakej novej film a chce aby sme za nim někdy jezdili. Moc se mi tak nikdy nechce, protože je to děsná nuda furt jenom sedět a čumět padesátkrát na jeden záběr něž usouděj že to lepší nebude, ale co se dá dělat snad to vydržim. Narvu si do uší svýho Ipoda a poslouchám, nějak se do tý písničky tak zažeru že usnu. "Dělej vstávej" nemilosrdně se mnou třese Clare že mam chuť jí zabít "aby si se neposra" radši jí to ani nedořeknu protože už vidim jak mi dělá přednášku chování a toho že jestli nebudu její ,,sluška,, tak že pofrčím do děcáku.
"tatiii" rozběhnu se za tátou ten ale dělá jako kdybych ani neexistovala radši se odvrátí a dělá že k němu nepatřim snažim se už předcházet trapasům tak k němu normálně dojdu a řeknu hezky spořádaně "ahoj" "jé vy už ste tady?" zaraduje se a jde rovnou za Clare která se sotva vyprdelila z auta na mě se přitom ani nepodívá. "Mando výš kolikrát sem ti už řikal abys mi neřikala tati?" spustí na mě když mi zase ujede to slovo který on tak nenávidí asi si připadá že je na otce ještě moc mladej nebo se za mě skrátka stydí "tak promiň ale já sem v životě neměla šanci nikomu řikat tati" "a to tě má jako omlouvat nebo co?" vloží se do toho Clare, táta … teda Tom je moc hodnej ale Clare ho totálně zkazila. Aby se za mě dál nemuseli stydět a taky abych měla chvilku klidu se du radši projít. Holiwoodský studia už znám skoro naspaměť vym kde sou super zašívány a tak sem se na jednu vydala moje nejoblíbenější je na kopci a je odtamtud vidět na všechny studia a na skoro celý město.
Jen co vylezu na ten zatracenej kopec zjistim že sem nebyla sama kdo měl nápad jít taky nahoru.
"Ahoj" přijdu k tomu neznámímu ze zadu a zkusim navázat kontakt ten ale nejdřív dělá že neslyší tak to zkusim ještě jednou sednu se vedle něj "můžu si tu sednout" nedřív vypadá jako že se mě lek pak se ale usměje a začna na mě něco drkotit ….
"
 
 

Reklama