Trümper nebo Kaulitz

Trümper nebo Kaulitz 1.díl

7. června 2009 v 19:05 | Verýs
"Nikkynoo prosíím! Já se ho POTŘEBUJU zbavit!" žadonila sem skoro už nakolenou u kámošky. Aby ste rozuměli.. Jmenuju se Sandra, už od devíti bydlim v Německu s tátou, nevlastní "maminkou" a svejma vyženěnejma sourozencema :-/ Někdy mě až jebe kolik toho máme společnýho tak třeba.. barák, (teď už) rodiče, věk (všem je nám 17), školu a s Tomem -bohužel- i třídu a ještě by se toho našlo asi hodně.. ale celkově se jako sourozenci moc nechováme. Zrovna nedávno sem se na jedný párty docela slušně zhulákala že sem se tam vyspala s Tomem.. a kui tomu taky chci překecat kámošku Nikky aby ňákou chvíli byla s Tomem ona a já ho neměla furt za prdelí. Stačí mi doma ty jeho pohledy. OMG..

"Kurňa Sáji! Nešvi mě. Já s nim nechci nic mít. Kdyby si se tam vyspala s Billem tak by to bylo trochu něco jinýho ale Toma teda nee!" to má recht, ale ještě by takovej musel Bill bejt, vždyť ten se snad v životě doopravdy nevožral v jakym žije celibátě. Sem pitomá, pitomá, pitomá kráva!! Už se NIKDY nevožeru.. a nesmym si tohle zapamatovat!! Tak fajn, vožeru se ale ne do němoty.. stačí tak trochu.. abych byla jako Bill.. hmmm to sem to dopracovala!!

"Nikkoušku, ty výš jak trpim že jo?" snažila sem se nahodil zučenej pohled, ale ona z toho chytla parádního výtlema.. hmm takže tohle se nepovedlo!

"Tak fajn, du domu!" řekla sem bez přetvářky nasraně, sebrala si bágl ze země a šla sem přes park dom. Stejně tam ty dva umětelové už budou. x(

Samozřejmě že sem měla pravdu.. jakmile sem vešla do dveří viděla em v obýváku Billouše, "maminku" a zbytek tady asi taky někde bude!!

"Čau!" nepřítomně sem kolem nich prostě cestou do kuchyně.. hmm.. docela to tu voní. Musim znat že Sim fakt dobře vaří. To moje máma moc ne.. teda ona toho celkově moc neumí a stejně jí mam radši než Simon a to sme se neviděli od tý doby co sme se přestěhovali sem!!

"Ahoj, za cvíli je jídlo!" křikla na mě Simon a dál si o něčem povídala s Billem. Tak sem sebrala svejch 8 švestek, bo kolik a pravila se k sobě do pokoje. Hodila sem boťoh pod stůl a aspoň na tu chvliku si pustila telku. Docela mě jebe, že to pro mě Nikky nechce uděla, neřekla sem jí přece aby se s nim hnedka vypala, ale takoví ty sladký řečičky, aby měl jinou oběť aspoň na chvíli než mu padne do oka jiná.. to by přežila! Vždyť neni tak hroznej, jasně mluvim jako jeho obhájce. Ale už když sem ho viděla poprví mě naštvalo že je to můj ,,brácha,, a nemůžu si tak s nim začít. Njn to sem ještě nevěděla jakej je normálně bez těch keců kolem.. asi si aky myslej že nejsem na moc trvalí ztahy, protože sem tady ještě žádnýho kluka na dýl jak měsíc neměla. Ale rozhodně nejsem ten tip co se s někym vyspí aniž by ho nemyloval -nebo nebyl vožralej!- Když už tak aspoň já ho musim mít ráda, i když tak si nemůžu vzpomenout na kluka kterýho bych doopravdy milovala.. měla sem je ráda... ale žádnej mě ještě tak rozně moc neuchvátil abych k němu cejtila to co normální zamilovaní !! =(

"Voběd" přišel mi oznámit Bill..

"Hmm, už du" zabručela sem a líně se zvedala z postele.. jenže von tam ještě pořád stál a tak divně na mě vejral, bylo mi to až nepříjemný! Co mu zas přelítlo přes nos??

"Co je?"

"Nic.. jenom mě něco zajímá.." prosim hlavně ať se mě neptá jestli sem doopravdy spala s Tomem..

"A řekneš to ještě dneska?" začínám nervoznět.. x-//

"Po škole se řiká že na tý párty u Andreho si spala s Tomem!???" a kurvaaaa... proč to nemůže nechat jenom tak bejt? Copak to je jeho starost?? A proč mu to vlastně Tom neřek? Ten se přece chlubí s každym "zářezem" ! Twl.. sem v prdeli a totální.. teď se můžu jít ledatak oběsit..

"tak už to ví celá škola.." řekla sem potichu a žuchla zpátky na postel..

"takže to je pravda?" lehnul si vedle mě. A zkoumavě se na mě podíval..

"kdybych nebyla totálně na S. tak bych ti mohla říct i detaily!" řekla sem sarksticky.

"co to ja za novou zkratku.. na S. ??" uff.. nechce ty detaily a kdyby já si je stejně nepamatuju! NIC si nepamatuju.. jenom jak sme se líbali, to je všechno.. výstižněji : jak sme se kráásně líbali! Sem ani nevěděla jak umí krásně líbat, to se mu musí nechat.

"na sračku" řekla sem se stejnym sarkasmem jako předtim..

"výstižný" nechápavě sem se na ěj podívala, ale jak sme se podívali oba ve stejnou chvíi ačli sme se upě hrozně tlemit, až tam vlítla Simon..

"Co tu ještě děláte? Už je oběd!"

"No jo už dem" řekli sme znuděně a odporoučeli sme se do jídelny. Akorát sem nechápala kde je zas Tom, táta už byl samozřejmě připravenej u stolu a když sme si taky sedli hladově se pusatil do jídla. "Kde je Tom?" zeptala sem se nahlas, Bill na mě hodil vytlemenej pohled, ale když sem ho obdařila kopancem do nohy (doufám) přestal se tlemit a měl co dělat aby nezačal ječet..

"Na zahradě. Najed se už když přišel ze školy. Což mi připomíná jakto že si dneska zase přišla o 3 hodiny později ze školy?" podezřívavě si mě měřila Simon, tátovi to samozřejmě bylo putna a Bill měl teď co dělat aby se nesmál..

"Byla sem s Nikkynou" pokrčila sem rameny..

"Dohoda ale byla jasná. Po škole maximálně hodinu a pak domu a zas můžete jít ven!" si asi myslí že si bued hrát na mojí maminku.. to jí teda ještě vytmavim !!

"To je taky pěkně debilní, u mámi sem si mohla přijít o půlnoci a nic se nedělo, jenom tady si musíte hrát na vzorný rodiče, abych zase nešla k ní!"

"SANDRO!" okřik mě táta- zřejmě už se probudil z toho jeho věčnýho transu..

"Za co mi zas budete nadávat? Že řikám pravdu? No to snad ne.. i za to? Ste pěkně ubohý!" zakřičela sem na ně a už sem chtěla běžet k sobě do pokoje, ale ve dveřích se na poslední chvíli oběvil Tom a remcal něco o tom že sme slyšet až k sousedům jak tu řvem a tak.. jenom sem se mu vysměkla a běžela už se slzama v očích k sobě.....
 
 

Reklama